Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. február 21., vasárnap 16:15

Birom ezt a Cadizt, barca ellen hoztak 4 pontot a 6-ból és minket is elpicsáztak Madridban. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 21., vasárnap 16:06

:lol: :lol: jó meccs vót

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. február 21., vasárnap 16:05

Érdekes sztori.
Nem tartom lehetetlennek, hogy így volt, mert tényleg Dembelére mentek végig, de szóba került Mbappé is, és tényleg a BBC miatt nem akart hozzánk jönni elvileg. De amennyiben ez tényleg igaz, akkor az azt bizonyítja, hogy neki nem élete célja a Realban játszani, úgyhogy ha más klub jobbat ajánl neki pénzügyi és sportszakmai szempontból, mint mi, akkor nem hozzánk fog jönni. Márpedig a PSG-s ajánlatot mi nem fogjuk tudni überelni és könnyen lehet, hogy egy Premier League-es ajánlattal se tudnánk versenyezni. Most viszont bármelyik csapatba fix kezdőként érkezhetne.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. február 21., vasárnap 14:33

Hanyadik buntetot kaptak iden? Rekordgyanus :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. február 21., vasárnap 14:24

Par napja kaptak egy 4est otthon,majd most megint kikuldi full ugyanazt a kezdot. :D Ronald knows.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. február 20., szombat 10:49

lestat írta:
Hat nemtudom mennyit láttad jatszani Haalandot de szerintem pont nem az a Jovic fajta aki csak várja a labdákat.
Inkabb akkor Van Nistelrooy. Őt pedig tudjuk hogy eleg jol teljesitett osszjatekban es golokba is.
Jatszopajtas kell neki, ezert lenne jo behuzni mindkettot.
Elsőre talan lehetetlen de ha Mbappe nem hosszabitana es Haalandert le tudnank tenni az osszeget (vagy egy jatekost beleszamitani) akkor viszont lenne realitasa.
Én is pont Nistelrooyhoz hasonlítottam egy beszélgetésben, értem hogy miről beszélsz, de szerintem azért összjátékban nem összehasonlítható a franciával.

Mbappé szerintem egy olyan Benzema lehetne, aki gyors, és stabilan sok gólt hoz.

Kontrában Mbappé is jó, szóval nem igazán látom, hogy miben lehetne jobb, a brutál gólérzékenységét leszámítva, ami meg nálunk nem akkora selling point, erre próbáltam utalni. Ráadásul a francia se áll ebben rosszul.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 20., szombat 10:41

Egyik kollegam is azt mondta nem illenenek egymas melle, de en meg pont forditva gondolom. Remekul kiegeszitenek egymast. Erdekelne egyebkent barcasok mit aldoznanak legalabb az egyikert, fuggetlenul attol hogy nem sok lehetoseguk van

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. február 20., szombat 9:31

Süti írta:

Egyébként én Bappéra böktem. Nálunk azok a csatárok, akikről máshol bárhogy bepattan a labda, nem élnek meg. Itt focó van, 10 másik emberrel. Abban pedig a francia teljesen nyilvánvalóan képzettebb. Már csak pár játszópajtás kellene neki.
Hat nemtudom mennyit láttad jatszani Haalandot de szerintem pont nem az a Jovic fajta aki csak várja a labdákat.
Inkabb akkor Van Nistelrooy. Őt pedig tudjuk hogy eleg jol teljesitett osszjatekban es golokba is.
Jatszopajtas kell neki, ezert lenne jo behuzni mindkettot.
Elsőre talan lehetetlen de ha Mbappe nem hosszabitana es Haalandert le tudnank tenni az osszeget (vagy egy jatekost beleszamitani) akkor viszont lenne realitasa.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 20., szombat 9:31

Süti írta:
Realista24 írta:

Meghallották ahogy Farkas Norbi üvölti a nevét.


ÁNSZUFÁTÍÍÍÍÍÍÍ


Egyébként én Bappéra böktem. Nálunk azok a csatárok, akikről máshol bárhogy bepattan a labda, nem élnek meg. Itt focó van, 10 másik emberrel. Abban pedig a francia teljesen nyilvánvalóan képzettebb. Már csak pár játszópajtás kellene neki.
Haaland több, mint cél ember, viszont terület nélkül nem tudom mire lesz jó. Dortmundban azért elég sok gólját úgy hozza össze, hogy egy visszazárkozó védelemmel szemben mehet. Nálunk ez nagyon ritka, illetve Mourinho idei kontra játék kéne hozzá.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. február 20., szombat 9:17

Realista24 írta:
Kerlon írta:

Hihető. :kalapos: Sanchora sokallták a 120at. :kalapos:
Meghallották ahogy Farkas Norbi üvölti a nevét.


ÁNSZUFÁTÍÍÍÍÍÍÍ


Egyébként én Bappéra böktem. Nálunk azok a csatárok, akikről máshol bárhogy bepattan a labda, nem élnek meg. Itt focó van, 10 másik emberrel. Abban pedig a francia teljesen nyilvánvalóan képzettebb. Már csak pár játszópajtás kellene neki.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 20., szombat 8:33

Szavazásba én nem tudok dönteni amúgy. Mindegyik gyerek nagyon penge, az a kérdés hogy egymás mellett jók lennének e fehérben...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 20., szombat 8:31

Kerlon írta:
Realista24 írta: According to Mundo Deportivo, Barcelona turned down Manchester United's €150 MILLION offer for Ansu Fati last summer.
Hihető. :kalapos: Sanchora sokallták a 120at. :kalapos:
Meghallották ahogy Farkas Norbi üvölti a nevét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 20., szombat 8:28

Realista24 írta: According to Mundo Deportivo, Barcelona turned down Manchester United's €150 MILLION offer for Ansu Fati last summer.
Hihető. :kalapos: Sanchora sokallták a 120at. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 20., szombat 7:27

According to Mundo Deportivo, Barcelona turned down Manchester United's €150 MILLION offer for Ansu Fati last summer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 18., csütörtök 18:38

Arra értettem, hogy ne menjen el senki "hülyegyerek" irányba, csak mert akárki is van körülötte. Azt az ember dönti el, ki van rá hatással, és kinek nem enged, legyen jelleme hozzá, ha kell, védje ki a szart. peregjen le róla, nem kell hogy befolyásolja. De ehhez érettség is kell, mondhatjuk hogy fiatal és azért van.de a kor sem mindig mentség, sőt van ellenpélda is.

De az igazsághoz hozzátartozik, hogy én nem nagyon követem Bappe jellemfejlődését, meg a viselkedését sem, de különösebben Neymar sem szokott érdekelni.
Akármelyik is lenne itt, szórakoztasson, ha meccset nézek.

A fenti dolgot, pedig általánosan gondolom, nem kifejezetten fiatal focistákra vagy bárki másra.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 18., csütörtök 18:33

Mickey írta:
Kerlon írta:

Az, hogy Neymar mellett bohóckodik meg egy új helyen milyen hozzáállása lenne az szerintem döntő tényező.

Nálam Mbappe kéne most, aztán Haaland, ha már nincs Benzema.

#kakforever
Az már régen rossz, ha bárki is befolyásolja...Neymar vagy nem Neymar, akárki is legyen az ember.
Ne ez számítson már.

Egyébként meg egyikre sem lesz pénzünk, sztm. De inkább a tininidzsa.
Mi az, hogy régen rossz? Minden hat mindenre. Odament ahol azt látta, hogy a világsztár bohóckodik, látszik is rajta a hatása... Meg alapvetően a fiatal generáción, hogy követik a zinsta sztárokat'. Ugyan így megy ez...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 18., csütörtök 18:29

először haaland, utána bappé. de ha így van megfogalmazva akkor bappé ide, haaland oda.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 18., csütörtök 18:28

Kerlon írta:
dzsi91 írta: Jelenleg Haalaandot hoznám. Mbappe nem tetszik amikyen irányt vett a stílusa.Halaand nekem sokkal profibbnak tűnik kevesebb sztár alűrrel.

Meg halaand fehér.
Az, hogy Neymar mellett bohóckodik meg egy új helyen milyen hozzáállása lenne az szerintem döntő tényező.

Nálam Mbappe kéne most, aztán Haaland, ha már nincs Benzema.

#kakforever
Az már régen rossz, ha bárki is befolyásolja...Neymar vagy nem Neymar, akárki is legyen az ember.
Ne ez számítson már.

Egyébként meg egyikre sem lesz pénzünk, sztm. De inkább a tininidzsa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. február 18., csütörtök 18:30-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 18., csütörtök 18:26

dzsi91 írta: Jelenleg Haalaandot hoznám. Mbappe nem tetszik amikyen irányt vett a stílusa.Halaand nekem sokkal profibbnak tűnik kevesebb sztár alűrrel.

Meg halaand fehér.
Az, hogy Neymar mellett bohóckodik meg egy új helyen milyen hozzáállása lenne az szerintem döntő tényező.

Nálam Mbappe kéne most, aztán Haaland, ha már nincs Benzema.

#kakforever
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. február 18., csütörtök 18:17

Jelenleg Haalaandot hoznám. Mbappe nem tetszik amikyen irányt vett a stílusa.Halaand nekem sokkal profibbnak tűnik kevesebb sztár alűrrel.

Meg halaand fehér.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég