Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 7., vasárnap 18:23

Sierra írta: Most a 11-es megint olyan dolog, hogy ha megadják, akkor máshogy alakul a meccs. Lehet aztán nem jön a Benzema gól.
Kerlon írta:Egy szem Benzema meg Vini a kiraly.
És az is a baj, hogy Benzema még mindig hullámzó. Hol jobb meccsei vannak, hol gyengébbek. És miután kb tőle függünk, így még nehezebb.
Ha nincs a palyan meg annyit se tudunk, amit lattunk. Miert nem jatszik tobbet Mariano csak egy sprintelo boja
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 7., vasárnap 18:21

Most a 11-es megint olyan dolog, hogy ha megadják, akkor máshogy alakul a meccs. Lehet aztán nem jön a Benzema gól.
Kerlon írta:Egy szem Benzema meg Vini a kiraly.
És az is a baj, hogy Benzema még mindig hullámzó. Hol jobb meccsei vannak, hol gyengébbek. És miután kb tőle függünk, így még nehezebb.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. március 7., vasárnap 18:20

Úgy néz ki, hogy idén BL-t kell nyerni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. március 7., vasárnap 18:20

A merkozes elott Norbiek arrol beszelgettek, hogy ez a derbi olyan fontos meccs mar mint az El Clasico, azon a szinten van. Hat, szerintem sosem volt es sosem lesz azon a szinten, ez egy borzasztoan szar derbi volt, aki semlegeskent leult meccset nezni, szerintem elaludt a 20. perc kornyeken. Nincsenek nezok, nincs tuz.
Undorito ez az Atleti, mi meg annyira impotensek, annyira szedett vedett csapat vagyunk, hogy az nem igaz. Foleg az elmult evekhez kepest hatalmas a kulonbseg, a 40 eves CR eskuszom harmat rugott volna ma.
Egyet szabibol :D
:goat:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 7., vasárnap 18:18

ateeemadrid írta: Na ezért nem mind1, hogy megkapsz-e egy jogos tizit, vagy sem. A játék a szokásos, az 1 pont kevés, de azért még lehet keresni valónk, most pl az Atletinek jön 2 nehéz meccs is, lesz még barca atleti, clasico, stbstb. Roncsderbi. :D
+1

Kurvara nem volt mindegy az a 11es.

Kar erte.
De kb orulhetunk az egy pontnak is sajnos. De ketlem hogy a bajnoki cim meglesz. Ma nyerni kellett volna.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. március 7., vasárnap 18:18

Veszekedhetunk benzeman meg viniciuson, de ha a ket vakeger megadja a full kezezest akkor elhozzuk a harom pontot szar jatekkal es gyenge csapattal is a bunkerezok ellen..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 7., vasárnap 18:18

Sierra írta: Alig várom hogy vége legyen ennek a türhő szezonnak. Mióta a realnak szurkolok, ennyire impotens csapatot még nem láttam. 26 meccsen 44 gól. :lol: még a 2 gól/meccs sincs meg. Az a baj, hogy ha nem veszünk pár új arcot, amire megvan az esély, akkor jövőre is nézhetjük ugyanezt a fost.
Jaja, szegyen, hogy milyen tamadok vannak a csapatban. Egy szem Benzema meg Vini a kiraly.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 7., vasárnap 18:14

Alig várom hogy vége legyen ennek a türhő szezonnak. Mióta a realnak szurkolok, ennyire impotens csapatot még nem láttam. 26 meccsen 44 gól. :lol: még a 2 gól/meccs sincs meg. Az a baj, hogy ha nem veszünk pár új arcot, amire megvan az esély, akkor jövőre is nézhetjük ugyanezt a fost.

Norbi90
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. március 7., vasárnap 18:14

benzin tolt egy bl döntös driblit, ilyet mint a Real Madrid , soha senki se ember se csapat nemtud kiváltani bennem, egyszeruen olyan érzelmek szabadulnak fel bennem amit okoznak hogy iylen nicns mégegy, jobb mint bármelyik ital drog szamomra mondom nektek!! sose adják fel ezek a fiaim, és ne gyertek hogy ha ugy jatszananak akkor nemkéne szenvedni, nemérdekel, imádom őket !! le a kalappal , benzemától kezdve casemiroig. :sziv: :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. március 7., vasárnap 18:13

Na ezért nem mind1, hogy megkapsz-e egy jogos tizit, vagy sem. A játék a szokásos, az 1 pont kevés, de azért még lehet keresni valónk, most pl az Atletinek jön 2 nehéz meccs is, lesz még barca atleti, clasico, stbstb. Roncsderbi. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 7., vasárnap 18:11

Atma ennyi, lofaszjoska foci meg egy Suarez. De Simeone a zseni, ilyen kerettel ekkora szart..

TBO a legjobb jelenleg, ezt a meccset meg lehetett volna nyerni, csakhát elöl vannak gondok.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. március 2., kedd 10:24

h3x0r írta: A Getafe(?) ellen jo volt a 3 vedos rendszer, csak epp Mendy tamadasban nem Marcelo.
Ez oké. Ezért is írtam, hogy értem mit akart. Csak semmi nem indokolta, mert jól ment a csapat az alapfelállással is. A váltásnál meg látszott 5 perc után, hogy szétestek, mindenki össze-vissza volt, megszűnt a k.pályánk meg a szélső védős védkezésünk. De nem állt vissza, jött is a gól.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 2., kedd 10:06

h3x0r írta:
M1Ö írta: Kár érte bizony! Én is sírtam itt, hogy nem.bírom nézni a szenvedésüket. Ahhoz képest nagyon össze kapták maguk. Ez a tegnapi egy igazságos világban 3-1 ide. :/ Kár volt azért a Zizou taktikásásért. Értettem az ötletet, azt viszont nem, hogy minek most kellett váltani, mikor jót ment a csapat az első felesben. Utána a 2-ban is, egyből miután vissza váltottunk 4 védősre.
A Getafe(?) ellen jo volt a 3 vedos rendszer, csak epp Mendy tamadasban nem Marcelo.
Zizu elhitte. Az ott akkor azért működött, mert a megfelelő emberek voltak a megfelelő posztokon. Nacho-Varane-Mendy, ahol Mendy beton, így lehet mellette egy támadó a szélén (Marcelo) és Nachonak rengeteget besegített Marvin. Ez Casemiroval középen, Mendy széllel alapból halott ügy volt.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. március 2., kedd 9:54

Valamiert pont ami olyan jol ment tavalyi szezonban (fegyelmezett vedekezes) az veszett el. Nem csapkodja mar senki Mendy-t vizes papuccsal es ossze vissza kevereg a palyan. :) A'la Marcelo.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 2., kedd 9:50

Mendyt berakod ott bal védőnek leghátra, vizes papuccsal seggbevered ha a kp-ra mer menni, és 100/100 szélsőt leszed mint az Alien.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 2., kedd 9:43

M1Ö írta: Kár érte bizony! Én is sírtam itt, hogy nem.bírom nézni a szenvedésüket. Ahhoz képest nagyon össze kapták maguk. Ez a tegnapi egy igazságos világban 3-1 ide. :/ Kár volt azért a Zizou taktikásásért. Értettem az ötletet, azt viszont nem, hogy minek most kellett váltani, mikor jót ment a csapat az első felesben. Utána a 2-ban is, egyből miután vissza váltottunk 4 védősre.
A Getafe(?) ellen jo volt a 3 vedos rendszer, csak epp Mendy tamadasban nem Marcelo.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. március 2., kedd 9:39

Kár érte bizony! Én is sírtam itt, hogy nem.bírom nézni a szenvedésüket. Ahhoz képest nagyon össze kapták maguk. Ez a tegnapi egy igazságos világban 3-1 ide. :/ Kár volt azért a Zizou taktikásásért. Értettem az ötletet, azt viszont nem, hogy minek most kellett váltani, mikor jót ment a csapat az első felesben. Utána a 2-ban is, egyből miután vissza váltottunk 4 védősre.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 2., kedd 9:31

Esélytelen így sajnos a bajnokság, Benzemán kívül ad hoc gólszerzők, nincs akinek a heréjéről bepattanjon vagy aki elöl megteremti a különbséget. Szomorú, mert ez a mirelit mikrózott keretünk a támadósorig még mindig európai szinten is elit, csakhát nem tud gólpontokban megmutatkozni. A BL-ben makkolással, összeszedettséggel sztem egy elődöntő is összehozható.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. március 2., kedd 9:06

Így másnap is azt látom, hogy ezt kötelező lett volna behúzni.
Mind a Barca, úgy az ATMA is egy nehezen vehető akadályt abszolvált, nekünk sajnos nem sikerült.
Másfelől, a madridi derbi megnyerése esetén így baromi közel kerülhettünk volna a tűzhöz.
ZIDANE

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 2., kedd 8:50

Egy ilyen nehéz pályán nem szégyen otthagyni 2 pontot :mrgreen:

Jó meccs volt végre, nem vájtam ki a saját szememet tőle, igazából nem tragédia ez az X, a kötelezőket kell továbbra is hozni, meg a két rangadót, akkor meglehet. Jó formában kezdünk kerülni, a januári alapozást nem bírta mindenki, de most meglesz az eredménye :D Nagyon nagy meccs lesz a hétvégi, ahol ott már nem elég az X, győzni kell. Az, hogy erre mennyi esély van felesleges latolgatni, ilyen meccsen mindegy a forma. Egyik csapat sem fog nekimenni a másiknak, 1 gólos meccs lehet, remélem mi szerezzük azt, ha így lesz. Ha nem győzünk lezárhatjuk a bajnokságot kis túlzással, de emiatt ne legyen a fiúkon nyomás :mrgreen: :mrgreen:
Az, hogy mit talál ki Zidane, nem érdekel, valamit húzni fog valószínűleg. Kell is ennyi sérülttel, nincs is alapcsapatunk jó formán. Mindenáron győzni kell, de szerintem meg tudják csinálni a srácok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég