Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 21., vasárnap 10:24

+1. Ugyanezt láttam. Egyszer-kétszer megpróbálta, nem ment, utána abbahagyta. A második félidőre eltűnt. Lucas, Ase tényleg rutinosabb volt, ha nem volt ötlet, és általában nem volt, akkor ment a visszapassz, hazaadás 45 méterről, meg a rengeteg alibi beadás. Lucas ívelései egészen érdekesek voltak az első félidőben. Szemre elsőre olyan, mintha csinálnának valamit, de jobban megnézve elképesztően alibi az egész. Ha nem vállalja be valaki a kockázatos szitukat is, akkor nem jutunk előrébb. Az csak labdatarásra jó, nem a meccs megnyerésére. (Ennek mondjuk koronázatlan királya Isco. ZZ jól csinálja, hogy csak vezetésnél hozza be a végén, mert a labdát jól el tudja dugni, de ennyi, előre egy centit sem megyünk vele. Úgy látszik, most ez a spanyol iskola.)
Félreértés nem essen, nem védem a brazilt, nyugodtan mehet felőlem jövőre, ilyenekkel tele a padlás. De a srác játéka tényleg ki lett herélve, néha, ismétlem, néha az esetlen, szertelen, kiszámíthatatlan játéka, amit viszont vagy lendülettel csinált, hozott a konyhára. (Mondjuk a riporter nem tudom, mit nézett, messze nem volt a csapat egyik legjobbja, ez pár játékosunkra nézve sértés.)
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 21., vasárnap 9:43

Fenoo írta:
ToniKroos írta: Nem lattam az első félidőt, de a kommentátor azt mondta, hogy Tbo mellett ő volt a legjobb ott. Másodikban eltűnt azt tudom, de furcsa mennyire máshogy látják itt, meg máshol a meccset ezek szerint. :hmmm:

Szerintem is a jobbak között volt az első félidőben, viszont nem azért mert olyan jól játszott volna hanem mert mindenki nagyon gyenge volt kivéve Courtoist. Összjátékban magához képest jobb volt mint szokott, viszont teljesen veszélytelen volt a kapura.

Régebben még kialakított egy-egy helyzetet amit aztán menetrendszerűen elrontott, mostanában már el se jut odáig. Ahogy wZoLee7 is írta a védőket már lendületből se nagyon tudja megverni, a cselei nem jönnek be és a passz mutatóját alibi passzokkal próbálja javítani.
Welcome to Zidane's world. Vini erőssége az volt, hogy nagy önbizalommal neki ment bármelyik védőknek és 10ból 5ször simán megverte azt, amiből előnyt szerzett a csapat. Sajnos a mai Real Madridban inkább az az elvárás, hogy a biztosra menj. Különböző afférok kellettek ahhoz, hogy átalakuljon Vini játéka, amolyan Asensiossá. Mivel a tudása enyhén szólva korlátozott, így marad a vissza passz, meg a biztos pont keresése. Egyszer egyszer megpróbálja megverni a védőt, de látszik rajta, hogy be van szarva, mert ha nem sikerül akkor megkapja a magáét.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 21., vasárnap 0:49

még Ray Hudson is aki mindekit imád és tiszta szívvel élvezi a focit, még ő is azt mondta, hogy Vini és Asensio finoman fogalmazva hullagyengék voltak. nincs miről beszélni.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. február 21., vasárnap 0:28

ToniKroos írta: Nem lattam az első félidőt, de a kommentátor azt mondta, hogy Tbo mellett ő volt a legjobb ott. Másodikban eltűnt azt tudom, de furcsa mennyire máshogy látják itt, meg máshol a meccset ezek szerint. :hmmm:

Szerintem is a jobbak között volt az első félidőben, viszont nem azért mert olyan jól játszott volna hanem mert mindenki nagyon gyenge volt kivéve Courtoist. Összjátékban magához képest jobb volt mint szokott, viszont teljesen veszélytelen volt a kapura.

Régebben még kialakított egy-egy helyzetet amit aztán menetrendszerűen elrontott, mostanában már el se jut odáig. Ahogy wZoLee7 is írta a védőket már lendületből se nagyon tudja megverni, a cselei nem jönnek be és a passz mutatóját alibi passzokkal próbálja javítani.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 21., vasárnap 0:03

Elso felidoben az egyik legjobb? Huha. Az elso felidoben kb egyszer talaltuk el a kaput. Az ellenfel meg 4 vagy 5 alkalommal? Annyi maradt meg Vinirol h probalt a gyorsasagara epiteni de labdaval mar a vedoket sem tudja lefutni, vagy elhagyta a labdat vagy csak siman elvettek annyira futott szerencsetlen. Vagy ha az hogy 3 meteres passz hatra meg oldalra megy mar kiemelkedo teljesitmeny akkor oke...

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. február 21., vasárnap 0:00

Nem lattam az első félidőt, de a kommentátor azt mondta, hogy Tbo mellett ő volt a legjobb ott. Másodikban eltűnt azt tudom, de furcsa mennyire máshogy látják itt, meg máshol a meccset ezek szerint. :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 20., szombat 23:55

Ha tenyleg valtozast akar az elnok akkor beismeri a szar igazolasi politikat es kiszall a vinicius bizniszbol. Ez a gyerek egy vicc. Illuzioink ne is legyenek, valami kozepes csapatban ellesz egy darabig de hamar beletorik a bicskaja az europai fociba

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 20., szombat 23:07

Nekem is pont ez bántja a szemem - kinek kellene egyáltalán? A mennyeiben képzettebb fotballisták futkosnak néhol.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. február 20., szombat 23:06

En valahogy nem erzem ugy hogy perez eladná.
Fel lett ő is futtatva, ő a mi brazil tehetsegunk. Ha eladjuk az azt jelenti perez benezte a brazil piacot.

Volt mar egyaltalan hir rola hogy eladnank vagy valaki erdeklodik?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 20., szombat 23:04

flori írta: Ha így folytatja, akkor nyártól nem lesz folytatás, főleg ha igazak a mostani hírek. Október óta nem lőtt gólt, nincs is nagyon jó megmozdulása. Asensio idén még megússza majd, jövőre már ő sem fogja.
Mind a kettőnek repülni kéne.
ZIDANE

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 20., szombat 22:53

Ha így folytatja, akkor nyártól nem lesz folytatás, főleg ha igazak a mostani hírek. Október óta nem lőtt gólt, nincs is nagyon jó megmozdulása. Asensio idén még megússza majd, jövőre már ő sem fogja.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. február 10., szerda 22:01

BlancoMark írta:
El Sie7e írta: https://youtu.be/uXIz-k9STJo
Fogyasszatok egeszseggel
:lol: :lol:
Amugy anno amikor 28-asban tolta, és berobbant az elso csapatba Solari alatt akkor nagyon igeretesen tolta, azt gondoltam hogy siman lehet belole egy olyan jatekos aki megteremti a kulonbseget. Viszont azota nem hogy fejlodest nem latni nala, hanem a hatekonysaga es a donteshozatalai is visszaesest mutatnak.

Szerintem meg mindig mentheto lenne egy kolcsonszerzodessel, valami kisebb klubban, kisebb nyomas alatt. Na persze nem vilagklasszis szintre lehetne felepiteni, de boven hasznos eleme lehetne a csapatnak kis rutin megszerzesevel.
Azért volt jobb, mert valószínű Solarinal jobban le volt beszélve a taktika, a mozgások. Zidanenál az egyéni képességeken volt mindig is a fő hangsúly. Na most ha olyan játékosaid vannak, mint amilyenek neki voltak, a legjobb korban, top szinten, akkor ez nem probléma. Ha ezeket leváltjuk nyeretlen kétévesekre és középszerű, tucat játékosokra, akkor pedig megint csak látjuk mi az eredménye.
Viniben számomra egyértelmű, hogy több van, de neki, mint a legtöbb fiatalnak, kell egy jól működő játék. Ha ez nincs meg, akkor ez van, ugyan ez Odegaard. Hiába jók a képességei, a pályán úgy tűnt, mint aki nem találja a helyét. A passzai nem ültek, valószínű ez nem tetszett Zidanenak. De arra nem gondolt a kopasz, hogy ez a taktikai felületességei miatt van.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 10., szerda 21:26

El Sie7e írta: https://youtu.be/uXIz-k9STJo
Fogyasszatok egeszseggel
:lol: :lol:
Amugy anno amikor 28-asban tolta, és berobbant az elso csapatba Solari alatt akkor nagyon igeretesen tolta, azt gondoltam hogy siman lehet belole egy olyan jatekos aki megteremti a kulonbseget. Viszont azota nem hogy fejlodest nem latni nala, hanem a hatekonysaga es a donteshozatalai is visszaesest mutatnak.

Szerintem meg mindig mentheto lenne egy kolcsonszerzodessel, valami kisebb klubban, kisebb nyomas alatt. Na persze nem vilagklasszis szintre lehetne felepiteni, de boven hasznos eleme lehetne a csapatnak kis rutin megszerzesevel.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 10., szerda 20:38

https://youtu.be/uXIz-k9STJo
Fogyasszatok egeszseggel
:lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. február 8., hétfő 8:27

lestat írta:
ikelemen5 írta: Ha valaki talal videót a Vini-alapon atemelos jeleneterol, légyszíves kuldje!

https://twitter.com/jonathl24/status/13 ... 47233?s=21
Köszi!! :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 7., vasárnap 14:09

BlancoMark írta:
Ilyenkor megnézném mi játszódik le a fejében. :lol:
Ami látszik, amikor bármikor ránézel az arcára. Semmi, az ég egy adta világon.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. február 7., vasárnap 14:00

lestat írta:
ikelemen5 írta: Ha valaki talal videót a Vini-alapon atemelos jeleneterol, légyszíves kuldje!

https://twitter.com/jonathl24/status/13 ... 47233?s=21
Ilyenkor megnézném mi játszódik le a fejében. :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. február 7., vasárnap 14:00

én már rosszul vagyok tőle eskü, rendesen fizikai fájdalmat okoz hogy látni kell. szemeszgettem a topikból mikor idekerült, jobban is lettem.
aranylabda.
43 gól.
var-ral 58 a tizik miatt.
tavaszig.

de felesleges elküldeni kölcsönbe, már most jobb, mint akármelyik cserénk kován kívül.

pont hogy kutyába se nézi a nagy része.
aztán jobb , mint béla már most.


én itt nem látom az alkohol-cigi-drog kombót sehol.
akkor mi a baj?
by hehe :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. február 7., vasárnap 13:45

lestat írta:
ikelemen5 írta: Ha valaki talal videót a Vini-alapon atemelos jeleneterol, légyszíves kuldje!

https://twitter.com/jonathl24/status/13 ... 47233?s=21
Ez a gyerek a 40 éves Neymarnak is az 1 csillagos aliexpress replikája kb.
Love football, hate antifa.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 7., vasárnap 13:36

Sierra írta:
raul 4 ever írta: Ok, mindenki után, de ebben mi fájt? :D :D
A kettőben én csak annyit látok, hogy tudnak futni. de nyitott vagyok, change my mind!
Nem a tartalom, a stílus, rohadt idegesítő.
Jajj Wayne úrfi, feketébb-kigyúrtabb Odri meg társai.

Te hány éves vagy egyébként? :D
Batman a profilképe, aláírása is ő a Batman. Ha a maci lenne a profilképem a brickleberryből, ha néhanapján le Malloyoznának elviselném..

A beteg metaforáim zavarnak ennyire? :D :D Komolyan, mint nyuszika sapkája a viccből. Am. meg 33, de nem számít.
Nemtom hogy írjam le, hogy senkit ne bántson, de ViniJben semmit nem látok. Ill. annyit, hogy fut mint Odri, csak máshol és más számú mezben, de mindkettő a futball paródiája. Mint Zebina a Romában, mielőtt megtanult focizni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég