Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 2., kedd 9:10

kiserik írta: Az meg még szomorúbb, hogy gyakorlatilag most is ezek a játékosok játszanak hétről hétre. Akkor hogy is van ez? :hmmm:
hát figyejl.... a 13ból 5 sérült/koronás, mezőnybe így minimum kell 2 fék, Militao meg a kezdeti beton után jelenleg pakkundekli, ez már 3, Varane, Hazard formán kívül, már 5 :D

csudajó-mogyoró esélyeink vannak hétvégére így is.. legalább Ramos v. Carvajal játszhatna.. fel lehet majd küldeni az odri-varane-chust-mendy 4est.. mondjuk Chustot nem is bánnám, inkább Carvajal legyen már végre..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. február 2., kedd 0:11

Remy írta: Minek menne vissza a Lyonba? Tegyük fel jönne egy szem Bappé vagy Haaland, azzal semmire nem megyünk, ha eladjuk Karimot. Véletlenül kiesik valamelyik, aztán ki áll be? Asensio lesz az ék?

Benzemának itt van még feladata. 2 szezon, aztán átadhatja a stafétát. :agree:

Nagelsmann kell és kész. Benne van az X, ráadásul a fiatalos szemlélete tökéletes lehet arra, hogy lépéselőnybe kerüljünk azokkal szemben, akik még az idősebb korosztállyal próbálkoznak.
Van még ilyen csapat rajtunk kívül? :kalapos: :kalapos: :kalapos:
:goat:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 2., kedd 0:09

raul 4 ever írta:
ziro4vr írta: Carvajal, Nacho, Varane, Militao, Ramos, Mendy,
Valverde, Modric, Kroos, Casemiro
Rodrygo, Benzema, Hazard
ha úgy veszed, az meg még szomorúbb, h kivettem aki perpill nincs a csapatnál a "keretedből" és értelmes futbalista -> 13 ember... a többi fék..
mondjuk egyáltalán nem bánnám, ha CSAK ezeket az arcokat látnám idén. a jó játékosainkon kívül 2 kategória van: futóbolondok meg alibiIsco és Ase
ilyenkor szokás kiabálni h kumma gyenge-kumma gyenge?

a német edzővonalat én mondjuk erőltetném is meg nem is, kell vki aki rendet rak, vmi könnyűvérű latin helyett jobb választás lehet egy határozott német. de mondjuk én csak Flicket... lehet szót értene..
Az meg még szomorúbb, hogy gyakorlatilag most is ezek a játékosok játszanak hétről hétre. Akkor hogy is van ez? :hmmm:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 1., hétfő 22:22

ziro4vr írta: Carvajal, Nacho, Varane, Militao, Ramos, Mendy,
Valverde, Modric, Kroos, Casemiro
Rodrygo, Benzema, Hazard
ha úgy veszed, az meg még szomorúbb, h kivettem aki perpill nincs a csapatnál a "keretedből" és értelmes futbalista -> 13 ember... a többi fék..
mondjuk egyáltalán nem bánnám, ha CSAK ezeket az arcokat látnám idén. a jó játékosainkon kívül 2 kategória van: futóbolondok meg alibiIsco és Ase
ilyenkor szokás kiabálni h kumma gyenge-kumma gyenge?

a német edzővonalat én mondjuk erőltetném is meg nem is, kell vki aki rendet rak, vmi könnyűvérű latin helyett jobb választás lehet egy határozott német. de mondjuk én csak Flicket... lehet szót értene..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 1., hétfő 22:10

engem nem érdekel hogy jóska pista vagy ki lesz az edző, hozzon magával egy fasza erőnléti edzőt, legyen taktikailag erős és tudjon keretet menedzselni, ennyivel megelégszem. nem kell hogy mindenben top legyen

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 1., hétfő 21:47

Berti írta: 2 éve már visszautasította. Nem lesz hülye, hogy kihagyja, kitudja ha lenne-e harmadik felkérés.
2 éve éppen a hatodik helyen állt a Hoffenheimmel a Bundesligában. Biztos ez, hogy komolyan felkérték őt?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 1., hétfő 21:39

Pedig egy kis koncepcióval most nem is kéne nagyot virítani itt kis túlzásal. Nyerhető a spanyol bajnokság, nem csúcs barcával kell megküzdeni a 100 pontért. Spanyol kupa - spanyol bajnokság, amit célként lehet kitűzni a következő 3 évben. És ezek elérhető közelségben vannak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. február 1., hétfő 21:38

illgner írta:
Faust írta:

Szerintem se jön ide, ha van esze. Bár ez mindenki másra is igaz jelenleg. :lol:
Viccen kívül, 34 évesen szinte fiatalabb, mint néhányan a csapatból. Egy ilyen fiatal edzőt idehozni egy teljesen más kultúrából nagyon kockázatos, én nem is tudok erre példát. De még ha esetleg meg is kérdeznék, szerintem ő nagy tisztelettel visszautasítaná az ajánlatot, mert egy ilyen feladatra ő még nem elég érett, nincs meg hozzá a tapasztalata. És ebből következik, hogy nagyon kockázatos vállalkozás lenne a számára, mert eddig felfelé ível a pályafutása, ha itt csúnyán megég, akkor az megtörheti az edzői karrierjét.
2 éve már visszautasította. Nem lesz hülye, hogy kihagyja, kitudja ha lenne-e harmadik felkérés.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 1., hétfő 21:24

Faust írta:
illgner írta: Nem értem, hogy miért forog ilyen sokat Nagelsmann neve? Ő nem fogja magát 34 évesen megégetni a Reallal, ez egészen biztos, egy ilyen romokban lévő csapatot nem fog átvenni.
Szerintem se jön ide, ha van esze. Bár ez mindenki másra is igaz jelenleg. :lol:
Viccen kívül, 34 évesen szinte fiatalabb, mint néhányan a csapatból. Egy ilyen fiatal edzőt idehozni egy teljesen más kultúrából nagyon kockázatos, én nem is tudok erre példát. De még ha esetleg meg is kérdeznék, szerintem ő nagy tisztelettel visszautasítaná az ajánlatot, mert egy ilyen feladatra ő még nem elég érett, nincs meg hozzá a tapasztalata. És ebből következik, hogy nagyon kockázatos vállalkozás lenne a számára, mert eddig felfelé ível a pályafutása, ha itt csúnyán megég, akkor az megtörheti az edzői karrierjét.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 1., hétfő 21:19

A német vonalért (Klopp, Nagelsmann esetleg Rose) érdemes lehet megkavarni a csapatot meg ZZ-t elküldeni, de ahhoz kellenek igazolások is, ez a keret igencsak megfáradt már.

TBO, Lunin
Carvajal, Nacho, Varane, Militao, Ramos/Alaba, Mendy, Regulátor
Valverde, Modric, Kroos, Casemiro, Ödegaard
Kubo, Rodrygo, Benzema, Hazard

Kiöntve a brazil meg spanyol fáradt olajat, 2-3 jó igazolással már el lehet kezdeni építkezni, aztán meglátjuk. Pikkpakk nem lesz megint világverő csapatunk, de ha van koncepció meg abba passzoló emberek már jó.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 1., hétfő 21:19

illgner írta: Nem értem, hogy miért forog ilyen sokat Nagelsmann neve? Ő nem fogja magát 34 évesen megégetni a Reallal, ez egészen biztos, egy ilyen romokban lévő csapatot nem fog átvenni.
Szerintem se jön ide, ha van esze. Bár ez mindenki másra is igaz jelenleg. :lol:

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 1., hétfő 21:10

Nem értem, hogy miért forog ilyen sokat Nagelsmann neve? Ő nem fogja magát 34 évesen megégetni a Reallal, ez egészen biztos, egy ilyen romokban lévő csapatot nem fog átvenni.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. február 1., hétfő 21:09

Lassan egyedül maradok, de továbbra is őt tartanám itt.
Gyakorlatilag minden igazolás besült, egyedül Ödegaard ügyében értetlenkedem.
Hakimit láttuk pont a real ellen, hogy az arc megvan, a tudás meg nincs, az akarat kérdéses.
Fede, amikor jobb volt, mint Modric, jatszott.
Mendy van Marcelo helyett, a kettőből jelenleg lehetne egy jó játékost összegyúrni. Regulion nekem nem hiányzik, ő sem extra.
Amikor Rodrygo egészséges volt, jatszatta. Most nincs, Asensio jatszik, en is őt játszanám Vini helyett.
Tenyleg nem tudom az igazolásokba mennyire volt beleszolasa. Mondta, hogy kell Hazard, jott is, csak két év csuszassal.
Kroos-Case alap.
Benzema pedig :sziv:
Az a baj, hogy lehet, hogy ZZ makacs, fafeju, de általában neki van igaza.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ikelemen5 2021. február 1., hétfő 21:11-kor.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. február 1., hétfő 21:01

Azt gondolom neki is kell az új kihívás. Kell egy Juve, kell egy francia válogatott...remélem új dolgokat TANUL, tapasztal, és hogy lesz még neki itt újabb sikeres időszaka. Egyszerűen ő megtestesít mindent ami kell hogy valaki a Real edzője legyen, de most holtpontra jutott ez a kapcsolat.

Ő a mérce itt, és neki ez az otthona. Majd visszajön, hogy tovább írja.... :sziv:

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. február 1., hétfő 20:53

Sierra írta: Egyebkent ha ZZ esetleg lelep, en nagyon remelem hogy visszater meg hozzank, annyira o valo oda a padra, kar h ennyire makacs es fafeju.
Ha újra összeáll majd egy galaktikus csapat, aminek csak az utolsó mentális löket szükséges az átütő sikerekhez, ahhoz abszolút Zidanet favorizálnám én is. Ezt már valaki fejtegette is korábban, egyetértek vele.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 1., hétfő 20:41

Egyebkent ha ZZ esetleg lelep, en nagyon remelem hogy visszater meg hozzank, annyira o valo oda a padra, kar h ennyire makacs es fafeju.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 1., hétfő 20:39

Kercsó írta: Raúlt még nem szabad az első csapat élére tenni. ugyanaz a haverkodás menne, mint most.
nem hinném, 10 éve elment innen, nem volt a klubnál
amúgy mint írtam, én sem nevezném ki vezetőedzőnek, de a jövőt nézne lehet nem
lenne hülyeség ha az edzői stáb része lenne, főleg ha német edző jönne :hmmm:
gondolom beszél valamennyire Raúl németül, és ismeri a klubbot

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. február 1., hétfő 20:34

DinhoL írta: Kloppó elég nagy húzás lenne! Meg azért megnézném, hogyan változnának itt a vélemények róla.. :mrgreen:
attól ha véletlen ideigazolna, a kijevi döntő utáni szájkarate még megtörtént dolog lenne. :)
de amúgy, neki lenne karizmája, hogy nyomjon egy full resetet.


Raúlt még nem szabad az első csapat élére tenni. ugyanaz a haverkodás menne, mint most.
várom mikor keresi őt meg a Shalke :D
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. február 1., hétfő 20:20

Bárki lesz az edző, ha netán Raul, őt se lehet leírni. Nem rossz szakmai munkát végez. ( Persze felnőtt szinten meg tapasztalatlan , ezért egy masodedzo nem lenne rossz.) Csak össze rakott egy jó Ifit és utánpótlás Bl is nyert velük. És azért sok edző szeret maga mellé tenni olyan volt játékost, aki klub ikon volt. Csak pl már nálunk is Mourinho-Karanka, Ancelotti-Zidane.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 1., hétfő 20:20

Klopp és Nagelsmannt megnézném én is, esetleg Raul segédletével... :hmmm:

Gondolom hoznák a stábjukat is, kellene valami jó erőnléti edző, mint a kopasz volt, akit ZZ hozott magával majd utána távozott. Ő is nagy szerepet játszott sztm a menetelésünkben.
De már megint elfelejtettem a nevét, múltkor Samy írta asszem. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. február 1., hétfő 20:21-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég