OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. március 3., szerda 8:15

Remy írta: Kifizették, legalább abban nem volt sose gond.
jó nekik:D
nálunk csak gyűlik de semmi nem történik vele:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 3., szerda 8:05

Kifizették, legalább abban nem volt sose gond.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. március 3., szerda 8:02

rendőröknek, orvosoknak, ápolóknak a túlóra ki van egyébként fizetve? vagy ki volt?

rendőrökkel tapasztalataim vegyesek, nekem is volt teló lopás ügyem, ott volt a biztonsági kamera felvétel, beazonosították az elkövetőt, de nem tettek semmit, mert hogy "azóta nem használja a telefont, így nem tudjuk tetten érni"....ráadásul egy zsír új iphone volt, tehát nem is egy olcsó vacak...persze a gyereket kihallgatták, aki egyszer azt mondta, hogy nem ő volt, utána hogy ő volt, de aztán elhagyta, majd jött az ő volt, és még nála van otthon szöveg, a végső verzió meg, hogy már rég eladta.
rendőrök a füle botjukat nem mozdították.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 3., szerda 7:56

Remy írta: Mármint úgy értem, hogy aki nem volt benne a rendszerben, az nem értheti teljesen.

Amúgy nem akarom védeni a rendőrséget, megvan a véleményem róla tapasztalat alapján. Csak nagyon sok esetben a kis ember, aki ti láttok az utcán, a rendszer áldozata/végterméke. Megkötött kézzel, vagy felsőbb nyomással.

De amúgy is.... Amikor pszichológiai vizsgálaton bukott embert hívnak vissza, amikor a "nagyok" unalmukban szopatjak az állományt, akkor mégis mit var sajnos a kívülálló. Milyen legyen a magyar rendőrség. :kivagyhe:
Ezért írtam, ahol egy Pintér volt a fej, nem kell csodákat várni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 3., szerda 7:53

Mármint úgy értem, hogy aki nem volt benne a rendszerben, az nem értheti teljesen.

Amúgy nem akarom védeni a rendőrséget, megvan a véleményem róla tapasztalat alapján. Csak nagyon sok esetben a kis ember, aki ti láttok az utcán, a rendszer áldozata/végterméke. Megkötött kézzel, vagy felsőbb nyomással.

De amúgy is.... Amikor pszichológiai vizsgálaton bukott embert hívnak vissza, amikor a "nagyok" unalmukban szopatjak az állományt, akkor mégis mit var sajnos a kívülálló. Milyen legyen a magyar rendőrség. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 3., szerda 7:46

Remy írta: Sok az ok okozat a rendszerben, egy olyan rendszerben, ami velejéig romlott.

Aki nincs benne, az el sem tudja képzelni, hogy milyen. Es itt nem elég az, hogy hallottam ezt azt.

Aki normális, az vagy leszerel, vagy leszerelt már, vagy betörte a rendszer, vagy elenyésző számban található meg. Nem könnyű, maradjunk annyiban.

Túloratol jol eljutottunk ide.
Ezt írom. Nem hallottam, tapasztaltam. Egy dolguk lenne, azt sem csinálják. És csak megerősíted, amit írtam.

Ezért nem érdekel, hogy mennyit túlóráznak, szemben egy orvossal vagy tűzoltóval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 3., szerda 7:39

Sok az ok okozat a rendszerben, egy olyan rendszerben, ami velejéig romlott.

Aki nincs benne, az el sem tudja képzelni, hogy milyen. Es itt nem elég az, hogy hallottam ezt azt.

Aki normális, az vagy leszerel, vagy leszerelt már, vagy betörte a rendszer, vagy elenyésző számban található meg. Nem könnyű, maradjunk annyiban.

Túloratol jol eljutottunk ide.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 3., szerda 7:28

kierkegaard írta: Nekem egyetlen egy tapasztalatom volt rendőrökkel. kb 6 évvel ezelőtt mikor raktári diákmunkából mentem hazafele és a keletinél voltam akkor két rendőr leállított és elkezdett motozni meg átnézni a cuccaimat mert azt gyanították, hogy drog van nálam. Ennek az volt az oka, hogy rájuk néztem, majd mentem tök normálisan tovább és ez gyanút fogott nekik.

Mondjuk ezzel nincs semmi baj, megértem. Amit nem, hogy miért nem a keletiben lévő arabokat basztatják akik árulták/árulják a cuccot és a bent lévő váltóhoz se engedik oda az embereket mert náluk is lehet váltani "hasonló" árfolyamon. Ez örök rejtély maradt nekem, főleg azért is mert a keletiben is van irodája a rendőrségnek.
Mert zsebbénzt kapnak védelemért cserébe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 3., szerda 7:28

R. Carlos írta:
Realista24 írta: Nyilván rendőr vagy vagy van a családban, ha ennyire szívedre veszed.

En leírtam mi a bajom velük, te nem írsz semmit. Komoly vita :smile:
Nyilván nem akartam belemenni egy olyan vitába, ahol 3-4 ember beszél ellenem és a vélemények között acab, tuskózás, féregezés, faszkalapozás és hülyézés van. Emellett még a rendőr szó hallatán a mutyizás és szopatás szó jut eszébe valakinek.

Természetesen egy 30-40.000 fős testületről beszélünk és van mindenféle ember itt, nálunk a rendőrségen is, ebben van igazság. De ez az általánosítás szerintem végképp nem helyén való. Én magamat abszolút nem érzem ilyennek pl. és az emberek visszajelzéséből sem ez jön le nekem, hogy ilyen lennék.

A másik meg az, hogy gondolom van olyan ember, akinek van negatív tapasztalata a rendőrökkel és sérelmez valamit, de a legtöbb ember csak divatból áll be a sorba és mondja a magáét. Itt se olvastam konkrét tapasztalatról, csak arról, hogy nekem van pár ismerősöm, aki bunkó... majd egyből jött az acabozás stb.

Részemről nem is akartam vitába bocsátkozni ilyen körülmények között. Meg szerintem felesleges is, mert többségben vagytok és meggyőzni úgy sem lehet senkit sem. :) Többet ehhez nem is kívánok hozzáfűzni, ebbe is úgy érzem, hogy kár volt belemenni.

Mindenhol van kivétel, ez egyértelmű. Hogy te az vagy-e? Én nem tudhatom. Ahogy írtam, ahány ügyem volt, ahány rendőrt ismerek, ahány rendőrrel keresztezték egymást útjaink, bármilyen formában, nem tudok pozitívumról beszélni.

És ezzel nem csak én vagyok így, hanem széles ismerősi körben senki.

A saját ügye a legfontosabb mindnek, aztán jön a család és ismerősök. Nem egyszer vesztem velük össze, mert rá se szartak az én ügyemre, pedig komoly volt. Legalábbis én azt hittem, hogy komoly. De nem foglalkoztak vele, majd eljutottam egy egész magas beosztású emberig, akivel elég komoly vitám alakult ki, aminek a végén megkérdeztem, hogy ez az ügy őt érintené, akkor is ezeket mondaná-e? Aztán nyilván nem válaszolt :lol:

Nyomozás? Fehérváron nagyon mentek a kocsilopások (ahogy gondolom máshol is). Tesómék verdáját lenyúlták. Mit mondtak már a legelején? Egy hónap múlva küldjük a lezárót, úgysem lesz meg, kedvelt típus, valószínű már darabokban van.

Zaklatási ügy? Válasz, nem tudunk mit csinálni.

Aztán ott vannak a kis csicskák, akik az úton szopatják az embereket, mert kiadták nekik, hogy pénzt kell beszedni az államnak. Ezzel nagy gond nem is lenne. De kit szopatnak? Az átlagembert, meg a szakadt román, olasz, német rendszámú vándorló munkásokat.

A nagymenőt is megállítják, hogy felvegyék a havi apanázst, meg hogy nyalják a seggüket.

Vannak autópálya szakaszok, ahol egy-egy műszakot adnak vesznek egymás között a rendőrök, mert olyan szintű mellékes jön össze a kamionosoktól.

Fehérvár, maffiaper, Abu ügy. Hagyjuk is.

De hát mit várunk egy olyan országban, ahol Pintér Sándor volt a fej?

Nem írok többet, mert azok már nem publikusak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. március 3., szerda 7:19

Nekem egyetlen egy tapasztalatom volt rendőrökkel. kb 6 évvel ezelőtt mikor raktári diákmunkából mentem hazafele és a keletinél voltam akkor két rendőr leállított és elkezdett motozni meg átnézni a cuccaimat mert azt gyanították, hogy drog van nálam. Ennek az volt az oka, hogy rájuk néztem, majd mentem tök normálisan tovább és ez gyanút fogott nekik.

Mondjuk ezzel nincs semmi baj, megértem. Amit nem, hogy miért nem a keletiben lévő arabokat basztatják akik árulták/árulják a cuccot és a bent lévő váltóhoz se engedik oda az embereket mert náluk is lehet váltani "hasonló" árfolyamon. Ez örök rejtély maradt nekem, főleg azért is mert a keletiben is van irodája a rendőrségnek.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. március 3., szerda 6:44

Realista24 írta: Nyilván rendőr vagy vagy van a családban, ha ennyire szívedre veszed.

En leírtam mi a bajom velük, te nem írsz semmit. Komoly vita :smile:
Nyilván nem akartam belemenni egy olyan vitába, ahol 3-4 ember beszél ellenem és a vélemények között acab, tuskózás, féregezés, faszkalapozás és hülyézés van. Emellett még a rendőr szó hallatán a mutyizás és szopatás szó jut eszébe valakinek.

Természetesen egy 30-40.000 fős testületről beszélünk és van mindenféle ember itt, nálunk a rendőrségen is, ebben van igazság. De ez az általánosítás szerintem végképp nem helyén való. Én magamat abszolút nem érzem ilyennek pl. és az emberek visszajelzéséből sem ez jön le nekem, hogy ilyen lennék.

A másik meg az, hogy gondolom van olyan ember, akinek van negatív tapasztalata a rendőrökkel és sérelmez valamit, de a legtöbb ember csak divatból áll be a sorba és mondja a magáét. Itt se olvastam konkrét tapasztalatról, csak arról, hogy nekem van pár ismerősöm, aki bunkó... majd egyből jött az acabozás stb.

Részemről nem is akartam vitába bocsátkozni ilyen körülmények között. Meg szerintem felesleges is, mert többségben vagytok és meggyőzni úgy sem lehet senkit sem. :) Többet ehhez nem is kívánok hozzáfűzni, ebbe is úgy érzem, hogy kár volt belemenni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. március 3., szerda 6:14

"Tuskónak álcázom magam
nekem mindenhez jogom van"

Nálunk itt a melóban volt két volt rendőr srác, nem voltak rossz fejek amúgy, de okosak meg munkamániások egyáltalán nem. hozták magukkal a bm-es hozzáállásukat.
3 éve volt egy közlekedési balesetem (a vétlen voltam), de rá akartak beszélni a kiérkezők, hogy menjek bele az 50-50-be..
Lusta, tahó népség. nem szeretem őket.. Tisztelet a kivételnek, biztos van, de az eü-ben pl. többet láttam, sokkal többet.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 3., szerda 4:11

R. Carlos írta: Most már akkor egészen biztos vagyok abban, hogy rendőrök vagytok és van ebben tapasztalatotok. Ezt csak egy "belsős" írhatja így. Köszi, hogy meggyőztetek.
Nyilván rendőr vagy vagy van a családban, ha ennyire szívedre veszed.

En leírtam mi a bajom velük, te nem írsz semmit. Komoly vita :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 2., kedd 20:44

acab :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. március 2., kedd 20:21

Most már akkor egészen biztos vagyok abban, hogy rendőrök vagytok és van ebben tapasztalatotok. Ezt csak egy "belsős" írhatja így. Köszi, hogy meggyőztetek.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 2., kedd 20:03

Kerlon írta: Én se sajnálom őket. Semmit se csinálnak az egyszerű járőrök, sőt a zűrés utcákat inkább elkerülik péntek esti, szombat esti csúcsban. :lol:
Elkerülnek mindent, ami melós, ami nem jár mutyival vagy amit nem ismerősnek kell intézni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 2., kedd 19:53

Én se sajnálom őket. Semmit se csinálnak az egyszerű járőrök, sőt a zűrés utcákat inkább elkerülik péntek esti, szombat esti csúcsban. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 2., kedd 19:29

Remy írta: Mondjuk itt most a túlórákról volt szó. :mrgreen:
Értem én, csak sajnálni nem tudom érte őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 2., kedd 19:22

Remy írta: Mondjuk itt most a túlórákról volt szó. :mrgreen:
a rend hű őrei túlórában is csak szopatnak. szegény Zsanett :x
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 2., kedd 19:14

Mondjuk itt most a túlórákról volt szó. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég