Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. február 7., vasárnap 7:07

Realista24 írta: Tizenegyből legalább hét, de nálam 8 játékos még mindig top minőséget képvisel.
Aki totál kilóg az Odri és Vini, Asensio meg futottak még kategória.

Mókás, hogy nem érdekel a sérülés, de ha nem lenne, akkor Ramos, Carvajal és Hazard is lenne a kezdőben, szóval maradna egy szem Asensio, aki kilóg. Tudom, meg sokaknál Mendy.

A pad vékony, de itt mindenki üdvözíti, hogy aki akar, az menjen csak. Itt az eredménye.
Kövezzetek meg, de tegnap szerintem az egyik, ha nem legjobb volt Asensio. Sokszor mondom, hogy nem akarom itt látni, meg én vagyok a leginkább ellene, de tegnap adta a zsugát és végre bemutatott abból valamit, amit ZZ lát benne.

(Ja és tegnap én is beválasztottam az 5 távozómba. :mrgreen: )
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 7., vasárnap 0:18

Nehéz volt, mert mind mehetne. Isco, Odriozola, Hazard, Bale, Marcelo mondjuk. Isco és Bale kipöccintésével végre már egy régi adósság tisztázására kerülne sor a madridizmus felé. Hazard reménytelen, vezessen máshol le, ne fárasszuk tovább egymást. Gyenge testileg, lelkileg, amit meg hozzáad, nagyritkán, az a kevésnél is kevesebb, főleg a fizetése tükrében. A futballtörténelem legnagyobb bukása. Sosem szerettem amúgy sem. Odri szóra sem érdemes, a magyar bajnokságból sem lógna ki felfelé. Mit művelt most is. A fejemet fogtam minden alibi beadásánál. Marcelot mindenképpen felraktam, mert ő már halott pénz. Kár foglalni a helyet neki. Jobb már nem lesz. A különbség csak az, hogy az ötösfogatból ő távozna csak nálam az érdemei elismerése mellett, főhajtással, és köszönettel azért, amit itt letett. (Bár mondjuk azért Bélának és Isconak is voltak sok-sok évvel ezelőtt jobb pillanatai, de jó ideje már csak a kenyeret pusztítják itt, vagy a szigeten).
Jovityot paradox módon kihagytam, pedig ő az, akit az első perctől rühellek. Hívhatjuk elfogultságnak is. Csak azért hagynám még egy évig, hogy hátha magára találna a németeknél, aztán könnyebben, drágábban lehetne elköszönni tőle végre. Tényleg jó amúgy a teljes lista, kár, hogy ennyi embert nem lehet egyszerre lecserélni, korábban kellett volna a vezetőségnek gondolkodnia. Főleg úgy, hogy én még az elől gyenge, hátul szar Lucast is hozzácsapnám a díszes társasághoz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5057
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. február 7., vasárnap 0:09

Bale Odri Asensio Jovic Mariano

Az sem érdekel ha ifistak potoljak oket. Legalabb ok akarnak jatszani. Vagy kevesbe balfaszok igyis mint pl odri.

Joviccal nincs bajom amugy, keves ide de nem mondanam hogy unszimpatikus vagy irrital mint Bale vagy Asensio neha.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 6., szombat 23:37

Nálam isco, asensio, bale, hazard, odriozola. Első kettő fogyatékos, másik kettő csak a pénzt viszi nulla teljesítménnyel, Odriozolánál pedig az ifjabb Binisziusz is komplettebb focista.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 6., szombat 22:29

BlancoMark írta: Azt az ötöt adnám el akikből a legtöbb pénz tudna befolyni. Hazardtól mindenféleképpen elbúcsúznék.
Pont Hazardot a legnehezebb elsózni. Gigantikus fizetés, sztárstátusz, cserébe nulla teljesítmény.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4806
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 6., szombat 22:19

Azt az ötöt adnám el akikből a legtöbb pénz tudna befolyni. Hazardtól mindenféleképpen elbúcsúznék.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4428
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. február 6., szombat 22:15

wZoLee7 írta: Ah akarhogy probalom nem tudok csak otot :lol:
Azis megfigyelheto, hogy jol eloszlanak a szavazatok. Latszik, hogy mind kurva rossz, nehez valasztani, mehetne az összes.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 6., szombat 22:11

Ah akarhogy probalom nem tudok csak otot :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4428
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. február 6., szombat 22:09

Asensio, Bale, Isco, Odriozola, Mariano. Ebben a sorrendben.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 6., szombat 22:01

kiserik írta: Szavazáshoz: az én 5 emberem fentről lefelé: Isco, Asensio, Bale, Hazard, Jovic. Isco egyértelmű, Asensio ide kevés, de talán jó pénzt lehetne belőle csinálni, Bale-Hazard kettős nulla teljesítmény magas fizu mellett, Jovic pedig szerintem soha nem lesz kompatibilis a Real Madriddal és belőle is lehetne egy kis bevételt hozni.
Továbbra sem a paddal van a fő probléma.
Asensiért max. 20-25 milliót lehet kérni. Olyan gyengék a számai (26 meccs, 4 kanadai pont), hogy ennél többet senki nem fizetne érte.

kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 6., szombat 21:53

Szavazáshoz: az én 5 emberem fentről lefelé: Isco, Asensio, Bale, Hazard, Jovic. Isco egyértelmű, Asensio ide kevés, de talán jó pénzt lehetne belőle csinálni, Bale-Hazard kettős nulla teljesítmény magas fizu mellett, Jovic pedig szerintem soha nem lesz kompatibilis a Real Madriddal és belőle is lehetne egy kis bevételt hozni.
Továbbra sem a paddal van a fő probléma.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 6., szombat 20:18

mocsok írta: Na, kovi meccsen se kroos se odri.
Mi lesz a kezdonk? :D
Isco visszatér :lol:
vagy Blancot beteszi Zizu a kezdőbe, ha játszhat :hmmm:
ezek után lehet Ödegaard hamarabb lett volna itt kezdő, mint az Arsenalban :shutup:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 6., szombat 19:52

mocsok írta: Na, kovi meccsen se kroos se odri.
Mi lesz a kezdonk? :D

Fede meddig nincs kb?
Két hetet irtak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. február 6., szombat 19:49

Na, kovi meccsen se kroos se odri.
Mi lesz a kezdonk? :D

Fede meddig nincs kb?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 6., szombat 11:48

Fasza lesz, Asensio jobboson még annyira sem kompatibilis....Vini remélem átszenvedi magát valahogy az ellenfeleken, azt lesz valami sanszunk belőle, vagy max szaladgáljon mint a mérgezett egér és csináljon valamit, amit se ő se az ellenfél nem tud lekövetni.
Jobbon lesznek bajok sztm. Mondanám hogy simán üssük az ellenfelet, de szívtuk már meg nem túl acélos csapatokkal, bármi is lehet.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. február 6., szombat 11:08

6os oddsert ajandek a hazai.
Remeljuk remy is pakolja :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 6., szombat 10:35

Yazid írta: olyan gyalázat ez a huesca hogy vini, odrival is be kellene húzni. kár lesz arra fogni, hogy nincs hazard, meg ez meg az.
Így igaz. Még Odrival is sikerülhet, bár ha egy kicsit megnyomják azt az oldalt, biztos, hogy gólt kapunk róla, mint mindig. Most viszont 2-3 gólt el kell rakni. Ennyi a max., Zz csapat nem szeret (újabban nem is tud) gálázni.
Hazard hiányára meg tényleg nem lehet fogni semmit. Egyszerűen nem jelent feltétlenül erősítést, szomorú, de még a jelenlegi keretben sem. A Levante ellen nagyon látszott, hogy mennyit ér, ha dolgozni kell. 30-40 perc alibi, vagy öncélú játék, utána meg elfogy a levegő. Ezt a suta Vini lehozza. Esetlen, szerencsétlen, kiszámíthatatlan mozgású, hátha csinál egy tizit. Persze tőle meg tudatos megoldásokat ne nagyon várjunk.
Aki nagyon hiányzik a középpályáról, az egy jó Valverde. Egy olyan tudású és munkabírású ember, akit korábban láthattunk. (Mondjuk nem az a Valverde, aki sérülésből visszatért.) És Carvajal kellene már vissza végre. Kicsit alulértékelt itt is, pedig szerintem rendkívül fontos ember, akinek a hiányát mindig megérezzük.
Ramos érdekes téma. A kisördög azért azt mondatja velem, hogy nem feltétlenül biztos annyira az a sérülés, ez lehet, hogy csak nyomásgyakorlás. Ha így van, akkor genyóság, ha nem így van, akkor bocsi.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. február 6., szombat 8:57

Yazid írta: olyan gyalázat ez a huesca hogy vini, odrival is be kellene húzni. kár lesz arra fogni, hogy nincs hazard, meg ez meg az.

Elég nyögvenyelős lesz ez a mai meccs....kecsegtető a Huescára az 5,75-s odds, bár a HvagyX se rossz 2,23-ért. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. február 6., szombat 8:37

olyan gyalázat ez a huesca hogy vini, odrival is be kellene húzni. kár lesz arra fogni, hogy nincs hazard, meg ez meg az.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 6., szombat 8:25

Süti írta:
Realista24 írta:

Tizenegyből legalább hét, de nálam 8 játékos még mindig top minőséget képvisel.
Erről nekik is szóltál főni? :mrgreen:
Az eredmények azt tükrözik, hogy Remy beszélt velük :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 2 regisztrált és 0 vendég