Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. február 23., kedd 8:56

Előre meg volt írva neki, hogy verje fel az árát. :D

Nem mondhatja azt, hogy balfasz vagyok, fél éve nem rúgtam gólt és még basztatnak is a franciák.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 23., kedd 8:37

Mondtam én, neki fingja nincs arról, hogy egy komolyan vehetetlen balfek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. február 23., kedd 6:48

Pad'em írta: Vinicius: "Florentino always tells me he is my biggest fan. It has never crossed my mind to leave on loan. I want to stay in Real Madrid forever."

Az a forever azért finoman szólva is mellbevágó :lol:

Vinicius Jr: "I'm not dribbling and taking risks like before? Maybe that's because I'm more mature now and I make the right decisions, I try to help the team in a different way."

Vinicius Jr: "Is the Ballon d'Or one of my goals? Yes, but the road is long, because this is a great generation with a lot of great young players."

Hu bzmeg van baj.
Uhh az úgy kemény volt így reggelre. Akkor nem fogjuk bevonni a Mbappé bizniszbe? :mrgreen:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 22., hétfő 21:23

Nem most épült/lábalt ki a koronából?
Ki tudja mit kapott :mrgreen:

Mer ez még nekem is húzós, pedig próbálom jó oldalról közelíteni. :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 22., hétfő 21:21

Megtebolyult oreg korara Perez is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. február 22., hétfő 21:16

Viniken Meklód a hegylakó !

https://www.youtube.com/watch?v=TqFoiM0zxdY
who wants to stay forever B-) :rock:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 22., hétfő 20:59

Pad'em írta: Don Flo #nextneymar kattanása sok idegsejtünkbe fog még kerülni azt gyanítom.

Legalább, ha az original valami meghatározó alakja lenne az elmúlt évtizednek.... De a tag az ilyen: Mi lett volna, ha listákon helyezkedik el az élmezőnyben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 22., hétfő 20:48

ziro4vr írta:
Pad'em írta: Vinicius: "Florentino always tells me he is my only fan. It has never crossed my mind to leave on loan. I want to stay in Real Madrid forever."
Javítva. :lol:
:lol: így több értelme van valóban

Na csak, hogy a vágyálmokat, hogy a nyáron eladjuk/bevonjuk valami dealbe/bartereljük pár gyeptéglára az új Bernabeuba mielőbb elengedjük. :lol: Don Flo #nextneymar kattanása sok idegsejtünkbe fog még kerülni azt gyanítom.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 22., hétfő 20:39

Pad'em írta: Vinicius: "Florentino always tells me he is my only fan. It has never crossed my mind to leave on loan. I want to stay in Real Madrid forever."
Javítva. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 22., hétfő 20:33

Ez nem lehet igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 22., hétfő 20:32

Pad'em írta: Vinicius: "Florentino always tells me he is my biggest fan. It has never crossed my mind to leave on loan. I want to stay in Real Madrid forever."
legalább tudjuk, hogy miért van még a csapatban.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 22., hétfő 20:30

Ennek a fele is rossz vicc

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 22., hétfő 20:04

Vinicius: "Florentino always tells me he is my biggest fan. It has never crossed my mind to leave on loan. I want to stay in Real Madrid forever."

Az a forever azért finoman szólva is mellbevágó :lol:

Vinicius Jr: "I'm not dribbling and taking risks like before? Maybe that's because I'm more mature now and I make the right decisions, I try to help the team in a different way."

Vinicius Jr: "Is the Ballon d'Or one of my goals? Yes, but the road is long, because this is a great generation with a lot of great young players."

Hu bzmeg van baj.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 21., vasárnap 10:43

Ennek mondjuk koronázatlan királya Isco. ZZ jól csinálja, hogy csak vezetésnél hozza be a végén, mert a labdát jól el tudja dugni, de ennyi, előre egy centit sem megyünk vele. Úgy látszik, most ez a spanyol iskola
tegnap is az oldalvonal mellett 3 védőt lerázva magáról megindult előre (!) már a középpálya felénél járt, erre visszafordul, visszaviszi addig a labdát ahonnan indult, majd jön egy visszapassz :mrgreen: imádom
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 21., vasárnap 10:24

+1. Ugyanezt láttam. Egyszer-kétszer megpróbálta, nem ment, utána abbahagyta. A második félidőre eltűnt. Lucas, Ase tényleg rutinosabb volt, ha nem volt ötlet, és általában nem volt, akkor ment a visszapassz, hazaadás 45 méterről, meg a rengeteg alibi beadás. Lucas ívelései egészen érdekesek voltak az első félidőben. Szemre elsőre olyan, mintha csinálnának valamit, de jobban megnézve elképesztően alibi az egész. Ha nem vállalja be valaki a kockázatos szitukat is, akkor nem jutunk előrébb. Az csak labdatarásra jó, nem a meccs megnyerésére. (Ennek mondjuk koronázatlan királya Isco. ZZ jól csinálja, hogy csak vezetésnél hozza be a végén, mert a labdát jól el tudja dugni, de ennyi, előre egy centit sem megyünk vele. Úgy látszik, most ez a spanyol iskola.)
Félreértés nem essen, nem védem a brazilt, nyugodtan mehet felőlem jövőre, ilyenekkel tele a padlás. De a srác játéka tényleg ki lett herélve, néha, ismétlem, néha az esetlen, szertelen, kiszámíthatatlan játéka, amit viszont vagy lendülettel csinált, hozott a konyhára. (Mondjuk a riporter nem tudom, mit nézett, messze nem volt a csapat egyik legjobbja, ez pár játékosunkra nézve sértés.)
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 21., vasárnap 9:43

Fenoo írta:
ToniKroos írta: Nem lattam az első félidőt, de a kommentátor azt mondta, hogy Tbo mellett ő volt a legjobb ott. Másodikban eltűnt azt tudom, de furcsa mennyire máshogy látják itt, meg máshol a meccset ezek szerint. :hmmm:

Szerintem is a jobbak között volt az első félidőben, viszont nem azért mert olyan jól játszott volna hanem mert mindenki nagyon gyenge volt kivéve Courtoist. Összjátékban magához képest jobb volt mint szokott, viszont teljesen veszélytelen volt a kapura.

Régebben még kialakított egy-egy helyzetet amit aztán menetrendszerűen elrontott, mostanában már el se jut odáig. Ahogy wZoLee7 is írta a védőket már lendületből se nagyon tudja megverni, a cselei nem jönnek be és a passz mutatóját alibi passzokkal próbálja javítani.
Welcome to Zidane's world. Vini erőssége az volt, hogy nagy önbizalommal neki ment bármelyik védőknek és 10ból 5ször simán megverte azt, amiből előnyt szerzett a csapat. Sajnos a mai Real Madridban inkább az az elvárás, hogy a biztosra menj. Különböző afférok kellettek ahhoz, hogy átalakuljon Vini játéka, amolyan Asensiossá. Mivel a tudása enyhén szólva korlátozott, így marad a vissza passz, meg a biztos pont keresése. Egyszer egyszer megpróbálja megverni a védőt, de látszik rajta, hogy be van szarva, mert ha nem sikerül akkor megkapja a magáét.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 21., vasárnap 0:49

még Ray Hudson is aki mindekit imád és tiszta szívvel élvezi a focit, még ő is azt mondta, hogy Vini és Asensio finoman fogalmazva hullagyengék voltak. nincs miről beszélni.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. február 21., vasárnap 0:28

ToniKroos írta: Nem lattam az első félidőt, de a kommentátor azt mondta, hogy Tbo mellett ő volt a legjobb ott. Másodikban eltűnt azt tudom, de furcsa mennyire máshogy látják itt, meg máshol a meccset ezek szerint. :hmmm:

Szerintem is a jobbak között volt az első félidőben, viszont nem azért mert olyan jól játszott volna hanem mert mindenki nagyon gyenge volt kivéve Courtoist. Összjátékban magához képest jobb volt mint szokott, viszont teljesen veszélytelen volt a kapura.

Régebben még kialakított egy-egy helyzetet amit aztán menetrendszerűen elrontott, mostanában már el se jut odáig. Ahogy wZoLee7 is írta a védőket már lendületből se nagyon tudja megverni, a cselei nem jönnek be és a passz mutatóját alibi passzokkal próbálja javítani.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 21., vasárnap 0:03

Elso felidoben az egyik legjobb? Huha. Az elso felidoben kb egyszer talaltuk el a kaput. Az ellenfel meg 4 vagy 5 alkalommal? Annyi maradt meg Vinirol h probalt a gyorsasagara epiteni de labdaval mar a vedoket sem tudja lefutni, vagy elhagyta a labdat vagy csak siman elvettek annyira futott szerencsetlen. Vagy ha az hogy 3 meteres passz hatra meg oldalra megy mar kiemelkedo teljesitmeny akkor oke...

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. február 21., vasárnap 0:00

Nem lattam az első félidőt, de a kommentátor azt mondta, hogy Tbo mellett ő volt a legjobb ott. Másodikban eltűnt azt tudom, de furcsa mennyire máshogy látják itt, meg máshol a meccset ezek szerint. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég