Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 20., szombat 5:20

Leaked documents appear to reveal that Real Madrid have been in advanced talks with Saudi Arabia’s state-owned Qiddiya project about a €150 million (£130 million) partnership deal that would include becoming the lead sponsor for the club’s women’s team. [The Times]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. február 19., péntek 23:31

Fenoo írta:
_Bushido_ írta: Ahogy már rengetegen írták, abszolút nem érthető, hogy Perezék mi a fenének Brazilia felé nézelődtek 3 játékos 100+ millióért, amikor a vak is látta, és tudva levő, hogy a brazilok most sehol nincsenek. Portugália, Franciaország, Németek, angolok, belgák. Ezeknél kell szétnézni - főleg első kettőnél.

Ezt sose értettem. Attól még mert valamelyik válogatottnak most megy az nem azt jelenti, hogy a következő generációjuk is jó lesz. Ne értsd félre, nem azt akarom mondani, hogy nem néztük be a brazilokat hanem, hogy nem értem a hozzászólásod mögött a logikát. A tehetséget kell nézni nem a nemzetiséget.
Pedig van benne logika. Főleg ha az U-s válogatottak szereplését is nézzük. Ha az utánpótlás gyenge akkor a felnőtt válogatott is gyenge lesz néhány év után. Azért ez a brazil válogatott (azaz a brazil foci krémje) vicckategoria ahhoz képest hogy milyen volt a 90es vagy az ezred forduló utáni válogatottjuk.
Ha már brazilok lehet nálam kimaradt valami de azért csendben megkérdezem hogy Neymar után ki vagy kik jöttek az elit vonalba a brazilok közül? Persze ettől még kitűnhet fiatal tehetséges játékos csak az a kivétel és nem a szabály... És nem sok minden idokolja hogy Perezek így bele vannak buzulva a brazil csíkokba. Meg ha egy marék szotyiert vennénk őket még na na, de 40-50 milliókért az más story.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. február 19., péntek 23:12

Fenoo írta:
_Bushido_ írta: Ahogy már rengetegen írták, abszolút nem érthető, hogy Perezék mi a fenének Brazilia felé nézelődtek 3 játékos 100+ millióért, amikor a vak is látta, és tudva levő, hogy a brazilok most sehol nincsenek. Portugália, Franciaország, Németek, angolok, belgák. Ezeknél kell szétnézni - főleg első kettőnél.

Ezt sose értettem. Attól még mert valamelyik válogatottnak most megy az nem azt jelenti, hogy a következő generációjuk is jó lesz. Ne értsd félre, nem azt akarom mondani, hogy nem néztük be a brazilokat hanem, hogy nem értem a hozzászólásod mögött a logikát. A tehetséget kell nézni nem a nemzetiséget.
Ez még érthető is lenne. A tehetséget kell nézni, de ezt mind3 brazilnál benézték. Még Rodrygoban van valami szerintem, a 3.-at meg még nem lehetett látni sehol sem.
Másfelől arra céloztam, hogy ahol pöpeec módon megy a válogatottnak, öntik a Európára a jobbnál jobb játékosokat, ott nagyobb eséllyel találhatnak minőségi játékost.

de Gago hogy levette már messit anno?! :'( régi szép idők...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 19., péntek 22:23

Fenoo írta: nem értem a hozzászólásod mögött a logikát. A tehetséget kell nézni nem a nemzetiséget.
hát igen :D Rájzen logika. Mint amikor Gagonak kell játszania a Clásicon, mert ő meg tudja fogni Messit. Mert mindketten argentinek, és ezért jól ismeri Messit. :lol:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. február 19., péntek 21:19

_Bushido_ írta: Ahogy már rengetegen írták, abszolút nem érthető, hogy Perezék mi a fenének Brazilia felé nézelődtek 3 játékos 100+ millióért, amikor a vak is látta, és tudva levő, hogy a brazilok most sehol nincsenek. Portugália, Franciaország, Németek, angolok, belgák. Ezeknél kell szétnézni - főleg első kettőnél.

Ezt sose értettem. Attól még mert valamelyik válogatottnak most megy az nem azt jelenti, hogy a következő generációjuk is jó lesz. Ne értsd félre, nem azt akarom mondani, hogy nem néztük be a brazilokat hanem, hogy nem értem a hozzászólásod mögött a logikát. A tehetséget kell nézni nem a nemzetiséget.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. február 19., péntek 20:47

Pad'em írta:
Pad'em írta: Mennyibe fájna Haaland? A Dortmund is szarban van pénzügyileg, de Sanchoért a Man U fog perkálni nem keveset jó eséllyel. El tudjuk hozni most nyáron, és ha igen mennyiért?
Jött a gyors válasz :lol:

BVB ready to sell Real Madrid target Erling Haaland this summer for around €100M. @DuncanCastles
Ha jól emlékszem nemrég 90ről volt szó. Vagy az a minimum kivásárlási ára volt?
mindenesetre mindenképpen meg kell próbálni Jovicot bevonni, Németben jó, egy próbát megér. HA elutasítják, akkor egyértelműen a Frankfurtnak visszaadni kb féláron - vaaaagy Angliába? ott esetleg még lehet vevők lennének rá. :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. február 19., péntek 20:45

100 ért mondjuk abszolút korrekt lenne sztem.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 19., péntek 20:42

Pad'em írta: Mennyibe fájna Haaland? A Dortmund is szarban van pénzügyileg, de Sanchoért a Man U fog perkálni nem keveset jó eséllyel. El tudjuk hozni most nyáron, és ha igen mennyiért?
Jött a gyors válasz :lol:

BVB ready to sell Real Madrid target Erling Haaland this summer for around €100M. @DuncanCastles
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 19., péntek 20:35

Saját nevelés nem játszik, akkor ja. Majd elválik, mi lesz a többiből, egyelőre sehol semmi.

De még lehet.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. február 19., péntek 20:31

Mickey írta: De egyébként Carvajal is ott van...vagy én még Nachot is ide sorolnám, sztm ő is kifejezetten jó játékosunk lett, bár az is igaz, hogy ő sehol nem volt, csak itt. Carvajal ő átutazott Leverbe.
Hakimi meg Regu bele illene ebbe a listába, de sztm nekik már lefőtt nálunk. de igazából nem érdekel.

Ase, ő igazi sztár :mrgreen:
a saját nevelésüeket ne vedd ide (Nacho, Carvajal is az, ahogy a másik kettő is)

Ahogy már rengetegen írták, abszolút nem érthető, hogy Perezék mi a fenének Brazilia felé nézelődtek 3 játékos 100+ millióért, amikor a vak is látta, és tudva levő, hogy a brazilok most sehol nincsenek. Portugália, Franciaország, Németek, angolok, belgák. Ezeknél kell szétnézni - főleg első kettőnél.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 19., péntek 20:25

De egyébként Carvajal is ott van...vagy én még Nachot is ide sorolnám, sztm ő is kifejezetten jó játékosunk lett, bár az is igaz, hogy ő sehol nem volt, csak itt. Carvajal ő átutazott Leverbe.
Hakimi meg Regu bele illene ebbe a listába, de sztm nekik már lefőtt nálunk. de igazából nem érdekel.

Ase, ő igazi sztár :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. február 19., péntek 20:18

Mickey írta:
_Bushido_ írta: Ha Valverde ép és egészséges lenne, a CKM-el kiegészülve megoldhatnák a középpályát - bár még azért egy tag elférne még hozzájuk a rotációba (Isco out). Esetleg Ödegaard?!

Sporting jól pótolta Bruno "11eslövő" Fernandest.
17 meccsen 14 gól. középpályásként. Mindegyik gól "open playből". Valaki vele is jól fog járni. Kár, hogy a Realnál mostanában nem hoznak el ilyesmi játékosokat, inkább majd x év múlva 100+ért. Anno a Higu-Marcelo-Gago jó volt szerintem ár/érték arányban. Casemiro/Valverde voltak talán a legutóbbiak, aki fiatalon jöttek ide és jók is.
Na meg Varane?

Vagy ő korosan jött? vagy sokért? :hmmm:
Őt kifelejtettem a szórásból. de ha nagyon akarjuk, akkor is hamar összeszámolhatók ezek a fiatalon idejött és kifejezetten jó / sztárrá váló játékosok. 2007 január óta... :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 19., péntek 20:14

RaúlCF írta:
Realista24 írta:

Segítek, ha már nem megy az értelmezés.

Ha minőségi középpályád van, akkor tudsz nyerni többször is rövid idő alatt (lásd Real vagy Barca). Ha favágó, jómunkások, akkor egy leeshet, ha minden összejön, lásd Liverpool, Inter, stb.)

Szívesen.
frappáns válasz. mivel itt az érinthetetlen emberekről volt szó mega költekezés miatt akkor is tartom hogy egy kp-t egyszerűbb összerakni mint azt a támadósort amit ez a 2 gyerek képvisel. Kroos úgysem lesz eladva de akkor is pozicíójából adódóan pótólhatóbb mint a támadók mert sajnos mostanában nincsenek támadók ellenben 1 polccal lentebbi kpval is lehet sikeres a csapat amit aztán lehet fejleszteni úgy hogy az évtized 2 meghatározó támadója mögé kell tenni őket. egy fizikális, robotoló kpval is lehet dominálni ha a támadók pörögnek ellenben a díszes kpt a hajára kenheti az ember ha Asensio meg ViniJr-e van kijátszva a csapat lásd Real Madrid.
A te hszed feltételezesen alapszik, amíg az enyém tényeken.

Inkább legyen közepén CKM, és elől egy masodvonalas támadó, mint elől egy Mbappe és mögötte egy Isco, Valverde, mitudomenki hármas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 19., péntek 20:06

_Bushido_ írta: Ha Valverde ép és egészséges lenne, a CKM-el kiegészülve megoldhatnák a középpályát - bár még azért egy tag elférne még hozzájuk a rotációba (Isco out). Esetleg Ödegaard?!

Sporting jól pótolta Bruno "11eslövő" Fernandest.
17 meccsen 14 gól. középpályásként. Mindegyik gól "open playből". Valaki vele is jól fog járni. Kár, hogy a Realnál mostanában nem hoznak el ilyesmi játékosokat, inkább majd x év múlva 100+ért. Anno a Higu-Marcelo-Gago jó volt szerintem ár/érték arányban. Casemiro/Valverde voltak talán a legutóbbiak, aki fiatalon jöttek ide és jók is.
Na meg Varane?

Vagy ő korosan jött? vagy sokért? :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 19., péntek 20:04

Realista24 írta:
RaúlCF írta:

most a múltról van szó vagy a jövőről? négyszer összejött a bl akkor ne is igazoljunk senkit mert velük is megvolt. zéró logika van hozzászólásodban
Segítek, ha már nem megy az értelmezés.

Ha minőségi középpályád van, akkor tudsz nyerni többször is rövid idő alatt (lásd Real vagy Barca). Ha favágó, jómunkások, akkor egy leeshet, ha minden összejön, lásd Liverpool, Inter, stb.)

Szívesen.
frappáns válasz. mivel itt az érinthetetlen emberekről volt szó mega költekezés miatt akkor is tartom hogy egy kp-t egyszerűbb összerakni mint azt a támadósort amit ez a 2 gyerek képvisel. Kroos úgysem lesz eladva de akkor is pozicíójából adódóan pótólhatóbb mint a támadók mert sajnos mostanában nincsenek támadók ellenben 1 polccal lentebbi kpval is lehet sikeres a csapat amit aztán lehet fejleszteni úgy hogy az évtized 2 meghatározó támadója mögé kell tenni őket. egy fizikális, robotoló kpval is lehet dominálni ha a támadók pörögnek ellenben a díszes kpt a hajára kenheti az ember ha Asensio meg ViniJr-e van kijátszva a csapat lásd Real Madrid.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. február 19., péntek 20:02

Ha Valverde ép és egészséges lenne, a CKM-el kiegészülve megoldhatnák a középpályát - bár még azért egy tag elférne még hozzájuk a rotációba (Isco out). Esetleg Ödegaard?!

Sporting jól pótolta Bruno "11eslövő" Fernandest.
17 meccsen 14 gól. középpályásként. Mindegyik gól "open playből". Valaki vele is jól fog járni. Kár, hogy a Realnál mostanában nem hoznak el ilyesmi játékosokat, inkább majd x év múlva 100+ért. Anno a Higu-Marcelo-Gago jó volt szerintem ár/érték arányban. Casemiro/Valverde voltak talán a legutóbbiak, aki fiatalon jöttek ide és jók is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 19., péntek 19:12

Realista24 írta: Szerintem semmi szükség Kantéra.
+1, koros is, illetve egyre többet sérült.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 19., péntek 18:39

dzsi91 írta:
Mickey írta: Kavabunga is menjen, mi meg hozzuk el Kantét, ha már parkolóra rakták a kékeknél....
Bár Kante ne ma jövő, de most törődjünk a jelennel. :mrgreen:
Casemiro a jelen.
Jól átlátod a helyzetet. :agree:

Egyébként nekem sem kellene Kante, nem is komolyan gondoltam, de legalább lett belőle pár hsz :lol: :mrgreen:

De valamit majd kezdhetnének Iscoval, az ő helyére meg egy mindenes elférne, aki Kázmért is tehermentesíti, ha úgy adódik. Egy szem Valverde azért nem túl sok, CKM-re.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 19., péntek 18:32

Sierra írta:
dzsi91 írta:Casemiro a jelen.
Ezért is kéne vki mögé, hogy ne kelljen végigrobotolnia egyedül minden szezont. Kanté elférne a padra cseréjének, meg rotálva.
Épp most akarunk elzavarni mindenkit, hogy legyen pénz, erre ideakartok hozni egy Kantét a padra, aki túl van a legjobb évein, de így is a világ legtöbb csapatában még kezdene, de amúgy egy vagyon a fizetése? Semmi értelme.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 19., péntek 18:29

Szerintem semmi szükség Kantéra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég