Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 12., péntek 8:02

Anthony írta: Az a "boost" már rég volt, amikor odament vagy 4 éve, akkor volt egy kis részvényár emelkedés, de azóta jött egy kis covid is, eredmények pedig nem igazán.
Mostanában legalábbis mind arról olvasok, hogy óriási a fizetése, és szezon végén el kéne adni.
Ez világos, de még mindig 250 millióan követik minden platformon és valahogy nem tudom elképzelni, hogy széles körben bárkit is érdekelne a Pirlo vezérelte Juve :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. március 12., péntek 8:01

Az a "boost" már rég volt, amikor odament vagy 4 éve, akkor volt egy kis részvényár emelkedés, de azóta jött egy kis covid is, eredmények pedig nem igazán.
Mostanában legalábbis mind arról olvasok, hogy óriási a fizetése, és szezon végén el kéne adni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 12., péntek 7:39

Anthony írta: Nagyon úgy néz ki vége lesz CR Juventusos kalandjainak az év végén. Nem bírják a fizetését már, csóri Juve, nem is ártana nekik egy kis visszaesés, eleget dominálták a Serie A-t.
Vicces ez, hogy nem bírják a fizetését, amikor a pénzügyi térképen CR akkor boostot adott nekik, hogy elképesztő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. március 12., péntek 7:23

Nagyon úgy néz ki vége lesz CR Juventusos kalandjainak az év végén. Nem bírják a fizetését már, csóri Juve, nem is ártana nekik egy kis visszaesés, eleget dominálták a Serie A-t.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 7., vasárnap 14:46

Kedden BL, gondolom az fontosabb jelenleg.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 7., vasárnap 14:42

lehet tudni h CR miért volt a tegnapi lazio elleni meccsen csak csere? :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 3., szerda 18:39

KAG írta:
Kerlon írta:

Én csak azt tudom, hogy Real Madrid Inter 3:2, Inter - Real Madrid 0:2 és nulla, az az nulla Lukaku gól született rajta.
És ugye azt tudjuk, hogy ő Európa legjobb csatára jelenleg. Ja és kiestek a BL-ből. :lol: :lol: :lol:

Tegyél meg hozza 3 olyan "tenyt", amiről kurvara nem irtam es 5 extra rohogos fejet.
Akkor leszel vagány igazán. :agree:

Amit írtam, azt pedig továbbra is tartom.
Egyik támadó sem lenne képes jelenleg hasonló gólra velemenyem szerint.
Vagy fizikalis, vagy technikai hiányosság lenne mindenki esetében.
Néhány esetben mindkettő.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kívánságod teljeítése után, nyugodtan lemerem írni, hogy a szintjén van. Egy gyenge olasz bajnokságban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. március 3., szerda 18:35

El Sie7e írta: Nem csak Hakimi-t, hanem még Lukaku-t sem fizette ki az Inter :x A MU Skriniar-t vagy Lautaro-t viheti ennek fejében. Mi is kinézhetnénk valakit onnan, ha nem tudnak fizetni :mrgreen: pl. Barella-t adnám nagyon :hmmm:
Peldaul Hakimit visszakuldhetik ha nem tudjak kifizetni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. március 3., szerda 18:09

Kerlon írta:
KAG írta: Lukaku nem kis gólt lőtt.
El nem tudnam kepzelni a jelenlegi keretből, hogy ezt barki lehozna egy derbin. (Kicsik ellen se)
Regen meg rotton voltunk hasonlo kaliberekkel...
Én csak azt tudom, hogy Real Madrid Inter 3:2, Inter - Real Madrid 0:2 és nulla, az az nulla Lukaku gól született rajta.
És ugye azt tudjuk, hogy ő Európa legjobb csatára jelenleg. Ja és kiestek a BL-ből. :lol: :lol: :lol:

Tegyél meg hozza 3 olyan "tenyt", amiről kurvara nem irtam es 5 extra rohogos fejet.
Akkor leszel vagány igazán. :agree:

Amit írtam, azt pedig továbbra is tartom.
Egyik támadó sem lenne képes jelenleg hasonló gólra velemenyem szerint.
Vagy fizikalis, vagy technikai hiányosság lenne mindenki esetében.
Néhány esetben mindkettő.
ZIDANE

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 3., szerda 17:47

Kerlon írta:
KAG írta: Lukaku nem kis gólt lőtt.
El nem tudnam kepzelni a jelenlegi keretből, hogy ezt barki lehozna egy derbin. (Kicsik ellen se)
Regen meg rotton voltunk hasonlo kaliberekkel...
Én csak azt tudom, hogy Real Madrid Inter 3:2, Inter - Real Madrid 0:2 és nulla, az az nulla Lukaku gól született rajta.
És ugye azt tudjuk, hogy ő Európa legjobb csatára jelenleg. Ja és kiestek a BL-ből. :lol: :lol: :lol:
Mondjuk egyik meccsen nem játszott :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 3., szerda 17:38

KAG írta: Lukaku nem kis gólt lőtt.
El nem tudnam kepzelni a jelenlegi keretből, hogy ezt barki lehozna egy derbin. (Kicsik ellen se)
Regen meg rotton voltunk hasonlo kaliberekkel...
Én csak azt tudom, hogy Real Madrid Inter 3:2, Inter - Real Madrid 0:2 és nulla, az az nulla Lukaku gól született rajta.
És ugye azt tudjuk, hogy ő Európa legjobb csatára jelenleg. Ja és kiestek a BL-ből. :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. március 3., szerda 17:28

Nem csak Hakimi-t, hanem még Lukaku-t sem fizette ki az Inter :x A MU Skriniar-t vagy Lautaro-t viheti ennek fejében. Mi is kinézhetnénk valakit onnan, ha nem tudnak fizetni :mrgreen: pl. Barella-t adnám nagyon :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 22., hétfő 0:20

Lukaku nem kis gólt lőtt.
El nem tudnam kepzelni a jelenlegi keretből, hogy ezt barki lehozna egy derbin. (Kicsik ellen se)
Regen meg rotton voltunk hasonlo kaliberekkel...
ZIDANE

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 21., vasárnap 17:10

A Milan kezd a helyére kerülni. Nagyon csúnyán elbukták a városi rangadót, innentől már a top4 sem tűnik biztosnak.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 15., hétfő 23:33

illgner írta:
De talán nem túlzás azt állítani, hogy a csapat messze leggólerősebb játékosa nélkül ez a Milan kb. az 5. helyért lenne harcban.
Es akkor Juve hol lenne Ceronaldo nelkul? :D ok meg igy is csak negyedikek. Sztem nem rossz ez a Milan az elmult evekhez kepest. Nyilvan a kozel 1 eves veretlenseguk sem csak Ibran mult. Persze kanyarban sincs a 2000es evek BL-t nyero Milanhoz, de hat meg kell nezni akkor milyen jatekosok rugtak a labdat.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 15., hétfő 23:24

KovaLlos írta: Kessi 7 gól,2 gólpassz,Theo 4-4,Leao 5-5,Ibra 14-1,de a többi nem csak elől áldogál.Csapatként jók inkább szerintem.
De talán nem túlzás azt állítani, hogy a csapat messze leggólerősebb játékosa nélkül ez a Milan kb. az 5. helyért lenne harcban.

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2021. február 15., hétfő 23:22

illgner írta: Levegőbe beszélek? Ezért a nagyképű és lekezelő válaszért kár volt belépned. Ibra 14 gólt lőtt, a Milan góljainak egyharmadát. De nyilván nem ő húzza a csapatot, hanem a többi noname játékosuk. De te, aki nem a levegőbe beszélsz, akkor dalold már el, hogy ugyan ki húzza őket, ha nem a messze legtöbb gólt lövő játékosuk?
Kessi 7 gól,2 gólpassz,Theo 4-4,Leao 5-5,Ibra 14-1,de a többi nem csak elől áldogál.Csapatként jók inkább szerintem.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 15., hétfő 23:15

Levegőbe beszélek? Ezért a nagyképű és lekezelő válaszért kár volt belépned. Ibra 14 gólt lőtt, a Milan góljainak egyharmadát. De nyilván nem ő húzza a csapatot, hanem a többi noname játékosuk. De te, aki nem a levegőbe beszélsz, akkor dalold már el, hogy ugyan ki húzza őket, ha nem a messze legtöbb gólt lövő játékosuk?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 15., hétfő 20:53

Arra reflektaltam hogy azt írtad Ibra huzza őket, mar ott kibukott hogy csak a levegobe beszelsz.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 15., hétfő 20:03

kodo írta:
illgner írta:

Arra alapozom, hogy hulla gyenge ez a Milan. A 40 éves Ibrának köszönhetik, hogy ott vannak az élen. Amúgy igazad van, kicsit elragadtattam magam, mert simán megnyerhetik még, hiszen kicsi a hátrányuk. De annyira gyenge ez a csapat összességében, hogy meglepődnék, ha végül tényleg megnyernék a bajnokságot.
Ez a komment megsem arra enged kovetkeztetni, hogy valoban nezed a meccseket.
Persze hogy nem nézem a meccseiket, azért annyira mazochista nem vagyok. Viszont követem az eredményeket, meg belenéztem kb. 4 Milan meccsbe, és azt láttam, hogy nagyon messze vannak az elittől. A hulla gyenge jelző persze erős volt, de arra céloztam, hogy ez a Milan sehol sincs a korábbi BL-győztes Milanokhoz képest, csak nézd meg, hogy milyen játékosaik vannak, szinte nincs a keretükben egy világklasszis sem, de még csak nemzetközi szinten klasszis játékos sem. Igen, megnyerhetik az idei roncsderbit, de nagyon meglepődnék, ha akár az Intert, akár a Juvét megelőznék, mindkét csapat szerintem egyértelműen jobb és erősebb náluk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég