Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 10., szerda 22:59

Se James se Bale, aztán van játék. :kalapos:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 10., szerda 22:58

Everton-Spurs a 84. percben 4-4 a FA kupában. Most már érdemes megnézni a végét :smile:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. február 10., szerda 20:55

ziro4vr írta: Pool motivációja erősen visszaesett a bl meg a liga megnyerése óta. Klopp focijához kell azért a pitbull style. Amit nem értek az Thiago, szerintem full hülye volt hogy odament.
Nem esett ott semmi vissza,csak pelda nelkulikent lehoztak 2 evet egymas utan serules nelkul. Szinte szo szerint. Persze,h osszealltak,mert klopp jo edzo a keret meg adta.

Aztan mostmeg visszaestek a valosagba. Ez van. Ruhelltem,h korszakos csapatkent hivatkoznak rajuk,h jobban nyaltak a segguket,mint a 6kupas barcanak.

Ennyi
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 10., szerda 20:50

Kehes vadló rovatunk mai epizódja: már az FA kupa meccskeretbe se fér be. Minden várakozást alulmúl a tag.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 8., hétfő 22:09

ziro4vr írta: Pool motivációja erősen visszaesett a bl meg a liga megnyerése óta. Klopp focijához kell azért a pitbull style. Amit nem értek az Thiago, szerintem full hülye volt hogy odament.
Ez olyan kiscsapatos lenne, ha visszaesett volna a motivációjuk azért mert nyertek 30 év után egy bajnokságot. Szerintem most kifújtak, annyira nem jók ők, hogy évekig dominálják akárcsak a PL-t, nemhogy Európát.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 8., hétfő 21:54

Pool motivációja erősen visszaesett a bl meg a liga megnyerése óta. Klopp focijához kell azért a pitbull style. Amit nem értek az Thiago, szerintem full hülye volt hogy odament.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 8., hétfő 18:10

Sierra írta:
El Sie7e írta: Most lehet szidni Alissont, de az elmúlt 2-3 szezonban azért elég jó teljesítményt nyújtott. Volt egy rossz meccs, na bumm. Azért nem az a lepkéző kapus, mint Karius, vagy Mignolet, vagy Bogdán :lol:
Teljesen korrekt volt az utóbbi 2-3 éve, mindenkivel előfordul 1-1 rossz meccs.
Végre van a braziloknak is jó kapusuk, Dida óta szinte senki kanyarban sem volt, most meg ő és Ederson is szóba jöhet az 1-es trikóért. Ha minden más poszton ilyen minőség lenne a braziloknál, jövőre vb esélyesek lehetnének.
Persze biztos fasza kapus, de hogy egymás után kétszer bejátssza ugyanaz, az már több mint egy rossz meccs kategória :D Láthatta az első ilyen gól után, hogy jóóó, akkor ezt nem kéne erőltetni, erre ugyanúgy bejátssza másodszor.
Szerintem meg pont az a "rossz lábbal kelt fel" napja. Nyilván egyszer elbaszod és utána nem adod fel az elveid, mert tudod, hogy tudod, de szar napod van, ezért elbaszod másodjára is. Talán egész eddigi poolos karrierjében nem hibázott, főleg nem ilyet.

Amúgy az egész pool dekoncentrált jó ideje, nem hiába. Tavaly ki lettek pörgetve, ahogy mi is tavasszal és azt nem lehet fenntartani sokáig.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 8., hétfő 18:03

El Sie7e írta: Most lehet szidni Alissont, de az elmúlt 2-3 szezonban azért elég jó teljesítményt nyújtott. Volt egy rossz meccs, na bumm. Azért nem az a lepkéző kapus, mint Karius, vagy Mignolet, vagy Bogdán :lol:
Teljesen korrekt volt az utóbbi 2-3 éve, mindenkivel előfordul 1-1 rossz meccs.
Végre van a braziloknak is jó kapusuk, Dida óta szinte senki kanyarban sem volt, most meg ő és Ederson is szóba jöhet az 1-es trikóért. Ha minden más poszton ilyen minőség lenne a braziloknál, jövőre vb esélyesek lehetnének.
Persze biztos fasza kapus, de hogy egymás után kétszer bejátssza ugyanaz, az már több mint egy rossz meccs kategória :D Láthatta az első ilyen gól után, hogy jóóó, akkor ezt nem kéne erőltetni, erre ugyanúgy bejátssza másodszor.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 8., hétfő 17:15

el magico írta: Get cold feet meaning: to suddenly become too frightened to do something you had planned to do, especially something important such as getting married.

Tehát nem szó szerint azt mondta, hogy fázott a lába, hanem hirtelen bepánikolt.
Tisztázásképp írtam, mert szerintem páran félreértettétek.
Nem csak azt jelenti, gondolom nem azért röhög rajta most a fél angol nyelvű világ, és tolja a fázós emote-okat..
Nem Alissonnal van baj, mindenki hibázhat, csak Klopp kifogásai egyre viccesebbek:
https://talksport.com/football/486487/w ... cold-feet/
Fújt a szél, hullt a hó, rövid volt a fű, túl száraz volt a pálya, stb.
A Karius agyrázkódás még nincs is benne.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 8., hétfő 17:07

Most lehet szidni Alissont, de az elmúlt 2-3 szezonban azért elég jó teljesítményt nyújtott. Volt egy rossz meccs, na bumm. Azért nem az a lepkéző kapus, mint Karius, vagy Mignolet, vagy Bogdán :lol:
Teljesen korrekt volt az utóbbi 2-3 éve, mindenkivel előfordul 1-1 rossz meccs.
Végre van a braziloknak is jó kapusuk, Dida óta szinte senki kanyarban sem volt, most meg ő és Ederson is szóba jöhet az 1-es trikóért. Ha minden más poszton ilyen minőség lenne a braziloknál, jövőre vb esélyesek lehetnének.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. február 8., hétfő 17:04

Biztos neki is agyrazkodasa volt Ramos miatt :mrgreen:

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 8., hétfő 16:51

Mondjuk nekem ez azért nagyon messze van attól, hogy belekényszerítették a hibába. Mindkét esetnél volt simán 5-6 méter közte meg a "letámadó" játékos között, arra rúghatja, amerre akarja. Nem volt igazi presszing alatt, nem rúgták tüdőn a labdával, nem kapta a szarabbik lábára, szimplán elbalfaszkodta kétszer. Ráadásul az első bakinál, már az elő passza is szar volt a sarokba a csapattársnak, aztán ugyanabban a szituban 3 másodperccel később, odaadja az ellenfélnek. Szépen csapdázott a City, azt nem vitatom, de simán picsán rúghatta volna a labdát, ha nem gondolja jobbnak magát lábbal, mint amilyen.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. február 8., hétfő 16:27

Sierra írta: Most néztem meg a Pool-City gólokat. Najó... :lol: :lol: Alisson mi a búbánatos lófaszt csinált? :D 2 gól egyértelműen rajta szárad, de a 4. is érdekes szögből került a kapujába. Ránéz vki az végeredményre azt hiszi h a City lealázta a Poolt. Közben valójában 2 kapitális kapushiba.
2 kapus hiba, ami a City érdeme. Belekényszerítették egy kényelmetlen szituba a kapust, aki belehibázott. Nem belepkézett egy középre tartó lövést, hanem keményen nyomás alatt volt mindkettő esetben. Persze meg lehetett volna oldani őket, de attól ez még nem kisebbíti a City érdemeit. Ennyit jelent, ha egy csapat jól, tudatosan és szervezetten támad le. Na ezek hiányoznak tőlünk, ellenünk valószínű nem hibázott volna bele Allison.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 8., hétfő 14:31

Marky írta:

A csodalatos magyar forditasok eredmenye :mrgreen:
Másik irányba is működik ez, lehet magyarázkodni külföldi ismerősnek, ha felmerül valamilyen szólás egy beszélgetésben;
Common horse has cottage cheese on its back. :mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. február 8., hétfő 14:25

el magico írta: Get cold feet meaning: to suddenly become too frightened to do something you had planned to do, especially something important such as getting married.

Tehát nem szó szerint azt mondta, hogy fázott a lába, hanem hirtelen bepánikolt.
Tisztázásképp írtam, mert szerintem páran félreértettétek.
A csodalatos magyar forditasok eredmenye :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 8., hétfő 14:15

el magico írta: Get cold feet meaning: to suddenly become too frightened to do something you had planned to do, especially something important such as getting married.

Tehát nem szó szerint azt mondta, hogy fázott a lába, hanem hirtelen bepánikolt.
Tisztázásképp írtam, mert szerintem páran félreértettétek.
Pedig én Pepből simán kinéztem volna, hogy elcsórta Alisson lábvizét.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. február 8., hétfő 14:10

Get cold feet meaning: to suddenly become too frightened to do something you had planned to do, especially something important such as getting married.

Tehát nem szó szerint azt mondta, hogy fázott a lába, hanem hirtelen bepánikolt.
Tisztázásképp írtam, mert szerintem páran félreértettétek.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. február 8., hétfő 14:05

Sierra írta: Most néztem meg a Pool-City gólokat. Najó... :lol: :lol: Alisson mi a búbánatos lófaszt csinált? :D 2 gól egyértelműen rajta szárad, de a 4. is érdekes szögből került a kapujába. Ránéz vki az végeredményre azt hiszi h a City lealázta a Poolt. Közben valójában 2 kapitális kapushiba.
én most kivételesen végig néztem, teljesen megérdemelt a city győzelem, nem sok köze volt a meccshez a poolnak, rendben van a city nagyon, pedig hányok peptől. sterling adja nagyon

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 8., hétfő 13:52

Most néztem meg a Pool-City gólokat. Najó... :lol: :lol: Alisson mi a búbánatos lófaszt csinált? :D 2 gól egyértelműen rajta szárad, de a 4. is érdekes szögből került a kapujába. Ránéz vki az végeredményre azt hiszi h a City lealázta a Poolt. Közben valójában 2 kapitális kapushiba.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 8., hétfő 13:46

Anthony írta:
„Nem tudom, ez nem magyarázza meg, de lehet, hogy hidegek voltak a lábai vagy hasonló. Viccesen hangozhat, de lehetséges. De még így is megvolt a lehetősége, hogy kirúgja a labdát” – elmélkedett Klopp.
:lol: :lol: :lol:





:fpalm:
Ezt én is hozni akartam, de már annyira a legalja, hogy hagytam a francba.
Egy új szintre vitte Klopp a kifogásokat.
Kondas ‘nehéz volt a levego’ mesterhez mérhető a teljesítménye.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég