Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. március 2., kedd 9:06

Így másnap is azt látom, hogy ezt kötelező lett volna behúzni.
Mind a Barca, úgy az ATMA is egy nehezen vehető akadályt abszolvált, nekünk sajnos nem sikerült.
Másfelől, a madridi derbi megnyerése esetén így baromi közel kerülhettünk volna a tűzhöz.
ZIDANE

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 2., kedd 8:50

Egy ilyen nehéz pályán nem szégyen otthagyni 2 pontot :mrgreen:

Jó meccs volt végre, nem vájtam ki a saját szememet tőle, igazából nem tragédia ez az X, a kötelezőket kell továbbra is hozni, meg a két rangadót, akkor meglehet. Jó formában kezdünk kerülni, a januári alapozást nem bírta mindenki, de most meglesz az eredménye :D Nagyon nagy meccs lesz a hétvégi, ahol ott már nem elég az X, győzni kell. Az, hogy erre mennyi esély van felesleges latolgatni, ilyen meccsen mindegy a forma. Egyik csapat sem fog nekimenni a másiknak, 1 gólos meccs lehet, remélem mi szerezzük azt, ha így lesz. Ha nem győzünk lezárhatjuk a bajnokságot kis túlzással, de emiatt ne legyen a fiúkon nyomás :mrgreen: :mrgreen:
Az, hogy mit talál ki Zidane, nem érdekel, valamit húzni fog valószínűleg. Kell is ennyi sérülttel, nincs is alapcsapatunk jó formán. Mindenáron győzni kell, de szerintem meg tudják csinálni a srácok.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. március 2., kedd 8:22

Jól kezdtük tegnap a meccset. Isco is nagyon élt az elején és szünetbe már mehettünk volna legalább 2-vel, ha lenne aki be is rúgja a helyzeteket.
A másodikra a Soci totál más mentalitással jött ki, mi pedig a 60. környékén már kumma fáradtak voltunk. Jó volt a brazil csere, pláne Rodrygo. Fede detto.
A gond az, hogy Casemiro képes csak lövőhelyzetbe kerülni, amiből 6 sem volt elég neki tegnap. Érhető, nem ő kellene ott legyen.
Kroost és LV-t lehetne kiemelni, de Isco is jó volt, ameddig bírt levegőt venni. Sajnos egy félidőnél többet már nem bír.

Egy Ramos-Benzi duóval azért másképp mutatott volna a meccs.

Innen már nem szabad sokat botlani. 13 meccs van még, köztük a Barca és az Atleti. Van még közünk.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. március 2., kedd 8:20

Jobban nyomtuk mezőnyben mégsem nyertünk, igaz volt ez fordítva is az elmúlt hetekben, várható volt hogy visszaüt.
Egyenlítés jó hogy meglett mert nem engedtük közel a tabellán a Socit.
All time leggyengébb támadósorral továbbra is a top4 lehet a realitás.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 2., kedd 0:17

Rodrygo és Valverde elég jól tértek vissza. Reméljük letudtuk idénre a sérüléseket, visszatér Benz, és jóval kevesebbet kell látnunk a csoda Vini & Asensio duót.

Hege írta: Milliószor inkább Ase, mint Vini.
Hát ez olyan kérdés, hogy milliószor inkább lennél púpos, mint sánta. Én személy szerint azt mondom Ese, Ase. :mrgreen: Egyiket se akarom Real mezben látni, elég volt belőlük egy életre. Persze fogom még őket jó párszor sajnos.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 1., hétfő 23:32

ToniKroos írta:
Steve írta: Ezt a Hugó Dórát ki és hol találta?

Értelmes megmozdulása nem volt. Vagy ez ilyen alapkövetelmény manapság, hogy hasra kell esni a labdában?

Azt hiszem az nem túl merész, ha bárkivel fogadok, hogy nem ő lesz az új CR. :kalapos:

Akkor már a Marvin gyereket kellene erőltetni, ha már feladtuk a ligát is és óvodát nyitottunk. Ő legalább futni, meg labdát kezelni tudott, még ha ő sem lesz az új CR, akkor is. :)
Az Hugo Duro center, Marvin meg szélső. Szóval nem teljesen értem, hova kellett volna behozni. Getafeból jött amúgy, de én nem emlékszem, hogy csinált volna olyan hatalmas technikai hibát ami miatt így ki kellene emelni. Behozták, hogy legyen egy friss ember aki a beadásokra érkezik ott elől. Egy Castillás srác, aki kapott 20 percet. Ha most ez CR lett volna, lehet ő se tett volna hozzá többet, ilyen körülmények között.
Ahogy Csabinak is írtam Marvint példaként említettem, hogy ha már fiatalokat kell behozni, akkor minimum ilyen szintet..lehetőleg Marvinétól is többet.

Remek, hogy egy Castillás srác, aki kapott 20 percet, de ez konkrétan egy fontos meccs volt..Mármint ha versenyben akar a Real maradni a bajnoki aranyért vagy második helyért.

Szegény srácnak nem volt egy értelmes megmozdulása, labdaátvétel gond volt, helyezkedés nem jött be..Kisérletezzünk, de ne egy ilyen fontos meccsen és akkor már minőségibb emberekkel. Ennyit szerettem volna leírni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. március 1., hétfő 23:32

ToniKroos írta:
Steve írta: Ezt a Hugó Dórát ki és hol találta?

Értelmes megmozdulása nem volt. Vagy ez ilyen alapkövetelmény manapság, hogy hasra kell esni a labdában?

Azt hiszem az nem túl merész, ha bárkivel fogadok, hogy nem ő lesz az új CR. :kalapos:

Akkor már a Marvin gyereket kellene erőltetni, ha már feladtuk a ligát is és óvodát nyitottunk. Ő legalább futni, meg labdát kezelni tudott, még ha ő sem lesz az új CR, akkor is. :)
Az Hugo Duro center, Marvin meg szélső. Szóval nem teljesen értem, hova kellett volna behozni. Getafeból jött amúgy, de én nem emlékszem, hogy csinált volna olyan hatalmas technikai hibát ami miatt így ki kellene emelni. Behozták, hogy legyen egy friss ember aki a beadásokra érkezik ott elől. Egy Castillás srác, aki kapott 20 percet. Ha most ez CR lett volna, lehet ő se tett volna hozzá többet, ilyen körülmények között.
Nyilván nem a srác tehet róla, hogy rá esett a választás, ő épp kimaxolja a karrierjét..
De normál esetben, ilyen Dúróknak, Parkoknak, de még Vinyót is említhetném, a Real Madrid közelében sem lenne helyük..
Oké Vinyó megint ott volt, gól, de hát most is akkora suta volt, hogy telibeverte a védőt a lövéssel, bár már védjegye/skillje ez a flipper gól.. :D , továbbra is kabaré nekem a pali..
Engem az bosszant leginkább, hogy elvertünk több 100misit a támadóalakzatra és akkor egy olyan arc a csatárunk, aki egy Getaféba nem fért be, mert kölcsönadták a castillának, vagy valami ilyesmi, ha jól értettem.. :ike:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2021. március 1., hétfő 23:32-kor.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 1., hétfő 23:23

Csabi írta:
Steve írta:

Akkor már a Marvin gyereket kellene erőltetni, ha már feladtuk a ligát is és óvodát nyitottunk. Ő legalább futni, meg labdát kezelni tudott, még ha ő sem lesz az új CR, akkor is. :)
sérült, nem?
Összehasonlításként említettem, hogy én nem vagyok ellene a fiatalításnak. Manapság már az elvárásaim sem nagyok. De az nem hátrány, ha egy Real játékos valamit legalább tud.

Vagy labdát kezelni, vagy futni, vagy cselezni, vagy beadni, támadóként mondjuk gólt szerezni. De legalább ezek közül egyet nagyjából. :kalapos:

Döbbenet, hogy micsoda arcok tudnak manapság perceket kapni. Gondoltam megspórolom a karaktert és leírom most, hogy Dóra nem lesz a jövő Realjának az építője.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 1., hétfő 23:21

Steve írta: Ezt a Hugó Dórát ki és hol találta?
ő nem is saját nevelés, a Getafe kölcsönjátékosa :lol:

lehet ezért szimpatikus Zizunak? :hmmm:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. március 1., hétfő 23:20

Steve írta: Ezt a Hugó Dórát ki és hol találta?

Értelmes megmozdulása nem volt. Vagy ez ilyen alapkövetelmény manapság, hogy hasra kell esni a labdában?

Azt hiszem az nem túl merész, ha bárkivel fogadok, hogy nem ő lesz az új CR. :kalapos:

Akkor már a Marvin gyereket kellene erőltetni, ha már feladtuk a ligát is és óvodát nyitottunk. Ő legalább futni, meg labdát kezelni tudott, még ha ő sem lesz az új CR, akkor is. :)
Az Hugo Duro center, Marvin meg szélső. Szóval nem teljesen értem, hova kellett volna behozni. Getafeból jött amúgy, de én nem emlékszem, hogy csinált volna olyan hatalmas technikai hibát ami miatt így ki kellene emelni. Behozták, hogy legyen egy friss ember aki a beadásokra érkezik ott elől. Egy Castillás srác, aki kapott 20 percet. Ha most ez CR lett volna, lehet ő se tett volna hozzá többet, ilyen körülmények között.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. március 1., hétfő 23:14

Ezek ellen általában jó meccseket játszunk. Évek óta.
Kár volt a meccsért egyébként, mert ha 3-1, vagy 4-1es vereséggel hazamennek, egy szót sem szólnak. Úgy, hogy nem volt csatárunk sem. Mert nem volt. Ez a két gúnycsatár (Mariano és Duro) jó esetben max. labdaszedő lehetne egy Real Madridban.
Nálam a meccs embere nem Portu volt, hanem Lucas. Ilyen is ritkán van. Elképesztőt dolgozott, jól játszott, tette a dolgát.
Nem újdonság vagy spanyolviasz, de egyértelmű, hogy nyáron kell egy csatár. Az egy szem Benzema kevés. Ha nem jön a két nagy név, akkor kell más, kölcsönbe, végleg, bánja a tököm, de jönni kell valakinek, mert egy csomó pontot vesztünk olyan meccseken, amikor az ellenfél játékosainak a hátát véresre sérti a saját hálójuk. Nagyon lerágott dolog, de ilyenkor de jó lenne csak egy Aspas féle öreg róka is, ha más nincs. Még azzal a rossz Mayorallal is előrébb lennénk beugróként, mint akiket év elején itt hagytak helyette. Az egyik akkora tota, hogy haza kellett zavarni Frankfurtba, a másik meg teljesen impotens, de kiseprűzni sem lehet. A Duro félék meg szót sem érdemelnek. Nagyon nagyon kell a két emlegetett nagy név előre nyáron, vagy legalább az egyikük.
Vinyón azért jót röhögem. Megint kihagyta volna onnan is, ha a védőről nem pattan be. A szar gólok koronázatlan királya.
Összességében a csapat nálam dicséretet érdemel, odatették magukat, mentek, de szerencse sem volt és csatár nélkül nem megy. Nem lőhetnek mindig gólt a védők. Az jó, hogy a sérülésből térnek vissza az emberek. Rodrinak külön örülök. Ő jó lesz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. március 1., hétfő 23:10

Steve írta:

Akkor már a Marvin gyereket kellene erőltetni, ha már feladtuk a ligát is és óvodát nyitottunk. Ő legalább futni, meg labdát kezelni tudott, még ha ő sem lesz az új CR, akkor is. :)
sérült, nem?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. március 1., hétfő 23:07

Steve írta: Ezt a Hugó Dórát ki és hol találta?

Értelmes megmozdulása nem volt. Vagy ez ilyen alapkövetelmény manapság, hogy hasra kell esni a labdában?

Azt hiszem az nem túl merész, ha bárkivel fogadok, hogy nem ő lesz az új CR. :kalapos:
Allitolag a mi hazank mozgalomtol igazolta a Castilla a nyaron. Mar lott is egy csomo golt vagy valami ilyesmi.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. március 1., hétfő 23:07

na, rég kúrt fel ennyire mérkőzés.
Nagyon kellett volna a győzelem, hogy a derbire jó eséllyel forduljunk rá.
Most jelentősen kedvezőtlenebb helyzetben megyünk neki.

2. félidő elején egyébként ez milyen taktika akart lenni?
borzalmas össze-visszaság volt a pályán.
KP sokszor nem létezett, elől állt mindenki egy vonalban fent.


Az meg egy rossz vicc, hogy a VKP a csapat legveszélyesebb játékosa az ellenfél kapuja előtt.
ZIDANE

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 1., hétfő 23:05

Ezt a Hugó Dórát ki és hol találta?

Értelmes megmozdulása nem volt. Vagy ez ilyen alapkövetelmény manapság, hogy hasra kell esni a labdában?

Azt hiszem az nem túl merész, ha bárkivel fogadok, hogy nem ő lesz az új CR. :kalapos:

Akkor már a Marvin gyereket kellene erőltetni, ha már feladtuk a ligát is és óvodát nyitottunk. Ő legalább futni, meg labdát kezelni tudott, még ha ő sem lesz az új CR, akkor is. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2021. március 1., hétfő 23:07-kor.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 1., hétfő 22:59

Legalább mínusz két emberrel kezdünk minden meccset, így nem rossz ez. Sokkal rosszabb meccset húztunk be, ezúttal nem jött össze.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. március 1., hétfő 22:55

Elso felidot lehozzuk 9lovesi kiserlettel. Tettuk vettuk,mondom ebbol baj lesz more,nem ehhez vunk szokva. Zz intezte is a bajt :mrgreen: mi a bubanatos fasznak kellett atallni 3 belso vedore? Semmi logika nem volt benne,megérte.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3896
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. március 1., hétfő 22:54

ha az Atalanta ellen nyomunk egy ilyen bénázást a helyzetekkel, mint ma, akkor szépen meg leszünk kukizva.


Casemiro gondolom CS-ezett az éjjel, mert benne maradt legalább 2 gól.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. március 1., hétfő 22:53

Kár érte, eskü a legélvezhetőbb meccsünk volt talán a szezonban. Mintha érdekelte volna a játékosokat a meccs. Nyerni kell hétvégén.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. február 26., péntek 6:51

Pár hete nem pofáztam, amikor Militaot a 9. percben kiszórták. Ugye akkor se illik, ha a 18.-ban sem :lol: :lol:

Mindkét esetben egyértelmű gólhelyzetet akadályozott meg a védő. A piros lap teljesen jogos volt mindkét esetben. Nem is értem, hogy lehet ezt megkérdőjelezni... Ja de bocs... Az Atalanta a legszimpatikusabb olasz csapat a BL-ben és áldozattá váltak, mi meg a legutáltabb csapatként nyertünk ezen. Ez magyarázat.. Mocskos német bíró a mindenki által kedvelt csapat miatta esik ki...

Addig fognak pofázni, hogy a végén eltörlik a jogos piros lapot...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég