FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2021. február 23., kedd 7:23

Hali,

Fifa 21-ben spanyol bajnoki csapatom van, viszont a tegnapi nap nyitottam egy CR7-et packból (aznap a munkahelyen minden irodába Sííí-vel léptem be :mrgreen: )
Próbálnám a támadó alakzatot a jobb chemistry miatt hozzá szabni viszont a kínálat silány.
Hazard helyére csak egy 81-es Guedest tudnék berakni, Felixet direkt megvettem hogy 4-es chem helyett 7-es legyen.
Így néz ki a csapatom:
https://www.futhead.com/21/squads/190457/

Valakinek valami egyéb javaslata, hogy a Fifa 14 óta hőn áhított Ronim Goat legyen a csapatomban? :mrgreen:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2021. február 20., szombat 13:01

nagyon okadek ma a gameplay. szo szerint lehetetlen igy jatszani. eleg is volt a wl-bol, mindegy hany 82-es kapust kapok csutortokon :lol: :cens:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 14., vasárnap 16:33

535-1
Nice.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2021. február 12., péntek 18:23

Realista24 írta: 800 meccs? :ozil:
Másfél után megunom és egy hétig rá se nézek :mrgreen:
majdnem 1300 meccs, amiben nincsenek benne a friendlies meccsek az objective-ekhez. :lol:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. február 12., péntek 18:12

ferni írta:
RealMadridFanatic írta: Nem játszottam aktívan egyik FIFA-t sem azon kívül, hogy nagy ritkán haverokkal ütöttük egymást.

Most beruháztam egy Xbox-ra, néha-néha majd odaérek.

Ez a FUT folyamatosan ilyen matchmakinget csinál? Eleve fogalmam nincs sok dologról, de folyamatosan sokkal erősebb teamek jönnek szembe. Nincs ezzel baj, csak nem erőltetem, ha ezt tudja stabilan.
Elvileg volt vmi "felmérő", hogy hová tegyen be, hát eddig minden ellenfelem eleve sokkal jobb spílerekkel jött. Amiket nyitogattam pakkokat, max 83-as játékos jött, mindenki másnál akivel összeakadtam meg repkednek a Cé-k, Neymarok, Mbappék... Sok esélyem akkor sem lenne, ha tudnék játszani. :lol:
Milyen most a csapatod és mennyi zsetonod van? Mert lehet minimális zsetonból is használható csapatot építeni, még ha egy CR ellen kevesek is lehetnek.
Gyenge, mint a harmat es nulla zseton :D
Aki remlik, hogy van es hasznalhato az Requilon, Neres es Dolberg volt meg egynek elmegy kategoria, tobbi az bohoc.

Most nem tudok gepkozelbe kerulni, meg azert nincs is ebben ennyi, 2 lurko mellett nem az en vilagom lesz ez. Majd neha ha tul nyugodt vagyok ranezek. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 12., péntek 18:04

800 meccs? :ozil:
Másfél után megunom és egy hétig rá se nézek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. február 12., péntek 17:50

RealMadridFanatic írta: Nem játszottam aktívan egyik FIFA-t sem azon kívül, hogy nagy ritkán haverokkal ütöttük egymást.

Most beruháztam egy Xbox-ra, néha-néha majd odaérek.

Ez a FUT folyamatosan ilyen matchmakinget csinál? Eleve fogalmam nincs sok dologról, de folyamatosan sokkal erősebb teamek jönnek szembe. Nincs ezzel baj, csak nem erőltetem, ha ezt tudja stabilan.
Elvileg volt vmi "felmérő", hogy hová tegyen be, hát eddig minden ellenfelem eleve sokkal jobb spílerekkel jött. Amiket nyitogattam pakkokat, max 83-as játékos jött, mindenki másnál akivel összeakadtam meg repkednek a Cé-k, Neymarok, Mbappék... Sok esélyem akkor sem lenne, ha tudnék játszani. :lol:
Milyen most a csapatod és mennyi zsetonod van? Mert lehet minimális zsetonból is használható csapatot építeni, még ha egy CR ellen kevesek is lehetnek.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. február 12., péntek 17:21

koszi a valaszt!

persze, ez tiszta sor, csak gondoltam van rajtam kivul is olyan, aki nem 0. napos jatekos.

eselyes, h ez felejtos, jatszok offline. azert ulok le, h szorakozzak, nem azert, h utolerhetetlen Ce meg Neymarok goloromet nezzem 20 masodpercenkent. :lol:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. február 12., péntek 17:13

RealMadridFanatic írta: Nem játszottam aktívan egyik FIFA-t sem azon kívül, hogy nagy ritkán haverokkal ütöttük egymást.

Most beruháztam egy Xbox-ra, néha-néha majd odaérek.

Ez a FUT folyamatosan ilyen matchmakinget csinál? Eleve fogalmam nincs sok dologról, de folyamatosan sokkal erősebb teamek jönnek szembe. Nincs ezzel baj, csak nem erőltetem, ha ezt tudja stabilan.
Elvileg volt vmi "felmérő", hogy hová tegyen be, hát eddig minden ellenfelem eleve sokkal jobb spílerekkel jött. Amiket nyitogattam pakkokat, max 83-as játékos jött, mindenki másnál akivel összeakadtam meg repkednek a Cé-k, Neymarok, Mbappék... Sok esélyem akkor sem lenne, ha tudnék játszani. :lol:
5. Honapja tart a jatek(kozeledik a felehez), rengetegen vannak akik hetente weekend leagueznek de ha csak rivalsoznak akkor is oriasi elonybe vannak hozzad kepest ha tudnak jatszani, ha nem. Gondolj bele ha csak heti 5 packet nyitottak ki, mar mennyi eselyuk volt jot kapni. Es akkor ott van meg melle az sbc meg az objectives playerek ..
Az h elso nap csak 83asokat nyitsz azzal nem tudsz mit kezdeni, nem fogja minden packbol leadni a jot, sooot.
Ha nem akarok feladni az ut-t, toltsd le a futbin nevu appot, es nezegess kereteket hogy ki hogy mennyi. Mert most viszont mar nagyon sok jatekosnak esett az ara, es hogy ar/ertekbe ki mennyire jo. Es ne a ratinget nezd mert peldaul egy 87es busquets gyakorlatilag hasznalhatatlan kb 800 meccsem van iden de senki se hasznalja. De az elso ket honap a 81es saint maximinrol meg a 79es adama traorekrol szolt.
Sok sikert :)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. február 12., péntek 16:14

Nem játszottam aktívan egyik FIFA-t sem azon kívül, hogy nagy ritkán haverokkal ütöttük egymást.

Most beruháztam egy Xbox-ra, néha-néha majd odaérek.

Ez a FUT folyamatosan ilyen matchmakinget csinál? Eleve fogalmam nincs sok dologról, de folyamatosan sokkal erősebb teamek jönnek szembe. Nincs ezzel baj, csak nem erőltetem, ha ezt tudja stabilan.
Elvileg volt vmi "felmérő", hogy hová tegyen be, hát eddig minden ellenfelem eleve sokkal jobb spílerekkel jött. Amiket nyitogattam pakkokat, max 83-as játékos jött, mindenki másnál akivel összeakadtam meg repkednek a Cé-k, Neymarok, Mbappék... Sok esélyem akkor sem lenne, ha tudnék játszani. :lol:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 10., szerda 9:03

https://www.youtube.com/watch?v=ybfXiMTojI4 :D

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. február 7., vasárnap 13:43

Tavaly is kertem mar segitseget es szerencsemre keszsegesen rengeteg tippet adtatok, remelem most is kapok par tanacsot. :)

Korulbelul ket hete vagtam bele a FUT 21-be. Szerintem egesz korrekt csapatok sikerult osszeverbuvalnom:
https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/w ... U:FFA21PCC

14 gyozelemig sikerult elmenni a WL-en, remelhetoleg kiesik belole valami vallalhato. Szerintem erdemes lenne Carrascot Hazard-ra cserelni, Lodit Mendyre (esetleg Alba?) illetve egy kapus-upgrade is egyre surgetobb lehet.

Ti milyen prioritasokkal vagnatok neki? Jelenleg korulbelul 20k coinom van, erre jon talan 40k a WL-bol illetve majd a Division Rivals helyezesbol meg tobb. A piacon kint van Rashford, belole is varok egy nagyobb osszeget. PC-n jatszom.

Ami meg megfordult a fejemben, hogy Portu helyett be lehetne ruhazni a 84-es Kubora a jobb oldalon, de talan nem lenne nagy upgrade, ha egyaltalan az lenne.

Szerintem elso korben erdemes lenne Hazard-ra rarepulnom, de utana pedig Mendy konnyen elerheto marad.

A kozeppalyaval teljesen meg vagyok love es nem tudom, hogy a vedelembe esetleg Lenglet jo vetel lenne-e nem tul dragan. Amennyiben jo otlet es Navast szoritana ki, szerintetek Navas vagy Capa a jobb jobbhatved? :)

Kicsit katyvaszosra sikerult, igazabol arra vagyok kivancsi, hogy ti milyen prioritasokkal erositenetek es kikkel? Nem szeretnem hulyesegre kolteni a coinokat.

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. január 28., csütörtök 0:12

Tolja itt valaki a 21es fifat? :)
Néha jó lenne ismerőssel nyomni friendly-t.

Egyébként az elmúlt egy hétben kezdtem neki, sima online seasont nyomom (FUT nem nekem való), eddig 3. divízóig jutottam fel, zsinórban 40 win (természetesen Reallal :) )

+ Melyik felállás a meta az idei részben, illetve milyen speciális beállításokat, instrukciókat érdemes beállítani posztonként az egyes játékosoknak? Soha nem vacakoltam ezekkel.
+ Bármi tanács jól jön! :)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. január 18., hétfő 16:28

Valaki nem tud egy jó oldalt, fórumot, ahol coint lehet elsózni??
Fészes csoportokkal befürödtem..
Discordon sem találtam senkit, csak eladókat..
Úgyhogy még 1,8millió keresi a gazdáját. :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. január 8., péntek 1:25

ferni írta:
Galacticos írta:
vagy ez is jo lehet. coinba lehet picit tobb akkor tudsz sporolni ha nem az rb hanem az if cuadradot veszed.
És ezzel, hogy akarsz játszani egy sebességre épülő metában? :D :mrgreen:
van 4 KP-d, max valami 4312be élhető, de ami formációkat írt, arra ez a keret egyáltalán nem jó.
Ha berakod szélre a Pogba, Bruno duót sajnos nem túl élhető a dolog.
Ket csatar mogott bruno siman megel. Kapura is veszelyes es hunterral nem is lassu. Pontrugasok meg iszonyat milyen konnyuek vele. Ezerszer inkabb ez mint dimaria az egy labaval a szelen es 5os chemis icon plusz cb, szerintem.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. január 7., csütörtök 23:16

Galacticos írta:
realistahuni írta: Köszi. :agree:
vagy ez is jo lehet. coinba lehet picit tobb akkor tudsz sporolni ha nem az rb hanem az if cuadradot veszed.
És ezzel, hogy akarsz játszani egy sebességre épülő metában? :D :mrgreen:
van 4 KP-d, max valami 4312be élhető, de ami formációkat írt, arra ez a keret egyáltalán nem jó.
Ha berakod szélre a Pogba, Bruno duót sajnos nem túl élhető a dolog.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. január 7., csütörtök 23:00

realistahuni írta: Köszi. :agree:
vagy ez is jo lehet. coinba lehet picit tobb akkor tudsz sporolni ha nem az rb hanem az if cuadradot veszed.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. január 5., kedd 21:46

Köszi. :agree:
Love football, hate antifa.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. január 5., kedd 21:16

realistahuni írta: Igen,mindenki untrade.

4-2-3-1, 4-2-2-2 és 4-4-2

Ja és van egy Yedderem is
If Renaton meg Gelsonon gondolkodok, de nem tudom hogy lenne 100 chem. Brunobol a goldot tudnám megvenni, nekem lassúnak tünik.
Hát ezt normálisan szinte lehetetlen megoldani.
Kéne egy Icon nagyon KP vagy csatár.
Még agyalok rajta, de csak ilyen érdekes kifacsart megoldások sikerültek eddig.

link

Zanetti meg Mendy 7-8 chemen lesz, de legalább Zanetti átmehet a jobbosra, Mendy meg marad balon.

4231be Bappé, Di Maria szélen.
Dybala elég fasza idén úgy hallottam.
Di Maria 2es weakfootja necces, de ennl nincs jobb ötletem jelenleg.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. január 5., kedd 20:43

Igen,mindenki untrade.

4-2-3-1, 4-2-2-2 és 4-4-2

Ja és van egy Yedderem is
If Renaton meg Gelsonon gondolkodok, de nem tudom hogy lenne 100 chem. Brunobol a goldot tudnám megvenni, nekem lassúnak tünik.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég