Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. március 1., hétfő 7:46

Kings :lol: :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!123-115-re mennek, 1 perc vissza, 2 büntetődobás jön a számukra... és innen kikapnak.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. február 27., szombat 13:16

Röviden azért nem fit Ingram-Zion, mert Ingram primary ball handlerként szintekkel jobb, mint ha nincs nála a labda, és ugyanúgy Zion is akkor a legjobb ha megkapja a labdát lent a postban, meglepődtem amúgy, sokkal jobb playmaker mint gondoltam. Nekem óriási kedvencem Ingram, de egyértelműen Zionnak kell lennie az első opciónak. Én bizakodó vagyok, nem sokat játszottak még együtt, rengeteg potenciál van bennük
Kár a Pelicansért amúgy, 6.-ak támadásban, Lonzo is 40%-kal triplázik úgy, hogy majdnem 8-at dob rá meccsenként. Egyszerűen Bledsoe kuka, nagyon nem akar ott lenni, Adamsről boldog boldogtalan pontot dob, 68%-kal dobnak a Pels ellen pontot a festékben, emellett Pnr-ben is rendszeresen támadják mert gyenge ott. Zion, Ingram iszonyat gyengén védekeznek, Redick sem tényező. Padjuk sincs. Ahogy írtam korábban, Myles Turner tökéletes lenne, plusz szerintem Tucker védekezése, veterán jelenléte is kategóriákat javítana a csapaton.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 26., péntek 20:20

Keveset hozzák játékba, 60%-os mezőnyből ehhez képest 16 rádobása meccsenként, bőven mehetne 18 fölé, de akár 20 fölé is egy komolyabb playmakerrel. Nincs rendesen kihasználva, már most simán egy 30 pontos játékosról beszélnénk és a mérlegük is jobban festhetne adott esetben.

Tjacks
Hozzászólások: 2675
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 26., péntek 19:23

impossible írta:
Tjacks írta:

Miért nem jó Zionnal? No offense, tényleg érdekel :)
Véleményem szerint egyik se túl sok dimenziós játékos, Zion nem dob rosszul távolról, de ritkán jön ki a festékből, ami érthető is, mert egy beast ott, Ingramet én meg kicsit ilyen low budget Durantnek tartom, nem legjobb a playmakingje szóval nem könnyen találják meg egymást, Ziont megnézném Donciccal valahol. B-)
Szerintem egész jól osztogatja kifele a labdákat, sztem brutál player már most is, de bármikor jöhet egy komolyabb sérülés nála. Valószínűleg ez is közrejátszik abban hogy "kevés" játékpercet kap kezdőként. Asszem Malone be is szólt emiatt.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 26., péntek 16:11

Tjacks írta:
Zsombor írta:

Booker választással nincs bajom, mert jobb csapat a Suns, meg itt úgy se a védekezést nézik.
De szerintem Ingram nagyon jól játszik, és évről évre folyamatosan fejlődik, egyre hatékonyabban dob. Nem mellesleg Zionnal nem kifejezetten jó fit, de ennek ellenére érezhető a fokozatos csiszolódás. Valahogy be kéne rántaniuk Turnert, szerintem óriásit javulnának.
Miért nem jó Zionnal? No offense, tényleg érdekel :)
Véleményem szerint egyik se túl sok dimenziós játékos, Zion nem dob rosszul távolról, de ritkán jön ki a festékből, ami érthető is, mert egy beast ott, Ingramet én meg kicsit ilyen low budget Durantnek tartom, nem legjobb a playmakingje szóval nem könnyen találják meg egymást, Ziont megnézném Donciccal valahol. B-)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. február 26., péntek 13:45

A rekord Booker mellett szól persze, de all starnál ezt nem nézném. Védekezést sem, ez tény.

Tjacks
Hozzászólások: 2675
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 26., péntek 10:22

Zsombor írta:
nmate írta:

Amúgy nálam ő ment volna AD helyére és nem Booker.
Booker választással nincs bajom, mert jobb csapat a Suns, meg itt úgy se a védekezést nézik.
De szerintem Ingram nagyon jól játszik, és évről évre folyamatosan fejlődik, egyre hatékonyabban dob. Nem mellesleg Zionnal nem kifejezetten jó fit, de ennek ellenére érezhető a fokozatos csiszolódás. Valahogy be kéne rántaniuk Turnert, szerintem óriásit javulnának.
Miért nem jó Zionnal? No offense, tényleg érdekel :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. február 25., csütörtök 23:53

nmate írta:
Zsombor írta: Miért kell jóval több Ingramtol?
Amúgy nálam ő ment volna AD helyére és nem Booker.
Booker választással nincs bajom, mert jobb csapat a Suns, meg itt úgy se a védekezést nézik.
De szerintem Ingram nagyon jól játszik, és évről évre folyamatosan fejlődik, egyre hatékonyabban dob. Nem mellesleg Zionnal nem kifejezetten jó fit, de ennek ellenére érezhető a fokozatos csiszolódás. Valahogy be kéne rántaniuk Turnert, szerintem óriásit javulnának.

Tjacks
Hozzászólások: 2675
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 25., csütörtök 10:20

nmate írta:
Zsombor írta: Miért kell jóval több Ingramtol?
Amúgy nálam ő ment volna AD helyére és nem Booker.
Akkor mehetne akár Alexander is. Booker előzi nálam mindkettőt( jelenleg), nem mintha sokat számítana az idei AllStar, senki nem akar részt venni rajta.

Ingramnál valószínűleg elfogult vagyok, a rookie évében annyira ő folyt a csapból is hogy azt hittem 4-5 év alatt - akármilyen fiatal is- már nagy vezér lesz, kicsit ezt még hiányolom. A NOP-nál a védekezés csapatszinten kutyaszar, ezért vannak ott ahol.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. február 25., csütörtök 8:55

Zsombor írta: Miért kell jóval több Ingramtol?
Amúgy nálam ő ment volna AD helyére és nem Booker.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 8:05

Tjacks írta:
Idei legnagyobb meglepetés egyértelműen Jazz, legnagyobb csalódás NOP. Sokkal több van bennük, Ingram-Ball párostól jóval több kell.
Hát nálam ez egyértelműen a Celtics, keleten ezzel a kerettel menni kéne első helyért.

Nektek mi a véleményetek az OKC-ről én úgy érzem Shai személyében fogtak megint egy all-star calibert és ennyi cetlivel a drafton elég jó helyzetbe hozhatják magukat, nem igazán foglalkoztam az idei prospectel még, de ha már egy átlagos év lesz akkor hamar kifizetődő lesz a sok trade.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. február 25., csütörtök 7:46

Miért kell jóval több Ingramtol?

Tjacks
Hozzászólások: 2675
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 25., csütörtök 7:15

Amit idén csinál a Utah az baromi szimpi nekem, ~2014-2015 warriors feelingem van. Kár érte hogy nézők nélkül futják ezt.

Értük szorítok leginkább:


Utah,Phoenix,Gsw,Portland nyugaton
Pacers, Knicks( :sziv: ) keleten

Idei legnagyobb meglepetés egyértelműen Jazz, legnagyobb csalódás NOP. Sokkal több van bennük, Ingram-Ball párostól jóval több kell.

Tjacks
Hozzászólások: 2675
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 21., vasárnap 13:47

Zsombor írta:Boogie-Nets?
Faszit ide oda pakolgatják, sajnálom a sérülését, de vhogy úgy érzem hogy anélkül se futotta volna be azt a karriert ami a tehetsége alapján "járt" volna neki. Túl könnyen kizökkenthető trash talk-al.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. február 21., vasárnap 0:30

Boogie-Nets?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. február 17., szerda 19:43

Smart a liga egyik legjobb védője, nincs az az univerzum ahol akárki odaadná egy Drummondért.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. február 17., szerda 8:50

impossible írta: Kevesek elől és még akik pályán vannak azok is gyengék, konkrétan Theissal - Thompson ketten együtt szednek annyi pattanót mint Drummond, ha így akarnak playoffban menni egy Bucks, Lakers, Jazz, Sixers ellen ki se kell állni.
Ha egy TT nem működik elől, Drummond sem fog. Egy fecske nem csinál nyarat, Adebayo is elit lepattanózó, de a Heat mégis utolsó lepattanózásban. (Egyébként meg a Boston a 6. legkevesebb támadólepattanót engedi a ligában meccsenként)

Kemba Walker inkább probléma náluk, Tatum és Brown ahogy bebiztosították az alfahím szerepet, közben ő elég sok statban egyéni leggyengébb számokat produkál.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 17., szerda 8:22

Kevesek elől és még akik pályán vannak azok is gyengék, konkrétan Theissal - Thompson ketten együtt szednek annyi pattanót mint Drummond, ha így akarnak playoffban menni egy Bucks, Lakers, Jazz, Sixers ellen ki se kell állni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. február 17., szerda 8:07

De pl. egy Tristan Thompsontól semmivel nem jobb egy Drummond. Nekik egy olyan Theis kéne, akit tíz perccel tovább fent lehet tartani és nagyon kicsit jobb mindenben, de leginkább passzjátékban. Alapvetően ő amúgy passzol oda, csak nem elég jó.

Smartot nem cserélném én sem, eddig minden playoffban elég extra volt a Bostonnak.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 17., szerda 7:46

Mert a Cavs is fog kérni valamit, nyilván egy Tacko Fallert nem fogják adni, másrészt be kell férni salaryba. Boston frontcourt meg az NBA talán leggyengébbje sanszuk nincs így bajnokságot nyerni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég