Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. március 1., hétfő 16:16

amúgy ha már futás.

Japánban a Biwa-tó maratonon 147 atléta futott 2óra 20perc, míg 47-en 2óra 10perc alatt :kivagyhe: :ozil:

na ők vajon mit esznek? :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 1., hétfő 10:26

Kerékpár rajongó vagyok, én úgy nézem a versenyeket, hogy nem foglalkozom ezzel. Feltételezem, hogy tiszták a versenyzők, de ha még sem, akkor rohadt élet hogy a többiek is nyomják, ergó én továbbra is versenyző embereket látok. Jobb ezzel nem foglalkozni.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 1., hétfő 10:17

Toti írta: az ilyen témáról mindig ez jut eszembe
Érdekes cikk, hogy pontosan mennyi a valóságtartalma, és hol színesít (föleg az én vagyok az istencsászár kémikus és kikeverek neked akármit részekre gondolok), azt nem tudom eldönteni, de amit leírnak az létezik.

Viszont az a gondolat, hogy engedélyezni kellene bizonyos szereket az veszélyes gondolat. Ezek a szerek mind egy skálán mozognak, mind elérhetöségben, árban és veszélyességben. Ma meg van húzva ez a vonal valahol - bizonyos készítmények legálisak, ha jól tudom.

Ha lépünk egyet és lazábban húzzuk meg a vonalakat akkor mindenki tolni fogja a legális cuccokat. És aki megint akarja a azt a +1 tizedet az úgyanúgy fogja az illegálisat. Ami veszélyesebb. Bárhol húzzuk meg a vonalat, mindig át fogják lépni, és elöbb utóbb hullanak majd. Jobb lesz ettöl a sport? Élvezhetöbb? Kétlem.

Ès akkor még ott van a kor kérdése. Mikortol legyen legális az EPO? 16 év? 18? Egy rakás sportban a a kis csikók eredményesen versenyeznek akár olimpián a felnöttekkel. Ezentúl vagy esélyük sem lesz mert a 18 felettiek még jobban szét lesznek cuccolva, vagy 16 éves serülö lányoknak tesztoszteront adunk.

Tudom, szélsöséges a példa (nem véletlenül), és azt is, hogy a dopping ma sem csak a felnöttekre korlátozódik.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. március 1., hétfő 9:54

az ilyen témáról mindig ez jut eszembe
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 1., hétfő 9:35

wZoLee7 írta:
Kercsó írta: https://444.hu/2021/02/27/a-nike-uj-cso ... -atletikat

hallani már egy ideje a Nike cipők adta előnyről a futóknál. szépen össze lett foglalva a lényeg.
Jo cikk, nem is gondoltam volna, hogy ennyire szamit. Mert hat nyilvan nem mind1, de ez igy mar kicsit sem tesz jot a sportnak
kicsit a dopping jut róla eszembe - ha mindenki tolja, az olyan mintha senki sem tolná.
A profiknál, de már a félprofiknál és a lelkesebb amatöröknél elöbb utóbb alap lesz egy ilyen cipö, és akkor már nem jelent elönyt.

Egyedül a rekordok megítélése lesz nehéz. Példa - van egy cipö amivel mindenki 1 perccel jobb maratont fut -> itt a rekord akkor már nem az emberi teljesítmény miatt javul, és rosszebb atléták döntenek mef rekordokat. Csak ennyi erövel hol húzzuk meg a határt? Usain Bolt is ürcipöben futott - ha a 60-as évekhez hasonlítjuk. Szóval érdekes kérdés.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 1., hétfő 8:56

Kercsó írta: https://444.hu/2021/02/27/a-nike-uj-cso ... -atletikat

hallani már egy ideje a Nike cipők adta előnyről a futóknál. szépen össze lett foglalva a lényeg.
Jo cikk, nem is gondoltam volna, hogy ennyire szamit. Mert hat nyilvan nem mind1, de ez igy mar kicsit sem tesz jot a sportnak

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. február 28., vasárnap 23:02

https://444.hu/2021/02/27/a-nike-uj-cso ... -atletikat

hallani már egy ideje a Nike cipők adta előnyről a futóknál. szépen össze lett foglalva a lényeg.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 23., kedd 20:48

Tiger Woods elég komoly balesetet szenvedett.
"Tiger Woods was in a single-car accident this morning in California where he suffered multiple leg injuries. He is currently in surgery and we thank you for your privacy and support."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. február 13., szombat 13:18

Azért Jason Pierre-Paul is kemény bakker.
Lerobbant pár ujja a jobb kezéről és mintha mi se történt volna bakker és nyert még egy Super Bowlt, elképesztő az ő sztorija is.

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. február 12., péntek 17:30

sebydani írta: Ti már nem Bucks szurkolók vagytok?
De.... :mrgreen:
Mindig szorítani fogok a Patsnek amúgy, de melléjük hozzácsapódott a Bucs Brady meg Gronk miatt meg a Chiefs, mert ez a Mahomes gyerek valami félelmetesen nagy játékos és még normális is és rohadtul örülök, hogy lett egy ilyen irányítója az NFL-nek és Brady után se kell 5 év múlva nélkülözni egy igazán jó irányítót, miután leköszön a 10. gyűrűje után 48 évesen. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 12., péntek 17:17

Érdekes lesz ez a Watt sztori. Imádnám, ha Patshez jönne, de inkább essen neki le egy gyűrű. Megérdemelné.

Contender csapathoz fog aláírni, ebben szinte biztos vagyok.

Sokan mondják, hogy hazatér majd Wisconsinba, viszont a Packers nem áll valami jól a sapka alatt.

Tampa nem biztos, hogy rossz választás lenne. Amíg Brady ott van, mindent egy lapra tesznek fel.

Colts se lenne rossz választás, ők simán fekete lovak lehetnek. :hmmm:


Érdekes holt szezon lesz ez. Pláne, ha Wilson is botrányt csinál, mint Watson. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 12., péntek 17:04

Ti már nem Bucks szurkolók vagytok? :mrgreen: Nagy fogás lesz egyébként bárkinek, nagyon kiváncsi vagyok hova kerül.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

poronty
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 12., péntek 16:04

Watt kérte, nyilván szeretne contender-hez menni és így szabadon választhat. Így, hogy nincs 17 millás cap hit és pick-et se kell adni, imádnám, ha jönne a Pats-hez, de nálunk még a playoff is kérdéses.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. február 12., péntek 15:59

A Texans elengedi JJ Wattot. Ez most azért meglepett. 17.5 millió szabadul fel így náluk.

Szerk.: Elvileg ő kérte.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 11., csütörtök 14:51

Én Vita Veáék Bradys pólóján nevettem fel. Az hatalmas. :lol: megnéztem volna Tom arcát, mikor meglátja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. február 11., csütörtök 14:49

Pfff ez kemény.
Megérdemlik hogy kiengedjenek. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. február 11., csütörtök 11:45

Brady pöppet megünnepelte a hetediket, menni nem bírt már annyira bebaszott :lol:
De előtte a folyón csónakázva lazán átdobta egy másik hajóra a Lombardit.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
imádom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. február 9., kedd 12:43

Oh hát azért a Hamilton/ Schumi, Bayern fanboyok sem piskóták. :mrgreen:

Mindenesetre ezzel azért kaptak egy aduászt azok akik szerint Brady a GOAT, elég nehéz (bár gondolom nem lehetetlen) ellene érvelni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. február 9., kedd 0:21

Zsombor írta: Nem egy sportot követek, de hogy a Brady fanboyoknal rosszabb nincsen, az fix. :lol:
Best ever :mrgreen:
És ezzel már vitatkozni se lehet, eddig se lehetett, de ez egy olyan aduász lett, hogy itt már a vitát se lehet megnyitni :mrgreen:

Szóval, hogy megspékeljük picit a dolgokat, ezzel szerintem már feljebb van, mint Jordan, még ha nehéz is sportágakat összehasonlítani..... :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. február 8., hétfő 23:36

Nem egy sportot követek, de hogy a Brady fanboyoknal rosszabb nincsen, az fix. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég