Lucas Vázquez - 17

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. március 8., hétfő 20:47

sonic írta:
wZoLee7 írta: Még mindig nem értem mi a baja ennek az embernek. Nincs tisztában a saját értékeivel, a jelenlegi anyagi helyzettel, de ha ennyire vakon van és csak a della érdekli akkor mehet a napoliba olasz középcsapatosan játszani, nekem hiányozni nem fog
A tudasa alapjan pont egy Napoli a neki valo csapat. Szoval ilyen szempontbol nem ertem mi a problema azzal ha elmegy.
Kb épp ugyanaz a szitu, mint Callejón, Albiol esetében. Mindketten Napoliba királyok lehettek több éven át, de itt csak cseréknek voltak jók a vezetőség fejében. Nyilván elmentek. Ki gondolta volna, hogy egy Callejón 255 bajnokiig eljut Nápolyban?! Lucasnak is jó kis helye lenne ott. Bár nálam hatalmasat nőtt a szememben - s szerintem nem vagyok vele egyedül - amikor az ujján pörgetve a labdát ment oda a 11es ponthoz. Csodás emlék. Meg még okozott párat. De talán ha a többieket sikerül normálisan pótolni, akkor Lucast esetleg Brahim pótolhatja ingyen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 8., hétfő 19:08

sokan szeretik, ha alázzák
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. március 8., hétfő 17:40

wZoLee7 írta: Még mindig nem értem mi a baja ennek az embernek. Nincs tisztában a saját értékeivel, a jelenlegi anyagi helyzettel, de ha ennyire vakon van és csak a della érdekli akkor mehet a napoliba olasz középcsapatosan játszani, nekem hiányozni nem fog
A tudasa alapjan pont egy Napoli a neki valo csapat. Szoval ilyen szempontbol nem ertem mi a problema azzal ha elmegy.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 7., vasárnap 21:17

https://twitter.com/Lucasvazquez91/stat ... 91815?s=19

Hát ez?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: füst » 2021. március 3., szerda 11:36

Nincs ezzel gond, használja ki a lehetőségeit, ha jó pénzt kap a Naplitól, éljen vele, teljesen ésszerű lépés.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 3., szerda 11:33

füst írta: De ha többet kap máshol, miért maradjon?
valszeg neki is elkellene megyarázni, és ez a baj :lol:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: füst » 2021. március 3., szerda 11:32

De ha többet kap máshol, miért maradjon?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 3., szerda 11:30

Még mindig nem értem mi a baja ennek az embernek. Nincs tisztában a saját értékeivel, a jelenlegi anyagi helyzettel, de ha ennyire vakon van és csak a della érdekli akkor mehet a napoliba olasz középcsapatosan játszani, nekem hiányozni nem fog

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 1., hétfő 20:47

@Lucasvazquez91 will leave Real Madrid at the end of the season, he has said no to the renewal offer. He has offers from Napoli and 2 English clubs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 1., hétfő 20:01

A munkájának 40% amúgy teljesen felesleges és baromság. Mikor szélsővédő, akkor is a pálya közepe felé mozog, ahelyett, hogy széthúzná a pályát és lenne terület, bemegy tömörülni. Olyankor tartkón vágnám ZZ-vel meg az edző stábbal együtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. március 1., hétfő 19:51

Hatalmas munkát tesz le a pályán de nem sokra megyünk vele mert rengeteg a hiányossága. Kiegészítő embernek még jó de én se tartanám meg minden áron. Nekem igazából teljesen mindegy, hogy megy vagy marad, a lényeg az, hogy jövőre nem szeretném túl gyakran a kezdőben látni.

Az ilyen Kubo, Brahim féle arcokból is elég volt, elég nekünk Asensio.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 1., hétfő 19:07

R. Carlossal egyetértve, a többi spanyol tényleg kevés ide
Ezért lenne okos döntés, ha az egy kicsit tehetségesebbeket nem dobnánk ki, hanem kipróbálnánk őket :hmmm:
Sajnos új Raúl Casillas nem látszik az itánpótlásban, de még Morata sem ... :kalapos:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. március 1., hétfő 18:48

h3x0r írta: meg mielott kidobjuk az osszes spanyolt, a 25 fos BL keretben kell legyen 8 Spanyolorszagban nevelkedett jatekos, (15 es 21 ev kozott 3 ev spanyol csapatban), ebbol 4 sajat nevelesu.
ez nalunk jelenleg, ha jol szamoltam, ramos, isco, asensio, odriozola + carvajal, nacho, lv, +1 castillas (jovic meg odegaard tavozasaval bekerult 2 masik castillas is a keretbe). Oke, hogy feltoltjuk a keretet a B csapatbol, de ha jonnek helyukre uj igazolasok, akkor azert kell szamolgatni is.
Természetesen én is tudom, hogy vannak korlátai ennek. Pluszba még az is rájön, hogy Isco, LV és Ramos jelen állás szerint maradni sem akar. Ha nem is ezen nyáron tesszük ki az összeset, akkor a következő nyáron viszont ki kell dobnunk ezeket a kerékkötőket valahogy. Jelenleg az általam említett 3 játékoson kívül ugyanis mindegyik játékos zsákutca a számunkra.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 1., hétfő 7:54

R. Carlos írta: Nálam a jelenlegi spanyol vonalunkból csak Ramos, Carvajal és Nacho maradna. Asensio, Isco, Mariano és Odriozola már korábban sem voltak megnyerőek és szerintem nem egy Real Madrid keretébe való játékosok. Lucas határ eset volt nálam, de ez esetben ő sem kellene.
meg mielott kidobjuk az osszes spanyolt, a 25 fos BL keretben kell legyen 8 Spanyolorszagban nevelkedett jatekos, (15 es 21 ev kozott 3 ev spanyol csapatban), ebbol 4 sajat nevelesu.
ez nalunk jelenleg, ha jol szamoltam, ramos, isco, asensio, odriozola + carvajal, nacho, lv, +1 castillas (jovic meg odegaard tavozasaval bekerult 2 masik castillas is a keretbe). Oke, hogy feltoltjuk a keretet a B csapatbol, de ha jonnek helyukre uj igazolasok, akkor azert kell szamolgatni is.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. március 1., hétfő 6:41

Nálam a jelenlegi spanyol vonalunkból csak Ramos, Carvajal és Nacho maradna. Asensio, Isco, Mariano és Odriozola már korábban sem voltak megnyerőek és szerintem nem egy Real Madrid keretébe való játékosok. Lucas határ eset volt nálam, de ez esetben ő sem kellene.

A megújuló csapatban viszont Brahim, Reguilón és Marvin is kapna egy esélyt helyettük. Inkább próbálgassunk fiatalokat, minthogy kedvetlen és alibiző öregeket hajtsunk. Lucas nem tartozik ezek közé amúgy, de ez a pénz már sok és nekem a tavaly látottak alapján Brahim is van olyan lelkes mint ő, még ha nem is olyan sok oldalú.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. február 28., vasárnap 23:24

Realista24 írta:
babaking írta:

Na ez már nem leküzdhetetlen szakadék - egyik oldalról sem. Jó lenne ha megegyeznének. Nem vele kellene kezdeni a takarítást.
Ez szted nem nagy szakadék? Sztem óriási.

Amúgy márciusig várja a választ.
Ja hogy - 10%. Nem láttam a vonalkát. Így azért más.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 28., vasárnap 22:56

Hat mondjuk meg mindig inkabb neznem LV t mint Asensiot, de elobbinek most jar le a szerzodese es ha ugy erzi mashol jobb ajanlatot kap, plusz mar inkabb erdekli a penz, mint az hogy milyen mez van rajta, akkor ott az ajto lehet ballagni

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. február 28., vasárnap 20:46

Szerintem nem LV tudása a pótolhatatlan, hanem ez a mentalitás,ami neki van.

Lassan az utolsó olyan arc is elfogy, aki hajlandó futni és harcolni.

Aztán marad aszenszió flegma alibije, meg Vini bukdácsolása..Ha ez a jövő vár ránk, akkor sok zöldteát kell meginnom meccs előtt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 28., vasárnap 20:40

5 milliót akár, ezt jelenti a plusz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. február 28., vasárnap 20:38

Ilyen áron szerintem őt sem kellene megtartani. Egyik poszton sem alapkezdő. Ha Odriozola helyett tudunk hozni egy használható jobbhátvédet, illetve Mbappé érkezne eltűnne a ködben ő is. Egy ilyen szezonban volt hasznos, ahol ennyi a sérültünk és nincs elé senki se, de remélhetőleg hosszú évek után ebből is tanulunk és lesz egy használható orvosi gárdánk...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég