Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 14., vasárnap 14:06

raul 4 ever írta: Volt már kivesézve ez a Zaha nem térdel a kezdés előtt, mert (egyebek mellett) "már nem jelent semmit, csak rutinból csinálják" téma? -> :lol: :lol:

Már nem kezd elszaladni a #polkorrektség ló, már teljesen nevetséges lett..
nem tudom milyen szövegkörnyezetből lett kivéve az általad idézett rész, de ha ezt mondta, akkor teljesen igaza van, semmi értelme az egésznek ebben a formájában :x
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. március 14., vasárnap 13:56

Volt már kivesézve ez a Zaha nem térdel a kezdés előtt, mert (egyebek mellett) "már nem jelent semmit, csak rutinból csinálják" téma? -> :lol: :lol:

Már nem kezd elszaladni a #polkorrektség ló, már teljesen nevetséges lett..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. március 14., vasárnap 0:23

ziro4vr írta: Én azt látom rajta, hogy van működő filozófiája, amit tudott játszatni Dortmundban, tud játszani Londonban, nem tudott játszatni Párizsban. Ez sokat elmond róla, pozitív irányban is, negatívban is.
athozom ide, hogy ne legyen off.

annyit tennek hozza, hogy ennek ellenere parizsban is kihozta kb a maxot a liga gyozelmekkel es bl dontovel.

en is nagyra tartom, meg a top 5-ot is megkockaztatnam talan.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 10., szerda 16:21

markmadrid írta:Kulcspasszai amugy ulnek. Jol lat a palyan, de egy Ozil lehet maximum a srac. Lassu es 1v1 sem megy neki. Nem golerzekeny de nem is vedekezik hatekonyan. Passzsavokat lezarja es visszazar,de ebben kimerul.

Jelenleg nem hiszem, hogy Madridban megragadhatna. Kroos es Modric helyen sem tudom elkepzelni. Amolyan KDB lehetne. Szelen pedig elveszett mert borzasztoan lassu. Egy ozil James keverek 😅
Sajnos én is ezt érzem. Nem lesz kimagasló klasszis, pedig jó lett volna hamár 6-7 éve istápoljuk. Hasznos azért lehetne itt, meg kell találni a szerepét. Asensionál jobbszélen most is többet érne bármikor, bár nála egy szaros wckefe is produktívabb, szóval ez nem nagy vállalás. Persze az is kell, hogy ne akarjon fix kezdő lenni, mert az max Arsenal/Soci szinten lehet egyelőre úgy néz ki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2021. március 10., szerda 15:31

Neked arról kéne áradoznod, hogy Ødegaard milyen bugikat csinál... Azt hittem szétoktatja majd a betárcsázós balta angol védőket, erre ilyen Grealishekre meg Pedro Nétókra élvezkedtek :mrgreen: Nem örülök.
[/quote]

Ödegaardot szereti Arteta, direkt neztem par meccset miatta,h amikor kezdokent jatszhat tobb meccsen keresztul egymas utan, de egyelore semmi extra. Persze hozzatartozik, hogy nem kap eleg labdat nagyon sokszor keri, de meg nem biznak benne es kimarad a jatekbol. Kulcspasszai amugy ulnek. Jol lat a palyan, de egy Ozil lehet maximum a srac. Lassu es 1v1 sem megy neki. Nem golerzekeny de nem is vedekezik hatekonyan. Passzsavokat lezarja es visszazar,de ebben kimerul.

Jelenleg nem hiszem, hogy Madridban megragadhatna. Kroos es Modric helyen sem tudom elkepzelni. Amolyan KDB lehetne. Szelen pedig elveszett mert borzasztoan lassu. Egy ozil James keverek 😅

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. március 10., szerda 15:20

alexoxladjackoxi írta:
ziro4vr írta: Egy lassan 26 éves játékost, az Aston Villából, akinek a válogatottban sem volt még nagyon éles meccse, kb 70-80 millió fontért aki idehozna, az hülye. Nekem meg ennyi a véleményem. Vagy az kenje be Adama testét babaolajjal. :lol:
Ezt Southgate-nél kéne megreklamálni. Kíváncsi vagyok milyen csapatot fog az EB-re összeállítani, ezzel a kerettel illene értelmes focit tolniuk majd, de sajna kétlem. Meg hogy kik lesznek a kezdők, szerintem sem Grealish, sem Foden nem lesz az sajnos. Sakát is illene minimum behívnia...
Amilyen keret most osszejott, valakinek muszaj lesz kimaradnia :lol:

Grealish barhova igazol, hatalmas erosites lesz. Jelenleg a liga top 5 jatekosa kozott van, gyakorlatilag egyedul vezeti a Villat. Kicsit keson ert be, nem is volt akkora sajtoja, mint mondjuk Sterlingnek, de a mutatoi magaert beszelnek.
Nyilvan leigazolni nincs ertelme, mert iszonyatosan magas a vetelara, amit csak egy angol klub fog megkockaztatni, de attol meg tenyleg top a tag.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2021. március 10., szerda 15:19

Bizony, Neto is kikúrt jó, csak azt sajnálom, hogy abban a bunker Wolvesban szenved. Nagyon megnézném egy támadóbb szellemű csapatban. Kvázi a farkasoknak abból áll a támadójátékuk, hogy ő varázsol valamit, bár nyilván egyedül nem könnyű. Na neki is helye lenne már szerintem a válogatottban. Remélem sem ő, sem Grealish nem a Unitedben fog kikötni. :sly:
[/quote]


Portugal keret is brutalis lesz. Neto tuti,h kerettag lesz a kezdo is meglehet neki. Felix,Ronaldo Neto sor nem hangzik rosszul🤓 mogottuk egy Bernardo,Neves Bruno pakkal. A vedelem atlagos bar a Dias,Semedo Guarreiro sor nem rossz. Dias melle meg mehet Pepe.😁 meg mindig tanar ahhoz kepest,hogy 38👌

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 10., szerda 15:17

alexoxladjackoxi írta:
markmadrid írta: Aki nekem bejon az a Wolves-os Pedro Neto. Joo lo jol cselez es brutalisan direkt jatekos. 20 eves portugal srac akinek ez az elso szezonja a Pl be. Emeny nezni a jatekat. Eroszakos de meg is elegansan jatszik es erzi a kaput is. Szamai nem Haaland Mbappe szint,de par even belul top szint lehet.

Grealish temaban en ugy gondolom kifejezetten ugyes de o egy kozepcsapat elsodleges jatekszervezoje. Ez a szerep nagyon jol all neki. O szabja meg a jatek ritmusat es kifejezetten jol cselez es komoly zsugakat oszt. Aranylabdatol azert messze van es lesz is... 26 es meg az is keplekeny befer e majd az angol 11-be. Keret mar meglesz neki😁 mount is hasonloan jo volt a Derbynel amugy es megallja a helyet a Chelseanel is. Grealish valszeg jovore mar valmelyik Manchesteri csapatban lesz.
Bizony, Neto is kikúrt jó, csak azt sajnálom, hogy abban a bunker Wolvesban szenved. Nagyon megnézném egy támadóbb szellemű csapatban. Kvázi a farkasoknak abból áll a támadójátékuk, hogy ő varázsol valamit, bár nyilván egyedül nem könnyű. Na neki is helye lenne már szerintem a válogatottban. Remélem sem ő, sem Grealish nem a Unitedben fog kikötni. :sly:
Neked arról kéne áradoznod, hogy Ødegaard milyen bugikat csinál... Azt hittem szétoktatja majd a betárcsázós balta angol védőket, erre ilyen Grealishekre meg Pedro Nétókra élvezkedtek :mrgreen: Nem örülök.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 10., szerda 15:03

markmadrid írta: Aki nekem bejon az a Wolves-os Pedro Neto. Joo lo jol cselez es brutalisan direkt jatekos. 20 eves portugal srac akinek ez az elso szezonja a Pl be. Emeny nezni a jatekat. Eroszakos de meg is elegansan jatszik es erzi a kaput is. Szamai nem Haaland Mbappe szint,de par even belul top szint lehet.

Grealish temaban en ugy gondolom kifejezetten ugyes de o egy kozepcsapat elsodleges jatekszervezoje. Ez a szerep nagyon jol all neki. O szabja meg a jatek ritmusat es kifejezetten jol cselez es komoly zsugakat oszt. Aranylabdatol azert messze van es lesz is... 26 es meg az is keplekeny befer e majd az angol 11-be. Keret mar meglesz neki😁 mount is hasonloan jo volt a Derbynel amugy es megallja a helyet a Chelseanel is. Grealish valszeg jovore mar valmelyik Manchesteri csapatban lesz.
Bizony, Neto is kikúrt jó, csak azt sajnálom, hogy abban a bunker Wolvesban szenved. Nagyon megnézném egy támadóbb szellemű csapatban. Kvázi a farkasoknak abból áll a támadójátékuk, hogy ő varázsol valamit, bár nyilván egyedül nem könnyű. Na neki is helye lenne már szerintem a válogatottban. Remélem sem ő, sem Grealish nem a Unitedben fog kikötni. :sly:

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2021. március 10., szerda 14:51

Aki nekem bejon az a Wolves-os Pedro Neto. Joo lo jol cselez es brutalisan direkt jatekos. 20 eves portugal srac akinek ez az elso szezonja a Pl be. Emeny nezni a jatekat. Eroszakos de meg is elegansan jatszik es erzi a kaput is. Szamai nem Haaland Mbappe szint,de par even belul top szint lehet.

Grealish temaban en ugy gondolom kifejezetten ugyes de o egy kozepcsapat elsodleges jatekszervezoje. Ez a szerep nagyon jol all neki. O szabja meg a jatek ritmusat es kifejezetten jol cselez es komoly zsugakat oszt. Aranylabdatol azert messze van es lesz is... 26 es meg az is keplekeny befer e majd az angol 11-be. Keret mar meglesz neki😁 mount is hasonloan jo volt a Derbynel amugy es megallja a helyet a Chelseanel is. Grealish valszeg jovore mar valmelyik Manchesteri csapatban lesz.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4954
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. március 10., szerda 14:50

Nem hoznam ide, mint ahogy soha semmilyen britet nem szabadna, de ez a csavo hihetetlen elvezetesen nyomja, azon keves jatekosok koze tartozik aki miatt erdemes leulni meccset nezni. Kicsit engem a 2000-es evek top iranyitoira emlekeztet. Mindezt egy masodvonalas csapatban.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 10., szerda 14:49

ziro4vr írta: Egy lassan 26 éves játékost, az Aston Villából, akinek a válogatottban sem volt még nagyon éles meccse, kb 70-80 millió fontért aki idehozna, az hülye. Nekem meg ennyi a véleményem. Vagy az kenje be Adama testét babaolajjal. :lol:
Ezt Southgate-nél kéne megreklamálni. Kíváncsi vagyok milyen csapatot fog az EB-re összeállítani, ezzel a kerettel illene értelmes focit tolniuk majd, de sajna kétlem. Meg hogy kik lesznek a kezdők, szerintem sem Grealish, sem Foden nem lesz az sajnos. Sakát is illene minimum behívnia...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 10., szerda 14:34

En azt hittem, hogy valami 20-22 eves tehetseg. :mrgreen: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 10., szerda 13:40

Egy lassan 26 éves játékost, az Aston Villából, akinek a válogatottban sem volt még nagyon éles meccse, kb 70-80 millió fontért aki idehozna, az hülye. Nekem meg ennyi a véleményem. Vagy az kenje be Adama testét babaolajjal. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 10., szerda 12:53

Adama nem focista. Ezt a másikat sose láttam játszani. Azt sem tudom melyik csapatban játszik. Egyet kérek, ne jöjjön Madridba. Így látatlanban, ami nem túl következetes, de előítéletes vagyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 10., szerda 12:46

alexoxladjackoxi írta: Na csak úgy összehasonlításképp megnéztem. Bruno 2.8, De Bruyne 3.1, Grealish 3.4 kulcspasszal nyomul átlagosan meccsenként. Az csak az egyik erénye, hogy nem lehet szabályosan leszerelni, másban is ligaelső, mint láthatjuk. Pedig nem is lő annyi pontrúgást. Cselek száma: Bruno 0.5, Kevin 1.7, Grealish 2.8. Most direkt nem Adamával vetettem össze. Szerintem elképesztő a pali.

+1
Brutalis.
Meg nezni kell a meccseket, nem minden a stat tudjuk, nagyon sokat tesz hozza, a finom passzaival cseleivel.

De persze itt a forumon kozepszer ugy hogy kb meccset nem lattak tole :)

Adamanak amugy brutalis a fizikuma es ezert is nehez tole elvenni a labdat plusz gyors, de dadog nala a labda.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 10., szerda 11:19

Na csak úgy összehasonlításképp megnéztem. Bruno 2.8, De Bruyne 3.1, Grealish 3.4 kulcspasszal nyomul átlagosan meccsenként. Az csak az egyik erénye, hogy nem lehet szabályosan leszerelni, másban is ligaelső, mint láthatjuk. Pedig nem is lő annyi pontrúgást. Cselek száma: Bruno 0.5, Kevin 1.7, Grealish 2.8. Most direkt nem Adamával vetettem össze. Szerintem elképesztő a pali.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. március 7., vasárnap 23:57

angoloknak (britteknek) a PL fekszik, mondtuk már sokan, hogy oda való
szerintem itt nem ezen mulik, hogy mi fekszik neki.

nalatok is hozta magat, siman jo lenne egy bayernben, psg-ben, stb es kb meg csak a mostaniak kellene, hogy a prime evei legyenek.

nala inkabb azon mulik, hogy mennyire erdekli az egesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 7., vasárnap 22:19

Kane mutatói azért idén elég durvák. 16 gól, 13 gólpassz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 7., vasárnap 22:11

Kane is 2 gol, 2 golpassz :|


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég