Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 7., vasárnap 18:23

miben hibás Dupont? nem ilyen fekete fehér a dolog. Modric, Benzema, Kroos, Varane, Casemiro és még többen elég jó kondiban vannak. ugyanilyen sérülések voltak Pintus alatt is. tavaly a bajnoki menetelés alatt is király volt a munkája. francia vb csapatnak se voltak gondjai. itt valami más nem stimmel

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 7., vasárnap 18:19

Torquemada írta: Kroos nem pontozódott ki egyébként ?
Ha így folytatjuk, lassan ZZnek is be kell állni. Mondjuk még öltönyben, öregen is többet érne a fél kerettől :mrgreen:
Amúgy szerintem ideje lenne megkérni a kopaszt, hogy három napon belül tegyen javaslatot Grégory Dupont utódjára. Ez már tényleg kabaré. Élcsapatnál.
Ott is volt a felsorolásban a neve. Amúgy tényleg vicc, ami megy, még ilyen durva terhelésnél is. Olyanok dőlnek ki, akik alig játszottak. Vagy szarok a gépek a konditeremben, vagy balfasz ez a Dupont.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 7., vasárnap 17:44

Torquemada írta: Kroos nem pontozódott ki egyébként ?
Ha így folytatjuk, lassan ZZnek is be kell állni. Mondjuk még öltönyben, öregen is többet érne a fél kerettől :mrgreen:
Amúgy szerintem ideje lenne megkérni a kopaszt, hogy három napon belül tegyen javaslatot Grégory Dupont utódjára. Ez már tényleg kabaré. Élcsapatnál.
De, ő sem lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 7., vasárnap 17:29

Kroos nem pontozódott ki egyébként ?
Ha így folytatjuk, lassan ZZnek is be kell állni. Mondjuk még öltönyben, öregen is többet érne a fél kerettől :mrgreen:
Amúgy szerintem ideje lenne megkérni a kopaszt, hogy három napon belül tegyen javaslatot Grégory Dupont utódjára. Ez már tényleg kabaré. Élcsapatnál.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. február 7., vasárnap 16:05

Pad'em írta: Hiányzók jelenleg keddre Getafe ellen:
Hazard, Rodrygo, Ramos, Lucas, Isco, Fede Valverde, Kroos, Odriozola, Militao and Carvajal.

A legfrissebb, hogy Militaónak is izomproblémái vannak :lol:
Nem rég ha jol emlékszem az egész keret egészséges volt, sokáig tartott. :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 7., vasárnap 14:27

Hiányzók jelenleg keddre Getafe ellen:
Hazard, Rodrygo, Ramos, Lucas, Isco, Fede Valverde, Kroos, Odriozola, Militao and Carvajal.

A legfrissebb, hogy Militaónak is izomproblémái vannak :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2021. február 7., vasárnap 13:56

Én a három legnagyobb potyautassal kezdeném(Bale,Jovic,Hazard) elképesztő mennyi(50?) pénzt visznek haza a semmire. A maradék 2 helyre Iscot és Odrit raktam, szintén bosszantóan sokat visznek el a 0 teljesitményük mellett.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. február 7., vasárnap 13:25

Isco - alibikirály, ráadásul kihalt a posztja
Asensio - a másik alibikirály, nem szélső, szervezőnek kevés, védekezni nem szokott
Vini - kabaré
Bale - ő már nem akar focizni
Mariano - labdaügyetlen tucat
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. február 7., vasárnap 13:17

Isco - Nincs posztja itt, egy olyan csapat kell neki, ahol van helye a keretben, a 2 csatár mögött (lásd James az Evertonban).
Asensio - A tegnapitól függetlenül már évek óta látni kellene azt, hogy nincs helye itt. Full alibi. Mennie kell.
Bale - Sok magyarázatot nem érdemel, pénztemető és gyűlölöm is azt az idióta ló fejét. Folyamatosan húz le minket. Nem tudom, hogy lehetne megszabadulni tőle.
Odriozola - Ez nem az ő szintje. Nem tudom, hogy jutott el ide. De jól át vert pár scoutot. Kellene valaki majd Carvajal helyére, amennyit sérült mostanság. Lucas sem az igazi oda.
Jovic - Szerintem ebben a taktikában ő nem fogja megtalálni a helyét. Jó hely neki az a Frankfurt, maradhat ott és még pénzt (30-40 m) is lehet kapunk érte most.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. február 7., vasárnap 11:17

Iscot meg Asensiot ki kell rúgdalni a Bernabeuból minél előbb, semmi értelme ezt erőltetni.
Bale biztos, sajnos Marcelo is húzza le komolyan a csapatot.
5.nek Odriozolát mondanám, ilyen embernek, aki ennyire suta és rossz nincs keresnivalója a keretben, Mariano meg Jovic legalább tudjuk, hogy tudnak még ha nem is látjuk ezt Real mezben, de ennyire szint alatti ember csak árt.

Utoljára Danilonál éreztem ilyet, de a kis hülye fejével csak mentett egy nagyot a BL döntőben meg ő tényleg akart, csak nem ment neki ez a foci nevű dolog, de legalább jól járt, hogy eligazolt.
Theo is nálunk teljesen kuka volt, aztán látjuk most.
Még a pódiumról lökdösték le szegényt a BL cím után :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 7., vasárnap 10:58

Jim írta: A fennt leírt 9 játékosból csak Asensiót tartanám meg, de nem stabil kezdőnek
Tudom sokakat irritál, de ha akar, tud focizni :kalapos:

A többiek vagy már nem, vagy sosem tudtak focizni leegyszerüsítve...
nem is gyors, cselezni sem tud, szörnyen egy lábas...nem tud akkor sem ha akar :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 7., vasárnap 10:57

A fennt leírt 9 játékosból csak Asensiót tartanám meg, de nem stabil kezdőnek
Tudom sokakat irritál, de ha akar, tud focizni :kalapos:

A többiek vagy már nem, vagy sosem tudtak focizni leegyszerüsítve...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 7., vasárnap 10:03

füst írta: Bale, Vini, Hazard, Mariano, Isco a választásom.

Nálam elsődleges szempont az anyagi kármentés, de ha őszinte szeretnék lenni magamhoz, akkor az a helyzet hogy Vini és Isco helyett Ramos és Marcelo menne. Csak a szentimentális énem mondatja velem azt, hogy velük nincs akkora gond, de valójában igen. Öregek és sokat esznek. Főleg előbbi indukolná a távozásukat, Jövőt már nem lehet rájuk építeni, sajnos kifejezetten hátráltatják a csapat megújulását.
Marcelot nem kell magyarázni, Ramos pedig... nagyon kedvelem, de sajnos a hadrafoghatósága sokat romlott idén, a szezon érdemi részében nem lesz itt nekünk, és ehhez mérten azért sokba van. Ez a szezon a részéről minuszos, és a korából fakadóan jó eséllyel a következő 1-2 is ilyen lenne. Bánt a dolog, de az a helyzet, hogy egyre inkább szeretném hogy ne maradjon velünk, mert az észszerűség ezt diktálja.
Az új edzővel remélhetőleg egy jobb stáb is érkezik akik képesek lesznek fizikálisan is rendbe szedni a játékosokat és csökkenni fognak a sérülések. A megközelítést viszont adom. Minél előbb kell megszabadulni azoktól akik csak viszik a pénzt, abból viszont sokat.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 7., vasárnap 9:40

Asensio érdekes. Én is egy hatalmas alibikirálynak tartom, aki jól indult, de a csikó elszaladt vele. Isco haverja. Most próbál leereszkedni a földre és visszazökkenni a munka világába, de nem egyszerű. Benne még a remény szikráját látom, a vágyat a megújulásra. Természetesen megfelelő ajánlat esetén egy másodpercig sem gondolkodnék, de ilyen év után senkiért nem fogunk megfelelő ajánlatot kapni. (Ilyen barcás neymar féle 222M feltőkésítés most rohadt jól jöhetne, tudom, hogy esélytelen, de ezért bárkit adnék, még sokkal kevesebbért is, de ennyire nem verik be a fejüket az olajosok). Asensiora vissza, kíváncsi lennék rá a baloson, ott tud elfogadhatót nyújtani. Most is így kellett volna, Vininek teljesen mindegy, hogy hol szerencsétlenkedik vagy vezeti ki a labdát csak úgy.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. február 7., vasárnap 9:19

Isco - mert nincs itt posztja és felesleges
Bale - még itt van? 🙈 Nem hiányzik
Marcelo - túl van tárgyalva
Jovic és Mariano - kell a hely haalandnak

Hazard maradhat, nem rontja a levegőt és ilyen laza meccsekre beállhat teher mentesíteni

Vini, Ase, Odri pedig akkor jövő nyáron megy ha most nem lehet😝
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 7., vasárnap 8:57

Bale, Vini, Hazard, Mariano, Isco a választásom.

Nálam elsődleges szempont az anyagi kármentés, de ha őszinte szeretnék lenni magamhoz, akkor az a helyzet hogy Vini és Isco helyett Ramos és Marcelo menne. Csak a szentimentális énem mondatja velem azt, hogy velük nincs akkora gond, de valójában igen. Öregek és sokat esznek. Főleg előbbi indukolná a távozásukat, Jövőt már nem lehet rájuk építeni, sajnos kifejezetten hátráltatják a csapat megújulását.
Marcelot nem kell magyarázni, Ramos pedig... nagyon kedvelem, de sajnos a hadrafoghatósága sokat romlott idén, a szezon érdemi részében nem lesz itt nekünk, és ehhez mérten azért sokba van. Ez a szezon a részéről minuszos, és a korából fakadóan jó eséllyel a következő 1-2 is ilyen lenne. Bánt a dolog, de az a helyzet, hogy egyre inkább szeretném hogy ne maradjon velünk, mert az észszerűség ezt diktálja.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 7., vasárnap 8:41

R. Carlos írta: Kövezzetek meg, de tegnap szerintem az egyik, ha nem legjobb volt Asensio. Sokszor mondom, hogy nem akarom itt látni, meg én vagyok a leginkább ellene, de tegnap adta a zsugát és végre bemutatott abból valamit, amit ZZ lát benne.

(Ja és tegnap én is beválasztottam az 5 távozómba. :mrgreen: )
Fellángolása 1-1 meccsen szokott lenni mindig is, de tegnap tényleg a jobbik arcát mutatta.
Az a baj, hogy ez nem lesz állandóan így, pedig megtehetné, láttuk, tud ilyet is..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. február 7., vasárnap 7:07

Realista24 írta: Tizenegyből legalább hét, de nálam 8 játékos még mindig top minőséget képvisel.
Aki totál kilóg az Odri és Vini, Asensio meg futottak még kategória.

Mókás, hogy nem érdekel a sérülés, de ha nem lenne, akkor Ramos, Carvajal és Hazard is lenne a kezdőben, szóval maradna egy szem Asensio, aki kilóg. Tudom, meg sokaknál Mendy.

A pad vékony, de itt mindenki üdvözíti, hogy aki akar, az menjen csak. Itt az eredménye.
Kövezzetek meg, de tegnap szerintem az egyik, ha nem legjobb volt Asensio. Sokszor mondom, hogy nem akarom itt látni, meg én vagyok a leginkább ellene, de tegnap adta a zsugát és végre bemutatott abból valamit, amit ZZ lát benne.

(Ja és tegnap én is beválasztottam az 5 távozómba. :mrgreen: )
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 7., vasárnap 0:18

Nehéz volt, mert mind mehetne. Isco, Odriozola, Hazard, Bale, Marcelo mondjuk. Isco és Bale kipöccintésével végre már egy régi adósság tisztázására kerülne sor a madridizmus felé. Hazard reménytelen, vezessen máshol le, ne fárasszuk tovább egymást. Gyenge testileg, lelkileg, amit meg hozzáad, nagyritkán, az a kevésnél is kevesebb, főleg a fizetése tükrében. A futballtörténelem legnagyobb bukása. Sosem szerettem amúgy sem. Odri szóra sem érdemes, a magyar bajnokságból sem lógna ki felfelé. Mit művelt most is. A fejemet fogtam minden alibi beadásánál. Marcelot mindenképpen felraktam, mert ő már halott pénz. Kár foglalni a helyet neki. Jobb már nem lesz. A különbség csak az, hogy az ötösfogatból ő távozna csak nálam az érdemei elismerése mellett, főhajtással, és köszönettel azért, amit itt letett. (Bár mondjuk azért Bélának és Isconak is voltak sok-sok évvel ezelőtt jobb pillanatai, de jó ideje már csak a kenyeret pusztítják itt, vagy a szigeten).
Jovityot paradox módon kihagytam, pedig ő az, akit az első perctől rühellek. Hívhatjuk elfogultságnak is. Csak azért hagynám még egy évig, hogy hátha magára találna a németeknél, aztán könnyebben, drágábban lehetne elköszönni tőle végre. Tényleg jó amúgy a teljes lista, kár, hogy ennyi embert nem lehet egyszerre lecserélni, korábban kellett volna a vezetőségnek gondolkodnia. Főleg úgy, hogy én még az elől gyenge, hátul szar Lucast is hozzácsapnám a díszes társasághoz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. február 7., vasárnap 0:09

Bale Odri Asensio Jovic Mariano

Az sem érdekel ha ifistak potoljak oket. Legalabb ok akarnak jatszani. Vagy kevesbe balfaszok igyis mint pl odri.

Joviccal nincs bajom amugy, keves ide de nem mondanam hogy unszimpatikus vagy irrital mint Bale vagy Asensio neha.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég