Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 2., kedd 20:20

El Sie7e írta:
babaking írta: Akkor íme: Avi Kaplan - I´ll get by.

Avit a Pentatonix nevű nagy sikerű acapella formációból ismerhetitek, aminek 2017-ig volt a tagja és a basszusért felelt. 2017-ben úgy érezte, hogy futószalagon érkeznek a feldolgozások és a sok turné is kimerítő volt, így kilépett a formációból, hogy több ideje legyen, és nyugodtabban alkothasson.
Szerintem az is közrejátszhatott, hogy míg a Pentatonixban egy tökéletes gépezet hibátlan darabja volt nem tudott kiteljesedni a szerepe miatt – értsd megvillantatni, hogy nem csak “basszust pampogni” tud, hanem énekelni is.

Ha jól tudom, ez az első szóló albuma (pontosabban nem is album hanem EP – remélem attól még befér), nagyon kellemese hangzással leginkább country stílusban. Az album viszonylagosan rövid – alig fél óra, viszont az szerintem minőségi, és nem is nagyon van ideje ellaposodni/ unalmassá válni ennyi idő alatt.

Akinek van választási lehetősége olyan eszközön hallgassa, ami a legszebb mélyeket adja.

Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=O ... PM7hwN4BfQ
Spotify: https://open.spotify.com/album/2Sny5hZ8cvamjfhhNqR0mo

És egy bónusz track: https://www.youtube.com/watch?v=0l3dsHCScxU

Jó szórakozást! :)
eddig bejövős ez a vidéki countrys muzsika :kalapos:
csapjátok fel hozzá a kalapot, egy szalma szál a szájba és lehet csapatni :lol:
Whiskey és szivar. Vagy ha egyik sem a kenyered akkor egy Gin tonic
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 2., kedd 20:12

Kállay Saunders - Never Noticed

Kb. 2 hete beszéltünk róla itthon, miután a Coming home ment a rádióban, hogy szerintem nagyon jó hangja van a srácnak de mint sok más tehetséges magyar előadónak egyszerűen képtelenek normálisan számokat írni neki. Az egész albumnál az volt az érzésem, hogy én bírnám a hangját de valahogy nem állnak össze a számok. Nem bántó kategória egyáltalán, lepörgött kétszer, pár szám egész korrekt volt (Drunk, Coming Home, My Demons talán amik a legjobbak voltak), a többség viszont szerintem elég könnyen felejthető alkotás lett, plusz a legtöbb esetben a közreműködések nagyon gyengék szerintem. Lehet nemzetközi sikerre is próbált törekedni András de a legtöbb esetben nem tesznek semmit hozzá szerintem, sőt..

Összességében nálam 10/5, teljesen közepesnek gondolom pedig szerintem jó hangja van, kár hogy nem sikerült kihozni ebben az albumban. Mindenesetre köszi Caraway, magamtól nem hallgattam volna meg :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 1., hétfő 20:27

babaking írta: Akkor íme: Avi Kaplan - I´ll get by.

Avit a Pentatonix nevű nagy sikerű acapella formációból ismerhetitek, aminek 2017-ig volt a tagja és a basszusért felelt. 2017-ben úgy érezte, hogy futószalagon érkeznek a feldolgozások és a sok turné is kimerítő volt, így kilépett a formációból, hogy több ideje legyen, és nyugodtabban alkothasson.
Szerintem az is közrejátszhatott, hogy míg a Pentatonixban egy tökéletes gépezet hibátlan darabja volt nem tudott kiteljesedni a szerepe miatt – értsd megvillantatni, hogy nem csak “basszust pampogni” tud, hanem énekelni is.

Ha jól tudom, ez az első szóló albuma (pontosabban nem is album hanem EP – remélem attól még befér), nagyon kellemese hangzással leginkább country stílusban. Az album viszonylagosan rövid – alig fél óra, viszont az szerintem minőségi, és nem is nagyon van ideje ellaposodni/ unalmassá válni ennyi idő alatt.

Akinek van választási lehetősége olyan eszközön hallgassa, ami a legszebb mélyeket adja.

Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=O ... PM7hwN4BfQ
Spotify: https://open.spotify.com/album/2Sny5hZ8cvamjfhhNqR0mo

És egy bónusz track: https://www.youtube.com/watch?v=0l3dsHCScxU

Jó szórakozást! :)
eddig bejövős ez a vidéki countrys muzsika :kalapos:
csapjátok fel hozzá a kalapot, egy szalma szál a szájba és lehet csapatni :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. március 1., hétfő 16:10

Saya Noé - Museum of Sins

7/10


egy teljes albumot végig tolva nekem kicsit unalmas és lapos. viszont így is szövegileg nagyon ott van. zeneileg ebben több volt. és biztos vagyok benne, hogy fogunk még a kishölgyről hallani.
az Under the rivert lett a nagy kedvenc. ez volt ismert az albumról. de a név adó dal is bejövős.
ez a kicsit soul, kicsit pop hangzás jól emészthető. kellenek az ilyen üde színfoltok a magyar sztárok között.


köszi. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. március 1., hétfő 13:35

Kicsit lemaradtam en is, hozom is az egyik elmaradasom.

Saya Noe - Museum of Sins

Nem hallottam meg rola, igy szamomra is teljesen uj volt az eloado. Kellemes hangja van es egy igazan furcsa harmoniat sikerult alkotnia az alappal egyutt.

Ahogy lejjebb is irta talan babaking, tokeletesen semmilyen. Volt, hogy eszre sem vettem egy szamvaltast, annyira ugyanolyan az egesz.

Ez viszont szamomra egy egesz albumon keresztul unalmassa valik. Nem lep a kovetkezo szintre, viszont nem is kinoz meg, valahogyan kellemes marad.

Nalam ez 5/10, a stiluson belul sokkal erdekesebbeket is hallottam mar. Koszi az ajanlast, a kritika ellenere kellemes volt!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 1., hétfő 12:30

Akkor íme: Avi Kaplan - I´ll get by.

Avit a Pentatonix nevű nagy sikerű acapella formációból ismerhetitek, aminek 2017-ig volt a tagja és a basszusért felelt. 2017-ben úgy érezte, hogy futószalagon érkeznek a feldolgozások és a sok turné is kimerítő volt, így kilépett a formációból, hogy több ideje legyen, és nyugodtabban alkothasson.
Szerintem az is közrejátszhatott, hogy míg a Pentatonixban egy tökéletes gépezet hibátlan darabja volt nem tudott kiteljesedni a szerepe miatt – értsd megvillantatni, hogy nem csak “basszust pampogni” tud, hanem énekelni is.

Ha jól tudom, ez az első szóló albuma (pontosabban nem is album hanem EP – remélem attól még befér), nagyon kellemese hangzással leginkább country stílusban. Az album viszonylagosan rövid – alig fél óra, viszont az szerintem minőségi, és nem is nagyon van ideje ellaposodni/ unalmassá válni ennyi idő alatt.

Akinek van választási lehetősége olyan eszközön hallgassa, ami a legszebb mélyeket adja.

Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=O ... PM7hwN4BfQ
Spotify: https://open.spotify.com/album/2Sny5hZ8cvamjfhhNqR0mo

És egy bónusz track: https://www.youtube.com/watch?v=0l3dsHCScxU

Jó szórakozást! :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. március 1., hétfő 11:02

én is hozom a héten az összes elmaradásom, és az újat is.
Kép

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 1., hétfő 10:55

Én ma, legkésőbb holnap hozom Kállay-t, szerintem hozd nyugodtan :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 1., hétfő 10:29

Sziaszok, hogy állunk? Hozzam az ajánlást? Mivel ez a utolsó kör szerintem ne várjunk, mert akkor ellaposodik, hanem pörgessük meg.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. február 28., vasárnap 19:56

Adós vagyok két értékeléssel, holnap írok róluk.
"And my heart will leave you never."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 28., vasárnap 15:34

Kállay Saunders - Never Noticed

sosem volt a kedvencem KSA, és hát azt kell mondjam, nem ez az album fogja megszerettetni velem az énekest.
az első szám jól összefoglalja mi a problémám vele: alapból ez az eltorzított éneklés, nem tudom hová tenni miért kell, illetve de, akinek nincs jó hangja, annak ezzel kompenzálnak...aztán a szöveg is olyan semmilyen, de még fülbe mászónak sem mondanám a dallamot sem.
a fyg kicsit weekend-re hajazott, egészen magával is vitt az a szám :)
nem éreztem ezt az albumot egy kerek egésznek, nem vett meg.
ez a bag című szám is kiégetett :kalapos: ez a dalion rackley hatalmas csicskagyász :( öreg vagyok én már ehhez by halálos fegyver :D
az érzelmesebb számok (mint pl a drug, promise) elindítottak bennem valamit, tudtam is vele kissé azonosulni, szóval azért vannak az albumon jó kis számok, de az az igazság, hogy nem fogom beírni a keresőbe azért, hogy újra meghallgassam :)

4,5/10
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. február 27., szombat 14:44

Ja nyugi, semmit nem fogok szemelyesen venni, mivel semmilyen szinten nem kotodik hozzam. Tolem poroghetnek ra a 3/10-ek, nem zavar. :mrgreen:

En is csak 3 szamot hallgatok innen, az egesz albumot egybe akkor hallottam eloszor, mielott ajanlottam. Csak akartam valami ujat mutatni, mivel a tobbi eloado akire gondoltam tul ismert es mainstream lett volna. :agree:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. február 27., szombat 14:27

davi10 írta: Valami amcsi-vonal is rémlik.
.... fekáktól átvett ilyen "mumble"-előadásmóddal.
New Yorkban született, apukája Detroiti soul énekes.

Szóval esetében nem átvett, hanem ebben nőtt fel és hiteles - csak érdekesség képpen.

Mondjuk ettől nem lesz jó :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. február 27., szombat 12:38

Kállay Saunders - Never Noticed

Előre szólok, semmi személyes :D

Nem igazán vagyok képbe a csávóval, ha jól rémlik egyszer volt Eurovízión, de bármelyik számát beraktad volna, meg nem mondtam volna, hogy Ő énekel, ennyire nem ismerem. Valami amcsi-vonal is rémlik.

Olyan semmilyen módon lement a nyitószám, utána jött a fuck yo girl, és ott már éreztem, hogy itt bajok lesznek...
Volt egy Dzsúdló-utánérzésem itt-ott, nála is megemlítettem, hogy ez az erőtlen éneklés nagyon erőltetettnek tűnik. Na ez itt is megvan, csak még rápakolnak a fekáktól átvett ilyen "mumble"-előadásmóddal. Nem tudom mi a magyar megfelelője, amikor szándékosan nem artikulálnak rendesen. Motyogás? :D Nekem nagyon nem működött az egész, műanyagnak és gagyinak hatott.
És erre hatalmas lapáttal rápakolták a dalszövegeket. Limp Bizkit-fanként tényleg csak akkor kötök bele dalszövegbe ha nagyon vállalhatatlan, és itt sajnos bele kell kössek. Némelyiket mintha egy 12 éves éppen angolul tanuló gyerek írta volna. A Coming Home bridge-éről pedig ez jutott eszembe :D

Tényleg nem személyes, de eddig ez volt a legkevésbé jó élmény a körben, hogy finoman fogalmazzak :D Egyedül talán a drunk című szám nem volt kellemetlen.
Próbálok következetes lenni a pontokkal, Gege 3,5 pontot kapott, ez még annál is kevésbé jött be.

3/10

Azért köszönöm, magamtól tuti nem futottam volna bele, pedig tudtam a csávó létezéséről.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. február 26., péntek 10:17

Kállay Saunders - Never Noticed

Be kell valljam előítéletekkel ültem le, mert valamiért sosem kedveltem a zenéjét, és vártam, hogy majd most tetszeni fog, de sajnos most sem győzött meg. Azt éreztem rajta, hogy nagyon amerikai akar lenni - ami az előadót ismerve nem meglepetés - viszont nagyon light lett. A témák amikről énekel nem fogtak meg és sajnos a hangja/hangszíne sem jön be.
Talán a „lights on”-t tudnám kiemelni, ami jobban tetszett a „kylie”-tól viszont a hideg is kirázott. Kétszer is lepörgött, de nem sikerült több pozitívumot találni, sajnálom.

Nálam ez így csak 5/10.

Arra jó volt az ajánlás, hogy tudom, hogy továbbra sem tetszik, szóval köszönöm :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. február 22., hétfő 22:51

Na, megjottem az ajanlasommal. Nagyon sokaig gondolkoztam, hogy mi legyen, mivel mindig kozbejott valami. Eloszor en is Dzsudlot akartam ajanlani, de azt befoglaltak, majd mondom oke, noi eloado meg ugy se volt, akkkor hozok azt, erre fiore az elozo korbe azt ajanlott. :mrgreen:

Rengeteg mufajba gondolkoztam, konkretan feljott a nevek kozott Krubi, Bagossy, Clint Mansell, Weeknd, Byealex, Figura, Filius dei, Kalkbrenner es meg sorolhatnam.. :mrgreen:

Viszont ma belefutottam egy viszonylag friss, kb 2 honapos albumba, amirol egybol azt mondtam, hogy ez jo lesz. Nem olyan felkapott es ismert, igy biztos sokaknal ujdonsag lesz.

Ez pedig nem mas, mint Kállay Saunders - Never Noticed cimu albuma.

Szoval egy ujabb magyar eloado, aki angolul csillogtatja tudasat. Kallaynak szerintem az egyik legjobb ferfihangja van itthon, viszont valahogy nem igazan sikerul neki igazan befutni.

Magarol az albumrol en is csak 3-4 szamot hallgatok, viszont velemenyem szerint ez az album jol megmutatja, hogy Magyarorszagon is lehet kulfoldi minosegu notakat letrehozni. Nagyon ujat nem fog mutatni, szerintem nehanyan akar a mar itt hallott blackbear albumhoz is hasonlitani fogjak, viszont jo kis kontraszt lehet a kulfoldi vs hazai minosegben.

Az album legerosebb szama szerintem a Coming home, emellett jol sikerultek a She never noticed, drug, my demons es az ola e cimu szamai is. Viszont a birthday cake egyszeruen borzalmas, arra elore felkeszitek mindenkit. :mrgreen:

Linkek az albumhoz: Spotify
Youtube

Jo szorakozast! :)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 22., hétfő 20:04

Saya Noé - Museum of Sins

Nagyon jó ajánlás, számomra teljesen ismeretlen volt :agree:

Egyetértek veled fiore, nekem is egyből Lorde és Lana del Rey ugrottak be. Kellemes volt hallgatni igazából az egészet, jó stílusa van a csajnak, nekem abszolút bejött ez a hangzás meg a hangja is.

A zene ennél az albumnál is szerintem nagyon príma, a Sugar Rush esetén az a kis keleties beütés kifejezetten tetszett. Nagyon jól indít az album az első négy számmal, igazából szépen sorban mindegyik egyre inkább komplettebb élményt ad, a Muesum of Sins pedig el is viszi a prímet. Az azt követő számok kicsit kevésbé jöttek be, de egyik sem volt rossz. A Fool-lal kezdődően vissza is rántott az album teljesen a végéig :)

A legjobbak talán a Muesum of Sins, Sugar Rush, Muse és a Shiver in the Cold voltak.

Összességében egy nagyon kellemes élmény volt, pontokat tekintve 10/7, pár szám felkerül a saját listámra :) Ismét egy nagyon jó ajánlás :agree:
babaking írta: A Mount Morrisson is jó, csak kicsit discount Hans Zimmer feelingem volt (akit imádok egyébként). Ha egy machine learninget ráeresztenél egy Hans Ziummer best of-ra és utána íratnál vele valamit akkor ezt kapnád.
... és tényleg :kalapos: Jól sikerült az a szám is.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. február 22., hétfő 15:19

Este hozom az ajanlasomat akkor, de elobb ertekelem a Saya Noe - Museum of Sins albumot, hogy ne legyen elmaradasom.

En azert szoktam noi eloadokat is hallgatni, de rola meg sosem hallottam. Eloszor elkezdtem hallgatni az albumot, es csak kozbe olvastam el az ajanlast, hat teljesen meglepodtem, hogy egy magyar eloadorol beszelhetunk. Kellemes meglepetes. :mrgreen:
Az elso 4 szam nagyon tetszett, igazan eros kezdes, nekem is a Museum of Sins jott be leginkabb. Viszont az ezt koveto szam nalam nagyon mellement (Iodine), valahogy egyaltalan nem illett bele a kepbe.
Bejott az egesznek a hangzasvilaga, tenyleg hasonlitott az ajanlasban leirt eloadok hangjahoz Noe-e. Tehetseges, remelhetoleg nagyobb figyelmet fog kapni itthon a kesobbiekben.

Eredetileg 7 pontot akartam adni, de az outro annyira tetszett (Mount Morrison), hogy ez megdobja meg fel ponttal. Igy a pontszamom 7,5/10, koszi az ajanlast! :)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. február 22., hétfő 11:40

Caraway írta: Csusztassuk az ajanlasomat egy hettel kesobb?
A Saya Noe albumot meg csak ketten hoztak eddig.
Én ma hozom, nyugodtan jöhet az eheti.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. február 22., hétfő 11:11

Saya Noé - Museum of Sins

Jó ajánlás, nagyon kellemes a hangzása ezért jó kedvvel vetettem bele magam. Összesen talán 3-szor pörgött le, abból kétszer tegnap futás közben, kellemesen szólt a háttérben.

Talán így is tudnám jellemezni - kellemesen semmilyen. Vagy tökéltesen semmilyen. Tetszik a letisztult hangzás, könnyü hallgatni, de fel sem tünik ha vége az albumnak. Emellett ami nem annyira tetszik az az ének - nem kifejezetten kedvenceim azok az énekesek akiknél azt érzem, hogy csukott szájjal énekel/ suttog, és itt is egy kicsit ezt éreztem, pedig gondolom inkább stílusjegy mint technikai hiba, tudna talán nagyobbat is énekelni ha akarna.

Szerencsére Billie Eilish csak kevésszer villant be, mert az nem bírom :mrgreen: Viszont azok a számok sem voltak rosszak.

Ami nekem kiemelkedett az szintén a Muse, Shiver in the Cold és a Iodine valószínüleg a bevezetés miatt.

A Mount Morrisson is jó, csak kicsit discount Hans Zimmer feelingem volt (akit imádok egyébként). Ha egy machine learninget ráeresztenél egy Hans Ziummer best of-ra és utána íratnál vele valamit akkor ezt kapnád.

Jó élmény volt, köszi az ajánlást - 6/10


Szerintem nyugodtan hozhatod az ajánlást a nap folyamán szerintem még szokás szerint beesik 1-2 értékelés és akkor jók is vagyunk.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég