Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 2., csütörtök 17:06

nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe
2-nél több belső középpályás biztosan nem fog jönni, ha senki nem kerül eladásra a meglévők közül.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 17:05

Ezt a Marcas képet egyre jobban aláírnám én is. Bár szerintem Bale nem idevaló, de Mariahoz képest előrelépés, mondjuk mibe fájna nekünk ez az előrelépés... Ott van egy kérdőjel Carvajal mögött oda meg nyugodtan be lehetne rakni Nachot. Lenne egy ilyenünk:
Casillas, López, Mejias
Carvajal, Arbeloa, Ramos, Varane, Pepe, Albiol, Marcelo, Nacho(előnye, hogy bárhova berakhatod és viszonylag tűrhetően is teljesített eddig.)
Modric, Güdogan, Alonso, Kondogbia, Khedira
Bale, Callejón?, Özil, CR, Jesé
Benzema, Morata

Nálam Modric még mindig nem tkp, ezért raktam hátrébb illetve Callejónt elengedném és hoznám még a Draxler gyereket cserének. Illetve Kondogbia helyére, akár jöhetne Casemiro is. Ja és Verratti helyett a németet preferálom.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 17:03

accel írta:nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe, azért ha khedira nem lenne ott, akkor sokkal nyugodtabb lennék :coffee:
Arbeloa, mint bal bekk? Az rendben, hogy helyettesíthetné Marcelot, ha nagyon kell, de azért mégis csak jobb oldalra kellett volna tenni. :roll:
Továbbá Varane már Pepe előtt van a sorban, és Albiolt is elengedhetnénk. Nacho megállja ott a helyét. CS0kival abban mondjuk nem értek egyet, hogy Nacho legyen Marcelo alternatívája. Ha nagyon muszáj, ki lehet tenni a szélre, de Ő inkább középső védő.
Verratti inkább Alonso alternatívája, ahogy Kondogbia meg Khediráé. De ettől féltem, hogy Khedirával továbbra is a kezdőben számolnak. (Igen, tudom, hogy ez csak a Marca ötlete. De közel állhat sajnos a valósághoz.)
Callejón jövőre is velünk lesz. Hurrá! Bale...
Morata meg -bármennyire is csípem- most még szerintem kevés egyedül Benzema mögé. :unsure:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 16:51

accel írta:nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe, azért ha khedira nem lenne ott, akkor sokkal nyugodtabb lennék :coffee:
Hát, ha jövőre nem igazolunk csatárt, akkor meghalok...

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 16:48

nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe, azért ha khedira nem lenne ott, akkor sokkal nyugodtabb lennék :coffee:

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 2., csütörtök 16:44

ha a mai hírek alapján kapunk egy carvajal,kondogbia,verratti/gündogan,bale névsort akkor velük megint baromira megfiatalodna a keret , plusz a cikkben azt is megemlítik hogy jesé és morata nyártól a felnőtt keret tagjai , szintén 20 évesek.

carvajal visszahozatala elég kézenfekvő, régóta beszédtéma . jót tett neki ez a tanuló év a bundesligaban, megfelelő tapasztalatokat szerzett, szerintem bedobhatjuk a mély vízbe arbeloa helyén. kondogbia egyértelműen essien szerepét venné át . elég fiatal ő is, nagyon jó adottságokkal. elnézve nem egy világklasszis kaliber, de idővel egy jó játékos válhat belőle a posztján. verratti és gündogan szintén fiatalok, elég jó képességekkel azon a poszton ahol a leggyengébbek vagyunk. gündogan talán már tapasztaltabb , de ancelotti nyilván verrattit szeretné jobban szóval ő lesz a befutó nagy valószínűséggel. bale-el kapcsolatban többször is leírtam a aggályaimat . nem gondolom hogy illene abba a stílusba amit nekünk valójában játszanunk kéne. én őt nem látnám szívesen főleg nem ennyi pénzért.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 2., csütörtök 16:43

"-> Lucas Digne, nyáron lesz 20 éves (Varane korosztály), a Lille bal bekkje és irtó szép jövőt jósolnak neki, emellett fél Európa már most sorban áll a fiúrt (MU, Chelsea, az olaszok és állítólag a Real is figyeli már egy jó ideje)! "


Ha ilyen jó, kár elcseszni azzal a karrierjét, hogy idehozzuk. Én továbbra is azt mondom, hogy itt van Nacho. Nem volt szar, amikor játszott, védekezőbb felfogású. Meg mégiscsak saját nevelés.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 16:28

madridronie írta:
Valaki (talán madridione) ajánlott egy Franciaországban játszó srácot, ki Ő és hány éves és mit tud és mennyire becsülöd a vételárát?
Így van, én voltam! :D --> Lucas Digne, nyáron lesz 20 éves (Varane korosztály), a Lille bal bekkje és irtó szép jövőt jósolnak neki, emellett fél Európa már most sorban áll a fiúrt (MU, Chelsea, az olaszok és állítólag a Real is figyeli már egy jó ideje)! Pár meccsen láttam a srácot; azokon csapata egyik legjobbja volt; határozott, technikás srác! 8-15 millára taksálják, de lesz az még több is, ha hagyják fejlődni, játszani! ;)
Erdekes, h MU is, amikor nekik ott van egy Buttner Evra utan, es meg Fabio is aki most kolcsonben van.
Zizout vissza kell tenni a regi munkakorebe.
Egyebent a Castillaba is igazolhatnank, vannak a francia masodosztalyban azert jocskan nagy tehetsegek.
Olyan opcioval mint Casemiro, elhoznank 1 evre kolcsonbe, igy evente lehetne 2-3 embert probalgatni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 2., csütörtök 16:22

Khedira: talán naiv álom, de reménykedem, hogy Mourinho távozásával ő is dobbant...
77 milla+Chicarito=CR: A Sun nyilván nem nézett rá a naptárra, április 1-én ez poénnak éppen elmegy...


Csatártéma: Én hanyagolnám a Cavani/Agüero/Falcao vonalat...
Benzema mögé hoznék egy padot tűrő, de labdával azért nem fogalmatlan tagot. Benzemát meg tolnám egy normális, focizós játékrendszerben. Egy "sztárcsatár" érkeztével Benz megint koptathatná a padot. Remélem az új edző nem a BEFU(b@szd előre, fuss utána) taktikát erőlteti majd, akkor Benzemával nem lesz gond.
Amúgy is a kp. brutális megerősítése a lényeg, a támadószekcióba meg úgy néz ki, Perez Balet-t akarja, az meg komoly lóvé...
Középpályára a Vidal-Pogba-Verratti-Luis Gustavo-Ramires-Gündogan hatosból kell legalább 2. Kondogbia lehet a 3. de padra.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 16:22

Valaki (talán madridione) ajánlott egy Franciaországban játszó srácot, ki Ő és hány éves és mit tud és mennyire becsülöd a vételárát?
Így van, én voltam! :D --> Lucas Digne, nyáron lesz 20 éves (Varane korosztály), a Lille bal bekkje és irtó szép jövőt jósolnak neki, emellett fél Európa már most sorban áll a fiúrt (MU, Chelsea, az olaszok és állítólag a Real is figyeli már egy jó ideje)! Pár meccsen láttam a srácot; azokon csapata egyik legjobbja volt; határozott, technikás srác! 8-15 millára taksálják, de lesz az még több is, ha hagyják fejlődni, játszani! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 2., csütörtök 16:24-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 16:21

Numbernak meg mindegy csak fekete legyen meg lokaj,beszélje a franciát,akkor jöhet:DDD
na ez nem igaz, mert a kp-ra nalam Vidal-Veratti a nyaro.
Balhatved is csak Marcelo moge kerestetik. Ziozu ajanlotta nekunk Trémoulinast(Bordeaux) es Cissokhot 5-10 millaert. Rosszabbul nem jartunk volna egyikkel sem, arban viszont sokkal jobban megertek volna.
Ertem en a trefat.:smile:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 2., csütörtök 16:18

Galacticos írta:
hehe írta:gündogan
én nála félnék hogy csak egy elem egy jól működő rendszerben.
értem én, hogy ettől tartassz, de egyértelműen látható volt, hogy higgadt, nem jön zavarba ha sokan veszik körül, gyors, technikás és a játékhoz is van esze... ezen képességek pedig nem magyarázhatóak csak szimplán azzal, hogy "egy elem egy jól működő rendszerben"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 16:09

Ezzel en is igy vagyok. Csaloka ez szerintem. Iden nyaron sok jatekost el fognak vinni a Dortmundbol, de allitom hogy azok nagyresze a negyedet nem fogja hozni annak amit ott mutatott. Kezdve peldaul Levandowskival. De szerintem Gundogan is ez az eset. Kagawa is jo pelda..."

Ezt írtam már én is,de megkaptam hogy mi köze van a Sahin féle estnek Gundoganhoz...úgyhogy nem akartam vitatkozni inkább senkivel.Én nem vagyok amúgy szétesve a töröktől....

Numbernak meg mindegy csak fekete legyen meg lokaj,beszélje a franciát,akkor jöhet:DDD
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 16:08

Én. Gondolkodás nélkül. ;)
marmint a rajtunk kivul.:mrgreen:
szerk:
Kérdés, hogy Coentrao is így gondolja-e. Tavaly, és idén is Marcelo sérüléséig, folyamatosan jöttek a hírek, hogy dobbantana, mert nem akar padot koptatni. Ha most az új edzőnél megint Marcelo lesz nyomatva agyba-főbe (amit nagyon remélek, és igen reális esély van rá), akkor megint csak lépni akar majd. Ráadásul a mostani tűrhető játékot is a folyamatos lehetőség miatt tudja hozni. Amikor ritkábban játszott, ennél rosszabb volt. És újra az lenne. Most jobb árat tudnánk érte kérni, mint jövőre. Ezt sem kéne szem elől téveszteni.
Valaki (talán madridione) ajánlott egy Franciaországban játszó srácot, ki Ő és hány éves és mit tud és mennyire becsülöd a vételárát?
+ a Chelseanek es Tottnak nincs normalis balhatvedje. Konnyen johet 1-1 ajanlat toluk. Nem hinnem, h 1000 szallal kotodne hozzank. Szerintem talalnank hasonlo kaliberu jatekost a frtancia bajnoksagban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. május 2., csütörtök 16:12-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 16:08

norbinovak írta:Végül Vidal vagy Kondogbia? Ez komolyan kérdés? Meg remélem tisztában vagytok vele, hogy a hírek arról szóltak, hogy Kondogbia Essien helyére jönne, vagyis a PADRA. Khedira lenne továbbra is a kezdő ezek szerint. Biztos, hogy ezt akarjuk?!
Azert remenykedjunk benne, hogy ancelotti mesternél sami nem lesz alapkezdo. En legalabbis ebben bizom. :-)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 15:59

Galacticos írta:coentraot én nem passzolnám el, nem őt kéne eladni hanem abranak kellene fizetni mourinhoért, és mindjárt ott lennénk mintha eladtuk volna coentraot, van is egy coentraonk és nem is vagyunk világ viccei hogy ingyen elengedjük az egyetlent.
Kérdés, hogy Coentrao is így gondolja-e. Tavaly, és idén is Marcelo sérüléséig, folyamatosan jöttek a hírek, hogy dobbantana, mert nem akar padot koptatni. Ha most az új edzőnél megint Marcelo lesz nyomatva agyba-főbe (amit nagyon remélek, és igen reális esély van rá), akkor megint csak lépni akar majd. Ráadásul a mostani tűrhető játékot is a folyamatos lehetőség miatt tudja hozni. Amikor ritkábban játszott, ennél rosszabb volt. És újra az lenne. Most jobb árat tudnánk érte kérni, mint jövőre. Ezt sem kéne szem elől téveszteni.
Valaki (talán madridione) ajánlott egy Franciaországban játszó srácot, ki Ő és hány éves és mit tud és mennyire becsülöd a vételárát?
numberone1 írta:el-Unicum. Rosszul tudom, h nekunk kellett fizteni az internek Mourinhoert?
Jól tudod. Valaki 8 milliót írt, de én nem emlékszám már az összegre.
numberone1 írta:Ki cserelne el Lucast DMre? :roll:
Én. Gondolkodás nélkül. ;)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 15:58

Mar nem tudtam szerkeszteni, bocsi a duplaert:
én nála félnék hogy csak egy elem egy jól működő rendszerben. ott van sahin is, kurva jó volt a dortmundban, persze ő más tudom, de ott volt még kagawa is. a dortmundban kagawa nagyon adta, a unitedbe megaz túlzás lenne állítani hogy flop de nem nagy durranás, csak egy a sok közül.
Nekem is ez a gondom vele. Azert az erdekes, h vannak akik Reust lefitymaljak de Gundogant hoznak. Ha Gundogan jo lehet a Realba akkor Reus is. De szerintem ne bennuk gondolkozzunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 15:50

Vegig olvasva oldalak tomkeleget, reagalnek par temara.

Coentrao, emlekszem annak idejen Zizou beajanlott 2 opciot is Marcelo moge, 5-10 misibe fajt volna. Alapban nekem nincs gondom Fabioval, de az ugylettel igen mert szepen lehuztak(jose es mendes) Perezt. Ha jonne egy jo ajanlat en is elengednem, es hoznak helyette egy olcsobbat a francia bajnoksagbol.

el-Unicum. Rosszul tudom, h nekunk kellett fizteni az internek Mourinhoert? minhat remlene, h igy tortent.
Nem ertem Perezt, h miert engedi magat ennyire megveztni Mou altal. Az atigazolasi ugyletek, emberek eltavolitasa, jatekosokkal valo nezelteresek es most ez kozos megegyezes(o akar lepni). Ez f*sztalicska lehetne halas, soha nem volt ilyen jo fonoke mint Perez.

KP, nekem van olyan erzesem, h a juveval nagyon jo uzletet lehet kotni. Nem tudom, de szerintem ok nagyon akarjak Higut es meg a DM sem elkepzelhetetlen. Ilyenre szamitok, Higu es nemi kezpenz Vidalet v Higu+DM es Vidal+ nemi kezpenz. Barmelyik is lesz mi jol jarunk, hacsak megveszik oket mar akkor is.

Bale, Szerintem bevallhat. Sokan attol tartanak, h bunker focit jatszo kises kozepcspatok ellen nem vallna be.
Eddig en is ezen a velemenyen voltam. De sokkal mas lesz kozeppalyank, ha Modric-Vidal-Veratti lesz + Benzi elol. Sokkal jobban meg lesz bontva az ellenfel vdekezese, mint most. az elso gol utan meg muszaly kitamadniuk es onnantol mar veguk lesz. Egy Arbeola-Khedira-DM-Ozil-Higu tengelyt elbirt a csapat, akkor egy Bale mar feludules lesz.
Szogleteknel, szabiknal nagy hasznat tudnank neki venni mint sajat mint az ellnefel kapujanal amiben pont az egyik legnagyobb hianyossagunk. Tegnap neztem par Lucas videot, hat szivfajdalmam, h nem igazoltuk le. Ha lehetne igazolni nalam is elsodleges lenne, akkor ot igazolnam.
Ugyanazért, amiért Lucast is. A bevételeik javarészt a sejktől jönnek, és ezt a FFP tiltja. Ha jó üzletet tudnak kötni, valószínűleg belemennek. Erre példa Verratti: 12 millióért vették, 25-ért viszik. Lucast 45(?)-ért vették, kapnának egy di Maríát +20-25 milliót mellé, szerintem simán elgondolkoznának rajta.
És ahogy mondani szokás, kérdezni nem fáj.
Ebben is van racio, az arabok mindig is nagy kufarok voltak. Ha megerzik a penz szagot akkor nem szamit mas.
Ami viszont megatolhatna ezt az ugyletet, ha Wenger erkezne a PSG-hez, abban biztos vagyok, h ragaszkodna hozza.
Ki cserelne el Lucast DMre? :roll:

off:
akinek gondja van a szerkesztessel es a smajlikkal(nekem is), azoknak egy kis trukk. nyissak meg a madridistat, es masoljak at a szmajlikat v az idezest. :wink:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 2., csütörtök 15:45

"Meg leírom megint, a Juventus nem fogja odaadni a Pogba + Vidal pakkot. Az egyiket engedheti el. Mind a kettőt nem fogja. Szerintem Vidalt fogja elengedni, mert drágábban tudják értékesíteni, míg Pogba fejlődhet (és így drágulhat).

Végül Vidal vagy Kondogbia? Ez komolyan kérdés? Meg remélem tisztában vagytok vele, hogy a hírek arról szóltak, hogy Kondogbia Essien helyére jönne, vagyis a PADRA. Khedira lenne továbbra is a kezdő ezek szerint. Biztos, hogy ezt akarjuk?
Egyébként nem lehet, hogy azért áll fél Európa sorba Kondogbiárt, mert tehetséges és OLCSÓ? Ha megtehetnék, hogy leteszik az árát Vidalnak, vajon akkor is Kondogbiáért állnának sorba? Inkább jöjjön egy nevesebb, drágább arc, mint Kondogbia, mert az Khedira távozását vetíti előre, amiről sajnos hír sincs. Vagy csak nem találkoztam vele. :P"

Teljesen adom, amit írsz Toky! A Vidal/Pogba témáról már leírtam, szerintem is Vidalt engednék el könnyebben, persze Őt is a megfelelő összeg ellenében.

Kondogbiával kapcsolatban szinte ugyanezt akartam írni, de mire hazaértem megelőztél. Padra jó megoldás lenne, mert olcsó és fiatal, illetve az is egyértelmű, hogy Khediránál jobb... Amennyiben van némi esély is Vidalra, akkor hozni kell. Ha ehhez az kell, hogy Higuain és Di Maria Torinoba menjen, akkor is, mert nagyon hosszú időre meg lenne oldva az egyik legfontosabb poszt!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 15:37

Galacticos írta:én nála félnék hogy csak egy elem egy jól működő rendszerben. ott van sahin is, kurva jó volt a dortmundban, persze ő más tudom, de ott volt még kagawa is. a dortmundban kagawa nagyon adta, a unitedbe megaz túlzás lenne állítani hogy flop de nem nagy durranás, csak egy a sok közül.
Ezzel en is igy vagyok. Csaloka ez szerintem. Iden nyaron sok jatekost el fognak vinni a Dortmundbol, de allitom hogy azok nagyresze a negyedet nem fogja hozni annak amit ott mutatott. Kezdve peldaul Levandowskival. De szerintem Gundogan is ez az eset. Kagawa is jo pelda...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég