Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 22., hétfő 0:20

Lukaku nem kis gólt lőtt.
El nem tudnam kepzelni a jelenlegi keretből, hogy ezt barki lehozna egy derbin. (Kicsik ellen se)
Regen meg rotton voltunk hasonlo kaliberekkel...
ZIDANE

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 21., vasárnap 17:10

A Milan kezd a helyére kerülni. Nagyon csúnyán elbukták a városi rangadót, innentől már a top4 sem tűnik biztosnak.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 15., hétfő 23:33

illgner írta:
De talán nem túlzás azt állítani, hogy a csapat messze leggólerősebb játékosa nélkül ez a Milan kb. az 5. helyért lenne harcban.
Es akkor Juve hol lenne Ceronaldo nelkul? :D ok meg igy is csak negyedikek. Sztem nem rossz ez a Milan az elmult evekhez kepest. Nyilvan a kozel 1 eves veretlenseguk sem csak Ibran mult. Persze kanyarban sincs a 2000es evek BL-t nyero Milanhoz, de hat meg kell nezni akkor milyen jatekosok rugtak a labdat.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 15., hétfő 23:24

KovaLlos írta: Kessi 7 gól,2 gólpassz,Theo 4-4,Leao 5-5,Ibra 14-1,de a többi nem csak elől áldogál.Csapatként jók inkább szerintem.
De talán nem túlzás azt állítani, hogy a csapat messze leggólerősebb játékosa nélkül ez a Milan kb. az 5. helyért lenne harcban.

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2021. február 15., hétfő 23:22

illgner írta: Levegőbe beszélek? Ezért a nagyképű és lekezelő válaszért kár volt belépned. Ibra 14 gólt lőtt, a Milan góljainak egyharmadát. De nyilván nem ő húzza a csapatot, hanem a többi noname játékosuk. De te, aki nem a levegőbe beszélsz, akkor dalold már el, hogy ugyan ki húzza őket, ha nem a messze legtöbb gólt lövő játékosuk?
Kessi 7 gól,2 gólpassz,Theo 4-4,Leao 5-5,Ibra 14-1,de a többi nem csak elől áldogál.Csapatként jók inkább szerintem.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 15., hétfő 23:15

Levegőbe beszélek? Ezért a nagyképű és lekezelő válaszért kár volt belépned. Ibra 14 gólt lőtt, a Milan góljainak egyharmadát. De nyilván nem ő húzza a csapatot, hanem a többi noname játékosuk. De te, aki nem a levegőbe beszélsz, akkor dalold már el, hogy ugyan ki húzza őket, ha nem a messze legtöbb gólt lövő játékosuk?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 15., hétfő 20:53

Arra reflektaltam hogy azt írtad Ibra huzza őket, mar ott kibukott hogy csak a levegobe beszelsz.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 15., hétfő 20:03

kodo írta:
illgner írta:

Arra alapozom, hogy hulla gyenge ez a Milan. A 40 éves Ibrának köszönhetik, hogy ott vannak az élen. Amúgy igazad van, kicsit elragadtattam magam, mert simán megnyerhetik még, hiszen kicsi a hátrányuk. De annyira gyenge ez a csapat összességében, hogy meglepődnék, ha végül tényleg megnyernék a bajnokságot.
Ez a komment megsem arra enged kovetkeztetni, hogy valoban nezed a meccseket.
Persze hogy nem nézem a meccseiket, azért annyira mazochista nem vagyok. Viszont követem az eredményeket, meg belenéztem kb. 4 Milan meccsbe, és azt láttam, hogy nagyon messze vannak az elittől. A hulla gyenge jelző persze erős volt, de arra céloztam, hogy ez a Milan sehol sincs a korábbi BL-győztes Milanokhoz képest, csak nézd meg, hogy milyen játékosaik vannak, szinte nincs a keretükben egy világklasszis sem, de még csak nemzetközi szinten klasszis játékos sem. Igen, megnyerhetik az idei roncsderbit, de nagyon meglepődnék, ha akár az Intert, akár a Juvét megelőznék, mindkét csapat szerintem egyértelműen jobb és erősebb náluk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 15., hétfő 10:45

Simán lehet az is. Tehetséges gyerek de az nem elég. Jó volt az az Ajax akiket leraboltak pár éve, de azért látszik hogy a rendszerben voltak annyira jók az embereik.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 15., hétfő 9:57

ziro4vr írta: Szerintem a Juve nagyon megállt, csak a szart tologatják Cé körül. Ha az öreg nem lenne ufó, méginkább sehol nem lennének. Pirlo se egy edzőfenomén, kicsit nekem továbbra is a juve lemodellezi hogy mi lenne ha ZZ nem a megszokott embereihez ragaszkodna.

De Ligt is szépen odaszürkült.
Oda szürkült? Először még szar is volt... Lehet csak ennyit tud.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 15., hétfő 9:34

Szerintem a Juve nagyon megállt, csak a szart tologatják Cé körül. Ha az öreg nem lenne ufó, méginkább sehol nem lennének. Pirlo se egy edzőfenomén, kicsit nekem továbbra is a juve lemodellezi hogy mi lenne ha ZZ nem a megszokott embereihez ragaszkodna.

De Ligt is szépen odaszürkült.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. február 15., hétfő 9:29

Játékosállomány alapján az Internek illene már behúznia, de a játékuk tényleg sokszor döcögős, sok meccset a végén mákoltak be. Nem értem miért írtad az kodo, hogy 20ponttal kéne a Juvénak vezetnie. Szerintem nagyon ócska a keretük összetétele, tele középszer arcokkal meg veteránokkal.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 15., hétfő 8:29

kodo írta: Ez a komment megsem arra enged kovetkeztetni, hogy valoban nezed a meccseket.

Ibra a meccsek harmadat kihagyta.

De ha azt mondjuk hulladek a csapat akkor tegyük hozzá hogy az Inter is hulladek,mert en meg meggyőző teljesítményt nem láttam tőlük iden, na meg a juve sem talalja magat mert 20 ponttal kene vezetnie ezt a ligat feltavnal is... ennyi erővel bőven nyerheti a Milan a Serie A-nak csufolt roncsderbit, nem?
Juve elkezdte ezt az átalakulás dolgot, ennek is köszönhetően, meg a millió sérült, meg az új edző téma miatt is ragadt be kicsit.
Inter hulladék :D, ja, Contéba már rúgtam eleget, nem folytatom.
Milan csúnyán bánt Gattusóval, örihari-sosebocsi, de Diaz játsszon minél többet, nekem ott csak ez számít, nekem ő tetszik.

Amúgy perpill ha a juve behúzza ami meccsük elmaradt, 5 pont az első 3 között. Ezt a roncsderbit még bárki megnyerheti, nem biztos, hogy költözni fog Torinóból a scudetto..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 15., hétfő 7:33

illgner írta:
ToniKroos írta:

és ezt mire alapozod, hogy kidurrant végleg? ha becsúszik egy váratlan vereség, akkor utána kész, vége mindennek, elment a bajnokság? 1 ponttal vannak lemaradva, hatalmas hátrány tényleg.
Arra alapozom, hogy hulla gyenge ez a Milan. A 40 éves Ibrának köszönhetik, hogy ott vannak az élen. Amúgy igazad van, kicsit elragadtattam magam, mert simán megnyerhetik még, hiszen kicsi a hátrányuk. De annyira gyenge ez a csapat összességében, hogy meglepődnék, ha végül tényleg megnyernék a bajnokságot.
Ez a komment megsem arra enged kovetkeztetni, hogy valoban nezed a meccseket.

Ibra a meccsek harmadat kihagyta.

De ha azt mondjuk hulladek a csapat akkor tegyük hozzá hogy az Inter is hulladek,mert en meg meggyőző teljesítményt nem láttam tőlük iden, na meg a juve sem talalja magat mert 20 ponttal kene vezetnie ezt a ligat feltavnal is... ennyi erővel bőven nyerheti a Milan a Serie A-nak csufolt roncsderbit, nem?

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. február 15., hétfő 0:05

ziro4vr írta:Nézi a meccseket lehet, nem csak böfög mint te.
Oké. Bocsánat, hogy szóltam... vagyis böfögtem. Köszönöm kulturált hozzászólásod a témához. #NSOforum
illgner írta: Arra alapozom, hogy hulla gyenge ez a Milan. A 40 éves Ibrának köszönhetik, hogy ott vannak az élen. Amúgy igazad van, kicsit elragadtattam magam, mert simán megnyerhetik még, hiszen kicsi a hátrányuk. De annyira gyenge ez a csapat összességében, hogy meglepődnék, ha végül tényleg megnyernék a bajnokságot.
Na így is lehet válaszolni normálisan. Reméljük egyszer kedves kommentelő társunk is eljut erre a szintre.
Az biztos, hogy sokat köszönthetnek Ibrának, de érdekes, hogy mikor sérült volt az alatt 7 győzelem 3 döntetlen és 1 vereségük van csak az is a juvétól. Az biztos, hogy nem övék a legerősebb keret, sok a középszer arc, de szerintem ez a lufi nem fog leereszteni idén. Nem mondom, hogy megnyerik, de közelbe lesznek a végén.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 14., vasárnap 23:12

ToniKroos írta:
illgner írta: A Milan-lufi erre a fordulóra durrant ki végleg. Az volt a meglepő, hogy ilyen sokáig vezették a bajnokságot.
és ezt mire alapozod, hogy kidurrant végleg? ha becsúszik egy váratlan vereség, akkor utána kész, vége mindennek, elment a bajnokság? 1 ponttal vannak lemaradva, hatalmas hátrány tényleg.
Arra alapozom, hogy hulla gyenge ez a Milan. A 40 éves Ibrának köszönhetik, hogy ott vannak az élen. Amúgy igazad van, kicsit elragadtattam magam, mert simán megnyerhetik még, hiszen kicsi a hátrányuk. De annyira gyenge ez a csapat összességében, hogy meglepődnék, ha végül tényleg megnyernék a bajnokságot.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 14., vasárnap 22:56

ToniKroos írta:
illgner írta: A Milan-lufi erre a fordulóra durrant ki végleg. Az volt a meglepő, hogy ilyen sokáig vezették a bajnokságot.
és ezt mire alapozod, hogy kidurrant végleg? ha becsúszik egy váratlan vereség, akkor utána kész, vége mindennek, elment a bajnokság? 1 ponttal vannak lemaradva, hatalmas hátrány tényleg.
Nézi a meccseket lehet, nem csak böfög mint te.
Nem illik.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. február 14., vasárnap 22:54

illgner írta: A Milan-lufi erre a fordulóra durrant ki végleg. Az volt a meglepő, hogy ilyen sokáig vezették a bajnokságot.
és ezt mire alapozod, hogy kidurrant végleg? ha becsúszik egy váratlan vereség, akkor utána kész, vége mindennek, elment a bajnokság? 1 ponttal vannak lemaradva, hatalmas hátrány tényleg.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 14., vasárnap 22:08

A Milan-lufi erre a fordulóra durrant ki végleg. Az volt a meglepő, hogy ilyen sokáig vezették a bajnokságot.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 6., szombat 16:45

Atalanta szepen leadta 3-0-rol a meccset :|


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég