Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 23., kedd 11:32

wZoLee7 írta: Végül az órával kapcsolatban, egy polar vantage m lett a befutó, leárazva sikerült behúznom és nagyon tetszik. Jól is néz ki, kezelni is teljesen gyorsan megtanultam, mondjuk edzésen kívül ritkán van rajtam, home officeban annyira nem szükséges :D
szerintem jó döntés - sok jót hallottam róla különbözö youtube csatornákon, anno nálam is versenyben volt. Ha jól tudom a GTN csatornát is ök szponzorálják.

Használd egészséggel!

U.i.: szerintem az ismertebb márkákkal (suunto, garmin, polar stb) nem nagyon lehet egyébként mellélöni, ha az ember a célnak megfelelöt választja.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 23., kedd 11:25

Végül az órával kapcsolatban, egy polar vantage m lett a befutó, leárazva sikerült behúznom és nagyon tetszik. Jól is néz ki, kezelni is teljesen gyorsan megtanultam, mondjuk edzésen kívül ritkán van rajtam, home officeban annyira nem szükséges :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8508
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. március 23., kedd 11:10

en nem is talalom ezt az android system web view-et az alkalmazasok kozott. :kivagyhe:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9181
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 23., kedd 11:08

'shutterisland írta: valakinek volt mar hasonlo gondja a fb messengerrel telon ? (android)
Nekem tegnap este nem akart elindulni az egyik jatek. Ma reggel a fejlesztok discordon irtak, hogy az Android System WebView-val van a gond, azota mar ki is jott hozza az uj frissites es a chrome-ot is frissiteni kell, valamiert az is bezavar.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sastre » 2021. március 23., kedd 10:44

https://telex.hu/tech/2021/03/23/kedd-r ... a-megoldas

ezt a cikket láttad már?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8508
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. március 23., kedd 10:40

valakinek volt mar hasonlo gondja a fb messengerrel telon ? (android)

ahogy belelepek egy uzenetbe, par masodpercen belul lefagy es kidob.
probaltam ujrainditani a telot, aztan az alkalmazas gyorsitotarat is torolni, egyik sem segitett.
ezutan letoroltem az appot es ujra feltelepitettem, nehany uzenetet sikerult elkuldjek de aztan ujra elkezdte ezt a leallogatast.
baromi idegesito.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 17., szerda 15:52

Nekem Garmin Fenix 5 van, bár én biciklizéshez, úszáshoz és síeléshez is használom. Àrban éppen a kereteden kívül van, de használtan biztos lehet kapni jó áron (mivel már kijött a 6) vagy bele lehet futni jó akciókba.

A garmin appot meg össze tudod kötni Stravaval.


Az elején alapont építeni fontos, mert ha túltolod nem rogtön fog fájni hanem 6-8 hét után.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 17., szerda 15:32

wZoLee7 írta:
nmate írta:

Óránál legfontosabb: mennyi a keret? Ezt elektronikában érdemes folytatni szerintem.

Futócipőnél is kérdezhetném, de ott legjobb lenne elmenni egy talpvizsgálatra, ami ingyenes (sajnos ez most kilőve egy hónapig minimum szerintem). Aztán ha megvan, hogy neutrális vagy stabil cipő kell, akkor úgy választani. Ha nem bírod addig, megnézed van-e valamennyi lúdtalpad (vizes talp a kövön). Egyébként a 15 ezres decathlonos is bőven megteszi, a modern futócipő dolog egy kicsit túl van tolva amatőr szinten.
Ha komolyabban tervezel viszont fontos, hogy iktass be erősítést, főleg a seggedre és a törzsizmokra, mert rakás egy sérülésed lesz csak (tapasztalat).
Jogos, át is hoztam. Hát szeretném 250 euró alatt/körül megúszni. Nálunk szlovákiában is nagyon lehetetlen most ilyen dolgokban "intézkedni". Elmennék boltokba, megnézni, felpróbálni órát is cipőt is, de lehetetlen küldetés lenne.
Havernak van egy honor gs pro-ja, de az pl nem csatlakozik stravahoz, máshoz sem nagyon csak a saját apphoz. Olvasgattam teszteket, lehet ezt a strava kompatibilitást kénytelen leszek elengedni
Garmin vonal jó lehet, nekem FR 745 van, de egyébként van egy garmin face adokveszek csport is, ott is vannak nagyon jó garis darabok, vagy a Suunto Polar front ami még elég minőségi. https://www.facebook.com/groups/3880948 ... oup_header
Suunto 5 van havernak.
Cipőből is megteszi az alap, én múltkor a SPURI BALATON SZUPERMARATONon 4 napon keresztül versenyeztem, és bőven elvoltam egy Dorkoval, valami 10 ezer fölött vettem akcióval. Van persze hegyrevölgyre 50-60 ezres cipőm is, de az speciális, meg a testem is igényli a törődést.
Jól írják az erősítést is, a törzs és a stabilitás jelentős szerepet játszik az egészben, azok a központi mély izmok fontosak és sokan hanyagolják. Nagyon jó funkcionális, stabilizációs edzések is vannak. Utána némi regenerálódás is jól jön, hengerezés, gerinctorna és nyújtás.
Az elején pedig építs ki egy jó alapot, ne szaggasd meg magad, kisebb terhelésen mozogj, legyen mire építkezni stb..
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8313
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. március 17., szerda 15:27

Nekem akkor csinalta ezt a gep, amikor az egyik ram elszallt. Szedd ki egyenkent es probald elinditani ugy, kiderul, melyik a ludas.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. március 17., szerda 15:09

Gép sipolás:

Kilett szedve a ram, majd visszalett helyezve, ezután a gép nem akar indulni. 5 db sipolas, majd egy kis szunet es ismet 5 sipolas. Van valami megoldas ra vagy a ram az elszallt?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 6:35

nmate írta:
wZoLee7 írta:...
Garmin Forerunner 45? Strava az sallangmentes vele. Létezik hozzá óratartó bringára is, Kínából ezer forintos mutatvány rendelni.
Ha nem, akkor kínai vonalon Amazfit GTS, az jóval olcsóbb, de sporthoz azért gyengébb.
Muter is a 45-öst nézte ki. Nekem van egy Samsungom, azt próbálom most visszaboltolni Emaggal, aztán becserélem neki arra.

Decemberben vettem, semmi értelmet nem találtam benne, úgy értem, hogy az én életvitelembe, munkámhoz, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. március 7., vasárnap 22:34

wZoLee7 írta:...
Garmin Forerunner 45? Strava az sallangmentes vele. Létezik hozzá óratartó bringára is, Kínából ezer forintos mutatvány rendelni.
Ha nem, akkor kínai vonalon Amazfit GTS, az jóval olcsóbb, de sporthoz azért gyengébb.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13141
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 7., vasárnap 21:03

nmate írta:
wZoLee7 írta: Sziasztok! Bringázás mellett mostanság elkezdtem kacérkodni a futással is. Szeretnék egy órát ami mindkettőre alkalmas és kompatibilis stravaval. A problémám, hogy rohadtul nem értek hozzá. Sosem hordtam órát, de sosem késő valamit elkezdeni :D
Épp ezért olyant szeretnék ami ki is néz valahogy, de a sportoláshoz minden funkciót és kényelmet megad. Nyilván ember függő, de minden tanácsot szívesen fogadok, konkrét márkákkal kapcsolatban is. Ugyan itt idehe lenne egy jobb futócipőt is beszereznem, de ezt lényegesen könnyebben oldom meg, mint egy óra választást
Óránál legfontosabb: mennyi a keret? Ezt elektronikában érdemes folytatni szerintem.

Futócipőnél is kérdezhetném, de ott legjobb lenne elmenni egy talpvizsgálatra, ami ingyenes (sajnos ez most kilőve egy hónapig minimum szerintem). Aztán ha megvan, hogy neutrális vagy stabil cipő kell, akkor úgy választani. Ha nem bírod addig, megnézed van-e valamennyi lúdtalpad (vizes talp a kövön). Egyébként a 15 ezres decathlonos is bőven megteszi, a modern futócipő dolog egy kicsit túl van tolva amatőr szinten.
Ha komolyabban tervezel viszont fontos, hogy iktass be erősítést, főleg a seggedre és a törzsizmokra, mert rakás egy sérülésed lesz csak (tapasztalat).
Jogos, át is hoztam. Hát szeretném 250 euró alatt/körül megúszni. Nálunk szlovákiában is nagyon lehetetlen most ilyen dolgokban "intézkedni". Elmennék boltokba, megnézni, felpróbálni órát is cipőt is, de lehetetlen küldetés lenne.
Havernak van egy honor gs pro-ja, de az pl nem csatlakozik stravahoz, máshoz sem nagyon csak a saját apphoz. Olvasgattam teszteket, lehet ezt a strava kompatibilitást kénytelen leszek elengedni

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. március 6., szombat 22:48

Remy írta: Köszi, közben Haxor is segített privátban, hogy a Könyv topicban nemrég téma volt.
Nekem Kobo van, úgy másfél éve használom és teljesen megvagyok vele elégedve. Vagy a Kindl vagy Kobo szerintem.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. március 6., szombat 22:05

h3x0r írta:
Remy írta: Köszi, közben Haxor is segített privátban, hogy a Könyv topicban nemrég téma volt.
Jah, egy éve :lol: :mrgreen:
December 20. :shifty:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

kiserik
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 6., szombat 21:29

Babinho írta: Robotporszívó királyok. Mit csinál a gép emeletes házban? :D
Mármint gondolom nem lépcsőzik, de megoldható neki a két emelet?
Felviszem kézzel dokkolóval együtt vagy mi? Eskü csak emiatt nem vettem még
Lépcsőzni nem tud, de pl az S5 max több térképet tud menteni, így használható több emeleten.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 6., szombat 21:07

Robotporszívó királyok. Mit csinál a gép emeletes házban? :D
Mármint gondolom nem lépcsőzik, de megoldható neki a két emelet?
Felviszem kézzel dokkolóval együtt vagy mi? Eskü csak emiatt nem vettem még

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9181
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 4., csütörtök 21:46

Remy írta: Köszi, közben Haxor is segített privátban, hogy a Könyv topicban nemrég téma volt.
Jah, egy éve :lol: :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27371
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 4., csütörtök 21:45

Köszi, közben Haxor is segített privátban, hogy a Könyv topicban nemrég téma volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. március 4., csütörtök 21:40

Remy írta: eBook olvasót használ itt valaki? 100-120 euróig van használható fajta?
Itt is volt többször téma, Kindle-modellekkel nem nagyon tudsz melléfogni.
amazon.de-n ha jól láttam pont 120 eruró a legújabb Paperwhite modell, E-ink kijelző, beépitett ledek, vízállóság, stb.

Nagyon kényelmes kis gép, nekem (is) az egyik legjobb vételem volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég