Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62841
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 18., csütörtök 15:04

Dupla D írta: Szeptembertől nagyon kellene, hogy jöhessenek a nézők a stadionokba, mert ezek a korlátozások pont azokat a klubokat szivatják meg nagyon, akiknek jelentős bevételei vannak a nézőkből (sok néző, magas jegyárakkal). Ebben meg mi és a Barca vagyunk szerintem a világelsők. Az olajos klubokat ez kevésbé fogja meg.
Vagy csak gondolj bele a Bernabéu túrába...évi 1 millióan nézték meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. február 18., csütörtök 14:52

Szeptembertől nagyon kellene, hogy jöhessenek a nézők a stadionokba, mert ezek a korlátozások pont azokat a klubokat szivatják meg nagyon, akiknek jelentős bevételei vannak a nézőkből (sok néző, magas jegyárakkal). Ebben meg mi és a Barca vagyunk szerintem a világelsők. Az olajos klubokat ez kevésbé fogja meg.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62841
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 18., csütörtök 14:28

AS: Player contracts at the Bernabéu have increased from €411m last year to €448m this season. Madrid managed to end last season with a profit of €313,000. Real requested four loans, a total of €205m, which saw gross debt growing by €235m to €409m, and net debt at -€241m.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62841
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 18., csütörtök 14:26

AS: Madrid will not begin to repay the €575m Bernabeu renovation loan until June 2023. From 2023 until 2049, the club will pay €29.5m yearly. The total bill, including interest, will be close to €800m. Madrid's new stadium should be ready for the 2022/23 campaign.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. február 17., szerda 20:36

lestat írta: Ezt mi is megmondtuk volna neki :lol:
Még hogy mi... De szegény Diego mutatja, hogy ezt bárki bemindenezve is látta jól.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. február 17., szerda 20:35

flori írta: Nem fog jonni szerintem. Ahogy pogba se meg mittomen meg ki jon ide minden evbe.
Hazard :kalapos:

Ha nem jönne sem lenne itt a világ vége. Szerintem a prime mbappe max egy modern Henry lesz ami nyilván jó de nem a következő CéRonaldor vagy R9et bukjuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. február 17., szerda 20:33

Ezt mi is megmondtuk volna neki :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62841
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 20:33

The late Maradona: “He [Mbappé] can surpass many. I told Florentino, sign Mbappé. I told him when I saw him in FIFA. He told me but I have Ronaldo & I said sign Mbappé! Why do you care? And Bale? Listen to me sell Bale!”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 17., szerda 20:24

Galacticos írta: En mar csak azon rohogok h kb 4 eve folyamatosan beirjatok hogy majd jovore. Meg mbappe 2020 meg mbappe projekt 2021 aztan mire eljon az ido ez mindig tolodik legalabb egy evet. :lol:
Nem fog jonni szerintem. Ahogy pogba se meg mittomen meg ki jon ide minden evbe.

U.i. persze egyszer bejohet ez is, aztan lehet mondani hogy megmondtatok de szerintem mar baromi unalmas. Ugyanez volt pogbaval is, meg suareznel is tolta mindenki egesz nyarin a bbc/s-t. Aztan valahogy mindig mindenkirol lemaradtunk kb kroos ota aki fontos lett vna. Annak lesz 7eve. :lol:

Szerk: ja igen van de beek volt a masik meg akit meg hagyunk az ajaxba mert fontos selejtezojuk lesz :lol:

Ki volt az akiről annyira lemaradtunk? Mbappén kívül 2017-ben.

Pogbát annyira szerintem senki nem akarta a klubnál, be sem fért volna a kezdőbe. VdB-ről is csak pletykák voltak, valószínűleg ZZ-nek sem kellett. Most is csak csere Unitedben, nem maradtunk le sok mindenről.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62841
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 19:43

Galacticos írta: En mar csak azon rohogok h kb 4 eve folyamatosan beirjatok hogy majd jovore. Meg mbappe 2020 meg mbappe projekt 2021 aztan mire eljon az ido ez mindig tolodik legalabb egy evet. :lol:
Nem fog jonni szerintem. Ahogy pogba se meg mittomen meg ki jon ide minden evbe.

U.i. persze egyszer bejohet ez is, aztan lehet mondani hogy megmondtatok de szerintem mar biaromi unalmas. Ugyanez volt pogbaval is, meg suareznel is tolta mindenki egesz nyarin a bbc/s-t. Aztan valahogy mindig mindenkirol lemaradtunk kb kroos ota aki fontos lett vna. Annak lesz 7eve. :lol:

Szerk: ja igen van de beek volt a masik meg akit meg hagyunk az ajaxba mert fontos selejtezojuk lesz :lol:
Zidanenak nem kellett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. február 17., szerda 18:49

En mar csak azon rohogok h kb 4 eve folyamatosan beirjatok hogy majd jovore. Meg mbappe 2020 meg mbappe projekt 2021 aztan mire eljon az ido ez mindig tolodik legalabb egy evet. :lol:
Nem fog jonni szerintem. Ahogy pogba se meg mittomen meg ki jon ide minden evbe.

U.i. persze egyszer bejohet ez is, aztan lehet mondani hogy megmondtatok de szerintem mar baromi unalmas. Ugyanez volt pogbaval is, meg suareznel is tolta mindenki egesz nyarin a bbc/s-t. Aztan valahogy mindig mindenkirol lemaradtunk kb kroos ota aki fontos lett vna. Annak lesz 7eve. :lol:

Szerk: ja igen van de beek volt a masik meg akit meg hagyunk az ajaxba mert fontos selejtezojuk lesz :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 17., szerda 17:02

Realista24 írta: Real Madrid think it's IMPOSSIBLE to sign Kylian Mbappé this summer, due to the huge transfer fee and his big salary. They have asked him to wait one more year, and that they will do everything to sign him in 2022.
@abc_deportes
#rmalive
kb egy éve ezt mondom. kap 50 milliót alírásinak meg 25-öt fizetésbe és cső. :mrgreen: egyébként ettől eltekintve csalódott lennék ha nem mozgatnánk meg minden követ ennek ellenére sem, hogy leigazoljuk.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. február 17., szerda 16:58

BlancoMark írta: Azért Haaland még nincs azon a polcon semmilyen szempontból, mint Mbappé - és a játékstílusa miatt talán nem is lesz soha - úgyhogy nehezen tartom elképzelhetőnek hogy olyan nagy lóvét kérne amit aztán ne lehetne teljesíteni, valamint a Dortmund se fog tudni (relatíve) nagy pénzeket kérni érte.
Miert ne tudna nagy penzt kerni? Van fix kivasarlasi ara? Az ugynoki jutalekok es az alairasi penz nem maximalizalt.
Szerintem Haaland mar most Mbappe szint, bizonyos tekintetben meg magasabb polc is.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 17., szerda 16:44

Azért Haaland még nincs azon a polcon semmilyen szempontból, mint Mbappé - és a játékstílusa miatt talán nem is lesz soha - úgyhogy nehezen tartom elképzelhetőnek hogy olyan nagy lóvét kérne amit aztán ne lehetne teljesíteni, valamint a Dortmund se fog tudni (relatíve) nagy pénzeket kérni érte.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 17., szerda 16:44

Nagyon borulátó lett itt mindenki. Közel sem ennyire rossz a helyzet. Perez jól gazdálkodik, az igazolások meg nem jól sültek el, sajnos van ilyen. Ha lenne értelmes támadónk, most is BL döntőket játszanánk, erre nagy tétben mernék fogadni. Mindent meg kell tenni a két jómadárért, utána lehet szépen foltozgatni a lyukakat.

Nagyot tévedtek ha azt gondoljátok, hogy Florentino nem baszó csapatot akar az új Bernabeuba. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2021. február 17., szerda 16:45-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 17., szerda 16:39

Ilyen gondolatmenet utan akkor Haaland is menne mashova ahol tobbet adnak erte. Pofon egyszeru, ha nalunk akar jatszani akkor fog is.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 17., szerda 16:29

Nem látom miért igazolnia ide egy ilyen kilátástalan Realba harmadannyi/feleannyi fizuért egy erős/fiatal, folyamatosan BL esélyes Párizsból.

Főleg hogy nagyon visszaesett a La Liga, dögunalom az egész bajnokság, jelenleg semmivel nem jobb mint a francia pontvadászat.

Haaland reálisabb opció minden szempontból.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 17., szerda 16:25

Realista24 írta: Real Madrid think it's IMPOSSIBLE to sign Kylian Mbappé this summer, due to the huge transfer fee and his big salary. They have asked him to wait one more year, and that they will do everything to sign him in 2022.
@abc_deportes
#rmalive
Én is ezzel számolok.
Rá is a PSG előtt lett volna igazán sansz, mint ahogy Neymarra is a Barcából való váltáskor lett volna egyedül esélyünk (bár utóbbit nem sajnálom. K jó játékos, de kevés amit ad ennyi pénzért)

Amúgy a Jovity + Eden duóra hasonló cash elment, mint amiért anno a PSG megvette a teknőcöt, nem?
Noice :coffee:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62841
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 16:16

Real Madrid think it's IMPOSSIBLE to sign Kylian Mbappé this summer, due to the huge transfer fee and his big salary. They have asked him to wait one more year, and that they will do everything to sign him in 2022.
@abc_deportes
#rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. február 17., szerda 12:16

Remy írta: Mondjuk Enzo kimaxolta. Játszott a nagyoknál és gólja is van. :D
Bl győztes. :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég