Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. október 26., szombat 19:57

Az első félidő taktikája egy sz*r volt, a második meg mérföldekkel jobb.
X-et simán ki lehetett volna hozni ebből a meccsből.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. október 26., szombat 19:56

Két dolognak örülök.
A második félidőnknek, illetve annak, hogy ez a barca nem tűnik jobbnak, mint tavaly.

Hogy mi ennél jobbak leszünk, abban egészen biztos vagyok, kérdés, hogy mennyivel.
Remélhetőleg Carlo tanult ebből a meccsből, mert az első félidőt azért csúnyán elcseszte. Ramos középpályán??Mi a tökömnek? A csatár nélküli játék meg...
Meg kicsit unom ezt az új fizikai mértékegységet, hogy Khedira-állandó! :vivo:

Ja, és Carvajal-t még kiemelném, szerintem elég fasza meccset hozott, pedig nem volt könnyű dolga. Főleg a második félidőben alkotott.

Tudnak ezek a játékosok játszani, passzolni, Illarat nyomni kell, meg el kell indulni tényleg abba az irányba komolyan, amiről az elején szó volt! Ja, csak közben jött 91 milláért Bale....szopó...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 26., szombat 19:51

Nem is szabad temetni, DE ezt ma Carló elbaszta... Egy ilyen meccsre nem lehet spontán összerakott csapattal felállni... Khedirával pedig még mindíg -1 fő...

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. október 26., szombat 19:04

Meccs után jön majd mindenki ide és temeti az egész csapatot edzőstől, mindenestől.

Csak a szokásos! :)

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. október 25., péntek 10:58

A Ronaldo - probléma

Nagyon jó cikk!! :)
"A helyzet egy kicsit olyan „rúgjunk többet mint amennyit kapunk” játék, hiszen lényege, hogy jó esetben Ronaldo egyéni képességei és ezáltal a teljesítménye több gólt hoz a konyhára, mint amennyit a szabadságából adódóan kapnak.
Ancelottit láthatóan foglalkoztatja a Ronaldo-probléma, s edzői pályafutása során már nem egyszer került szembe hasonló esetekkel."

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. október 25., péntek 9:19

Triumvirate98 írta:Ezzel a mentalitással otthon nagyon nagy győzelmet arathatunk Torinoban, nem leírva a Madridot, de tíz emberrel be tudtuk szorítani az ellent.
Várjunk még azzal a nagyon nagy győzelemmel. Én x-et mondok idegenben. Nem fogunk kikapni. Az, hogy mi volt a kiállítás után az nem mérvadó.
Egyébként nekem is nagyon tetszik a párharc. :)
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. október 25., péntek 9:15

Sajnálom nagyon az eredményt, többet érdemeltünk ennél, egészen biztos. Viszont gratulálok a Real Madridnak, így van helyén, legyőztek minket.
Chiellini ostobaságát nem lehet hova tenni, de távol álljon tőlem a bíróra(aki nem tudom, hogy kaphatta meg a Bajnokok Ligája El Classicoját). Ezzel a mentalitással otthon nagyon nagy győzelmet arathatunk Torinoban, nem leírva a Madridot, de tíz emberrel be tudtuk szorítani az ellent.
Megmondom őszintén nagyon élveztem eredménytől függetlenül a meccset, imádom ezt a párharcot, találkozunk két hét múlva! :)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. október 25., péntek 8:02

Vagy klónozzuk le Khedirát és akkor 3 Khedirával is kiállhatunk középen. Területvédekezésben verhetetlen lenne a csapat, az fix! Istenem, mennyire kevés volt az emberünk tegnap előtt este is... Borzalom. És még Carlo lenyilatkozza, hogy működik a Khedira-Illarramendi középpálya, ezért nem változtat. Jóhogy működik, hiszen Illarramendi 2 helyett melózik... :(

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. október 24., csütörtök 20:38

Juve meccs előtt: - az biztos, hogy nem nyerünk, iksz, vagy vereség. Kontrákkal tudunk csak ikszelni, de, ha a Juve jó napot fog ki, többel is megverhet

Real- Juve 2-1: - ezt a juvet csak ennyivel tudtuk megverni, felháborító!!!! Ileny játékkal esélyünk se lesz a Barca ellen.

Barca meccs elött: - Talán megusszuk 5-el, tuti vereség. :D


Az én tippem 2-3 a Barca ellen ide.
Aztán, ha bejön a tippem, és nyerünk akkor ez következik: ez a Barca semmi, ilyenek ellen könnyü nyerni, de mi még 6-ot se adtunk nekik. Majd ha jön az Újpest, az uj eddzö, és a külföldröl összerámolt játékosok.

Emlékeztetném a Kedves Reálos Társaimat, hogy 3 évig kontrákra játszottunk, nem könnyü más taktikára áttérni, és még igy is nyertünk, és azt se feledjék el, hogy a Barca ikszelt a gyenge Ac ellen, és bajnokságban, még az elsö hat helyezett közül egyikkel sem játszott. Igen elismerem MOST a Bayernt nem tudnánk megverni, meg a dortmundot, de még csak OKTOBER van!!!

A meccsröl:

Annyit játszottak amennyit kell, ha megvolt a vezetés védekeztek, de nem nagyon emléksz óriási Juve helyzetre se.
Nálunk 2 volt.
Amikor a Chiellinit kiállították, egyértelműen csak passzolgatni akartunk a középvonalnál.
Sajnos rengeteg eladott labdánk volt, ebben rengeteget kell fejlödni, nagyon sok az eladott labda.
Többi idövel fog jönni.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. október 24., csütörtök 16:05

Vagy xabi khedira iscot :D

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. október 24., csütörtök 16:05

csabi87 írta:Xabi Alonso
Xabit én is várom vissza, mert sokkal jobb passzoló mint asier, de ketten csak zavarnák egymást, Khedirát Casemirónak kellenne kiszoritania, ha lenne rá lehetősége. Nekem az álmom egy Modric-Casemiro-Isco kp hármas lenne.
R.M.C.F írta:Sallói
A reallal szokott szimpatizálni bár amióta elment mou azóta azért odaszólogat nekünk is. Egyébként jó észrevételei szoktak lenni, tegnap tényleg furcsa volt kicsit.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 24., csütörtök 15:51

Sallóit mert látszott rajta hogy nincs ott fejben
Most kurva sok hülyeséget beszélt.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. október 24., csütörtök 15:27

Vissza fog jönni hamarosan Xabi Alonso és nem lesz semmi gond sem,majd figyeljétek meg.
Nagyon hiányzik a csapatnak.
Lehet mondani,hogy öreg de igazából ő diktálja a tempót a csapatnak.Én nagyon várom hogy visszatérjen,kíváncsi leszek rá.Akkor lehet majd nyomatni a Xabi-Modric-Illara hármast.Vagy a Xabi-Modric-Iscot stb.
Jó lesz ez.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 24., csütörtök 15:05

én is megvédeném Sallóit mert látszott rajta hogy nincs ott fejben. teljesen kavarta a neveket nem is tudta pontosan mire gondol csak jött ki a szó a száján. Lehel nagyforma ő mindig kitudja javítani de a végén már mondta hogy oké fejezd is be mert belekavarodtál teljesen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 24., csütörtök 14:56

Nos, vegyük sorrendben.
Sallói: real ellenesen nyomta végig,sok ostobaságot ugatott,végig lehetett érezni rajta az unszimpátiát.
Nála bale 120 millió euró volt(91), helye nincsen(még alig játszott honnan tudná hogy van e helye),baloson kellene játszania de ott van CR(évek óta nem játszik bal oldalon).Meccs előtt is és félidőben is özilezett(ez ma a legnagyobb antirelos lehetőség).Tovább nem megyek,tudatlan,pedig szokott jó dolgokat meglátni régebben.
Tudtommal az egyik kedvenc csapata a Real Madrid! :hmmm: Valóban mondott 1-2 sületlenséget, baromságot (pl. a Juve mind a 4 csatárát bőven megirigyelhetnék a blancók; Llorente a MU.-ból igazolt a Juvéba 40 milla helyett ingyen, stb. :mrgreen: :lol: ) ugyanakkor sok dologban osztom a véleményét --> ez így nagyon kevés lehet a jövőre nézve és durván pengeélen táncol a csapat; CR nélkül valóban nem mutatnák jelenleg többet egy erős középcsapatnál, világklasszis játékosok ide-oda, mint ahogy a Benzema szitut is jól vázolta --> amikor a közönség a saját játékosa ellen fordul, onnan baromi nehéz a visszaút, illetve véleményem szerint is ciki, hogy egy Real Madrid kaliberű csapat, amelyik elsősorban a 10.-ért és a BL. elsőségre hajt neki megy a szezonnak egy (db) önbizalom hiányos, formán kívüli Benzemával és egy 0 km-es Moratával; valamint a padról beszállni képes és minőséget hozó cserék hiányára vonatkozó megállapítását is adom!
A real játéka nem jó, éretlen,arctalan.....de ez szerintem csak átmeneti állapot,a csapat lelke(kp) tök új. Khedira meg netto emberhátrány.

A juve összeszokott csapat,a kp-a brutál jó.
Ezzel egyetértek, és nagyon remélem, hogy igazad lesz abban, hogy ez csak egy átmeneti állapot! :roll:
Mit akartok?Ez a Juventus mennyi ideje is van együtt?Milyen középpályával rendelkezik?Kb. Európa első vagy második kp.-val rendelkezik,és akkor még ott vannak a többiek.
Inkább örülnétek,hogy sikerült őket megverni úgy,hogy a nyáron az igazolások a jövőre nézve voltak fontosak.Majd ha jövő ilyenkor is így játszik a csapat meg később,akkor lehet okoskodni.
Nem értem...
Elsők leszünk a csoportban,azért amikor megkapta a csapat a Juventust valjluk be simán benne volt,hogy csoport másodikként fognak továbbmenni.Erre eltelt 3 forduló,és veretlen a társaság...
Ezt kellene értékelni,nem azt hogy miért nem szedtük szét őket stb. :ike:
--------------------------------------------------------------------------------------------
Egy Juventus ellen?
Ébredjünk már fel. Ez a Juve az elmúlt 2.5 év egyik legjobb csapata Európában. Talán csak a 2 német meg a 2 spanyol volt előttük (esetleg nagy jó indulattal 1-1 angol csapat).
Óriási rangadót nyertünk és ez jó. Pláne, hogy abszolút nem állt még össze a csapatunk, és rengetegen formán kívül vannak. Isco visszaesett, Benzema borzalmas, Bale még kvázi félig sérült, hiányzott az egyik legjobb védőnk.
Stb.
De azért a csapat behúzta a 3 pontot, úgy hogy a 2. félidőben teljesen visszavett az egész Real Madrid.
Én ezt pozitívumnak írom fel. Nem kell még itt a vészharangokat kongatni (egyébként is, vészharangokat kongatni egy Juventus elleni győzelem után szerintem nagyon vicces :D ). Ja és ugye holnapután ilyenkor már mindnekinél be lesz készítve a söröcske az El Classicóra. Azért ezt is figyelembe kell venni a tegnapiak kapcsán.
Szóval,nyugalom és várjunk még. Várjunk amíg fel nem épülnek a sérültek, és végre le tud játszani Bale is egy teljes meccset, valamint Benzema is elkezd gólokat rúgni, mert azért korábban a 20 gólt mindenhogy meglőtte az adott szezonban, legalább.. Nem hiszem, hogy most nem jön neki össze.
Persze jogos ez a felvetés és részben adom is, ugyanakkor -->
Őszintén megmondom, a Juve ellen bármikor bármilyen játékkal siker a 3 pont. Ez ilyen egyszerű. Nem a tegnapi meccsen mutatott játékot kell szidni, nem tegnap volt elvárás a fehér balett. Ami tegnap nagy gond volt az az, hogy a védekezésünk nincs összeállva, és egy jobb csapat ezt úgy kihasználta volna, hogy ma a fél fórum összegyűlne egy rituális öngyilkosságra. Az ilyen meccseken olyan betonkeményen kellene védekezni, hogy a Juve ne is jusson el a kapuig, de ilyen lomha kp-s védekezéssel ez nem megoldható.

A jó játékot én a kisebb csapatok ellen hiányolom, mert ott is látványosan nehezünkre esik helyzetbe kerülni, és ez sajnos hatványozottan igaz nagyobb volumenű ellenfelek ellen is. Bale-t pedig idehozhattuk 100 millióért, de ha nem hozzuk helyzetbe, akkor akár el is felejthetjük, mert ő nem az a játékos, aki helyzetbe fogja hozni a társakat. Di Maria erre a szerepre sokkal alkalmasabb.
Abban, hogy jelenleg itt tartunk (bajnokság --> csupán 3 pontra, BL-ben --> csoportelsők) nem keveset köszönhetünk az "idei mákfaktornak" /kedvezően alakuló eseményeknek, szituációknak/ (persze nagy igazság, hogy azzal élni is tudni kell, meg szerencséje annak van, aki tesz is érte, de ...) és bizonyos játékosok tartásának, lélekjelenlétének, mint sem a meggyőző produkcióknak (amit egyelőre még elnézek, hisz az én elvárásom is csupán annyi volt, hogy a végéig versenyben legyünk minden fronton, ugyanakkor jelenleg tényleg nagyon pengeélen táncol Carlo és a csapat is, amit azért kár lenne tagadni)!
Nekem idén amúgy annyira Modric játéka sem tűnik átütőnek, de lehet, hogy ezzel a véleménnyel csak egymagam leszek.
és khedira tényleg túl sokat mászkál fel, épp a múltkori meccsünkön figyeltem, hogy többször volt lesen, mint a csatárunk
Sajnos nem vagy egyedül; vitathatatlanul a legjobb képességű középpályásunk; de csupán 1,5 meccsen hozta ő is eddig azt a pluszt, amit szeretnénk tőle látni! Özil távozásával reménykedtem benne, hogy nagyobb teret kap támadásépítésben, szervezésben, utolsó passzokban stb., ehelyett Carlonál is Khedira helyezkedik jóval előrébb és a Herceg futkos fel-alá! :-* :coffee: :( :sly: :ozil:
Igazabol latszik, hogy mit is akarna Ancelotti, csak ezt nagyon lassan csinaljuk.
Szepen passzolgatunk a kozepen, aztan Ramos gondol egyett es feliveli. Na ez az amit nem ertek.
A játékunk továbbra is baromi esetleges és nagyon nem látni csapat eszét, agyát a pályán, aki szervezné az egészet!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 24., csütörtök 14:17

Na, egy szó mint száz. Hétvégén bajnokságot befolyásoló meccs, teljesen érhető az, hogy visszavettünk. Viszont a cseréket ettől függetlenül továbbra sem értem, Moratat leszámítva.
Illarramendit le kellett hozni,mer el volt már szállva az agya,amúgy sem játszott valami jól.Iscoval frissíteni akarta a támadójátékot sztm...de nem sok sikerrel.Balet játszatni kell,még akkor is ha,csak az oldal vonal mellett sétál,mer 91 millio az kilencvenegy-millio...és hát Benzemat hozta le,ezen nincs mit csodálkozni.Amit én nem értek,az pont Morata...hogy mér pont DM helyett...aki azért aktív volt.Hiszen Ronaldo bement centerbe,mikor jött a walesi...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 24., csütörtök 14:11

Tegnap pont ezt beszéltem a párommal (már nézi velem a meccseket :mrgreen: ). Néha elkezdett zengeni a publikum és mindig mondtam neki, hogy figyeljen, mert nem sokáig fog zúgni a stadion a sok aberrált drukker miatt... Eleve 2 hetembe telt mire megértettem vele, hogy közel 90 ezres a stadion, mert nem akarta elhinni :mrgreen: ... Erre annyi zajjal van 90k ember mint itthon 1000 roma a falunapon...
Realista24 írta:Na, egy szó mint száz. Hétvégén bajnokságot befolyásoló meccs, teljesen érhető az, hogy visszavettünk. Viszont a cseréket ettől függetlenül továbbra sem értem, Moratat leszámítva.
Én ilyen szempontból borzasztóan várom a CDR-t, mert remélem ott fo kapni lehetőséget Casemiro is, és oda teszi magát, hogy Ancelottinak leessen, hogy Khedira sz :cens: r...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 24., csütörtök 14:01

Szegény Benzemát is már megint...borzasztó..
Ráadásul ok nélkül.







:mrgreen:
Na, egy szó mint száz. Hétvégén bajnokságot befolyásoló meccs, teljesen érhető az, hogy visszavettünk. Viszont a cseréket ettől függetlenül továbbra sem értem, Moratat leszámítva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 24., csütörtök 13:59

Kit érdekelnek azok, de komolyan? Azok akik kifütyülik Lópezt is, mert Casillas a padon van? Akik egy rossz passz miatt bárkit elásnak, közben a szurkolást csak a videófelvételekről ismerik?
Javítom magam,hazai környezet,pálya,stb,így helyesebb...mert valóban,a madridi szurkerek elég idióták ehhez a sporthoz...de személyszerint mondjuk engem idegesít,nem érdekel a sok olivahuszár... :D
Szegény Benzemát is már megint...borzasztó... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 24., csütörtök 13:52

.hazai közönség ellen ez a maszturbálás nálam nem fér bele.
Kit érdekelnek azok, de komolyan? Azok akik kifütyülik Lópezt is, mert Casillas a padon van? Akik egy rossz passz miatt bárkit elásnak, közben a szurkolást csak a videófelvételekről ismerik?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 216 regisztrált és 0 vendég