Isco - 22

Archívum
Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 10:27

Szóval jó esetben lesz Benzema és 11 ember ellen játszunk majd.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 25., csütörtök 10:26

Pad'em írta:
impossible írta:

A 17. percig ez rendben is volt, de utána adódott egy esély amit jobban ki kellett volna szerintem használni, ez egy 0-0 as meccs volt 10 ember ellen. Nem értem, hogy miért lesz hazai pályán könnyebb dolgunk, mint most 10 ember ellen.
Mondjuk lesz Benzema (+Valverde, Hazard, Rodrygo)
Elég lett volna az első 2 nevet írni :kalapos:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 25., csütörtök 10:24

impossible írta:
Realista24 írta:

Mit vártál? 6-7 kezdő szintű játékosunk volt elérhető, ahogy írtuk elég sokan. Biztonsági döntetlenre játszottunk, hogy ne kapjunk gólt és adott esetben rúgjunk egyet, amit meg is tettünk.
A 17. percig ez rendben is volt, de utána adódott egy esély amit jobban ki kellett volna szerintem használni, ez egy 0-0 as meccs volt 10 ember ellen. Nem értem, hogy miért lesz hazai pályán könnyebb dolgunk, mint most 10 ember ellen.
Mondjuk lesz Benzema (+Valverde, Hazard, Rodrygo)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 10:22

Realista24 írta:
impossible írta: Hát másold be a kommentem ezzel kapcsolatban, nekem ez a tegnapi meccs is inkább döntetlen szagú volt 10 ember ellen nem tudtunk 70 percen keresztül egy helyzetet se kialakítani és spanyol bajnokság második helyén állunk. Itt nem csak a játékosok minősége kérdőjelezhető meg.
Mit vártál? 6-7 kezdő szintű játékosunk volt elérhető, ahogy írtuk elég sokan. Biztonsági döntetlenre játszottunk, hogy ne kapjunk gólt és adott esetben rúgjunk egyet, amit meg is tettünk.
A 17. percig ez rendben is volt, de utána adódott egy esély amit jobban ki kellett volna szerintem használni, ez egy 0-0 as meccs volt 10 ember ellen. Nem értem, hogy miért lesz hazai pályán könnyebb dolgunk, mint most 10 ember ellen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 25., csütörtök 10:12

impossible írta:
füst írta:
Akkor szépen haladunk, ugyanis tegnapig még az volt a sláger hogy már az Atalanta szétszed minket.
Hát másold be a kommentem ezzel kapcsolatban, nekem ez a tegnapi meccs is inkább döntetlen szagú volt 10 ember ellen nem tudtunk 70 percen keresztül egy helyzetet se kialakítani és spanyol bajnokság második helyén állunk. Itt nem csak a játékosok minősége kérdőjelezhető meg.
Mit vártál? 6-7 kezdő szintű játékosunk volt elérhető, ahogy írtuk elég sokan. Biztonsági döntetlenre játszottunk, hogy ne kapjunk gólt és adott esetben rúgjunk egyet, amit meg is tettünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 25., csütörtök 10:04

Lehet hogy döntetlent szagoltál, de nyertünk, b csapattal, c cserékkel.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 9:56

füst írta:
impossible írta: Sok a kérdőjel, nyílván így semeddig nem lehet jutni egy bajnokok ligájában, ha túl vagyunk az Atalantan gyanítom ez a vége.
Akkor szépen haladunk, ugyanis tegnapig még az volt a sláger hogy már az Atalanta szétszed minket.
Hát másold be a kommentem ezzel kapcsolatban, nekem ez a tegnapi meccs is inkább döntetlen szagú volt 10 ember ellen nem tudtunk 70 percen keresztül egy helyzetet se kialakítani és spanyol bajnokság második helyén állunk. Itt nem csak a játékosok minősége kérdőjelezhető meg.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 25., csütörtök 9:46

lordgabi írta: 29 éves lesz áprilisban. :kivagyhe:
Az kemény.
Kinéz vagy 33 35 nek.

Viccet felreteve, nekem az volt a fejemben h boven 30+ os az ürge
ZIDANE

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 25., csütörtök 9:46

impossible írta: Sok a kérdőjel, nyílván így semeddig nem lehet jutni egy bajnokok ligájában, ha túl vagyunk az Atalantan gyanítom ez a vége.
Akkor szépen haladunk, ugyanis tegnapig még az volt a sláger hogy már az Atalanta szétszed minket.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 9:44

Azt a részét értem, hogy Isco már nem szint és rég nem kéne itt lennie, de azért jó lenne azt is látni, fél éve jegelve van a padon és berakjak csatárnak ami eléggé szánalmas. Sose értettem Zz -nek ezeket a próbalgatasait (Valverde jobbos, Mendy középhátvéd, Rodrygo jobb, Asensio jobb) ahelyett, hogy berakna pozícióra az embereket. Mariano is minek van a keretbe, ha egy felholt Isco előbb kezd a helyén? Sok a kérdőjel, nyílván így semeddig nem lehet jutni egy bajnokok ligájában, ha túl vagyunk az Atalantan gyanítom ez a vége.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. február 25., csütörtök 8:41

wZoLee7 írta: Isco zsenialis passzokkal tud inditani, de ki a tokomet inditson ha nincs befuto csatarunk. A masik amikor hasznalni lehet az, amikor elkell dugni a labdat. Amugy minden mashoz lassu lenne, de teljesen mind1, ennyi jatekhoz amit tol es amikor semmi ertelme ezen gondolkodni. Iden fix tavozo
nananana.

asensio még mindig a spanyol aranygeneráció alappillére :lol:
vini most nyilatkozta hogy ő perez titkos fegyvere, a kabalája
isco meg valamiért zizu szívében csak ott él még

szerintem nyáron első kettő tuti maradó, isco meg senkinek nem kell majd, vagy ingyen minek engednénk, padtűrő BL tripla volt brigád tag...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 25., csütörtök 8:30

Isco zsenialis passzokkal tud inditani, de ki a tokomet inditson ha nincs befuto csatarunk. A masik amikor hasznalni lehet az, amikor elkell dugni a labdat. Amugy minden mashoz lassu lenne, de teljesen mind1, ennyi jatekhoz amit tol es amikor semmi ertelme ezen gondolkodni. Iden fix tavozo

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. február 25., csütörtök 8:23

Azért meg is jobban játszott egy fontos Bl meccsen mint a két nagy tehetségünk (Vini és Asen) fontos meccseken azért több potenciál van benne mint egy két játékosunkban (főleg, ha végre normális játszana és nem félévente egy Bl meccsen.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. február 25., csütörtök 6:18

Hehe tökéletesen összefoglalná a dolgot vele kapcsolatban, úgy érzem. :lol:

Elképesztő a mélyrepülése, volt 11 gólos szezonja is, emlékszem Carlo papánál indult, hatalmas akarás volt benne, egy ideje pedig csak lefelé a lejtőn, az idei szezonban pedig teljesen padlót fogott. 29 éves lesz áprilisban. :kivagyhe:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 24., szerda 23:41

Sierra írta: Ezert mondjuk kar elovenni, alig jatszik, nincs meccsritmusban, persze h hamar a seggen veszi a levegot. Total elszokott atttol h 90 percet vegignyomjon.
Azert mondjuk elo lehet, hogy túlsúlyos ő is.
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 24., szerda 23:31

Ezert mondjuk kar elovenni, alig jatszik, nincs meccsritmusban, persze h hamar a seggen veszi a levegot. Total elszokott atttol h 90 percet vegignyomjon.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. február 24., szerda 23:28

Jesszus milyen fizikuma van ennek?
Hogy lehet ilyen testtel a realban focizni ennyiért?
55.perctől nem volt oxigén, foltos volt a tarkója, annyira küzdött a szív, tüdő, agy trió. Orbán küldjön neki egy lélegeztetőt...

De jó focista lehetett volna. Mint Modric. De ez mint az öreg fiuk meccsen. Nézed, szurkolsz, élvezned kéne ahogy a labdával bánik, de igazából te érzed magad kellemetlenül a szenvedésétől, neked kínos a vergődése a levegőért, mert nézed és várod hogy mutasson valamit, de csak hörög, izzad. Hunyorítasz és mosolyogsz egyszerre, hogy most ennek ilyennek kell lennie, ez az amiért leültem?
Mint a bikaviadal, szórakozni mész, aztán csak vér és halál, és még tapsolsz is hozzá :lol: ebből legyen elég, és húzzon el levezetni

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. február 24., szerda 23:27

flori írta: Tipikusan az az arc, aki még a borsodi terem tornákon tud villogni egy-két levétellel meg körömpasszal. Két fröccs után egy oxizás aztán mindenki hüledezik. Haszna semmi, de az ott már ugye mindegy.

Tényleg olyan a csávó mint aki már 5 éve visszavonult de még évente egy-két gálameccsen fellép. :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 24., szerda 23:06

Tipikusan az az arc, aki még a borsodi terem tornákon tud villogni egy-két levétellel meg körömpasszal. Két fröccs után egy oxizás aztán mindenki hüledezik. Haszna semmi, de az ott már ugye mindegy.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 11., csütörtök 18:52

Most mit akartok? Távozni akar, de nem engedik, mert a keret többi részét már elengedték. :mrgreen: :lol: Teljesen megértem, hogy kummára nem motiválja itt már semmi se.

Tudom mindig mindenki hibás, de ZZ nem. Csak ez nem igaz. Itt már ZZ is hibás sok mindenben, mégha szar is az alapanyag.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég