Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8479
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 3., péntek 1:40

GT37 írta: Ferni, többiek, hallgatjátok a muzsikákat? :-)
én már a hét elején meghallgattam mindkettőt, de megszeretném még egyszer hallgatni őket és csak utána írni róluk, erre csak ma délelőtt/után lesz időm.

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. május 2., csütörtök 22:40

sztem csak vasárnap lesz időm meghallgatni az escape the fate albumot, de nem felejtettem el.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 2., csütörtök 19:36

Escape The Fate - Dying is your latest fashion

Az ilyen ajánlásoktól féltem, amikor meg lett hirdetve a zeneklub és most meg is kaptam :D Egyáltalán nem az én műfajom, a rock zenével való kapcsolatom annyi, hogy van egy Linkin Park albumom és szeretek tőlük 3 számot. Volt pár szám ami tetszett egészen addig amíg be nem indult a kemény rock rész a hörgéssel és az ezzel járó dolgokkal. Nekem sajnos ez túl sok. De amúgy az énekesnek jó hangja van, a hörgés nélkül egész jó kis album lenne.

4/10

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 2., csütörtök 16:27

GT37 írta:Na most fogom fülhallgatóval, full hangerőn meghallgatni az Escape The Fate-lemezt, holnap jövök az értékeléssel, de tényleg.
Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion
Barça-meccs után nagyon jó volt, aztán hideg fejjel meghallgattam még egyszer, akkor már nem tetszett annyira, igaz, ez nem egyáltalán az én műfajom. Azért volt rajta egy-két meglepően jó szám.
Legyen egy 5/10.

Ferni, többiek, hallgatjátok a muzsikákat? :-)

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 2., csütörtök 16:01

Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion
Hát eléggé felemások az érzéseim az albummal kapcsolatban. Kétszer hallgattam meg, először odafigyelve akkor annyira nem tetszett az ének, a zenei aláfestés viszont bejött. Második nekiesésre háttérzenének volt betéve és közbe beszélgettünk haverommal, így sokkal jobban tetszett.
Eléggé bajban vagyok a pontozással. Mivel nem fogott meg róla egy szám sem amit szívesen újrahallgatnék, viszont rossznak semmiképp nem hívom a lemezt legyen 6,5/10
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 2., csütörtök 1:38

AFC - Methamorphosis

Na már vasárnap meghallgattam, de most jutok el idáig. Azóta egyszer kétszer újrázva is volt. Nagyon király album, kb minden egyes szám tetszik. Jó az énekes hangja, jók a szövegek, nem bánom én az érzelgősséget egyáltalán, sőt szerintem dob is rajta egyet. Most is épp azt hallgatom :mrgreen:
Lehet elkezdek majd ismerkedni a többi albumukkal is, de hogy ez jó párszor még lemegy az biztos. Egyszerűen nagyon össze van rakva, nem csak egyénileg, hanem egyben is nagyon el van találva.
A beleremeg a földet-t, a Lesz ami lesz-t, a Mennem kell-t, a Jégvirágot, a Marad-e még levegő-t, a Kötéltáncot, a Nincs elérhetetlen cél-t, a Viszlát-ot, a Vezessen a vágyat tudom leginkább kiemelni az albumról. :mrgreen:
A mennyország meg egyszerűen csodálatos. Elkezdtem hallgatni az albumot, és annál a számnál legyökereztem, egy csomószor meghallgattam mire tovább. Nagyon megtalált akkor, nagyon megfogott, nagyon király, még most is. Iszonyat jó, annyira durván!
Király az egész album, köszi fiore!!

9/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 1., szerda 22:47

Bocs a dupláért.

Na most fogom fülhallgatóval, full hangerőn meghallgatni az Escape The Fate-lemezt, holnap jövök az értékeléssel, de tényleg.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 1., szerda 9:27

messideco írta:GT: szerintem nyílttá kellene tedd a megtekintését a dokumentumnak, sajnos engedélyt kér a megtekintéséhez :(
Kösz, hogy szóltál, erre nem figyeltem, most már elvileg megtekinthető akárki által. :-)

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 30., kedd 20:56

GT: szerintem nyílttá kellene tedd a megtekintését a dokumentumnak, sajnos engedélyt kér a megtekintéséhez :(
Asszem meg van az egyik lehetséges ajánlásom :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 30., kedd 11:02

anti fitness club - metamorphosis

kellemes meglepetés volt, a srácnak jó a hangja, de... hiányoltam belőle a zúzást, kicsit erősebb albumra számítottam. mindemellett tetszett, 7.5/10.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 30., kedd 6:47

AFC - Methamorphosis

6,5/10
a zenekar nem volt ismeretlen számomra, mikor úgy igazán berobbantak a köztudatba -valamikor 2007-2008 körül- akkor bevallom még én is hallgattam pár számukat...Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sőt van olyan dal, amit mai napig kívülről tudok :lol: :lol: -habár ez lehet nem vicces...sőt-

az új albumról, eddig még nem hallottam egy dalt sem...most viszont végig nyomtam az egészet egyhuzamban; fejlődtek a srácok, már nem azt az emos zenét nyomatják, mint anno...viszont úgy őszintén azt hittem, hogy sokkal többet fejlődtek/felnőttek az elmúlt 5-6 év alatt...
na de azért van pár dal, aminek szövege tetszett és egész hallgatható zene.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 30., kedd 5:14

AFC - Methamorphosis
Ha nem lenne a fele homár nyáladzás, jó is lenne... Erőltetett hajlításokat csinál az énekes, ami nekem egyáltalán nem tetszett. Van pár jó szám benne, a Mennyország meg egyenesen a legjobb a lemezről. Az első pozitív kritikák után többre számítottam.

6/10

Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion
Örültem a lemeznek, de nem tetszett miután végighallgattam. A hörögős részeket simán skippeltem, alapvetően szeretem a rock/metal zenét, de ez nem jött be.

3/10
"And my heart will leave you never."

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. április 29., hétfő 21:50

Anti Fitness Club - Metamorphosis

Mindenevő vagyok, de ezzel a stílussal sikerült megtalálni a "Kryptonitomat" :D Igen sok erőt kellett gyűjtenem, hogy nekiálljak AFC-ot hallgatni és ezután sem fogok soha többet, de be kell vallanom FÉRFIASAN (if you know what i mean :lol: ), hogy nem volt rossz a lemez. Az már eleve egy hatalmas fegyvertény, hogy megszakítás nélkül végig hallgattam, sőt volt 1-2 szám amire vissza is pörgettem.

Ha a stílusból adódó -10 pontot nem számítom 7/10 pontot megérdemel.
(6-öt kapott volna, de a "Marad-e levegő" szám feljavítja)
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. április 29., hétfő 17:23

Anti Fitness Club - Metamorphosis

Régen utáltam őket.(bár akkor is volt 2-3 jó számuk,és elismertem,hogy Tominak nagyon jó hangja van) De ez odavág. Nagyon jó lett. Jó hogy elvetkőzték az emos stílusukat.Mennyország a kedvenc,de több ütős szám is van,és a maradék is hoz egy jó szintet.

Legyen 8/10

Köszi fiore,jó ajánlás volt :-)

A másikat majd szerdán valszeg.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 29., hétfő 17:15

Anti Fitness Club - Metamorphosis
Messze áll tőlem ez a stílus, viszont a Mennyország számuk fent van telómon régóta, azt szeretem nagyon. Kellemes meglepetés volt ez a lemez. Van rajta pár jó szám, bár a Mennyországot egyik sem közelítette meg, de a Nincs elérhetetlen cél, Kötéltánc, Vezessen a vágy... ezek tetszettek még. 1-2 pörgősebb számot csinálhattak volna, de összességében meglepően tetszett.
6,5/10

A másik albumról szerintem holnap fogok írni értékelést.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 29., hétfő 16:45

Na gyorsba meghallgattam mindkét albumot amíg van időm. :D

Anti Fitness Club - Metamorphosis

Engem annyira nem lepett meg,mert a Mennyország című dalt jó párszor meghallgattam már.A többi szám is hozta a minőséget,szép tiszta hang és az aláfestés is rendben volt.Simán végig hallgattam elsőre,nem kellett megállnom.

7.5/10


Escape The Fate - Dying Is Your Latest Fashion

Ahhoz képest,hogy nem favorizálom ezt a stílust,bejött.Ezt is végig toltam elsőre...az énekes hangja nagyon rendben van, valamint a muzsika is jól szól alatta.Egy számot emelnék ki az albumról ami nagyon tetszett,az pedig a Friends And Alibis cimű dal.

7/10

Thanks fiore..jó választások voltak. :-)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 16:15

Hoppá.. Ez meglepett, sokkal rosszabbra számítottam. Az énekesnek remek hangja van, a hangzásvilág nagyon megfogott, abszolút pozitív meglepetés az egész album. A Mennyország kiemelkedően jó, rengetegszer meghallgattam, és meg is fogom még nem egyszer. Ezen kívül a Beleremeg a föld, a Jégvirág és a Kötéltánc is tetszett.
8-ast akartam adni, de a Mennyország miatt legyen 8,5/10.
én mondtam. a régebbi számok közül érdemes azért a Lélekzetet, a Hetediket, az Angyalt, Más ölel átot mindenképp meghallgatni. élőbe még egyedibb, rekedtebb hangja van és sok scream is elhangzik hálaég :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 29., hétfő 16:08

Anti Fitness Club - Metamorphosis
Hoppá.. Ez meglepett, sokkal rosszabbra számítottam. Az énekesnek remek hangja van, a hangzásvilág nagyon megfogott, abszolút pozitív meglepetés az egész album. A Mennyország kiemelkedően jó, rengetegszer meghallgattam, és meg is fogom még nem egyszer. Ezen kívül a Beleremeg a föld, a Jégvirág és a Kötéltánc is tetszett.
8-ast akartam adni, de a Mennyország miatt legyen 8,5/10.

Holnap jövök a másikkal, ezt meg köszönöm, fiore. :-)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 9:27

remélem, nem baj, hogy közbe szólok, de:
tényleg érdemes meghallgatni az afc számait, mert nagyon jó hangja van a gyereknek, jó kis rockos számokat játszanak, és minden számuk teli van érzelemmel.
én már tévedtem 1x koncertjükre, és élőben valami fenomenális, amit lenyomnak. sokkal jobb, mint a felvétel, kristálytiszta hangja van az énekesnek, és annyira látszik rajtuk, hogy imádnak (és tudnak is) zenélni, hogy az hihetetlen.

úgy hogy, mint sok helyen, sok témában, itt is azt mondom: LE AZ ELŐÍTÉLETEKKEL, rengetegre viheti ez a banda még.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. április 28., vasárnap 17:26

Anti..Fitnesss..Club... oh god, why? :( :mrgreen:
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég