Marco Asensio

Archívum
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. március 10., szerda 12:03

Berobbant Madridban, mindenki lecumizta, aztan azt hitte abbol meg lehet elni, jott a serulese, azota nem talalja magat. Vissza kell ereszkedni a foldre, dolgozni kell es turni a palyat, sajnos elhitte magarol, hogy vilagklasszis... ha nyomna egy resetet, meg lehetne belole valaki, igy viszont marad a posvany. Focizni tud, a bal laba zsenialis, tud beadni es loni is, nem valami gyors, de vannak mas erossegei. A mentalitasa kutyafasza, azon kell a legtobbet fejleszteni...
:goat:

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. március 10., szerda 11:47

Én azt nem tudom, miért nem akar focizni :hmmm:
Nah! Ő csak vigyáz a frissen borotvált lábára, hiszen hagyott már ki emiatt BL meccset is... :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 10., szerda 11:30

Kerlon írta: Szerintem bekepzelt, de kifele ezt nem igazan mutatja.
Top comment :lol:

Beképzelt, de nem látszik rajta :mrgreen:

Én azt nem tudom, miért nem akar focizni :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 10., szerda 11:19

Sierra írta: Vicces azert ez a regen se ert 2 forintot se szoveg. Ennel a mostaninal mindenkeppen jobb volt, legalabb rugott golokat. Azert eleg jol indult a madridi karrierje, elso ket szezonja kifejezetten jol sikerult.
Az elso szezonja tenyleg jol sikerult, ugy jatekban, mint golokban is.

Erdemes kicsit visszaolvasgatni a topikjat, mar a masodik szezonja kozben/utan is tobbszor szoba kerult, hogy meccs kozben mennyit alibizik, meg hogy jonnek tole a visszapasszok. De legalabb akkoriban meg neha jottek a villanasok, a golok.

A 18/19-es szezonban CR tavozasa utan minden eselye megvolt, hogy szintet lepjen, de nem elt vele, sot inkabb vissza is lepet egyet.
Remy írta: Pár év és mehet a Jesé - Ödegaard - Asensio hármas. :coffee: :shifty: :D
Asensio topik, harmadik komment. Valahol itt siklott felre az o palyafutasa is. Vannak dolgok, amiket a jatekosok egyszeruen nem birnak el: hogy CR-t kell potolni, egy esetleges 7-es mez, vagy epp Remy "szeretete" :mrgreen:
BlancoMark írta: Ennyit tud sajnos, most nyáron még egy 40 körül lehetne akasztani érte, utána már az ára is még nagyobb lejtmenetben lesz.
Mire akarunk 40 milliot? A 2 darab idei goljara? Kicsit olyan ez a 40, mint amikor 19 nyaran Bale-ert akartunk 60-at kapni, majd a legjobb egy kinai 0 euros ajanlat volt. Meg 2 ev van a szerzodesebol, nem tudom elkepzelni, hogy egy 10-esnel barki tobbet adna erte. Talan megerne kolcson adni egy kontrazo csapatba, hatha osszehoz par golt.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. március 10., szerda 11:15

Lendulet is akkor volt, amikor az egesz palya ott volt előtte és lehetett futni.

Kicsibe, "allobol " sose volt kepes jol 1v1 et nyerni.
Nekunk meg többnyire ilyen szituacio all fent az elmult években, mivel egy labdabirtklos, magas presszinget (próbáló) stilusunk van.

De az igaz, hogy már kontranal, amikor lehetne sokat futni se képes parharcot nyerni többségében.
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. március 10., szerda 11:09

De régen legalább a lendület és a szándék meg volt benne, de most nem látom soha hogy akár csak próbálkozna. Ezt nem lehet a gyenge támadójáték számlájára írni. Valami nagyon eltört nála és már túl van a "fiatal tehetség' kategórián, régen robbantani kellett volna. Ennyit tud sajnos, most nyáron még egy 40 körül lehetne akasztani érte, utána már az ára is még nagyobb lejtmenetben lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 10., szerda 11:07

Sierra írta: Vicces azert ez a regen se ert 2 forintot se szoveg. Ennel a mostaninal mindenkeppen jobb volt, legalabb rugott golokat. Azert eleg jol indult a madridi karrierje, elso ket szezonja kifejezetten jol sikerult.
Serulese elotti 1 eve is ratyi volt mar, utolso jo meccse talan a szuperkupa meccsek voltak, aztan jott a lejtmenet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 10., szerda 10:03

Vicces azert ez a regen se ert 2 forintot se szoveg. Ennel a mostaninal mindenkeppen jobb volt, legalabb rugott golokat. Azert eleg jol indult a madridi karrierje, elso ket szezonja kifejezetten jol sikerult.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 10., szerda 7:24

Szerintem bekepzelt, de kifele ezt nem igazan mutatja. Palyan is csak egy peckesen kocogo, kuzdeni, magat megeroltetni keptelen kis primadonna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. március 10., szerda 7:03

Hege írta:Mondjatok már par dolgot, hogy mitől akkora az arc?
Ezt én se értem, én se érzem/látom rajta, hogy el lenne szállva. Viszont az se igaz, hogy csak ennyit tud. Mert nem lenne soha nagy játékos, de ez amit csinál, nem a kevés tudás miatt van. Valami fejben van nála és az sem a sérülés miatt, mert már előtte se ért 2 forintot se. Szóval nálam ez egy megoldatlan probléma. :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Hege
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 10., szerda 4:36

wZoLee7 írta:
Kerlon írta: Engem már a futása idegesít amúgy, azt is meg kéne nézni, hogy hányszor sprintel egy meccsen, gondolom vetekszik a lövések számával. De beadásra se nagyon emlékszem, szóval aki dupla nullás képet rakott ki az cserélje triplára inkább
nem férne rá mezre, mondjuk az arcára lehet könnyebb lenne az elég nagy :lol:
Ezt már sokadik helyen olvasom. Mondjatok már par dolgot, hogy mitől akkora az arc?
Mármint, hogy szerintetek.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 9., kedd 21:10

Kerlon írta: Engem már a futása idegesít amúgy, azt is meg kéne nézni, hogy hányszor sprintel egy meccsen, gondolom vetekszik a lövések számával. De beadásra se nagyon emlékszem, szóval aki dupla nullás képet rakott ki az cserélje triplára inkább
nem férne rá mezre, mondjuk az arcára lehet könnyebb lenne az elég nagy :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 9., kedd 19:48

Engem már a futása idegesít amúgy, azt is meg kéne nézni, hogy hányszor sprintel egy meccsen, gondolom vetekszik a lövések számával. De beadásra se nagyon emlékszem, szóval aki dupla nullás képet rakott ki az cserélje triplára inkább
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. március 9., kedd 19:02

ziro4vr írta: Sajna ő van oda, a jobboson hullagyenge Rodrygo meg a jobb szél mindenese LV. Bár ezek közül is messze ő a legszarabb.
Ertem en hogy kubonak meg brahimnak szar a fizikuma vagy a felepitese, de ezt nem hoznak ok? Vagy ennek a triplajat?
En nem ertem, elengedtuk a "rivalisait" es most nyomatjuk orrba szajba, ennel meg a 2 csatar es jovic is jobb lenne.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 8., hétfő 21:37

Sajna ő van oda, a jobboson hullagyenge Rodrygo meg a jobb szél mindenese LV. Bár ezek közül is messze ő a legszarabb.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. március 8., hétfő 21:33

Gólvágó sosem volt, de az első éveiben azért hozta a durván 0,3-as meccs/kanadai pontátlagot, ami az idén már 0,12-re csökkent, ami szinte értelmezhetetlen. Semmiben sem kiemelkedően jó, sőt, még az átlagot sem éri el, de valamiért kirobbanthatatlan a csapatból (mert ilyen gyenge a játékosállomány).

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 8., hétfő 21:02

Legutóbbi 6 meccsén 0 kaput eltaláló lövés. :salute: :salute:
Pont ilyennek kell lennie egy real támadónak. :loveyou:
Remélem még évekig nézhetjük a játékát a fijjúnak!























takaroggggy te csicska.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 7., vasárnap 21:41

Jim írta: "Nincs értelmes magyarázat arra, hogy Ase miert jatszik."
"Jimnek van par meztelen fotoja Mrs Zidanerol"

sajnos nincs :lol:

nekem sincs ötletem, hogy miért kezdő minden meccsen :hmmm:
nem a teljesítménye miatt az biztos
pár év, és csak kiderül
Pofon egyszerű, Zidane kedveli és kész, nincs ebben a történetben se több se kevesebb. Úgy lehetne Őt kivenni, ha a mester hajlandó lenne használni Militaot, vagy pár embert olyan poszton ahová való, de ez sem fog megtörténni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 7., vasárnap 21:33

"Nincs értelmes magyarázat arra, hogy Ase miert jatszik."
"Jimnek van par meztelen fotoja Mrs Zidanerol"

sajnos nincs :lol:

nekem sincs ötletem, hogy miért kezdő minden meccsen :hmmm:
nem a teljesítménye miatt az biztos
pár év, és csak kiderül

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Marco Asensio - 11

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. március 2., kedd 11:10

tegyük fel hazard felépül, akkor ő fix kezdő, marad a jobb oldal, ahogy zizut ismerjük rodrygonak kuuurvaraaaa odakell baxnia hogy kiszorítsa ezt a monyorékot. amugy tényleg eibar szint lett, csak lehet ott se tűnne ki mert az ilyen csapatokban izzadni kell. jaj istenem


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég