Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 26., péntek 9:10

Még a végén Ödegaard kapcsán is Zidane-nak lesz igaza?

Jó pár meccs óta kezdő, valamit lassacskán mutatnia illene. Semmit nem hallani a teljesítményéről, pedig a fanboyok teletolnák a twittert, ha bármit mutatna. Tegnapi meccsről is annyit találtam, hogy krvára örült a 3.gólnál :lol: Oxi is ezt erősíti meg sajnos.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. február 26., péntek 8:37

Remy írta: Van egy Sakatok, aki meghatározó alakja lehet az egész PLnek és sírsz. Van egy Tierneytek, aki a posztja egyik legígéretesebb tagja és sírsz. ESRből is komoly kis játékos lehet. :hmmm: Szerintem most pont, hogy jó irányban vagytok, ebből most lehet építkezni és 2-3 éven belül odacsapni.

Persze még mindig az Arsenal vagytok, de csak Anglia 3. legsikeresebb csapatáról beszélünk.

Amúgy érdekes, hogy azt írod, hogy nulla Öde. Eddig inkább pozitív visszhangot hallok róla. Kritikus haver is inkább pozitív vele kapcsolatban, mint nem.
Azért ezt eléggé elferdítetted. Hogyne sírnék basszus, alsóházban van a csapat szinte egész évben. Egy kezemen meg tudnám számolni hány jó meccsünk volt idén. Tierneyt és Sakát imádom, ők már most minőségi játékosok, de pont az a gáz, hogy sokszor az az érzésem, hogy ez a 2 ember méltó arra, hogy felvegye a mezt, mert minden meccsen a belüket kihajtják és még focizni is tudnak. Sajnos néhány fiatal játékostól nem lehet csodát várni, attól függetlenül, hogy tényleg rohadt jók már most. Persze, van azért még néhány ember, akikre a későbbiekben is lehet alapozni, pl. Thomas, akiből sajnos még mindig nem sokat láttunk a sérülései miatt, vagy mondjuk Gabriel, Leno, ESR, Martinelli (utóbbi nem tudom miért van jegelve :sly: ), illetve lassacskán Auba is életjeleket mutat. Az az igazság, hogy Artetában sem bízom különösebben már, bármennyire is akartam, hogy ő legyen a következő Pep, nekem általában nem tetszik ez a kockázatkerülő játék, amit tolunk, bármennyire is leígérte a csillagos eget, amikor kinevezték. Ödegaard-t egyébként az arsenalos fórumokon is oltogatják rendesen, én szinte csak negatív kommenteket olvasok vele kapcsolatban. Tegnap egy szép kiugratása volt, amiből Auba lesgólt lőtt, de ez édeskevés szerintem. Cazorla 36 évesen még mindig leoktatná a komplett középpályánkat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 26., péntek 6:52

Sosem fogom megérteni, amikor huszadrangú kiegészítő játékosko után sírtok, akik x polccal lejjebb fél év alatt rúgnak tíz gólt.

Ok, itt nincs más, aki rúgott tíz gólt. De elmondom, Mayoral sem rúgott volna itt tíz gólt, mert nem játszott volna. Így inkább annak örüljetek, hogy ott van, játszik, jól játszik, aztán majd el tudjuk adni és kapunk is érte pénzt.

Én csípem Borjitát. Szerencsére ő focista, és játszani akar, nem csak a pénzt felvenni, mint Mariano, Bale meg a többi. Örülök a szezonjának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. február 26., péntek 6:48

Teljesen mindegy, hogy most Jovic, Mariano vagy Mayoral ul a padon, amig a szelsoink stabilan hozzak a 0 teljesitmenyt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. február 26., péntek 6:38

Egy szinttel lejjebb- vagy kettovel inkabb - Mariano is rugdalta a golokat, Jovic is...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 26., péntek 6:30

Jim írta:
Sierra írta: Ha ősszel lett volna már 10 gólja, azt mondom ez igen, de így lassan márciusban az elég karcsú.
őő, nem alapkezdő amúgy a Romában :mrgreen:
ahhoz képest hogy középszer (tényleg az) elég jó
szerintem mindenki örülne, ha Benzemán kívül bármelyik támadónk lőtt volna eddig 10 gól
Igen erről van szó
Lehet oltani h mekkora nimand de akkor mit mondasz azokra akik itt vannak? Egyszerűen rosszul lett a keret kialakítva
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 26., péntek 0:17

Sierra írta: Ha ősszel lett volna már 10 gólja, azt mondom ez igen, de így lassan márciusban az elég karcsú.
őő, nem alapkezdő amúgy a Romában :mrgreen:
ahhoz képest hogy középszer (tényleg az) elég jó
szerintem mindenki örülne, ha Benzemán kívül bármelyik támadónk lőtt volna eddig 10 gól

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 25., csütörtök 23:33

Nem ez a karcsú, hanem, az amit a mi kezdőjátékosaink csinálnak. A ZS Mayoral többet tesz le az asztalra, mint a Vini, Ase kettős.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 25., csütörtök 23:18

El Sie7e írta:Mayoral közben csendben már 10 gólnál tart idén.
Ha ősszel lett volna már 10 gólja, azt mondom ez igen, de így lassan márciusban az elég karcsú.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 25., csütörtök 22:57

Mayoral közben csendben már 10 gólnál tart idén.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 25., csütörtök 22:28

Van egy Sakatok, aki meghatározó alakja lehet az egész PLnek és sírsz. Van egy Tierneytek, aki a posztja egyik legígéretesebb tagja és sírsz. ESRből is komoly kis játékos lehet. :hmmm: Szerintem most pont, hogy jó irányban vagytok, ebből most lehet építkezni és 2-3 éven belül odacsapni.

Persze még mindig az Arsenal vagytok, de csak Anglia 3. legsikeresebb csapatáról beszélünk.

Amúgy érdekes, hogy azt írod, hogy nulla Öde. Eddig inkább pozitív visszhangot hallok róla. Kritikus haver is inkább pozitív vele kapcsolatban, mint nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. február 25., csütörtök 22:23

Remy írta: Martin ma is kezd, ha letolja az egész meccset, egy hónap alatt be is hozta azt, amit nálunk játszott. :mrgreen: :kivagyhe: :lol:
Sajnos továbbra is 0. Hatalmas csalódás az ember. Mondjuk a jó Dani komátokról is csak két gólt kaptunk. :lol: Bár elnézve ezt a meccset is, azt sem bántam volna ha kiesünk. Kötve hiszem, hogy végig tudjuk vinni, egyébként meg elég nagy kínlódás maga a sorozat, meg úgy amblokk az egész mostani Arsenal. Régen egy ilyen győzelemnél ugráltam a fotelban, most meg totál érdektelenül néztem még akkor is, amikor xoptunk 2-1-re. Hihetetlen mennyire kiölte ez a mostani brigád a gyermeki lelkesedést, rajongást belőlem a klub iránt. Nem tudom mikor leszünk újra legalább szimpatikus vesztesek...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 25., csütörtök 20:57

sebydani írta:
Remy írta: Granada azért elég komoly skalpot gyűjtött.
Nem kikaptak?
De. De 2-0ra nyerték az elso meccset.

Nem tettem most. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 25., csütörtök 20:57

Remy írta: Granada azért elég komoly skalpot gyűjtött.
Nem kikaptak?

Szerk.: Ja, hogy úgy összességében, leesett :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2021. február 25., csütörtök 20:58-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 25., csütörtök 20:51

Remy írta: Granada azért elég komoly skalpot gyűjtött.
Nyílván az olaszokra tettél :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 25., csütörtök 20:48

Granada azért elég komoly skalpot gyűjtött.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 25., csütörtök 18:07

Martin ma is kezd, ha letolja az egész meccset, egy hónap alatt be is hozta azt, amit nálunk játszott. :mrgreen: :kivagyhe: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. február 19., péntek 0:01

Ceballos jól játszott ma nagyon, Ödegaard nekem így első blikkre Özil 2.0. Villanásokból él a faszi. Van pár ragyogó kiugratása, amiknek tényleg a meglátása és kivitelezése is zseniális, de nekem sokszor tünedezik el. Mondjuk lehet ti jobban figyeltétek a labda nélküli mozgását is a srácnak, már csak azért mondom ezt, mert írtátok, hogy sokat kérte a bogyót. Én az egész meccset untam, meg nem is érdekelt az egész, olyan ócska volt, szóval lehet jobban tudjátok, de nekem ez jött át belőle, meg azon a pár meccsén, amin láttam. Még lehet persze jobb is, de hosszútávon nem feltétlen tenném le újra egy ilyen típusú játékos mellett a voksom. :hmmm: Még így sem, hogy egy középcsapat lettünk kb.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. február 18., csütörtök 23:35

Ceballos jól nyomta speciel, ha vissza nem is hozzuk, ha így nyomja az arsenal 25 30 millió körül akár pengethet is érte.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 18., csütörtök 23:27

Csabi írta: martin kezdő volt a benfica ellen. nem lattam a meccset, de értékelés alapján elég jo volt.

1-1 lett amugy a meccs
Olyan zsugákat osztott, hogy öröm volt nézni, emellett rengeteget melózott. Neki nagyon kell, hogy összeszokjon a többiekkel. A következő évek egyik legjobb passz játékosa lesz. Nagyon nagy hiba lenne elengedni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég