Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 4., csütörtök 9:50

ziro4vr írta: Sztem Asensio balos, LV jobbos. Csereként Vini. Real Madrid 2021. :mrgreen: :lol:
Mi szomorú leírni, hogy ha LV egészséges, akkor igen, így van a legtöbb esélyünk?! :D :D
2 futóbolond szélső + 1 visszapassz király.. ezt lehet esetleg felküldeni, ebből tessék választani..
Még am. arra gondoltam, hogy Isco/Ase - Mariano-Benzema.. kicsi Vini max csere... egy Huesca ellen is ki fog itt gólt lőni, ezen megy a matek.. Ez nagyon összejött nekünk most..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. február 4., csütörtök 9:36

ziro4vr írta: Sztem Asensio balos, LV jobbos. Csereként Vini. Real Madrid 2021. :mrgreen: :lol:
mennyire siralmas..
ez azért alulmúlja a pablogarciás,gravesenes sötétkorszakot is sztem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 4., csütörtök 9:33

Sztem Asensio balos, LV jobbos. Csereként Vini. Real Madrid 2021. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. február 4., csütörtök 9:25

most akkor megint eljött az ideje? :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 25., hétfő 13:44

Yazid írta: én teljesen levagyok fagyva még, minek kéne vini ezeknek???? neymar,bappé,dimaria akár szimpik akár nem de tehetségek, sztárok megvették őket rendben van. de hogy jön ide vini jr??? :lol:

itt van már nem tudom masfél éve de két jó meccse nem volt még
4 éve tart már az a projekt is, Mbappé jövője billeg, Neymar is folyamatosan visszavágyik barcelonába, és balhét balhéra halmoz, míg Di Maria ugyan a csapata egyik legjobbja, és mindenki elégedett vele, de csak öregszik, na meg a legmagasabb polcon sose volt/lesz. Marketing szempontból meg pláne...Vinicius viszont erős marketinggel, és még mindig nagy potenciállal ( :lol: ) van nyilvántartva. Főleg, hogy Leonardo brazil és nem ért a focihoz :lol: Ő lehet a kulcs, ő megkajálja, hogy hazája új peléje, mindig jobban húznak ezek a brazilok a földikhez.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 25., hétfő 13:33

én teljesen levagyok fagyva még, minek kéne vini ezeknek???? neymar,bappé,dimaria akár szimpik akár nem de tehetségek, sztárok megvették őket rendben van. de hogy jön ide vini jr??? :lol:

itt van már nem tudom masfél éve de két jó meccse nem volt még

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 25., hétfő 13:09

Egyébként én el tudom képzelni hogy a PSG-ben magára találna. Nem hemzsegünk a gyors játékosokban, szóval pontos labdákkal kell operálni, mert Benzema meg Kroos nem fog befutni pontatlan labdákat. Vininek meg ez a feladat megugorhatatlan.
Amott szerintem jobban menne neki.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 25., hétfő 13:07

Remy írta: És ennek a tagnak tényleg van média értéke. Egy Tom Brady megosztja az insta storyjában Vini gratulációját. Hogy? :lol: Miért? :lol:
Brady pont annyit tud róla h agyon van sztárolva az europai fociban, de valszeg egy percet nem látott belőle :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 25., hétfő 13:00

És ennek a tagnak tényleg van média értéke. Egy Tom Brady megosztja az insta storyjában Vini gratulációját. Hogy? :lol: Miért? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 21., csütörtök 17:47

A legnagyobb probléma az, hogy sok játékossal nem megyünk "semmire".....
Nem sok pozitívum van a támadó harmadban, ez a nagy gond. ( meg máshol is akad érdekesség )

Az már csak hab a tortán, hogy ki, kitől szarabb, meg ki szerint...az meg mindegy is.

Hamarosan kiderül, hány játékos lesz még itt később is, sokra nem számítok. ( mármint a jövőre értve )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 21., csütörtök 17:43

Lehet itt rugózni, igazak is a dolgok, de még mindig nem ez a balfácán, aki szotyi pénzért kergeti itt a labdát a fő probléma. Sokkal inkább pl Éden mester, aki 1000-szer jobb játékos és mégsem megyünk vele többre.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 21., csütörtök 17:36

Fenoo írta: kivéve a lövésnek csúfolt próbálkozásait
Passzolni sem tud. Szerintem a fejjátéka is nulla. Védőt megverni tud, de azt is sokszor nem szándékosan, meg egyből utána megveri saját magát is. Nem jelent semmi pozitívumot amikor játszik. Marha nagy szerencséje, hogy Hazard sokat sérült, Rodrygo meg most kiesett hosszú időre, mert amúgy Vini semmit sem játszana.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. január 21., csütörtök 17:16

Sokszor hoz rossz döntést vagy egy alapvető egyszerű dolgot botrányosan szarul old meg. Nincs olyan játékrendszer ami ezen javítana, ezen maximum csak ő tudna. Szerintem inkább fejben vannak vele bajok mint technikailag (kivéve a lövésnek csúfolt próbálkozásait) de ha ebben nem tudott fejlődni két év alatt akkor nem hiszem, hogy fog.

Nyáron mindenképpen kölcsönadnám hátha egy középcsapatban kicsit tud villogni és akkor utána drágábban el lehetne adni. Most aki tudna érte értelmes összeget fizetni annak kétlem, hogy megfordul a fejében a leigazolása.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. január 21., csütörtök 17:12

füst írta:
LiamGallagher írta: Szerintetek Párizsban vakok? Ebből brazília lesz előbb kölcsönbe, szerződés lejárta után meg ingyen távozik majd.
Pedig 2 éve nem indult rosszul, talán egy másik játékrendszerben hasznosabb lehetne egy fokkal.
Jesét is megkajálták. :mrgreen:
Dzsesszi mondjuk aranylabdakaliber Vinidzsíhez képest.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 21., csütörtök 17:11

LiamGallagher írta: Szerintetek Párizsban vakok? Ebből brazília lesz előbb kölcsönbe, szerződés lejárta után meg ingyen távozik majd.
Pedig 2 éve nem indult rosszul, talán egy másik játékrendszerben hasznosabb lehetne egy fokkal.
Jesét is megkajálták. :mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 21., csütörtök 17:09

Sztem ilyen Lucas Moura/Willian kaliber még lehet belőle :D

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2021. január 21., csütörtök 17:03

Szerintetek Párizsban vakok? Ebből brazília lesz előbb kölcsönbe, szerződés lejárta után meg ingyen távozik majd.
Pedig 2 éve nem indult rosszul, talán egy másik játékrendszerben hasznosabb lehetne egy fokkal.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 21., csütörtök 16:57

Mondjuk akiről tudom hogy világi hülye, nem merne felugrani/fejelni/kuzdeni egy emberrel a szogletnel, azt nem emberfogonak rakom, hanem all a kipattanon vagy a kapufanal, esetleg elore kuldom az esetleges kontra miatt. CR rendre visszajart aztan valamelyik nyikle volt elol ha nem jott fel mindenki.
Ettol még persze menjen a PSG-be!!

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. január 21., csütörtök 16:29

füst írta:
Es milliokat keres
Akkor mégse annyira idióta. :D
Sajnos ez ilyen, tegnap én Lunyiny miatt ábrándultam ki a világból. Esküszöm hogy jobban védenék mint ő.
Egyik se ennyire balfasz azért, mint amit most mutattak. De nincsenek meccsben, semmi bizalom feléjük. Focizok tudom milyen az, mikor nincs bizalom és minden labdaérintésnél eszedbe jut, hogy most el ne rontsam, jól csináltam-e... Ezek a tényezők nincsenek itt elég komolyan véve, pedig nagyon is kihatnak a teljesítményre.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 21., csütörtök 16:19

Es milliokat keres
Akkor mégse annyira idióta. :D
Sajnos ez ilyen, tegnap én Lunyiny miatt ábrándultam ki a világból. Esküszöm hogy jobban védenék mint ő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég