Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 15:58

Mar nem tudtam szerkeszteni, bocsi a duplaert:
én nála félnék hogy csak egy elem egy jól működő rendszerben. ott van sahin is, kurva jó volt a dortmundban, persze ő más tudom, de ott volt még kagawa is. a dortmundban kagawa nagyon adta, a unitedbe megaz túlzás lenne állítani hogy flop de nem nagy durranás, csak egy a sok közül.
Nekem is ez a gondom vele. Azert az erdekes, h vannak akik Reust lefitymaljak de Gundogant hoznak. Ha Gundogan jo lehet a Realba akkor Reus is. De szerintem ne bennuk gondolkozzunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 15:50

Vegig olvasva oldalak tomkeleget, reagalnek par temara.

Coentrao, emlekszem annak idejen Zizou beajanlott 2 opciot is Marcelo moge, 5-10 misibe fajt volna. Alapban nekem nincs gondom Fabioval, de az ugylettel igen mert szepen lehuztak(jose es mendes) Perezt. Ha jonne egy jo ajanlat en is elengednem, es hoznak helyette egy olcsobbat a francia bajnoksagbol.

el-Unicum. Rosszul tudom, h nekunk kellett fizteni az internek Mourinhoert? minhat remlene, h igy tortent.
Nem ertem Perezt, h miert engedi magat ennyire megveztni Mou altal. Az atigazolasi ugyletek, emberek eltavolitasa, jatekosokkal valo nezelteresek es most ez kozos megegyezes(o akar lepni). Ez f*sztalicska lehetne halas, soha nem volt ilyen jo fonoke mint Perez.

KP, nekem van olyan erzesem, h a juveval nagyon jo uzletet lehet kotni. Nem tudom, de szerintem ok nagyon akarjak Higut es meg a DM sem elkepzelhetetlen. Ilyenre szamitok, Higu es nemi kezpenz Vidalet v Higu+DM es Vidal+ nemi kezpenz. Barmelyik is lesz mi jol jarunk, hacsak megveszik oket mar akkor is.

Bale, Szerintem bevallhat. Sokan attol tartanak, h bunker focit jatszo kises kozepcspatok ellen nem vallna be.
Eddig en is ezen a velemenyen voltam. De sokkal mas lesz kozeppalyank, ha Modric-Vidal-Veratti lesz + Benzi elol. Sokkal jobban meg lesz bontva az ellenfel vdekezese, mint most. az elso gol utan meg muszaly kitamadniuk es onnantol mar veguk lesz. Egy Arbeola-Khedira-DM-Ozil-Higu tengelyt elbirt a csapat, akkor egy Bale mar feludules lesz.
Szogleteknel, szabiknal nagy hasznat tudnank neki venni mint sajat mint az ellnefel kapujanal amiben pont az egyik legnagyobb hianyossagunk. Tegnap neztem par Lucas videot, hat szivfajdalmam, h nem igazoltuk le. Ha lehetne igazolni nalam is elsodleges lenne, akkor ot igazolnam.
Ugyanazért, amiért Lucast is. A bevételeik javarészt a sejktől jönnek, és ezt a FFP tiltja. Ha jó üzletet tudnak kötni, valószínűleg belemennek. Erre példa Verratti: 12 millióért vették, 25-ért viszik. Lucast 45(?)-ért vették, kapnának egy di Maríát +20-25 milliót mellé, szerintem simán elgondolkoznának rajta.
És ahogy mondani szokás, kérdezni nem fáj.
Ebben is van racio, az arabok mindig is nagy kufarok voltak. Ha megerzik a penz szagot akkor nem szamit mas.
Ami viszont megatolhatna ezt az ugyletet, ha Wenger erkezne a PSG-hez, abban biztos vagyok, h ragaszkodna hozza.
Ki cserelne el Lucast DMre? :roll:

off:
akinek gondja van a szerkesztessel es a smajlikkal(nekem is), azoknak egy kis trukk. nyissak meg a madridistat, es masoljak at a szmajlikat v az idezest. :wink:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 2., csütörtök 15:45

"Meg leírom megint, a Juventus nem fogja odaadni a Pogba + Vidal pakkot. Az egyiket engedheti el. Mind a kettőt nem fogja. Szerintem Vidalt fogja elengedni, mert drágábban tudják értékesíteni, míg Pogba fejlődhet (és így drágulhat).

Végül Vidal vagy Kondogbia? Ez komolyan kérdés? Meg remélem tisztában vagytok vele, hogy a hírek arról szóltak, hogy Kondogbia Essien helyére jönne, vagyis a PADRA. Khedira lenne továbbra is a kezdő ezek szerint. Biztos, hogy ezt akarjuk?
Egyébként nem lehet, hogy azért áll fél Európa sorba Kondogbiárt, mert tehetséges és OLCSÓ? Ha megtehetnék, hogy leteszik az árát Vidalnak, vajon akkor is Kondogbiáért állnának sorba? Inkább jöjjön egy nevesebb, drágább arc, mint Kondogbia, mert az Khedira távozását vetíti előre, amiről sajnos hír sincs. Vagy csak nem találkoztam vele. :P"

Teljesen adom, amit írsz Toky! A Vidal/Pogba témáról már leírtam, szerintem is Vidalt engednék el könnyebben, persze Őt is a megfelelő összeg ellenében.

Kondogbiával kapcsolatban szinte ugyanezt akartam írni, de mire hazaértem megelőztél. Padra jó megoldás lenne, mert olcsó és fiatal, illetve az is egyértelmű, hogy Khediránál jobb... Amennyiben van némi esély is Vidalra, akkor hozni kell. Ha ehhez az kell, hogy Higuain és Di Maria Torinoba menjen, akkor is, mert nagyon hosszú időre meg lenne oldva az egyik legfontosabb poszt!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 15:37

Galacticos írta:én nála félnék hogy csak egy elem egy jól működő rendszerben. ott van sahin is, kurva jó volt a dortmundban, persze ő más tudom, de ott volt még kagawa is. a dortmundban kagawa nagyon adta, a unitedbe megaz túlzás lenne állítani hogy flop de nem nagy durranás, csak egy a sok közül.
Ezzel en is igy vagyok. Csaloka ez szerintem. Iden nyaron sok jatekost el fognak vinni a Dortmundbol, de allitom hogy azok nagyresze a negyedet nem fogja hozni annak amit ott mutatott. Kezdve peldaul Levandowskival. De szerintem Gundogan is ez az eset. Kagawa is jo pelda...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 2., csütörtök 15:31

hehe írta:gündogan
én nála félnék hogy csak egy elem egy jól működő rendszerben. ott van sahin is, kurva jó volt a dortmundban, persze ő más tudom, de ott volt még kagawa is. a dortmundban kagawa nagyon adta, a unitedbe megaz túlzás lenne állítani hogy flop de nem nagy durranás, csak egy a sok közül.
coentraot én nem passzolnám el, nem őt kéne eladni hanem abranak kellene fizetni mourinhoért, és mindjárt ott lennénk mintha eladtuk volna coentraot, van is egy coentraonk és nem is vagyunk világ viccei hogy ingyen elengedjük az egyetlent.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 2., csütörtök 15:14

A The Sun szerint, a Manchester United mexikói csatárát, Javier “Chicharito” Hernández-t, valamint 77 millió eurót ajánlhatnak a Vörös Ördögök a Real Madridnak Cristiano Ronaldo esetleges nyári megvételéért a Santiago Bernabéuból.
Go home The Sun, you're drunk! :mrgreen:

nem fog sehova se menni Cé ebben biztos vagyok.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. május 2., csütörtök 15:13

Amúgy Pogbát csak mi fórumozók szeretnénk, vagy volt már sajtóhír is róla?

A mai gyorshírek nagyon tetszenek az adás-vétellel kapcsolatban... :-)

Még Kaká-t adjuk neki egy jótékonysági szervezetnek, vagy valami, csak ne maradjon mert évek óta fizetjünk a semmiért. (rendes, szimpatikus, mosolygós, sok mezt elad ázsiába, de ennél több kell vaze)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 15:10

"Kvára pesszimista vagyok már.Múlt nyáron ugyan ilyen optimizmussal folytak az elméletek a fórumon, röpködtek a nevek,Neymar,Lucas Moura,M'vila,Cabaye,Debuschi...aztán megjött 1szem Modric,akit még csak nem is kezdetnek..."

De már nem lesz itt Murinnyó. Yipikaye mutherfuckers :DD
Nagy lesz a mozgás, és abban egyet értek veled, hogy nem mindegy, kik jönnek. Szeretnék minél kevesebb B tervet látni.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 15:05

" Azert azt nehezen hiszem hogy a PSG Verrati mellett meg Lucas-t is elengedne hozzank... Bar jo lenne. De megiscsak egy kogazdag klubrol van szo. En oszinten szolva mar Verratin is csodalkozok, hogy szobakerulhet hogy eladjak, de az meg ertheto ha tenyleg jon Ancelotti, es a srac vagyik az olasz mester utan. De Lucast miert adnak el?"

Lucasért ugye kiadtak 40milliót,nem hiszem hogy most meg megválnának tőle.Zlatan keres évi 10-et,hiába jár az arca,nem hiszem hogy váltana.Veratti lehet,de még én ebben sem vagyok biztos,annyi mindent megerősített és cáfolt már az az idióta média...

Kvára pesszimista vagyok már.Múlt nyáron ugyan ilyen optimizmussal folytak az elméletek a fórumon, röpködtek a nevek,Neymar,Lucas Moura,M'vila,Cabaye,Debuschi...aztán megjött 1szem Modric,akit még csak nem is kezdetnek...

Ugyhogy még az is lehet hogy nem jön majd csak Bale,meg Carvajal,marad a KÖD és velük Mourinho...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 14:50

sonic írta:Azert azt nehezen hiszem hogy a PSG Verrati mellett meg Lucas-t is elengedne hozzank... Bar jo lenne. De megiscsak egy kogazdag klubrol van szo. En oszinten szolva mar Verratin is csodalkozok, hogy szobakerulhet hogy eladjak, de az meg ertheto ha tenyleg jon Ancelotti, es a srac vagyik az olasz mester utan. De Lucast miert adnak el?
Ugyanazért, amiért Lucast is. A bevételeik javarészt a sejktől jönnek, és ezt a FFP tiltja. Ha jó üzletet tudnak kötni, valószínűleg belemennek. Erre példa Verratti: 12 millióért vették, 25-ért viszik. Lucast 45(?)-ért vették, kapnának egy di Maríát +20-25 milliót mellé, szerintem simán elgondolkoznának rajta.
És ahogy mondani szokás, kérdezni nem fáj.

CS0ki, most mondjam azt Mou kivásárlására, hogy én megmondtam? (Nem működik a smájli beszúrás, így marad ez: :P) Bár persze még nem hivatalos. Azért én is remélem, hogy fizetnek érte.

Meg leírom megint, a Juventus nem fogja odaadni a Pogba + Vidal pakkot. Az egyiket engedheti el. Mind a kettőt nem fogja. Szerintem Vidalt fogja elengedni, mert drágábban tudják értékesíteni, míg Pogba fejlődhet (és így drágulhat).

Végül Vidal vagy Kondogbia? Ez komolyan kérdés? Meg remélem tisztában vagytok vele, hogy a hírek arról szóltak, hogy Kondogbia Essien helyére jönne, vagyis a PADRA. Khedira lenne továbbra is a kezdő ezek szerint. Biztos, hogy ezt akarjuk?
Egyébként nem lehet, hogy azért áll fél Európa sorba Kondogbiárt, mert tehetséges és OLCSÓ? Ha megtehetnék, hogy leteszik az árát Vidalnak, vajon akkor is Kondogbiáért állnának sorba? Inkább jöjjön egy nevesebb, drágább arc, mint Kondogbia, mert az Khedira távozását vetíti előre, amiről sajnos hír sincs. Vagy csak nem találkoztam vele. :P

Wolf
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 9:44
Kedvenc játékosaid: Raul G. ; C. Ronaldo ; S. Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wolf » 2013. május 2., csütörtök 14:47

Danny Smith írta:
Acho írta:Higuaín elengedéséről repdesnek a hírek: én megmondom őszintén, hogy nem őt engedném el, hanem Benzemát. csereként beszállva hatékony Pipita, a francia helyére meg jöhetne mondjuk egy Falcao-jellegű csatár
Neee! Hol hatékony Higu??? Se csereként, se kezdőként!! Engem az pont nem érdekel, hogy a bajnokságban hány gólt lő a Gijónnak....A BL-ben megmutatta mit tud. Semmit! Benzema beállt, lőtt egy gólt és higgadt volt, amikor Ramosnak leadta. Pipa azt belebaszta volna az oldalhálóba...A ziccernél meg épphogy nem rúgta ki a saját lábát. Az a baj, hogy Falcao lenne a legjobb megoldás, de ő úgy is megy a Cselzibe Joséval. Más meg nincs nagyon. Aguero talán...
De a középpálya a legfontosabb, mert ott vagyunk hulla gyengék. A legjobban én annak örülnék, ha Özil távozna.

Mar reg elkergettem volna Higut. Kiteszi a szivet is az a srac, de ez egyszeruen nagyon keves. Csak azt nem ertem, hogy ha nem szamitanak ra, akkor miert `o` kezdett Benzema helyett egy ilyen letfontossagu merkozesen? (elodonto)

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 2., csütörtök 14:44

77 millio-csicsarito ...

meg ..

rvp, evra es carrick :mrgreen:
12

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 14:40

A The Sun szerint, a Manchester United mexikói csatárát, Javier “Chicharito” Hernández-t, valamint 77 millió eurót ajánlhatnak a Vörös Ördögök a Real Madridnak Cristiano Ronaldo esetleges nyári megvételéért a Santiago Bernabéuból.
:lol: :lol: :lol: ápr. 1. van? 77 millió az semmi. 777 millió és deal. Csikárító meg viccnek is rossz.

Csak írja alá az új szerződést és nyugodt leszek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. május 2., csütörtök 14:19

Tenyleg jo lenne egyket Brazil meg a csapatba Marcelo melle,Lucast kellene vhogy elhoznia Carlobanak magaval ha tenyleg O lesz az edzo,de nagyon ugy tunik,h Bale lesz a befuto,nagy kar h se Neymar se Lucas neve nem szerepel mostanaban

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 14:15

Azert azt nehezen hiszem hogy a PSG Verrati mellett meg Lucas-t is elengedne hozzank... Bar jo lenne. De megiscsak egy kogazdag klubrol van szo. En oszinten szolva mar Verratin is csodalkozok, hogy szobakerulhet hogy eladjak, de az meg ertheto ha tenyleg jon Ancelotti, es a srac vagyik az olasz mester utan. De Lucast miert adnak el?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 14:13

remélem, hogy ez csak a búcsúzkodás volt. :lol: :lol: :lol:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 14:10

Nincs megfelelő topik, ezért ide írom:
BOLDOG 38. SZÜLETÉSNAPOT BECKHAM! :-D

Amúgy meg milyen rossz viszonyról beszélnek?
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 8853_n.jpg

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 14:06

CS0ki írta:"Iscoról sajnos nincsenek hírek"

Hogyne lennének, a PSG állítólag kifizeti a kivásárlási árát, 35 milkát.

Kondogbia nagyon fiatal még, de nyilván nem véletlenül akarják annyian. Nyilván nem tudná azt hozni jövőre, mint mondjuk Vidal, viszont a franciát meg lehet venni Vidallal ellentétben. A chilei abszolút nem tűnik eladónak, ráadásul ő is sokszor lenyilatkozta, hogy ott akar maradni. Pogbára nagyobb esélyt látok.

Egyébként még annyi, hogy jó eséllyel új korszak, új edző, új taktika, szóval jövőre ne várjunk csodákat. A mostani gálakezdőhöz képest akár 4 vagy 5 helyen is lehet változás, kicsi az esélye annak, hogy már a következő szezonban gördülékeny lenne minden.

"falcao a paktum miatt nem jön, "


Hétvégén egyébként újra megerősödött bennem, hogy nem hoznám Falcaot... Persze nekem sepciális igényeim vanna egy csatárra nézve, mondjuk hogy ne szédüljön a 16-oson kívül. A kolumbiai eltávolodva a kaputól, olyan mint egy partra vetett hal, nagyjából Higuain szintjén van. 16oson belül persze más tészta, de nálam alapvetés, hogy minden támadó értékelhetőt legyen képes nyújta a mezőnyben is.
1. helyes, iscot vigye csak a psg, nő az esélyünk lucasra. ezért nem is hoznék ilyen reusféléket, én nem elégszem meg a jóval, nekem a disznóállatbrutál kell. ha odatesz egy jó vébét, akkor elhozhatjuk, a francia bajnokságot ki lehet nőni.
2. ha vidal hozhatatlan, kondogbia meg nem jó/túl fiatal, akkor továbbra is itt pofázom, hogy a megoldás a pogba-verratti/gündogan csomag.
3. falcao esetében egyetértünk, anno kérdeztem, mer nem figyeltem, hogy mezőnyben milyen a fickó. hát nem egy ronaldo. ő valszeg nagyon jó lesz angliában, mint ahogy cavani sem illik ide, legalábbis én nem nistelrooy féle centert akarok, hanem játszó, cselező, kreatív csatárt. arra meg itt van benzema bőven, csak végre betonkezdővé kéne tenni és nem kicseszni vele kéthetente.
amúgy meg alexandre pato.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 2., csütörtök 14:04

Acho írta:Higuaín elengedéséről repdesnek a hírek: én megmondom őszintén, hogy nem őt engedném el, hanem Benzemát. csereként beszállva hatékony Pipita, a francia helyére meg jöhetne mondjuk egy Falcao-jellegű csatár
Neee! Hol hatékony Higu??? Se csereként, se kezdőként!! Engem az pont nem érdekel, hogy a bajnokságban hány gólt lő a Gijónnak....A BL-ben megmutatta mit tud. Semmit! Benzema beállt, lőtt egy gólt és higgadt volt, amikor Ramosnak leadta. Pipa azt belebaszta volna az oldalhálóba...A ziccernél meg épphogy nem rúgta ki a saját lábát. Az a baj, hogy Falcao lenne a legjobb megoldás, de ő úgy is megy a Cselzibe Joséval. Más meg nincs nagyon. Aguero talán...
De a középpálya a legfontosabb, mert ott vagyunk hulla gyengék. A legjobban én annak örülnék, ha Özil távozna.
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 14:04

Higuaín elengedéséről repdesnek a hírek
--> Real Madrid: Higuaínra már nem számítanak a klubnál! Az a szenny NSO hozta le a L'Équipe-re hivatkozva, de szerintem kacsa; én a franciáknál semmit nem találtam! Ugyanakkor maga az elv, terv elég egyértelműnek tűnik és az is egybevág a dolgokkal, hogy 2 támadó focistát (1 tkp.:Bale, + 1 csatár: Kun/Cavani) igazolna a klub a nyáron!
Podría irse con Mou al Chelsea
Bombazo Xabi Alonso
José meg Khedira helyett inkább Xabit vinné a Chelseahez! :D Hozzáteszem Abra papa már most beintett neki és közölte a portugállal, hogy a teljhatalmat felejtse el; a ruszki besugója, Emenalo ugyanis marad a klubnál!
patonak meg előbb össze kell raknia magát megint.
egyedül utóbbi vetekszik képességekben benzemával
A brazilról én sem mondtam még le; (kövezzetek meg érte, de) szívem szerint elhoznám Ibrát 2 évre, aztán meg ha Pato esetleg kész a visszatérésre, akkor ................................! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 2., csütörtök 14:09-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég