Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 12:20

Acewill írta: Szerintem meg pont zseniális, hogy becsúszott az atma védő, és így került a bal lábára, amivel egyből tette tovább :) Valószínű egyébként is ugyanezt akarta csinálni, mert nem volt a mozdulatában semmi váratlan vagy meglepettség... Aztán kitudja :lol:
KÉP
Na végre, köszi :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Acewill » 2021. március 8., hétfő 12:00

Szerintem meg pont zseniális, hogy becsúszott az atma védő, és így került a bal lábára, amivel egyből tette tovább :) Valószínű egyébként is ugyanezt akarta csinálni, mert nem volt a mozdulatában semmi váratlan vagy meglepettség... Aztán kitudja :lol:
KÉP

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. március 8., hétfő 11:16

Teljesen mindegy, ha a Holdról pattant rá a labda az se érdekel, lényeg ahogy utána berúgta a kapuba a labdát.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 8., hétfő 10:59

kodo írta: Nem tudom mi a tema, lusta vagyok visszaolvasni, de zsenialisan csinalta megint zsebkendonyi teruleten az atmas vedok kozott. Az a finom mozdulat, ahogy elhuzta es passzolta is tovább casenak, csak a legnagyobbak kepesek erre. Nagybetűs foci, talán a legelvakultabb utaloi is eszbe kapnak vegre. Jobb későn mint soha.
Pont ez a téma, hogy a passz előtt Kondogbia rúgta-e rá Karim lábára és nem ő csinálta meg azt a mozdulatot a Casemironak a passz előtt.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. március 8., hétfő 10:57

Nem tudom mi a tema, lusta vagyok visszaolvasni, de zsenialisan csinalta megint zsebkendonyi teruleten az atmas vedok kozott. Az a finom mozdulat, ahogy elhuzta es passzolta is tovább casenak, csak a legnagyobbak kepesek erre. Nagybetűs foci, talán a legelvakultabb utaloi is eszbe kapnak vegre. Jobb későn mint soha.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 8., hétfő 10:42

Szerintem semmi flipper nem volt ebben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 8., hétfő 10:33

De azért a házat nem tenném rá.... :mrgreen:
Pedig rakhatod, ez egy Messi féle flipper volt tőle.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 8., hétfő 10:24

Realista24 írta:
ferni írta:
0.25-ös sebességen látszik, hogy Kondogbia volt itt a trükk, de gól az gól és nagyon kellett.
Szépen lejátszották Casemiroval
Nem győzött meg :mrgreen: vagy vak vagyok.
Pedig kilátszódik lassítva 0:48-nál, Karim jobb lába nincs a labdánál, van a lába és a labda között egy minimális távolság, ha megnézed és Kondogbia rúgta rá.

De azért a házat nem tenném rá.... :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 9:42

ferni írta:
ToniKroos írta:

https://www.youtube.com/watch?v=kmcr4WG0W9A

itt is látszik 0:48-nál, de én meccs közben egy hátsó kamera állásból még egyértelműbben láttam, de azt nem találom.
0.25-ös sebességen látszik, hogy Kondogbia volt itt a trükk, de gól az gól és nagyon kellett.
Szépen lejátszották Casemiroval
Nem győzött meg :mrgreen: vagy vak vagyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 8., hétfő 9:40

ToniKroos írta:
Realista24 írta: Valaki linkeljen egy videót, amin ezt látni. Akármit néztem eddig, nem láttam.
Köszi.
https://www.youtube.com/watch?v=kmcr4WG0W9A

itt is látszik 0:48-nál, de én meccs közben egy hátsó kamera állásból még egyértelműbben láttam, de azt nem találom.
0.25-ös sebességen látszik, hogy Kondogbia volt itt a trükk, de gól az gól és nagyon kellett.
Szépen lejátszották Casemiroval

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 8., hétfő 9:34

Ez a gól anyám, de gyönyörűen csinálta Benz, trademark már matrac ellen 3 védő ellen ez a mozdulata :sziv:

Casemiro meg, pár éve hullott a hajunk, hogy előre ment támadni ahelyett, hogy maradt volna a helyén, most meg kb akkor van gól, ha előre megy :lol:

Realista24 írta: @Benzema renewed his Madrid contract until 2022, which hasn't been announced yet. The club wanted him to renew until 2023 with a salary increase but he didn't accept as he would like to wait until next year and asses the situation before making a decision. [@abc_es]
Ezt én nem értem. 2022-ig van szerződése eleve, hogy hosszabbított 22-ig akkor vagy wut?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 8:35

@Benzema renewed his Madrid contract until 2022, which hasn't been announced yet. The club wanted him to renew until 2023 with a salary increase but he didn't accept as he would like to wait until next year and asses the situation before making a decision. [@abc_es]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. március 8., hétfő 8:22

ToniKroos írta:
Realista24 írta: Valaki linkeljen egy videót, amin ezt látni. Akármit néztem eddig, nem láttam.
Köszi.
https://www.youtube.com/watch?v=kmcr4WG0W9A

itt is látszik 0:48-nál, de én meccs közben egy hátsó kamera állásból még egyértelműbben láttam, de azt nem találom.
Érdekes a szurkoló, én meccs közben azt hittem ez is olyan zsebkendős Karim varázslat volt, mint szintén ezek ellen, de most hogy visszanéztem, még le is lassítottam, sztem is Gofri fiú pöccintette rá Benz balosára, de mindegy, szeddkikutya :D

Sokan fújnak az emberre, de annyira értelmetlen, mintha elővettük volna CR-t, hogy jó, de miért nem passzol :lol: :lol:
A fejem vertem néha tőle a falba, de aztán ahogy "megöregedett", úgy jött ki belőle a kincs, ahogy Ziro is írta, ha nincs ő elöl, gyak. semmi veszély sincs.
Iszonyat szeme van Pereznek, megértem, hogy "kiskedvence", ha ugyanez bejön ViniJé-nél is....
nem fog :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. március 8., hétfő 6:56

Realista24 írta:
realbeckham írta: No igen. En sem tudtam eldönteni, de ujrazva, valoban. Ugyanezt akartam beirni, mint dupla d kolléga.
Ugy latszil ez ilyen special move ja Karimnam az atleti ellen.

Hege, én ertem az allaspontod, viszont nincs igazad. Annak ellenere, hogy a modi szive csucske Karim, szvsz ebbe a topicba jott be az indulás ota a legtobb szitok es negativ komment. Szvsz Laci ia tisztaban van vele, hogy karim is büdöset szarik, jobb napjain be is ismeri :-*
Teljesen vilagos, hogy a palinak rengeteg hianyossaga van, mint kilences. Sosem lesz gyilkos, mint pl suarez.
Rendszerint elő van véve emiatt. Es elo is kell.

Viszont extra a pali. Univerzalis. Regebbem irtam mar, hogy ha nincs Karim, akkor CR sincs ott ma, ahol.....
Le se szarom jó ideje, hogy ki mit ír róla.

De tipik magyar mentalitást mutat, amit tegnap is csináltak páran. Beírom, hogy nesztek kutyák, erre pár becsület hőse magára veszi :lol: és jön, hogy hóhó, ez másnak négy hét, meg milyen példát mutat a moderátor úr. :lol: Aztán amikor rájöttek, hogy fölöslegesen vették magukra, akkor a "ja, bocs főnök" helyett nagylelkűen "elengedik" a témát, de előtte az igazság bajnokaként jó volt beleállni a "főnökbe".

Csak hogy tisztázzuk:
1. Sosem mutattam példát, ráadásul nem is akarok, minek? A fórumon már egy jót vitatkozni sem lehet személyeskedés nélkül. Mindenkit meg nem lehet kitenni, ki kattintana a reklámokra?
2. Ezer éve sem vágtam ki senkit azért, mert Karimot szidta. Ahogy írtam, felőlem szidhatja bárki. Kurvaanyázás, buzizás, és társai ne legyenek. Nem csak itt, máshol sem.
3. Az elmúlt másfél évben sem vertem itt a nyálam, amikor nélküle sehol nem lett volna a csapat. Ez a dolga, szerencsére csinálja. Hibázik? Hogyne hibázna, néha olyan vakon van, mint ziro a német tehetségekkel.
3. Viszont, ha esetleg merészelek írni egy hsz-t, mert máshogy látom, mint aki éppen szidja, akkor ezt remélem megtehetem.

Szép hétkezdést mindenkinek.
igen en voltam aki elengedte azért mert nem szerettem volna tovább göngyöliteni a témát,félre értettem ennyi :agree:
viszont kivánom

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 6:27

realbeckham írta: No igen. En sem tudtam eldönteni, de ujrazva, valoban. Ugyanezt akartam beirni, mint dupla d kolléga.
Ugy latszil ez ilyen special move ja Karimnam az atleti ellen.

Hege, én ertem az allaspontod, viszont nincs igazad. Annak ellenere, hogy a modi szive csucske Karim, szvsz ebbe a topicba jott be az indulás ota a legtobb szitok es negativ komment. Szvsz Laci ia tisztaban van vele, hogy karim is büdöset szarik, jobb napjain be is ismeri :-*
Teljesen vilagos, hogy a palinak rengeteg hianyossaga van, mint kilences. Sosem lesz gyilkos, mint pl suarez.
Rendszerint elő van véve emiatt. Es elo is kell.

Viszont extra a pali. Univerzalis. Regebbem irtam mar, hogy ha nincs Karim, akkor CR sincs ott ma, ahol.....
Le se szarom jó ideje, hogy ki mit ír róla.

De tipik magyar mentalitást mutat, amit tegnap is csináltak páran. Beírom, hogy nesztek kutyák, erre pár becsület hőse magára veszi :lol: és jön, hogy hóhó, ez másnak négy hét, meg milyen példát mutat a moderátor úr. :lol: Aztán amikor rájöttek, hogy fölöslegesen vették magukra, akkor a "ja, bocs főnök" helyett nagylelkűen "elengedik" a témát, de előtte az igazság bajnokaként jó volt beleállni a "főnökbe".

Csak hogy tisztázzuk:
1. Sosem mutattam példát, ráadásul nem is akarok, minek? A fórumon már egy jót vitatkozni sem lehet személyeskedés nélkül. Mindenkit meg nem lehet kitenni, ki kattintana a reklámokra?
2. Ezer éve sem vágtam ki senkit azért, mert Karimot szidta. Ahogy írtam, felőlem szidhatja bárki. Kurvaanyázás, buzizás, és társai ne legyenek. Nem csak itt, máshol sem.
3. Az elmúlt másfél évben sem vertem itt a nyálam, amikor nélküle sehol nem lett volna a csapat. Ez a dolga, szerencsére csinálja. Hibázik? Hogyne hibázna, néha olyan vakon van, mint ziro a német tehetségekkel.
3. Viszont, ha esetleg merészelek írni egy hsz-t, mert máshogy látom, mint aki éppen szidja, akkor ezt remélem megtehetem.

Szép hétkezdést mindenkinek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 5:56

ToniKroos írta:
Realista24 írta: Valaki linkeljen egy videót, amin ezt látni. Akármit néztem eddig, nem láttam.
Köszi.
https://www.youtube.com/watch?v=kmcr4WG0W9A

itt is látszik 0:48-nál, de én meccs közben egy hátsó kamera állásból még egyértelműbben láttam, de azt nem találom.
Ez tipik Karim megoldás, semmi botladozas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. március 7., vasárnap 22:28

Iszonyatosan örülnék, ha Benzema és az ő “botladozásai” lenne a legnagyobb gondunk. Sőt annak is örülnék ha vén korára a padról jönne beugróként néha és nem rá épülne minden..

De nem látom azt a kemény konkurenciát jelenleg, akik legalább ezt a “botladozást” lehoznák. Ha itt lesznek szóljatok. :agree:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 7., vasárnap 22:09

Mezőnyben magához képest gyenge volt, ezt be lehet tudni a sérülésnek. Befejezésben soha nem volt elit, ezen kár fennakadni. De ég és föld ha jelenleg ott van vagy ha nincs ott, mert a gólt első sorban tőle lehet várni, és ma is eltett egyet. Ennyi. A kézfeje mondjuk vszeg úgy néz ki mint Shaquille O'neal makkja de hát valamit valamiért.
Nem illik.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. március 7., vasárnap 22:05

No igen. En sem tudtam eldönteni, de ujrazva, valoban. Ugyanezt akartam beirni, mint dupla d kolléga.
Ugy latszil ez ilyen special move ja Karimnam az atleti ellen.

Hege, én ertem az allaspontod, viszont nincs igazad. Annak ellenere, hogy a modi szive csucske Karim, szvsz ebbe a topicba jott be az indulás ota a legtobb szitok es negativ komment. Szvsz Laci ia tisztaban van vele, hogy karim is büdöset szarik, jobb napjain be is ismeri :-*
Teljesen vilagos, hogy a palinak rengeteg hianyossaga van, mint kilences. Sosem lesz gyilkos, mint pl suarez.
Rendszerint elő van véve emiatt. Es elo is kell.

Viszont extra a pali. Univerzalis. Regebbem irtam mar, hogy ha nincs Karim, akkor CR sincs ott ma, ahol.....
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. március 7., vasárnap 22:00

Realista24 írta: Valaki linkeljen egy videót, amin ezt látni. Akármit néztem eddig, nem láttam.
Köszi.
https://www.youtube.com/watch?v=kmcr4WG0W9A

itt is látszik 0:48-nál, de én meccs közben egy hátsó kamera állásból még egyértelműbben láttam, de azt nem találom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég