Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 12., péntek 5:58

sebydani írta: Ted Lasso óriási királyság, aki nem látta pörgesse le :agree:
Nem tudom honnan szedted te rég röhögtem ennyit :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 11., csütörtök 21:27

Ted Lasso óriási királyság, aki nem látta pörgesse le :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. március 5., péntek 23:34

nzooli93 írta:
lordgabi írta: Felkerült magyar szinkronnal a nagykönyvtárba A nagy pénzrablás 3. és 4. évad :-*

Szerintem első évad után elég nagy visszaesés az egész. Vagyis hát ugye a 2.évad végével egy kerek lezárás volt,de már a második évadban is voltak olyan hajmeresztő dolgok ,hogy huuu..nem értem a hatalmas hypot..vagyis olyan értelemben igen,hogy a halálos irambannak is hatalmas rajongótábora van. Szökéshez tudnám hasonlítani. Első évad elég jó volt. Izgalmas ,pörgős, sok fordulat. De ennyi. Utána már csak lefele megy.
Nálam nem ment lefelé.
Lehet ezekben az évadokban is keresni a hihetetlen dolgokat, logikai buktatókat, de teljesen beszippantott minden másodperce, főleg a finálé közeledtével. Még néztem volna, annyi a szereplő, és a bekombinálható szál, hogyha akarnák sose lenne vége. De az ötödikkel úgy tudom lezárul. Reménykedem, hogy nem úgy mint a GoT, várom. :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 5., péntek 22:07

WandaVision
Hááááát, egy biztos, ezt szinte felelsges volt megcsinálni :lol: Azoknak, akik nem akarják megnézni, nagyon röviden a lényeg, de tényleg csak akkor, ha nem nézed meg és azért nem akarod hogy meglepi legyen majd (semmi meglepi nincs benne)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Wanda a 9 rész alatt végre Skarlát boszi lett, Viziót összeraktár és valahogy a tudata is a régi (érti a halál), majd elment kitudja hová. Jah, és van 2 gyerekük, gőzöm sincs hogy, és valahol ott ragadtak...multiverzum, Dr. Strange-el közös film meg kitudja mi lesz még ebből.

Szörnyen közepes sorozat lett ez, az emberek nagy része azért nézte meg velem együtt, mert a marvel világ része és pont, nincs ebben semmi több. Pár szó a többi karakterről Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azt sem értem Monicaból miért kell szuperhőst csinálni. Agatha karaktere teljesen semmilyen, a végén meg bezárta majd megszüntette a területet tehát lényegében el is engedte...Valaki meg ha tudja magyarázza el mi a franc a SWORD. A sorozat alapján nekem az jött le hogy ez egy szuperhősös dolgokkal foglalkozó csoport ahol a vezetőség inkább saját malmára dolgozik...hol is láttam már ilyent? Jah persze, SHIELD...apropó, egy valaki a bosszúállókból vagy a közelükből egy egész várost foglalt el, de ez egyiküket sem zavarja, Furyt sem érdekli, nem bukkan fel egyikük sem és fel sem csörgetik őket, hogy figyeljetek már, az egyikőtök elszabadult jöjjön valaki és beszéljen a fejével... Nem tudom mióta volt terv, hogy sorozatokat csinálnak, ugye jön a súlyom meg a tél katonája, utána lesz lokis is, de én azt érzem, hogy túl nagy már ez az egész és kb egy semmi előzetes szintjén van egy nagyobb film előtt.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. március 4., csütörtök 10:02

WUT??
Én csak most értesültem, hogy lesz új Dexter évad, még idén.

Jéézus, kicsit félek habár az utolsó évadnál csak nem lehet szarabb...

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. március 3., szerda 23:05

lordgabi írta:
_Bushido_ írta:
Nekem megvan jó sok, meg szerintem lordgabinak is.
épp másik vinyón vannak (ami fiókban van), de ha kell, holnap megoszthatom.
Nincs nálam a laptop, elég hosszadalmas folyamat lenne nélküle megoldani, hozzad szerintem.
Itten vannak
Sőt még színész/színésznő is volt.
Régi szép idők...
Most meg már értelmes film sincsen lassan.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. március 1., hétfő 18:25

_Bushido_ írta:
poronty írta: Volt itt, vagy a distán korábban szavazás a legjobb sorozatokról (talán filmes is volt). Van olyan, akinek megvan a lista a végeredményről?
Nekem megvan jó sok, meg szerintem lordgabinak is.
épp másik vinyón vannak (ami fiókban van), de ha kell, holnap megoszthatom.
Nincs nálam a laptop, elég hosszadalmas folyamat lenne nélküle megoldani, hozzad szerintem.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. február 28., vasárnap 23:35

poronty írta: Volt itt, vagy a distán korábban szavazás a legjobb sorozatokról (talán filmes is volt). Van olyan, akinek megvan a lista a végeredményről?
Nekem megvan jó sok, meg szerintem lordgabinak is.
épp másik vinyón vannak (ami fiókban van), de ha kell, holnap megoszthatom.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 28., vasárnap 22:30

Nem tudom hany evet kene nezni, de ami hirtelen beugrik: better call saul, dark, sex education, chernobyl, the queens gambit, mindhunter, warrior, american crime story, la casa de papel, big little lies, the morning show, the end of the f***ing world, the last dance, formula 1: drive to survive, killing eve
Mondjuk, ha 5 évre megyek vissza, ezekhez hozzácsapnám: Taboo, Atypical, Godless, Happy, Succession, After Life, Wayne, The Boys, I know this much is true, Ted Lasso...és, akkor vannak sorozatok, amik bár korábban indultak, de még futnak: Line of Duty, Westworld, Stranger things, Endeavour. Bőven volt itt mit nézni az elmúlt években, nincs hiány minőségi sorozatokból.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. február 28., vasárnap 22:19

gólvonal írta: Srácok, csak szerintem nagyon szar a sorozatfelhozatal már pár éve? Voltak olyan idők mikor majdnem egyszerre ment a Breaking Bad, GoT, SoA, Banshee, Sherlock utána jött Vikings, HoC, TD, Narcos, Mr. Robot...Nem tudok már hasonló minőségű sorozatot találni, bár lehet bennem a hiba.
Azert amiket felsoroltal az egy bo evtized, majdnem a fele meg tavalyelott is ment, vagy legalabbis akkor ert veget.
Anthony írta: Ja, érdekelne engem is ilyen szintű sorozat az utóbbi 1-2 évből. Régebb elég komolyan követtem a dolgokat, mostanában kicsit beleuntam, de lassan nehéz is követni amióta van Amazon, Netflix, Disney, meg minden szar.
Sajnos a Netflix és az HBO GO (ezeket tudom nézni) tele van ilyen telenovela szintű sorozatokkal. Van pár népszerű cím, a többi limonádé :(
Azt mondjuk adom, hogy a Netflix is olyan szinten tolja ki magabol a sorozatokat, hogy joval nehezebb kovetni, mint 5 evvel ezelott.

Nem tudom hany evet kene nezni, de ami hirtelen beugrik: better call saul, dark, sex education, chernobyl, the queens gambit, mindhunter, warrior, american crime story, la casa de papel, big little lies, the morning show, the end of the f***ing world, the last dance, formula 1: drive to survive, killing eve

szerk.: egy pillanatra atkapcsoltam az atleti meccsre, eszembe jutott meg a The English Game sorozat is :)

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2021. február 28., vasárnap 21:56

ikelemen5 írta: Chernobyl, The Queen's Gambit, Dark.
Nálam mind a három top sorozat az elmúlt évekből.
Nekem úgy tűnik, hogy a készítők változtattak a koncepción, és kicsit átrendeződnek a sorozatok, és a rövid, kerek, lezárható évadokra mennek rá.

Peaky.
Peaky alap, de az is 2013-ban kezdődött. Chernobylt szintén láttam, jó is volt, de rövid. A Gambitrol sokat hallottam, de annyira nem fogott meg eddig. Biztosan érdekes sorozat, de nem az a féle, amelyikert úgy rajong az ember, mint a régiekert. Altered Carbon volt az első évad alapján az, amiben láttam azt, amit keresek, de a második évad az nagyon gyenge lett. A másik a Witcher amiből még lehet valami, de az is meg bizonytalan

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. február 28., vasárnap 21:17

Chernobyl, The Queen's Gambit, Dark.
Nálam mind a három top sorozat az elmúlt évekből.
Nekem úgy tűnik, hogy a készítők változtattak a koncepción, és kicsit átrendeződnek a sorozatok, és a rövid, kerek, lezárható évadokra mennek rá.

Peaky.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Acewill » 2021. február 28., vasárnap 20:52

gólvonal írta: Srácok, csak szerintem nagyon szar a sorozatfelhozatal már pár éve? Voltak olyan idők mikor majdnem egyszerre ment a Breaking Bad, GoT, SoA, Banshee, Sherlock utána jött Vikings, HoC, TD, Narcos, Mr. Robot...Nem tudok már hasonló minőségű sorozatot találni, bár lehet bennem a hiba.
Yellowstone-t most daráltam le (3 évad eddig), sztem nagyon jó, és kicsit hasonlít is a Banshee-re. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 28., vasárnap 20:40

gólvonal írta: Srácok, csak szerintem nagyon szar a sorozatfelhozatal már pár éve? Voltak olyan idők mikor majdnem egyszerre ment a Breaking Bad, GoT, SoA, Banshee, Sherlock utána jött Vikings, HoC, TD, Narcos, Mr. Robot...Nem tudok már hasonló minőségű sorozatot találni, bár lehet bennem a hiba.
Ja, érdekelne engem is ilyen szintű sorozat az utóbbi 1-2 évből. Régebb elég komolyan követtem a dolgokat, mostanában kicsit beleuntam, de lassan nehéz is követni amióta van Amazon, Netflix, Disney, meg minden szar.
Sajnos a Netflix és az HBO GO (ezeket tudom nézni) tele van ilyen telenovela szintű sorozatokkal. Van pár népszerű cím, a többi limonádé :(

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2021. február 28., vasárnap 20:25

Srácok, csak szerintem nagyon szar a sorozatfelhozatal már pár éve? Voltak olyan idők mikor majdnem egyszerre ment a Breaking Bad, GoT, SoA, Banshee, Sherlock utána jött Vikings, HoC, TD, Narcos, Mr. Robot...Nem tudok már hasonló minőségű sorozatot találni, bár lehet bennem a hiba.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. február 28., vasárnap 9:03

Aki még nem kezdte el nézni a Resident alient, az kezdjen hozzá :) Megéri, nekem nagyon tetszik.
"And my heart will leave you never."

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. február 24., szerda 11:09

Thus Spoke Kishibe Rohan (Így szólt Kishibe Rohan)

Nemrég került fel a Netflixre ez az anime, amiben a Jojo's Bizarre Adventure-ből is jólismert Rohan(egyik legjobb mellékszereplő volt abban a szériában) mangarajzoló kalandjaiba láthatunk bepillantást.
4 részes, könnyed, szórakoztató, főleg, ha valakinek bejön a Jojo képivilága és humora.
A café de maigot-ból indul minden rész, bemutatva egy-egy mangájának történetét.

Ha esetleg nem ismernétek a Jojo-t, akkor is bátran kezdjetek bele, lehet pont ez fogja meghozni a kedveteket ahhoz az Animéhez.

Túl sokat nem akarok róla írni, a 4 rész összesen 80 perc, nekem bejött. :)

10/8



Attack On Titan Final Season, 11. rész

Kicsit belassultak az események, miután Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eren megette a csatapöröly titánt, így már az alapító, a támadó és a csatapöröly is "bennevan", a hangulat és a zene utánozhatatlan, egyszerűen nem akarom, hogy vége legyen ennek az animének.

Ami negatívum, az Gabi, mármint olyan szempontból, hogy azt hittem csak a mangában extrémen idegesítő karakter, tévedtem, meganimálva még rosszabb. :lol: De legalább Falco kellemes csalódás. :)

Egyébként olyan hírek vannak, hogy hamarosan lezárják az első felét a Final Seasonnak és vagy kapunk ugyanígy egy 12. részest a nyári/őszi szezonban vagy, mint a Kimetsu No Yaiba esetéből kiindulva belesűrítik egy egész estés mozifilmbe(A KnY-nek nagyon bejött ez a húzása).
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 23., kedd 15:46

reeed_ati írta: Én is elkezdtem, hát agyalni nem kell sokat rajta, de tele van meztelen ázsiai kislányokkal.., engem meg is vettek kilóra.. :mrgreen: :kalapos:
Azokkal óvatosan, mielőtt rájuk izgulnál győzödj meg minden porcikájukról. :mrgreen:
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 23., kedd 15:42

Volt itt, vagy a distán korábban szavazás a legjobb sorozatokról (talán filmes is volt). Van olyan, akinek megvan a lista a végeredményről?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. február 16., kedd 18:49

lordgabi írta:


Erotika van benne?😅
Én is elkezdtem, hát agyalni nem kell sokat rajta, de tele van meztelen ázsiai kislányokkal.., engem meg is vettek kilóra.. :mrgreen: :kalapos:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég