Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 4., csütörtök 21:01

eBook olvasót használ itt valaki? 100-120 euróig van használható fajta?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 3., szerda 19:51

Így van. Nagyjából az emberek elégedettsége érdekelt és hogy ki milyet használ.

A fene tudja, hogy ezeknek a kínai cuccoknak milyen az élettartama. Akkor jó tudni, ki milyet használ.

Borzasztó jó ez a masina. Nekem a szőnyeggel sincs gond, bár az tény, hogy ilyen sztandárd minimalista szőnyegünk van, semmi extra bonyolítás. Kábelekkel van mindig parám, de eddig még nem tépte szét egiket sem.

Rengeteg időt spórolok vele, meg ugye gyerek mellett van kosz.

Egy dolog sajnos ami felejtős, az a lányom szobája. Rendet rakunk, fél perc után lego, babák, masnik, ceruzák, minden szar a földön. Oda beszabadulna a robot akkor fél méter után kikészülne. :lol: Szóval a gyerek szobája no-go zone lett. :kalapos:

Na az jó akkor már hárman vagyunk Roborock S5 Max-szal. Nem lett széleskörű a közvélemény kutatásom eddig :mrgreen: Backup térképet csináltatok? Én az első nap elkövettem a hibát, hogy elakadáskor odébb raktam a szoba másik felébe. Megzavarodott és szétmadzatolta a térképemet. Azt hittem agyvérzést kapok. :lol: Akkor csináltam két új térképet, egy backupot.

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 3., szerda 19:49

Realista24 írta:
kiserik írta:
Vettél egy gépet és most kérsz tanácsot? :D Ahogy írod, nagyon jó egy ilyen masina, ha sikerül jót választani.
Kinek milyen van?
Roborock s5 max.

Béla
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Béla » 2021. március 3., szerda 19:46

Realista24 írta:
kiserik írta:
Vettél egy gépet és most kérsz tanácsot? :D Ahogy írod, nagyon jó egy ilyen masina, ha sikerül jót választani.
Kinek milyen van?
Roborock s5 max , májusban sikerült egyet behúzni Aliról 95 körül. Nagyon elégedett vagyok vele.
2013.05.28
11.45

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62839
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 3., szerda 19:31

kiserik írta:
Steve írta: Robotporszívója van valakinek? Ha igen, szívesen olvasok véleményeket a madridom mindentis tudó népétől.

Én itt már mindenkiben vakon megbíznék. :kalapos:


Most vettem egyet. Elég szkeptikus voltam megmondom őszintén.De ez valami qva jóó cucc!Azt hittem majd itt elmaszatol, de úgy kitakarít, ahogy én nem kb.Feltérképeztettem vele a lakást, beállítottam mindet appen. Rohadt jó, hogy nem ilyen felesleges dolgokra megy el az amúgyis kevés szabadidőm, mint a porszívózás.

Simán elég lenne egy kis kéziporszívó meg ez a robot. Rohadt jó, hogy folyamatosan tisztaság van.
Vettél egy gépet és most kérsz tanácsot? :D Ahogy írod, nagyon jó egy ilyen masina, ha sikerül jót választani.
Kinek milyen van?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 3., szerda 19:18

Steve írta:
kiserik írta:
Vettél egy gépet és most kérsz tanácsot? :D Ahogy írod, nagyon jó egy ilyen masina, ha sikerül jót választani.
Még 20 napig visszavihetem, hasznàltan is. :) Amúgy mások tapasztalataira voltam kíváncsi, pláne más márka/fajta esetén. Szívesen olvasok tapasztalatokat, nem az én vásárlásom befolyásolása miatt. :)

Én az enyémet tesztek elolvasása után vettem, meg egy rakat jutyúb tesztvideo megnézése után. Rendesen rászántam az időt, hogy utána nézzek. Ahogy néztem vehetsz nagyon drágát is, ami nagyon szar és olcsó gagyit, vagy simán jót.

Én a hosszas utána olvasás után a Roborock S5 Max-ot vettem. Van jóval drágább is, van újabb fajta is pl. a 6-os de kamerás wifis cuccot nem akartam, elég, hogy egy szenzor térképezi az otthonomat. :kalapos:
Nálunk szintén egy ilyen masina teljesít szolgálatot. Egyedül a hosszú szálú szőnyeg szálait tekeri fel és így kiköti magát. Nagyon hasznos masina. Egyedül a feltörlő funkciót nem szoktuk használni. Valahogy eddig az még kimaradt.

Ui: kicsit sok lett a "masina" :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 3., szerda 19:03

kiserik írta:
Steve írta: Robotporszívója van valakinek? Ha igen, szívesen olvasok véleményeket a madridom mindentis tudó népétől.

Én itt már mindenkiben vakon megbíznék. :kalapos:


Most vettem egyet. Elég szkeptikus voltam megmondom őszintén.De ez valami qva jóó cucc!Azt hittem majd itt elmaszatol, de úgy kitakarít, ahogy én nem kb.Feltérképeztettem vele a lakást, beállítottam mindet appen. Rohadt jó, hogy nem ilyen felesleges dolgokra megy el az amúgyis kevés szabadidőm, mint a porszívózás.

Simán elég lenne egy kis kéziporszívó meg ez a robot. Rohadt jó, hogy folyamatosan tisztaság van.
Vettél egy gépet és most kérsz tanácsot? :D Ahogy írod, nagyon jó egy ilyen masina, ha sikerül jót választani.
Még 20 napig visszavihetem, hasznàltan is. :) Amúgy mások tapasztalataira voltam kíváncsi, pláne más márka/fajta esetén. Szívesen olvasok tapasztalatokat, nem az én vásárlásom befolyásolása miatt. :)

Én az enyémet tesztek elolvasása után vettem, meg egy rakat jutyúb tesztvideo megnézése után. Rendesen rászántam az időt, hogy utána nézzek. Ahogy néztem vehetsz nagyon drágát is, ami nagyon szar és olcsó gagyit, vagy simán jót.

Én a hosszas utána olvasás után a Roborock S5 Max-ot vettem. Van jóval drágább is, van újabb fajta is pl. a 6-os de kamerás wifis cuccot nem akartam, elég, hogy egy szenzor térképezi az otthonomat. :kalapos:

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 3., szerda 18:35

Steve írta: Robotporszívója van valakinek? Ha igen, szívesen olvasok véleményeket a madridom mindentis tudó népétől.

Én itt már mindenkiben vakon megbíznék. :kalapos:


Most vettem egyet. Elég szkeptikus voltam megmondom őszintén.De ez valami qva jóó cucc!Azt hittem majd itt elmaszatol, de úgy kitakarít, ahogy én nem kb.Feltérképeztettem vele a lakást, beállítottam mindet appen. Rohadt jó, hogy nem ilyen felesleges dolgokra megy el az amúgyis kevés szabadidőm, mint a porszívózás.

Simán elég lenne egy kis kéziporszívó meg ez a robot. Rohadt jó, hogy folyamatosan tisztaság van.
Vettél egy gépet és most kérsz tanácsot? :D Ahogy írod, nagyon jó egy ilyen masina, ha sikerül jót választani.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 3., szerda 18:18

Robotporszívója van valakinek? Ha igen, szívesen olvasok véleményeket a madridom mindentis tudó népétől.

Én itt már mindenkiben vakon megbíznék. :kalapos:


Most vettem egyet. Elég szkeptikus voltam megmondom őszintén.De ez valami qva jóó cucc!Azt hittem majd itt elmaszatol, de úgy kitakarít, ahogy én nem kb.Feltérképeztettem vele a lakást, beállítottam mindet appen. Rohadt jó, hogy nem ilyen felesleges dolgokra megy el az amúgyis kevés szabadidőm, mint a porszívózás.

Simán elég lenne egy kis kéziporszívó meg ez a robot. Rohadt jó, hogy folyamatosan tisztaság van.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9199
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 2., kedd 12:58

kecsu10 írta: Sziasztok!

Létezik olyan app Androidra, amivel egyszerre sok sms-t tudok küldeni? A Samsung gyári program, ha csoportokból adok hozzá, egyszerre csak 20 címzettet tud hozzáadni.
Nagyon köszönöm a segítséget!
Androidra minden is letezik :mrgreen: Meg regebben hasznaltam egyet, Textra vagy Textra message. (valami hasonlo volt a neve)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 445
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. március 2., kedd 12:42

Sziasztok!

Létezik olyan app Androidra, amivel egyszerre sok sms-t tudok küldeni? A Samsung gyári program, ha csoportokból adok hozzá, egyszerre csak 20 címzettet tud hozzáadni.
Nagyon köszönöm a segítséget!

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. február 28., vasárnap 19:57

Nekem iOS 7 óta csak úgy megy a Hotspot, ha többszöri próbálkozásra kilovom a wifit, a bt-t, majd ujra visszakapcsolom őket. Nem tudom, hogy ez szolgáltatófuggo -e, kétlem, hogy ekkora bug nem lenne kijavítva 8-9 ev alatt.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. február 28., vasárnap 19:54

Steve írta: Most direk kipróbáltam mégegyszer a privát- és a munkatelómmal is és mindkettő működik.

Szolgáltató zavarhat be?
Én kezdetben Vodás voltam, aztán Telenoros lettem. Mindkettőnél ugyanilyen instabil volt a mobil hotspotom.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. február 28., vasárnap 19:12

Most direk kipróbáltam mégegyszer a privát- és a munkatelómmal is és mindkettő működik.

Szolgáltató zavarhat be?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. február 28., vasárnap 17:59

Nekem is olyan, hogyha valaki rácsatlakozik, majd egy darabig nem használja a hotspotot, akkor utána már nem látszik és lecsatlakozik. Régi SE-m van. Ilyen mióta megvettem.

Ha újra akarják használni a hotspotomat, akkor újra meg kell osztanom, és nem is látszik mindig azonnal. Elég szar.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. február 28., vasárnap 17:50

kodo írta: Nektek jó iphoneon a wifi hotspot?

Ha megosztom a mobilnetem, se a laptopom, se a tvm nem látja a telóm wifijét.

Ha alaphelyzetbe állítom az iphone hálózati beállításait akkor utána látják a készülékeim, de csak addig amíg le nem csatlakozom róla. Utána megint el kell ezt játszani vele.

Iphone 12, és azóta szar mióta megvettem, előtte 7 plusom volt és sosem volt vele problémám. Ios a legfrisebb.
Kipróbáltam és 12 Pro-n és 11–n sincs gondom vele. A legutóbbi 14.4 op-rendszer van rajtuk.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 28., vasárnap 17:20

Nektek jó iphoneon a wifi hotspot?

Ha megosztom a mobilnetem, se a laptopom, se a tvm nem látja a telóm wifijét.

Ha alaphelyzetbe állítom az iphone hálózati beállításait akkor utána látják a készülékeim, de csak addig amíg le nem csatlakozom róla. Utána megint el kell ezt játszani vele.

Iphone 12, és azóta szar mióta megvettem, előtte 7 plusom volt és sosem volt vele problémám. Ios a legfrisebb.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. február 28., vasárnap 10:23

h3x0r írta: Toltsd le a facebook adatlapod: https://www.facebook.com/dyi/?referrer=yfi_settings

Van egy ilyen resz is: Archive - Items you have moved to archive
Archívum
Az archívumba áthelyezett elemek

Külön letöltöttem ezt a részt, hiába archiváltam minap szándékosan pár beszélgetést, megengedte most a FB, hogy letöltsem, és semmi továbbra is. :-(
Ezen a területen nincsenek adataid.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9199
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. február 28., vasárnap 0:20

Toltsd le a facebook adatlapod: https://www.facebook.com/dyi/?referrer=yfi_settings

Van egy ilyen resz is: Archive - Items you have moved to archive

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. február 27., szombat 23:49

Tehát egy létező dolog, ami a Madridom népén is kifog. :'( :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég