Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 10., szerda 22:57

Tenyleg ennyi a tortenet, ha akkora madridista akkor marad.
Most nem az a szitu mint Iker meg Raul eseteben, hogy kb koloncok, Ramosra szuksege lenne meg a csapatnak. Ha ennek tudataban elmegy bohockodni akkor az is lenne.

Ingyen is jatszania kéne a Realert, hogy temanal maradjunk. :)


Mar alapbol az felbasz, hogy itt szaroznak, a cskbol kene sugaroznia a kiegyensulyozottsagnak es o kellene hogy legyen a biztos pont. Most egyedül az látszik, hogy akkora a káosz a csapatnal, hogy a két lábon járó madridizmusrol nem tudod eldonteni hogy csak a penz kell e neki. Ott el lett baszva, hogy ezt januarig hagytak huzodni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 10., szerda 22:32

h.laci94 írta: szóval én annyira nem tudok rá neheztelni ha ez így neki nem szimpatikus. Nekem sem az.
ha olyan nagy madridista, mint amilyennek mondja magát, szó nélkül elfogadta volna az ajánlatot :shutup:
nézhetjük onnan is, hogy kinek kínált a vezetőség bármiféle új szerződést 35 évesen?? :hmmm:
én senkire sem emlékszem az elmúlt 20 évből (most Modricnak, el is fogadta egyből)
pl Hierro 35 évesen távozott, nem önszántából, nem kapott új szerződést semmilyen feltételekkel (nem volt már a mostani Ramos szintjén, de sokat játszott, nem kispados volt alapvetően)

h.laci94
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 0:14
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2021. február 10., szerda 22:15

Én továbbra sem értem, hogy miért kell mindenáron pont az ő fizuján rugózni nyavajás 10%-okon. Azon nem fog múlni szerintem a klub megélhetése (bár az övé se ha őszinték akarunk lenni).
Ha ő valóban csak annyit kér hogy kapja meg az eddigi fizuját még 2 évig, szerintem az nem irreális még ebben a helyzetben sem, mert a mai napig tesz le annyit az asztalra, hogy ez megadható legyen.
De ez csak az én szemléletem, mondom nem vagyok tisztában a klub pontos pénzügyi helyzetével..

Bele lehet állni Ramosba, hogy miért nem képes elfogadni ha már olyat is mondott hogy ingyen is játszana, de közben nála haszontalanabb embereket is eltartunk a semmire nem kis összegekért, illetve 100+ milliós igazolások (Bappe/haaland) vannak tervbe véve a közeljövőben (legalább is a sajtó szerint), szóval én annyira nem tudok rá neheztelni ha ez így neki nem szimpatikus. Nekem sem az.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. február 10., szerda 20:24

Azon vajon mit nem lehet felfogni, hogy a jelenlegi helyzetben egy ugyanakkora, vagy csekely mertekben csokkentett gazsit tartalmazo szerzodes feler egy emelessel? Nem olajcsapat vagyunk, vagy kreten Barcelona vezetes, hogy ki tudjuk kohogni az irrealis elvarasokat, mikozben csodbe megy a klub.

Amugy nem tudom elhinni az egeszet. Lehet, hogy nem Ramos a legelesebb kes a fiokban, meg a batyja is duruzsolhat, de egyszeruen nem all ossze nalam, hogy inkabb lelep, mint innen vonuljon vissza a valaha volt legnagyobb klublegendak egyikekent. Nyilvan igy is hírességek csarnoka tag a Realnal, de keseru lenne, ha nem itt fejezne be, es szamomra kisebbe valna ezzel.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 20:10

Amúgy annál ellenére hogy a Real kivételt tesz vele a fix két éves szerződéssel, vagyis tenne, ő nem fogadja el az idei csökkentest sem, és a hosszabbítást sem 10% csokkentessel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 19:23

Ramos wants a 2 year contract with the same salary. He has a great relationship with Florentino Perez, and his situation might change if Perez is directly involved in the contract talks.
@FabrizioRomano

@podcastherewego
#rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

h.laci94
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 0:14
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2021. február 9., kedd 20:23

Alapvetően én is azt az elvet osztom hogy egy játékost sem szabad a klub elé helyezni, és agyatlanul teljesíteni minden kívánságát. Katalánéknál látjuk hogy ez milyen "messzire" ( :mrgreen:) tud menni..

Viszont bennem mindig egy keserű szájízt hagy az ilyen, mikor megy az izmozás a klub legendával hogy nem fér bele a budgetbe az az évenkénti +3/4 millió a maradék 2-3 évére amíg visszavonul, de közben 150-200 milliós játékosok (+fizu) leigazolására mozdul a pöcök mindenkinek, illetve használhatatlan emberekbe vannak súlyos pénzek beleölve. (kicsit kisarkitva persze de a lényeg érthető)
Nemtudom, nem látom át a Real pénzügyeit, meg persze aki menni akar az menjen. De mikor ilyen dolgokon csúszik el egy olyan ember szerződés hosszabbítása mint most Ramos, vagy anno Pepe, esetleg CR.. Én ezzel valahogy nem tudok teljesen egyet érteni, és kicsit szarrágóságnak tartom hogy pont rajtuk akarunk spórolni effektíve "bagatel összegeket".

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 9., kedd 20:14

Lehet, hogy úgy érzi, ebben a csapatban még pár évig nem lesz esély bl-t nyerni. Ezt így érzem én is. Addigra már nem lesz itt. Elmegy egy mási kcsapatba ahol, egy új kihívás. Annyi gondom van ezzel, hogy elvileg kapitánynak kellene lennie, de én nem tudok haragudni ezért. Legalábbis elhitetem magammal hogy nem a pénz a lényeg :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 9., kedd 20:10

Én nem fogom fel ilyen tragikusan. Sokkal csúnyább lenne, ha akkor menne el, mikor már a teljesítménye esik vissza, de még alap játékos, mert ő a kapitány. Mikor meccsek mennek el rajta folyamatosan. Mikor már hónapok, évek óta arról beszél mindenki, hogyan dönti le a saját szobrát. Láttunk, látunk már ilyet. Tett ő annyit ezért a klubért, hogy ha elmegy, akkor csak annyit mondjak teljes szívemből, hogy: Gracias!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. február 9., kedd 19:59

Ami idegesítő, hogy itt sem vajaskenyérre valót kap.

Meg van becsülve, a csapat legendás kapitányaként vonulhatna vissza, amikor már nem bírja tempót.

De csak a pénzért menni...igazából elszokorító, de el kell fogadni. Ő élete, ő döntése, a pénz meg nagy úr, ha sok pénzed van mégtöbbet akarsz. :coffee:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. február 9., kedd 19:44

Perez úgy viselkedik mint egy jó és felelős vezető ebben a helyzetben, aki a klubot helyezi előtérbe. Bármi is lesz a story vége ő nálam pacsit kap.

Ramosnak pedig annál is nagyobb az EGOja, mint amilyen státuszt itt betölthetne! Ő nem fogadja el, hogy 10% bércsökkentésért Ő válhatna minden idők legnagyobb real madrid kapitányává, megkoronázva a saját státuszát, karrierjét. Ezt az ő egoja nem engedi, azt gondolja ő ENNÉL IS TÖBB. hát meg a lófaszt, néhánynak tényleg az is kevés lenne ha a bernebaut átneveznénk a nevére.

Ha elmegy megcsókolhatja a testvérét az eiffel tetején.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 9., kedd 19:43

el lehet menni. a módja minden. ha el akar menni mondja ki, köszönjön el, mindenki sírjon a másik vállán és kész.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 9., kedd 19:42

azért más a történet akkor, ha azért mész el, mert már nem férsz be a kezdőbe
(Casillas, Raúl), és ha stabil kezdőként a több pénzért 35 évesen :roll:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. február 9., kedd 19:35

Nem lenne kerek a történet. Csalódás lenne ez tőle.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 9., kedd 19:32

Engem speciel teljes mértékben hidegen hagy, hogy valaki innen vonul vissza vagy nem. Raúl meg Casillas is mindenki szemében örök madridista, ahogy Marcelo meg Ramos is az lesz, ha váltanak az uccsó évekre. Nekem csak az bassza majd el picit a kedvem, ha tényleg évi 2 milláért cseréli a csapatot. Az már picit kellemetlen azért.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 9., kedd 19:25

Én haragudnek rá, pont azért amiért te nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4954
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 9., kedd 18:59

Sorrentino írta:
Realista24 írta: Sergio Ramos has informed Real Madrid that he's not renewing his contract and will be joining another European club.
Real Madrid has accepted that Sergio is leaving in the summer and they will not make a new offer to the captain.
End of an era. :-(
Ennek Marcelo (feltetelezheto) es Ramos tavozasaval tenyleg vege. Fantasztikus idoszak volt, itt tenyleg minden csillagzat osszeallt hogy a szurkolo szamara elkepeszto foci, dramak, es show legyen. Nem lesz meg egy ilyen era, abban biztos vagyok.

Barca-Real
Messi-CR
BBC-MSN
Brutal stabil Atletico
Kielezett bajnoki versenges a 3 nagy kozott

Mourinho-Guardiola

Barca tripla, Real BL tripla stb.

Ezek mind hatalmas meccsek voltak.

Ramos meg szemelyesen a Bayern elleni Holdra lott labdatol eljutott odaig hogy aztan a duplajaval es a fantasztikus vedekezesevel nullazta a Bayern, majd elhozta a Tizediket, utana a kovetkezo BL-donton is golt szerzett.

Fantasztikus vezer es jatekos, engem szemely szerint egyaltalan nem zavar ha kiprobalja magat mashol 1-2 evre, annyit adott o mar a klubnak. :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 9., kedd 18:57

dzsi91 írta:
wZoLee7 írta: Hát akkor ez ennyi volt. Kell egy jó búcsú. Álljon ki a napokban, mondja el, hogy váltani fog, mind1 mi az oka, senki nem haragszik, de nem kell a cirkusz.
Epic lesz a nullkupás stadion és szurkoló nélküli búcsú :lol:
mondjuk erre nem gondoltam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 9., kedd 18:57

Én ezt akkor sem hiszem el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 9., kedd 18:56

Biztos kenyerre kell az a plusz ket millio. Soha nem fogom ezt megerteni, menjen a picsaba az osszes.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég