OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 20., szombat 22:19

Az új reklám szerint 3 nap után a bütykök eltűnnek

Akkor ez hatásos R24 ellen is?!



:mrgreen: :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Norbi90
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. február 20., szombat 20:12

Mickey írta:
Norbi90 írta: nemtudome megfelelő-e a topic ennek a témának,de srácok mit gondoltok erről a Bitcoin kriptovaluta dologról? csinálja valaki közületek? esetleg bányássza valaki? láttam amazonon direkt ezt a bitcoin bányászó gépeket, meg magyar oldalon is, 150-200 ezer ft, áram ingyen van ahol lakok, megérné szerintetek van még benne kakaó, vagy már boldog boldogtalan bányássza és hosszadalmas? köszi
Nézzél be ide is, eléggé pörög a téma, és értik a dolgot. https://prohardver.hu/tema/litecoin_ltc ... _1-50.html

De be lehet szállni manapság is, meg aztán az sem mindegy, mibe tenyerel bele az ember....bevásárolni sem utolsó.
Az hogy mi volt korábban, meg a HA stb..az már elmúlt.
Olvasgass, aztán meglátod mi hogy.
ránézek köszönöm nekedis ! :salute: :salute:

Norbi90
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. február 20., szombat 20:11

Marky írta:
Norbi90 írta: nemtudome megfelelő-e a topic ennek a témának,de srácok mit gondoltok erről a Bitcoin kriptovaluta dologról? csinálja valaki közületek? esetleg bányássza valaki? láttam amazonon direkt ezt a bitcoin bányászó gépeket, meg magyar oldalon is, 150-200 ezer ft, áram ingyen van ahol lakok, megérné szerintetek van még benne kakaó, vagy már boldog boldogtalan bányássza és hosszadalmas? köszi
200-bol semmikepp. Kell egy jo VGA, ami most 200 korul indul, plusz alaplap, eros tap, CPU, memoria es jo hutes. RX570-el havonta kb. 20-30k nyerheto a jelenlegi arfolyammal.
hát ja gondoltam túl szép, hogy igaz legyen :D :D köszi a választ.
Ki lehet menni jelenleg Németországba? Mik most a törvények/rendeletek?

Tehát át kéne jutnom Ausztriába, onnan Német, majd még az nap Ausztria és haza.

Van bármi esély, hogy ez sikerülhessen vagy mindenhol karanténba rakják az embert, vagy hogy megy ez most, mert ötletem sincs.

hát elvileg itt van karantén kötelezettség szintén, 5 nap, és két negativ tesztet kell produkalnod, de ha van valami papírod munkaszerződés satöbbi határon nem basztatnak, ismerősök tapasztalataiból kiindulva osztrák német határ sima liba, magyar osztrákon nagyobb az esély rá, hogy kivesznek, bár ha magyar rendszámos autoval jösz mész itt simán kivesznek és megkérdezik hogy kocsikázunk kocsikázunk :D meg van itt is 48 órás törvény. tehát elhagyod országot 48 órán belül jöhetsz mehetsz karantén nélkül.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 20., szombat 20:10

Norbi90 írta: nemtudome megfelelő-e a topic ennek a témának,de srácok mit gondoltok erről a Bitcoin kriptovaluta dologról? csinálja valaki közületek? esetleg bányássza valaki? láttam amazonon direkt ezt a bitcoin bányászó gépeket, meg magyar oldalon is, 150-200 ezer ft, áram ingyen van ahol lakok, megérné szerintetek van még benne kakaó, vagy már boldog boldogtalan bányássza és hosszadalmas? köszi
Nézzél be ide is, eléggé pörög a téma, és értik a dolgot. https://prohardver.hu/tema/litecoin_ltc ... _1-50.html

De be lehet szállni manapság is, meg aztán az sem mindegy, mibe tenyerel bele az ember....bevásárolni sem utolsó.
Az hogy mi volt korábban, meg a HA stb..az már elmúlt.
Olvasgass, aztán meglátod mi hogy.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. február 20., szombat 19:59

Norbi90 írta: nemtudome megfelelő-e a topic ennek a témának,de srácok mit gondoltok erről a Bitcoin kriptovaluta dologról? csinálja valaki közületek? esetleg bányássza valaki? láttam amazonon direkt ezt a bitcoin bányászó gépeket, meg magyar oldalon is, 150-200 ezer ft, áram ingyen van ahol lakok, megérné szerintetek van még benne kakaó, vagy már boldog boldogtalan bányássza és hosszadalmas? köszi
200-bol semmikepp. Kell egy jo VGA, ami most 200 korul indul, plusz alaplap, eros tap, CPU, memoria es jo hutes. RX570-el havonta kb. 20-30k nyerheto a jelenlegi arfolyammal.

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. február 20., szombat 19:32

Ki lehet menni jelenleg Németországba? Mik most a törvények/rendeletek?

Tehát át kéne jutnom Ausztriába, onnan Német, majd még az nap Ausztria és haza.

Van bármi esély, hogy ez sikerülhessen vagy mindenhol karanténba rakják az embert, vagy hogy megy ez most, mert ötletem sincs.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. február 20., szombat 17:55

Norbi90 írta: nemtudome megfelelő-e a topic ennek a témának,de srácok mit gondoltok erről a Bitcoin kriptovaluta dologról? csinálja valaki közületek? esetleg bányássza valaki? láttam amazonon direkt ezt a bitcoin bányászó gépeket, meg magyar oldalon is, 150-200 ezer ft, áram ingyen van ahol lakok, megérné szerintetek van még benne kakaó, vagy már boldog boldogtalan bányássza és hosszadalmas? köszi
Szerintem nagyobb az esély rá, hogy megnyerd az 5s lottót, minthogy egy 200 ezres géppel bitcoint bányássz. Picivel lekéstél, kb olyan 5-6 évvel a bányászásról.

Norbi90
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. február 20., szombat 17:15

nemtudome megfelelő-e a topic ennek a témának,de srácok mit gondoltok erről a Bitcoin kriptovaluta dologról? csinálja valaki közületek? esetleg bányássza valaki? láttam amazonon direkt ezt a bitcoin bányászó gépeket, meg magyar oldalon is, 150-200 ezer ft, áram ingyen van ahol lakok, megérné szerintetek van még benne kakaó, vagy már boldog boldogtalan bányássza és hosszadalmas? köszi

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. február 18., csütörtök 20:58

Realista24 írta: https://hirado.hu/kulfold/cikk/2021/02/ ... a-tevedtek

Steve is hibázik néha, na.
:vivo:

Mélységesen elhatárolódok az itteni vírus kezeléstől, szóval ne keverj össze ezekkel.

Amúgy meg láttál már engem valaha hibázni?..LEHETETLEN! :mrgreen: Mondjuk azt leszámítva, hogy jövök valami fantasztikusan új focis hírrel, Ti meg már 2-3 napja közöltétek. :lol: :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 18., csütörtök 19:07

https://hirado.hu/kulfold/cikk/2021/02/ ... a-tevedtek

Steve is hibázik néha, na.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. február 16., kedd 23:19

RealAsensio írta:
csababarca írta: Ti amerre éltek mennyiért mennek az összközműves telkek?

Itt Pest megyében horror, közmű nélküli normális méretű (800-1000 m2) telkek simán 10 milliók, összközműves 15 millió.
nagyon durva árak vannak nálunk, persze lehet találni kieső helyeken itt is 8-9 millióért, de nem hogy aszfalt nincs az úton, konkrétan esős időben az utat sem látni, ellepi a víz, utcában meg a telektől 50 méterre vannak a csatlakozási pontok közműre.

eléggé el vagyok keseredve, 10 milliót összespóroltam telekre, de nagyon meg kell gondolnom mibe teszem ezt a pénzt.

nézegettem közelebb BP-hez, de még durvább a helyzet:/
6,6 millioert vettunk 1000 m2-es telket onkormanyzattol, csatorna es gaz volt telken belul, villanyt mar behuztuk, marciusban meglesz a viz is es nyaron indul az epitkezes. Nem lehetetlen megtalalni Pest megyeben sem az idealis telket, csak keresni kell es turelmesnek kell lenni. Honapokat keresgeltem es osszejott! Ha erdekel, irj privatban.
Köszi, írtam.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. február 16., kedd 23:13

csababarca írta: Ti amerre éltek mennyiért mennek az összközműves telkek?

Itt Pest megyében horror, közmű nélküli normális méretű (800-1000 m2) telkek simán 10 milliók, összközműves 15 millió.
nagyon durva árak vannak nálunk, persze lehet találni kieső helyeken itt is 8-9 millióért, de nem hogy aszfalt nincs az úton, konkrétan esős időben az utat sem látni, ellepi a víz, utcában meg a telektől 50 méterre vannak a csatlakozási pontok közműre.

eléggé el vagyok keseredve, 10 milliót összespóroltam telekre, de nagyon meg kell gondolnom mibe teszem ezt a pénzt.

nézegettem közelebb BP-hez, de még durvább a helyzet:/
6,6 millioert vettunk 1000 m2-es telket onkormanyzattol, csatorna es gaz volt telken belul, villanyt mar behuztuk, marciusban meglesz a viz is es nyaron indul az epitkezes. Nem lehetetlen megtalalni Pest megyeben sem az idealis telket, csak keresni kell es turelmesnek kell lenni. Honapokat keresgeltem es osszejott! Ha erdekel, irj privatban.
:goat:

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. február 15., hétfő 19:43

csababarca írta: ez a társasház-ikerház építési láz is nyomja fel nálunk az árakat.
az a baj, azokból is normális méretű (80nm mondjuk) 55-60 millióért megy.
Na azokkal lehet rendesen bebukni. Rohamleptekben epulnek, gyakran problemas hatteru vallalkozok altal, gyenge anyagokkal. Kedvenc sztorim.
Undorito ami ebben az agazatban folyik, mikozben egyre tobben kuzdenek azert, hogy olyan helyen eljenek, ahol nem csak biorobot munka van. Hogy mennyire fejre allt az egesz, iden nyaron tudtam meg, hogy Budapesttol 100km-re keletre valyoghazakat arulnak 15m-ert es a rejtett eroforras 1-2 nap alatt kp-ban megveszi :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. február 15., hétfő 19:29

Kerlon írta:
Napelem már kötelező. Amúgy vicc, CSOK-ot át is nevezhetnék Építőipar támogató kedvezménynek. Bejelentették az 5 %-os áfát, aztán másnap 20%kal drágább lett a beton (CSOK is így tolta az árakat fel). :lol: Kapzsi szar nép vagyunk, aki tud az lehúz és soha nincs olyan, hogy oké adtak kedvezményt, akkor abból mondjuk 10%-ot megtartok.

Aztán tudjuk, hogy az építőipari anyaggyártás is kikhez tartozik. Szóval semmi meglepő. várostól 30-40 km-re lehet venni olcsón, akinek nem tetszik. :x
jaja valami megújuló amúgy is kell, tudom.

melyik várostól?:D mert mi BP-től vagyunk 45 km-re és ilyen árak vannak.

ez a társasház-ikerház építési láz is nyomja fel nálunk az árakat.
az a baj, azokból is normális méretű (80nm mondjuk) 55-60 millióért megy.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 15., hétfő 18:59

csababarca írta:
CS0ki írta:
Bocs a kérdésért, de ha fogcsikorgatva tudnál 12 milliós telket kifizetni, minek neked telek? Vagy mit értesz fogcsikorgas alatt? :)
Azt hogy telekre 10et szántam, 25-30 milliót plusz hitelt meg építkezésre kb.

Nem 12 millió amit beleölnék egy új házba nyílván.
De 5-6 millió plusz az igenis számít ilyen esetkből, annyiból teszek a házra napelemet, meg mondjuk a kertet megcsinálom jól, meg egy garázst is felhúzok pluszba.
Napelem már kötelező. Amúgy vicc, CSOK-ot át is nevezhetnék Építőipar támogató kedvezménynek. Bejelentették az 5 %-os áfát, aztán másnap 20%kal drágább lett a beton (CSOK is így tolta az árakat fel). :lol: Kapzsi szar nép vagyunk, aki tud az lehúz és soha nincs olyan, hogy oké adtak kedvezményt, akkor abból mondjuk 10%-ot megtartok.

Aztán tudjuk, hogy az építőipari anyaggyártás is kikhez tartozik. Szóval semmi meglepő. várostól 30-40 km-re lehet venni olcsón, akinek nem tetszik. :x
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. február 15., hétfő 18:36

CS0ki írta:
Bocs a kérdésért, de ha fogcsikorgatva tudnál 12 milliós telket kifizetni, minek neked telek? Vagy mit értesz fogcsikorgas alatt? :)
Azt hogy telekre 10et szántam, 25-30 milliót plusz hitelt meg építkezésre kb.

Nem 12 millió amit beleölnék egy új házba nyílván.
De 5-6 millió plusz az igenis számít ilyen esetkből, annyiból teszek a házra napelemet, meg mondjuk a kertet megcsinálom jól, meg egy garázst is felhúzok pluszba.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 15., hétfő 18:29

Gondolom csak magára a telekre ennyi a keret.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. február 15., hétfő 18:28

csababarca írta: Egészen hihetetlen, hogy két tisztességesen dolgozó fiatal nem tud egy telket megvenni, mert őrült nyerészkedések mennek ebben is. De szüljjjéééé még egy magyart, csak hát hova. A csok jó esetben már a telekvásárlást sem fedezi...egyszerűen hihetetlen.
Nagyon mérges vagyok, mert ebbe már beleéltem magam, 12 milliót fogcsikorgatva ki tudtam volna fizetni, de menjenek a francba a 16-20 milliós árakkal.
Bocs a kérdésért, de ha fogcsikorgatva tudnál 12 milliós telket kifizetni, minek neked telek? Vagy mit értesz fogcsikorgas alatt? :)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. február 15., hétfő 18:22

Majdnem lett telkem...

Rámírt egy ismerős, hogy ők is hasonló problémákkal küzdenek, értsd nem milliomosok, így nincs pénzük 15plusz milliót kiadni egy 800nm-es telekért.
De van egy hirdetés, 24-ért árulnak két, egyenként 850m2-es telket, összközműves, stb. 19 méteres utcafront.

Ma elment megnézni.
Hát a 19m csak 16 jóindulattal...de mint kiderült, nem is azt a telket mutatta meg neki az ingatlanos. Erről az ingatlanos elfelejtett szólni, hogy ezt 16ért árulják per darab.

Az eredetit amit mutatnia kellett volna meg 24ről 40re emelték közben..


Egészen hihetetlen, hogy két tisztességesen dolgozó fiatal nem tud egy telket megvenni, mert őrült nyerészkedések mennek ebben is. De szüljjjéééé még egy magyart, csak hát hova. A csok jó esetben már a telekvásárlást sem fedezi...egyszerűen hihetetlen.
Nagyon mérges vagyok, mert ebbe már beleéltem magam, 12 milliót fogcsikorgatva ki tudtam volna fizetni, de menjenek a francba a 16-20 milliós árakkal.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. február 13., szombat 12:09

Füst kommentjeit az Origo támogatta.
Ctrl+c ctrl+v


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég