Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 11., csütörtök 12:47

h.laci94 írta:
Realista24 írta:

Ez sokunknál világos, csak azt nem értem, hogy aki itt pár millió eurót úgy tűntet fel, hogy aprópénz, az nem tudom milyen világban él.
A 10% nagyjából 1,5 millió eurót jelent, az bruttó 3 millió, két évre az 6 millió egy olyan időszakban, amikor a klub éves profitja nagyjából breakeven volt.

CR-rel meg már csak azért sem érdemes összehasonlítani a helyzetét, mert CR páratlan.

Akkor úgy látom nem sikerült jól átadnom azt amit írtam, illetve amire már más is próbált rávilágítani.

Én egyáltalán nem azt akarom megfogalmazni (még ha úgy is sikerült), hogy Ramost mindenáron itt kell tartani, és le kell térdelni bármilyen kérése előtt. Pláne nem hogy a klub elé kellene helyezni. Ezt a mentalitást sose támogattam.
Csupán maga a helyzet kelt bennem egy keserű érzést, hogy itt egy klub ikon, egy jelenleg is a top játékosok közé tartozó ember, és pont ő rajta akarunk spórolni 2 év alatt br. 6 milliót, miközben ott van Hazard, Jovic, Bale, Vinicius, vagy épp Marcelo akiknek a gyakorlati haszna egyenlő a nullával és annak a 6 milliónak sokszorosát rakjuk a zsebükbe.

Nem kell ezt túl ragozni, teljesen védhető az is ha nem adjuk meg neki azt amit kért. Én azzal nem is szándékozok vitába szállni.
Csak az én kívülálló józan paraszti eszemmel gondolkodva nem tudom sokszor megérteni hogy miért mindig ezekkel az emberekkel állunk le szkanderezni, ahelyett hogy a léhűtőktől szabadulnánk meg akiknek aztán tényleg luxus az itt tartása.
De ez a lényeg, hogy nem rajta akarunk spórolni, pusztán a Real Madrid policy van követve, amit kis mértékben már fel is rúgott a vezetőség.

A játékosok ilyen korban már csak 1 éves szerződést kapnak, csökkentett fizetést, akkor is ha nincs Covid.

Ahogy már írtam, ennek ellenére Ramos kapna két évet, hiába hiányzik most is több, mint fele meccsen. Kaphatott volna egy évet, ugyanezzel a fizetéssel. Szóval újra, nem akart rajta spórolni a klub, pont amiatt amit itt sokan is írnak, de a határt meg kell húzni valahol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 11., csütörtök 12:39

ahelyett hogy a léhűtőktől szabadulnánk meg akiknek aztán tényleg luxus az itt tartása.
Mert nem tudunk, az akaratuk nélkül. Akkor tudtuk volna Bale-t hamarabb elküldeni, ha egyben kifizetjük a hátralevő fizetését, ami gazdaságilag rosszabb, mintha szép lassan csorgatnánk neki a fizuját a szerződése végéig.
Egy csomó rossz döntés következményében feleslegesen ömlik ki a pénz a klubból. A gond az, hogy a ma tudásával könnyű megállapítani hogy tegnap rosszul döntöttünk. Akkor viszont nem lehetett tudni. Ez van. Ezeken nem lehet változtatni, de a jövőt illetően lehet. Ramos fizetése ilyen. Ha a múltban szerencsésebben alakultak volna az igazolások, akkor most jutna Ramosra. De nem így történt, a korábbi igazolások nem térültek meg, ezért most nem fér bele a 35 éves sztárgázsis játékosunk további kényeztetése. A korábbi rossz döntésekkel nem lehet exkuzálni a mostani rizikót. Nem fér bele, ez van, ezek a lehetőségek. Bízni kell Ramos maradásában, de el kell fogadni ha a nagyobb szám felé fog mutatni a kacsacsőr.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 11., csütörtök 12:38

h.laci94 írta:
Csupán maga a helyzet kelt bennem egy keserű érzést, hogy itt egy klub ikon, egy jelenleg is a top játékosok közé tartozó ember, és pont ő rajta akarunk spórolni 2 év alatt br. 6 milliót, miközben ott van Hazard, Jovic, Bale, Vinicius, vagy épp Marcelo akiknek a gyakorlati haszna egyenlő a nullával és annak a 6 milliónak sokszorosát rakjuk a zsebükbe.
Sajnos a sorolt játékosok szerződését békeidőben kötöttük, pre-covid bérekkel. Ezek a játékosok ma nem kapnának egyáltalán szerződést, vagy a jelenlegi bérük feléért max. Eladni nem tudjuk őket, Bale-re a 21.század legnagyobb piócájaként fog emlékezni az utókor az ollója mellett, Hazardra az évezred legrosszabb igazolásaként. Vininek, Marcinak, Iscónak kifele áll a szénája nyártól valószínű nem lesznek itt, Jovicot szintén talán sikerül elpasszolnunk. Én szerintem ezektől az emberektől is függ Ramos helyzete, elképzelhetőnek tartom, hogy kivárunk, hogy alakul a fentiek sorsa, felszabadul e a fizujuk, és ehhez mérten teszünk még ajánlatot Ramosnak. Jelenleg ezt tudták ajánlani neki amit kapott.

Ez van, pénzügyi krízis. Reméljük a legjobbakat. Keserű szitu, valóban.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2021. február 11., csütörtök 12:41-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

h.laci94
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 0:14
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2021. február 11., csütörtök 12:26

Realista24 írta:
Süti írta:

Többet nagyon nem is kell írni.
Ez sokunknál világos, csak azt nem értem, hogy aki itt pár millió eurót úgy tűntet fel, hogy aprópénz, az nem tudom milyen világban él.
A 10% nagyjából 1,5 millió eurót jelent, az bruttó 3 millió, két évre az 6 millió egy olyan időszakban, amikor a klub éves profitja nagyjából breakeven volt.

CR-rel meg már csak azért sem érdemes összehasonlítani a helyzetét, mert CR páratlan.

Akkor úgy látom nem sikerült jól átadnom azt amit írtam, illetve amire már más is próbált rávilágítani.

Én egyáltalán nem azt akarom megfogalmazni (még ha úgy is sikerült), hogy Ramost mindenáron itt kell tartani, és le kell térdelni bármilyen kérése előtt. Pláne nem hogy a klub elé kellene helyezni. Ezt a mentalitást sose támogattam.
Csupán maga a helyzet kelt bennem egy keserű érzést, hogy itt egy klub ikon, egy jelenleg is a top játékosok közé tartozó ember, és pont ő rajta akarunk spórolni 2 év alatt br. 6 milliót, miközben ott van Hazard, Jovic, Bale, Vinicius, vagy épp Marcelo akiknek a gyakorlati haszna egyenlő a nullával és annak a 6 milliónak sokszorosát rakjuk a zsebükbe.

Nem kell ezt túl ragozni, teljesen védhető az is ha nem adjuk meg neki azt amit kért. Én azzal nem is szándékozok vitába szállni.
Csak az én kívülálló józan paraszti eszemmel gondolkodva nem tudom sokszor megérteni hogy miért mindig ezekkel az emberekkel állunk le szkanderezni, ahelyett hogy a léhűtőktől szabadulnánk meg akiknek aztán tényleg luxus az itt tartása.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. február 11., csütörtök 12:23

De most mi van a való életben? Akit most markolnak fel az álláspiacról nyivlán a mai viszonyoknak megfelelő bért fog kérni/kapni, mint egy olyan személy aki régóta a cégnél dolgozik, és évente/kétévente kap valamilyen mérékű emelést.
Ez rendben is van, de nekünk akkor nem Alabara kell mennünk. Ramos klasszisokkal jobb középhátvéd.

Ha nagyon makacskodik Ramos, akkor Perez helyében egy +300 ezres gesztust tennék felé, amire már nyugodtabb szívvel mondhatja azt René, hogy na látod, megcsináltam. Még akkor is, ha így se érnék el azt, amit akartak. Csak érezze mindenki úgy, hogy jó bizniszt csinált.
Attól tartok, hogyha Ramos be is látná, hogy nem kellett volna ebbe a herce-hurcába belemennie, a büszkeségük miatt nem fogják most már elfogadni a januári ajánlatot.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 11., csütörtök 12:14

kiserik írta:
wZoLee7 írta: Ha jön egy univerzális Alaba kevesebb vagy ugyan olyan fizetésért az szerintem egy védhető igazolás.
Nálam nem. Attól, hogy univerzális, de full átlagos, a fizetése még nem kell, hogy az egeket verje. LV-nek sem fizet a klub 3-szoros pénzt csak azért mert bevethető 3 poszton is. Kap 3 milliót és jónapot.
Realista24 írta:

Én Ramost bárhogy dönt, nem tudom megutálni. Csak csalódott leszek.

Az meg, hogy egy fiatalnak akarunk sok pénzt adni, az a jövőbe való befektetés, szerintem teljesen érthető.
Az ok, de hová vezet, ha egy 22 éves gyerek úgy lesz a csapat legjobban fizetett játékosa és legdrágább igazolása, hogy covid van, pénz nincs, annyira sok mindent meg még nem mutatott? Én kb ide sorolom LV ügyét is. Teljesen megértem. Biztos hogy szar érzés azt látni, hogy a Bale meg Hazard félék 4-szer 5-ször annyit visznek haza a semmire, a padon ülve, röhögcsélve, mint ő, aki folyamatosan kiemelkedően dolgozik, megy, hajt, kiadja a maximumot. Sőt még menjen bele egy fizetés csökkentésbe, csak hogy ezeknek vígan "" hízhasson"" a feje.
füst írta: Én mondjuk hoznám Alabát, nem vagyok odáig érte, és lehet hogy a pályán nem lesz olyan jó mint Ramos fénykorában, sőt még a fizetése sem lesz kisebb... de jelen helyzetben erősítés lenne a csapat számára, és ami igazán jól jön, hogy nem kell érte fizetni. Ramos-Alaba csere számunkra 6 év fiatalítást jelent, minőségi visszaesés nélkül, vagy enyhével. Ezt vétek lenne elszalasztani. Hozhatunk más védőt, akinek kevesebb a fizuja, de ha fizetni kell érte 40-50M €-t, akkor rosszabb opció mint Alaba.
Egy fiatal tehetséget mindig rosszabb opció igazolni, mint egy balhés, 30 közeli, már lefelé szálló figurát, sztárgázsival :hmmm: :D
De most mi van a való életben? Akit most markolnak fel az álláspiacról nyivlán a mai viszonyoknak megfelelő bért fog kérni/kapni, mint egy olyan személy aki régóta a cégnél dolgozik, és évente/kétévente kap valamilyen mérékű emelést.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 11., csütörtök 12:12

Szépen utánanéztél, ügyes vagy! :D
Nem értem, hogy miért nem azt nézted hogy a Bilbao hány évesen igazolta a játékosait, ha már a mi keretünknél ezt vizsgáltad. De nem ér ennyit az egész, Tudod mit?

Ha fiatal tehetségeket szeretnék nézni, akkor Benfica drukker lennék. Jó szórakozást a Benfica keretének vizsgálatához!

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 11., csütörtök 12:06

füst írta:
Egy fiatal tehetséget mindig rosszabb opció igazolni, mint egy balhés, 30 közeli, már lefelé szálló figurát, sztárgázsival
Ígyvan, ha fiatal tehetségeket szeretnék nézni hétről hétre, akkor Bilbao drukker lennék.
A Bilbao legtöbbet használt 11 játékosának átlag életkora 28 év, a kereté 27 :lol:

Ramos, Varane, Benzema, Marcelo, Carvajal, Casemiro, hogy csak az aktívakat említsem, akik fiatal tehetségként kerültek ide. Bale, Kroos, Modric, Tbo, akik jó korban, kiforrott játékosként és Hazard, aki 30 körül, sztárgázsiért :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 11., csütörtök 11:49

Egy fiatal tehetséget mindig rosszabb opció igazolni, mint egy balhés, 30 közeli, már lefelé szálló figurát, sztárgázsival
Ígyvan, ha fiatal tehetségeket szeretnék nézni hétről hétre, akkor Bilbao drukker lennék.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 11., csütörtök 11:46

füst írta: Én mondjuk hoznám Alabát, nem vagyok odáig érte, és lehet hogy a pályán nem lesz olyan jó mint Ramos fénykorában, sőt még a fizetése sem lesz kisebb... de jelen helyzetben erősítés lenne a csapat számára, és ami igazán jól jön, hogy nem kell érte fizetni. Ramos-Alaba csere számunkra 6 év fiatalítást jelent, minőségi visszaesés nélkül, vagy enyhével. Ezt vétek lenne elszalasztani. Hozhatunk más védőt, akinek kevesebb a fizuja, de ha fizetni kell érte 40-50M €-t, akkor rosszabb opció mint Alaba.
Azzal nem értek csak egyet, hogy mekkora visszaesés lenne. Nálam egy picivel nagyobb, mint ami még szerintem belefér. Ez az Alaba kell/nem kell kérdés nekem csak attól függ mennyit kér. Ha Ramos pénzéért, akkor GO, ha sokkal többért, akkor nem, mert (szerintem) annyira nem ász és főleg nem sokéé.
Kicsit kutyaszorítban vagyunk am., épp ezért lenne a legjobb ha Ramos maradna :mrgreen: :mrgreen:
Sőt, akkor már nem is bánnám ha jönne az osztrák, vagy akár be is kockáztathatnánk vmi fiatalt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 11., csütörtök 11:42

wZoLee7 írta: Ha jön egy univerzális Alaba kevesebb vagy ugyan olyan fizetésért az szerintem egy védhető igazolás.
Nálam nem. Attól, hogy univerzális, de full átlagos, a fizetése még nem kell, hogy az egeket verje. LV-nek sem fizet a klub 3-szoros pénzt csak azért mert bevethető 3 poszton is. Kap 3 milliót és jónapot.
Realista24 írta:
kiserik írta: Azért mielőtt itt mindenki megutál mindenkit, várjuk ki a végét. Jönnek a hírek össze vissza. Senki nem tud semmit. Ami biztos, hogy folynak a tárgyalások. Egyébként lehet hogy lemaradtam valamiről, de jelenleg Lukita sem írt még alá semmilyen hosszabbítást.

Ui: és ugye a hírek szerint az emlegetett jelen gazdasági helyzetben a klub arra készül hogy minden pénzét odaadja egy fiatal játékosnak :hmmm:
Én Ramost bárhogy dönt, nem tudom megutálni. Csak csalódott leszek.

Az meg, hogy egy fiatalnak akarunk sok pénzt adni, az a jövőbe való befektetés, szerintem teljesen érthető.
Az ok, de hová vezet, ha egy 22 éves gyerek úgy lesz a csapat legjobban fizetett játékosa és legdrágább igazolása, hogy covid van, pénz nincs, annyira sok mindent meg még nem mutatott? Én kb ide sorolom LV ügyét is. Teljesen megértem. Biztos hogy szar érzés azt látni, hogy a Bale meg Hazard félék 4-szer 5-ször annyit visznek haza a semmire, a padon ülve, röhögcsélve, mint ő, aki folyamatosan kiemelkedően dolgozik, megy, hajt, kiadja a maximumot. Sőt még menjen bele egy fizetés csökkentésbe, csak hogy ezeknek vígan "" hízhasson"" a feje.
füst írta: Én mondjuk hoznám Alabát, nem vagyok odáig érte, és lehet hogy a pályán nem lesz olyan jó mint Ramos fénykorában, sőt még a fizetése sem lesz kisebb... de jelen helyzetben erősítés lenne a csapat számára, és ami igazán jól jön, hogy nem kell érte fizetni. Ramos-Alaba csere számunkra 6 év fiatalítást jelent, minőségi visszaesés nélkül, vagy enyhével. Ezt vétek lenne elszalasztani. Hozhatunk más védőt, akinek kevesebb a fizuja, de ha fizetni kell érte 40-50M €-t, akkor rosszabb opció mint Alaba.
Egy fiatal tehetséget mindig rosszabb opció igazolni, mint egy balhés, 30 közeli, már lefelé szálló figurát, sztárgázsival :hmmm: :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 11., csütörtök 11:19

Én mondjuk hoznám Alabát, nem vagyok odáig érte, és lehet hogy a pályán nem lesz olyan jó mint Ramos fénykorában, sőt még a fizetése sem lesz kisebb... de jelen helyzetben erősítés lenne a csapat számára, és ami igazán jól jön, hogy nem kell érte fizetni. Ramos-Alaba csere számunkra 6 év fiatalítást jelent, minőségi visszaesés nélkül, vagy enyhével. Ezt vétek lenne elszalasztani. Hozhatunk más védőt, akinek kevesebb a fizuja, de ha fizetni kell érte 40-50M €-t, akkor rosszabb opció mint Alaba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 11., csütörtök 11:09

Ha jön egy univerzális Alaba kevesebb vagy ugyan olyan fizetésért az szerintem egy védhető igazolás.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 11., csütörtök 11:07

ziro4vr írta: *De túl van fújva ez a történet, kapott egy a helyzethez mérten korrekt ajánlatot, innentől rajta áll mi a fontos neki.
Pontosan. Objektíven nézve: 35, műtötték, nincs most kolbászból a kerítés, ehhez képest tőlünk jó ajánlatot kapott.
Egyedül akkor lesz ez vér ciki, ha az utód alaba lesz egy valag pénzért, de mostanában szerencsére elültek a pletykák (remélem nem jön 2 nap múlva a hír, hogy jön júliustól :) ).

Persze vagy 100szor szomorúbb leszek, mint amikor Raul/Casillas mentek el, mert ő még hasznos tagja a csapatnak, így a vége felé is..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 11., csütörtök 10:55

füst írta: LV biztosan kaphat mástól kedvezőbb ajánlatot, és Ramosnak is főnyeremény a PSG.
Ramos igen, biztos kaphat jobb ajánlatot. De LV totál homály mi csinál, itt keres 6 millió euro körül, ki a franc adná még csak a felét is neki? Max valami arab csapat, vagy egy Everton megadja neki kb ugyanezt, amit itt kap. Mindegy, menjen a francba, nekem nem fog hiányozni. Elmúlt két éve botrány volt, idén, hogy szerződésért kell hajtani tudja hozni magát. Már azt se értettem minek kínáltunk neki hosszabbítást. Illetve tudom ZZ miatt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 11., csütörtök 10:53

kiserik írta: Azért mielőtt itt mindenki megutál mindenkit, várjuk ki a végét. Jönnek a hírek össze vissza. Senki nem tud semmit. Ami biztos, hogy folynak a tárgyalások. Egyébként lehet hogy lemaradtam valamiről, de jelenleg Lukita sem írt még alá semmilyen hosszabbítást.

Ui: és ugye a hírek szerint az emlegetett jelen gazdasági helyzetben a klub arra készül hogy minden pénzét odaadja egy fiatal játékosnak :hmmm:
Én Ramost bárhogy dönt, nem tudom megutálni. Csak csalódott leszek.

Az meg, hogy egy fiatalnak akarunk sok pénzt adni, az a jövőbe való befektetés, szerintem teljesen érthető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 11., csütörtök 10:42

Én mondjuk megértem Ramost is meg LV-t is. Üssék a vasat ahogy tudják. Ha máshonnan kapnak jobb ajánlatot, akkor teljesen érthető hogy elfogadják. Nem tartoznak elszámolnivalóval senki irányába. LV biztosan kaphat mástól kedvezőbb ajánlatot, és Ramosnak is főnyeremény a PSG. Pénz, kupák, versenyképesség, minden van ott. Bátran elfogadhatja lelkiismeret-furdalás nélkül.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 11., csütörtök 10:40

kiserik írta: Azért mielőtt itt mindenki megutál mindenkit, várjuk ki a végét. Jönnek a hírek össze vissza. Senki nem tud semmit. Ami biztos, hogy folynak a tárgyalások. Egyébként lehet hogy lemaradtam valamiről, de jelenleg Lukita sem írt még alá semmilyen hosszabbítást.
Modric szerződéséről már csak a szignó hiányzik, ezt elég hiteles források többször lehozták már. De amúgy Ramos kapcsán tényleg megírtak már mindent meg az ellentétét is, sztem bármi elképzelhető még. Sőt, én arra hajlok, hogy a sajtó túlfújja ezt az egészet, és egyszer csak majd jön a hír, hogy hosszabbított.

Vagy max hébe hóba belelesünk egy-két PSG v Lorient örökrangadóba, ahogy a 16-oson félrelöki Messit és gólratör :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 11., csütörtök 10:36

Hat barki barmit mond, Ramosnak lehet meg 2 eve, az elkovetkezendo 2 evben mi semmivel sem vagyunk eselyesebbek kupakra mint egy psg pl.
Ez az egesz teljesen elfogadhato lenne egy sima jatekostol, de nem a csapat kapitanyatol. Alkudozik mint a piacon aztan LV is atvette ezt a stilust, Perez meg mindkettonek ajtot mutat nyaron :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. február 11., csütörtök 10:33

Hat, nem tudom.
Persze, megszoktak egy eletszinvonalat (jajj, szegeny focistak, masok meg epp ehenhalnak), de ez inkabb presztizs, farokmeregetes, mint a penz szerintem. Ha utobbi, haladjon a PSG-be, mert az ertekrendje oda valo akkor.

Nem ezen mulik, hogy az utana kovetkezo 12, vagy csak 10 generacio lesz, akinek egy szalmaszalat nem kell keresztbe tennie. Vagy epp szegenykemnek nem LaFerrari lesz a kovetkezo bevasarlos auto, csak egy roncs Porsche 911.

Persze, ezt meg lehet forditani a klub fele is, ahol epp nagyon komoly bevetelek esnek ki, mikozben epul a stadion es azert a sport szempontokat sem kellene hatterbe szoritani. Ramos hatalmas sikerekkel a hata mogott visszavonul hamarosan, de a klub megy tovabb, ugyanazokkal a borzalmasan magas elvarasokkal, mint eddig. Ezekhez meg kell frissiteni a kereten, kell szupersztarokat hozni, ehhez meg kell zseton.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég