Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2021. március 16., kedd 10:25

fiore írta: Egy-két nap haladékot kérnék még az utolsó két ajánlásra. Sorry :/
Nekem teljesen kiment a fejemből, rajta vagyok az ügyön.
.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 15., hétfő 18:43

El Sie7e írta:
sebydani írta: Srácok, aki adós valamivel vegyen egy kis erőt magán és legalább egy pontot dobjon be. :)
2 kolleganak külön köszönjük meg a zeneklub FELÉN való részvételt :lol: :lol: maxi respect nekik
Nálam bejött a korona a famíliába, mindent borított, nekem kellett intéznem mindent is, de a végére most én is elkaptam, épp most jövök ki belőle, ha minden jól megy.

Szóval nem ígérek semmit sajna, hogy pótolom.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 15., hétfő 18:20

sebydani írta: Srácok, aki adós valamivel vegyen egy kis erőt magán és legalább egy pontot dobjon be. :)
2 kolleganak külön köszönjük meg a zeneklub FELÉN való részvételt :lol: :lol: maxi respect nekik
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 15., hétfő 17:37

Srácok, aki adós valamivel vegyen egy kis erőt magán és legalább egy pontot dobjon be. :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 15., hétfő 9:59

Avi Kaplan - I´ll get by


A true detective hasonlat nagyon ült, többször is eszembe jutott közben. :lol: Nekem is tetszett, csak kicsit háttérmuzsikába ment át egy idő után.

6/10

Kállay Saunders - Never Noticed


A pali szerintem az egyik legjobb lehetne itthon, de annyira nem olyan dolgokat csinál, ami a hangjához passzol, hogy sajnos borítja az egészet. :( Nyilván ez eladható, meg erre van fogadóközönség, de ha van egy tuti hangod, ami nem ezzel kompatibils, akkor kár érte nagyon.

4/10


2. kört is adom, nagyon jó dolgokat dobtatok be, + kifejezetten jó volt minden hetet friss zenével indítani. :salute:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 9., kedd 12:55

Saya Noé - Museum of Sins
Stílusban nagyon nem hozott újat, mondhatnám akár "tucat"nak is, de a csaj hangja nagyon elkapott, főleg mikor nem fülesen, hanem rendes hangcuccon szólt. Nagyon szép hangja van, és jól alátámasztják az alapok. Annak ellenére, hogy stílus szempontjából teljesen hidegen kellene hagynia, az egyik legjobb ajánlás volt nekem. Igazi feelgood, tiszta nyár. Szerintem ez most sokakra ráfér. :salute: A live is egész jó, a csajt pedig hazavinném. :sziv: :kalapos:

7,5/10

Szépen lassan hozom a héten a maradék kettőt is. :salute:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 9., kedd 12:20

Most, hogy szép lassan csorognak be az utolsó értékelések én is szeretném megköszönni a lehetöséget sok olyan számot halhattam mit magamtól sosem találok meg.

Én is benne vagyok egy következö körben, de szerintem érdemes egy 2-3 hetet pihenni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2021. március 8., hétfő 9:42

Egy-két nap haladékot kérnék még az utolsó két ajánlásra. Sorry :/
.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. március 7., vasárnap 18:53

Saya Noé - Museum of Sins
Tényleg jó ajánlás, sose hallottam a hölgyről, de a megtekintéseket elnézve ezzel sokan így vannak. Csak sajnos ez a stílus olyan messze áll tőlem mint Makó Jeruzsálemtől :D Zeneileg nem igazán tudom értékelni, az éneklés meg olyan meh...elálmosít.
Az utolsó szám az egész jó volt, de a többi nekem nagyon semmilyen volt.
4/10

Kállay Saunders - Never Noticed
Erről nehéz bármit is írjak :lol: Az előző hasonlatra még tegyünk rá egy kicsit :mrgreen:
Mivel finoman szólva nem az én műfajom, ezért nem akarok itt okoskodni. Nekem ez szinte hallgathatatlan, egyszerűen a hideg kiráz az ilyenektől, és nem a jó értelemben. Ez a nyávogás amit leművel a pali...de nem csak ő, rengeted ilyet hallok itt-ott...pfuu :D na mindegy, tényleg nem akarom savazni. A Drunk amúgy szódával elment 3/10, bocsi.

Avi Kaplan - I´ll get by
Na ez egész jó volt, remek zárás. Csávó tiszta Jézus :D Nekem pár feelgood film, és a True Detective 1. évada ugrott be, ahol hasonló zenék szólalnak meg. Kellemes, lazulós számok, gyors lepörgött az album. 7/10

Köszi mindenkinek. Én is benne lennék egy új körben.
Kép

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 7., vasárnap 11:05

Egy kis türelmet szeretnék kérni, múlt hétre beesett egy költözés, de pár napon belül hozom az elmaradást.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 7., vasárnap 10:53

Avi Kaplan - I´ll get by

Na ez egy nagyon jó kis zárás volt :agree:

Összesen háromszor ment végig, illetve néha a spoty bedobált utána még pár számot tőle, azok is kifejezetten tetszettek. Én sem ismertem korábban, az acapella banda az ismerős volt de ő így szólóban még kimaradt. Nekem is egyedül az utolsó szám lógott ki a sorból de az előtte lévő számoknál nagyon jól használták ki, hogy a srác hangja tökéletes ehhez a stílushoz, nagyon egyben volt, szívesen kocsikáznék erre az albumra amerikai autópályákon :kalapos:

Alapvetően olyan hosszan nem tudok róla írni, de nagyon tetszett. Az utolsó meghallgatáshoz kitöltöttem egy pohár whiskey-t, passzolt :) Tetszett, hogy rövid bár én még 1-2 számot szívesen hallgattam volna de így legalább nem laposodott el, és nem töltötték fel fölöslegesen gyengébb számokkal.

Pontokat tekintve 10/7.5, jó élmény volt, nagyon köszi az ajánlást illetve köszi srácok az egész kört, tetszett :agree:

Ha ezt befejeztük és van rá igény én is szívesen csatlakozom a következőre is :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 6., szombat 15:41

Avi Kaplan - I´ll get by

azt kell, hogy mondjam, szerettem ezt az albumot az elsőtől az utolsó előtti számig. az utolsó nálam is kilógott, eléggé szektás egy szám mit ne mondjak :D
azóta is bead 1-1 Kaplan számot a yt random, nem feltétlenül erről az albumról, és azok is jó, hallgatható muzsikák :)
még sosem hallottam az előadóról, így köszönöm az ajánlást, szélesedett a látószögem ezzel is :D
szerencsére nem volt hosszú, pont elég volt ennyi ebből az egy kaptafára készült zenéből, amikor meg váltott az album az utolsó számmal, hát az nem tett jót neki :D (egyébként én is abba a hibába estem, hogy a buena album túl hosszú volt, és kellemes meg minden, de a sok hasonló szám miatt ez a több mint 1 óra már az élvezet rovására megy)
ha nincs ez a full moon, akkor sztem adtam volna erre az albumra egy 8-ast.
így csak 7/10

én is végeztem ezzel, köszönöm a részvételi lehetőséget, egy élmény volt összességében :)
ha a közeljövőben újra tervezünk zeneklubot, szívesen jövök.
addig is beszúrom a táblázatot, nézegesse mindenki ki-mivel adós még.
ferni-t és Marcit végleg elvesztettük? :'( fernit szoktam látni kommentelni, igazán ide tolhatná a valagát legalább annyira, hogy ha már szövegesen nem is, de számokkal értékelje az utolsó 6 albumot ha meghallgatta :D Marcit meg lehet elvitte az ukrán maffia :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. március 5., péntek 18:47

Avi Kaplan - I´ll get by

Tudom, hogy nem ismerem a csávót, de néhány momentum baromi ismerős volt, mintha már hallottam volna. Lövésem nincs, hogy kire emlékeztetett, ez azóta is idegesít :D
Maga a lemez szintén a "kellemes" kategória volt, stabilan tartotta a szintet, egyedül a záró "Full Moon" volt, ami nem igazán jött át. El tudom képzelni, hogy 10 szám már sok lett volna, úgyhogy piros pont, amiért nem töltötték fel fölöslegesen.
Ez is megkapja tőlem az eddig legmagasabb pontot, de a másik 2 albummal ellentétben valahogy nem tudok elképzelni olyan hangulatot, amikor ezt magamtól elővenném, pedig tényleg tetszett.
Köszönöm az ajánlást!

7/10

És akkor én ezzel meg is lennék, köszi mindenkinek az ajánlásokat mégegyszer. A Top3 nekem ez volt, a Blackbear, meg a Buena Vista Social Club.
A legkevésbé pedig Gege és Kállay Saunders tetszett, pedig nem utazom a magyarokra :D
Ha valamikor befejeződik a kör *passzív agresszív utalás azokra, akikről hetek óta nem hallottunk* egy kisebb szünet után nagyon szívesen jönnék majd a következőbe is. :)

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 2., kedd 20:52

babaking írta:
El Sie7e írta:

eddig bejövős ez a vidéki countrys muzsika :kalapos:
csapjátok fel hozzá a kalapot, egy szalma szál a szájba és lehet csapatni :lol:
Whiskey és szivar. Vagy ha egyik sem a kenyered akkor egy Gin tonic
a whiskey a kenyerem :mrgreen: egy jó chivas-t majd kipattintok a 2. hallgatáshoz :coffee:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 2., kedd 20:20

El Sie7e írta:
babaking írta: Akkor íme: Avi Kaplan - I´ll get by.

Avit a Pentatonix nevű nagy sikerű acapella formációból ismerhetitek, aminek 2017-ig volt a tagja és a basszusért felelt. 2017-ben úgy érezte, hogy futószalagon érkeznek a feldolgozások és a sok turné is kimerítő volt, így kilépett a formációból, hogy több ideje legyen, és nyugodtabban alkothasson.
Szerintem az is közrejátszhatott, hogy míg a Pentatonixban egy tökéletes gépezet hibátlan darabja volt nem tudott kiteljesedni a szerepe miatt – értsd megvillantatni, hogy nem csak “basszust pampogni” tud, hanem énekelni is.

Ha jól tudom, ez az első szóló albuma (pontosabban nem is album hanem EP – remélem attól még befér), nagyon kellemese hangzással leginkább country stílusban. Az album viszonylagosan rövid – alig fél óra, viszont az szerintem minőségi, és nem is nagyon van ideje ellaposodni/ unalmassá válni ennyi idő alatt.

Akinek van választási lehetősége olyan eszközön hallgassa, ami a legszebb mélyeket adja.

Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=O ... PM7hwN4BfQ
Spotify: https://open.spotify.com/album/2Sny5hZ8cvamjfhhNqR0mo

És egy bónusz track: https://www.youtube.com/watch?v=0l3dsHCScxU

Jó szórakozást! :)
eddig bejövős ez a vidéki countrys muzsika :kalapos:
csapjátok fel hozzá a kalapot, egy szalma szál a szájba és lehet csapatni :lol:
Whiskey és szivar. Vagy ha egyik sem a kenyered akkor egy Gin tonic
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 2., kedd 20:12

Kállay Saunders - Never Noticed

Kb. 2 hete beszéltünk róla itthon, miután a Coming home ment a rádióban, hogy szerintem nagyon jó hangja van a srácnak de mint sok más tehetséges magyar előadónak egyszerűen képtelenek normálisan számokat írni neki. Az egész albumnál az volt az érzésem, hogy én bírnám a hangját de valahogy nem állnak össze a számok. Nem bántó kategória egyáltalán, lepörgött kétszer, pár szám egész korrekt volt (Drunk, Coming Home, My Demons talán amik a legjobbak voltak), a többség viszont szerintem elég könnyen felejthető alkotás lett, plusz a legtöbb esetben a közreműködések nagyon gyengék szerintem. Lehet nemzetközi sikerre is próbált törekedni András de a legtöbb esetben nem tesznek semmit hozzá szerintem, sőt..

Összességében nálam 10/5, teljesen közepesnek gondolom pedig szerintem jó hangja van, kár hogy nem sikerült kihozni ebben az albumban. Mindenesetre köszi Caraway, magamtól nem hallgattam volna meg :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 1., hétfő 20:27

babaking írta: Akkor íme: Avi Kaplan - I´ll get by.

Avit a Pentatonix nevű nagy sikerű acapella formációból ismerhetitek, aminek 2017-ig volt a tagja és a basszusért felelt. 2017-ben úgy érezte, hogy futószalagon érkeznek a feldolgozások és a sok turné is kimerítő volt, így kilépett a formációból, hogy több ideje legyen, és nyugodtabban alkothasson.
Szerintem az is közrejátszhatott, hogy míg a Pentatonixban egy tökéletes gépezet hibátlan darabja volt nem tudott kiteljesedni a szerepe miatt – értsd megvillantatni, hogy nem csak “basszust pampogni” tud, hanem énekelni is.

Ha jól tudom, ez az első szóló albuma (pontosabban nem is album hanem EP – remélem attól még befér), nagyon kellemese hangzással leginkább country stílusban. Az album viszonylagosan rövid – alig fél óra, viszont az szerintem minőségi, és nem is nagyon van ideje ellaposodni/ unalmassá válni ennyi idő alatt.

Akinek van választási lehetősége olyan eszközön hallgassa, ami a legszebb mélyeket adja.

Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=O ... PM7hwN4BfQ
Spotify: https://open.spotify.com/album/2Sny5hZ8cvamjfhhNqR0mo

És egy bónusz track: https://www.youtube.com/watch?v=0l3dsHCScxU

Jó szórakozást! :)
eddig bejövős ez a vidéki countrys muzsika :kalapos:
csapjátok fel hozzá a kalapot, egy szalma szál a szájba és lehet csapatni :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. március 1., hétfő 16:10

Saya Noé - Museum of Sins

7/10


egy teljes albumot végig tolva nekem kicsit unalmas és lapos. viszont így is szövegileg nagyon ott van. zeneileg ebben több volt. és biztos vagyok benne, hogy fogunk még a kishölgyről hallani.
az Under the rivert lett a nagy kedvenc. ez volt ismert az albumról. de a név adó dal is bejövős.
ez a kicsit soul, kicsit pop hangzás jól emészthető. kellenek az ilyen üde színfoltok a magyar sztárok között.


köszi. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. március 1., hétfő 13:35

Kicsit lemaradtam en is, hozom is az egyik elmaradasom.

Saya Noe - Museum of Sins

Nem hallottam meg rola, igy szamomra is teljesen uj volt az eloado. Kellemes hangja van es egy igazan furcsa harmoniat sikerult alkotnia az alappal egyutt.

Ahogy lejjebb is irta talan babaking, tokeletesen semmilyen. Volt, hogy eszre sem vettem egy szamvaltast, annyira ugyanolyan az egesz.

Ez viszont szamomra egy egesz albumon keresztul unalmassa valik. Nem lep a kovetkezo szintre, viszont nem is kinoz meg, valahogyan kellemes marad.

Nalam ez 5/10, a stiluson belul sokkal erdekesebbeket is hallottam mar. Koszi az ajanlast, a kritika ellenere kellemes volt!

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 1., hétfő 12:30

Akkor íme: Avi Kaplan - I´ll get by.

Avit a Pentatonix nevű nagy sikerű acapella formációból ismerhetitek, aminek 2017-ig volt a tagja és a basszusért felelt. 2017-ben úgy érezte, hogy futószalagon érkeznek a feldolgozások és a sok turné is kimerítő volt, így kilépett a formációból, hogy több ideje legyen, és nyugodtabban alkothasson.
Szerintem az is közrejátszhatott, hogy míg a Pentatonixban egy tökéletes gépezet hibátlan darabja volt nem tudott kiteljesedni a szerepe miatt – értsd megvillantatni, hogy nem csak “basszust pampogni” tud, hanem énekelni is.

Ha jól tudom, ez az első szóló albuma (pontosabban nem is album hanem EP – remélem attól még befér), nagyon kellemese hangzással leginkább country stílusban. Az album viszonylagosan rövid – alig fél óra, viszont az szerintem minőségi, és nem is nagyon van ideje ellaposodni/ unalmassá válni ennyi idő alatt.

Akinek van választási lehetősége olyan eszközön hallgassa, ami a legszebb mélyeket adja.

Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=O ... PM7hwN4BfQ
Spotify: https://open.spotify.com/album/2Sny5hZ8cvamjfhhNqR0mo

És egy bónusz track: https://www.youtube.com/watch?v=0l3dsHCScxU

Jó szórakozást! :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég