Emlékezetes mérkőzések

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Kinek melyik BL győzelem a kedvence?

A szavazás 2018. március 23., péntek 21:04-kor befejeződött.

Hetedik
2
3%
Nyolcadik
0
0 szavazat
Kilencedik
8
13%
Tizedik
44
69%
Tizenegyedik
0
0 szavazat
Tizenkettedik
10
16%
 
Szavazatok száma: 64

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 19., péntek 12:25

Kössz, ez fasza volt. :)

BBC... :sziv:
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 19., péntek 11:45

Szembejött yt-n egy ilyen elmúlt évtized top 100 gólos összefoglalója. Elképesztő milyen 10 évünk volt, basszameg, milyen gólokkal. Ha valaki nosztalgiázna 20 percet konstans merevedéssel megspékelve, feel free:

https://www.youtube.com/watch?v=Z01atth4Jrs

:sziv:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 16., kedd 22:49

tcskhun írta:köszi ezt az összefoglalot,szép munka :salute:
Köszönöm, örülök ha valaki elolvassa. :D :)

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. március 16., kedd 22:41

Del Bosque után szerintem Carlos Queiroz játszotta a csapat a legjobb focit, káprázatos volt. ( csak sajnos Perez eladott Mindekit a padról és nem tudott rotalni, ki is pukkantunk a végére..) ami utána volt szörnyű....

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. március 16., kedd 22:09

Sierra írta:
flori írta: Az edzőkeringő, ami utána jött, a legnagyobb szégyenfoltok egyike a történelemben.
Én is úgy emlékeztem, hogy kókler kókler hátán volt, de gyors' utánanéztem.
Igazából akik del Bosque után jöttek vagy klublegendák és ezer szállal kötődtek a klubhoz, vagy már bizonyított edzők voltak.

-Queiroz: ő kb az egyetlen kakukktojás, semmi köze nem volt a klubhoz, edzői rutinja se volt, egy jó éve volt Ferguson mellett és ennyi.
-Camacho: Real legenda
-García Remón: szintén Real legenda
mondjuk ők ketten együtt nem éltek meg fél évet sem, az a 2004 volt a legalja ennek az edzőkeringőnek. 2004 májusban elküldte Queiroz-t, jött a helyére Camacho, aki Szeptember végéig(!) volt az edző, jött helyette García Remón, majd még év vége előtt őt is elküldte és akkor érkezett Luxemburgo.
-Luxemburgo: elég tapasztalt edzőnek számított, elég sok bajnoki címmel + Copa America győzelemmel, még talán az ő igazolása is védhető volt. Vele elkezdtünk szárnyalni, látványos játék, sok gól, jöttek is az eredmények, de sajnos nem sikerült beérni a végén a Barcát, 4 ponton múlt. Aztán a második szezonja totál off volt, akkor alázott Ronaldinho meg a Barca a Bernabeuban 0-3-ra. Természetesen őt is elküldte.
-Lopez Caro. 4 évig volt a Castilla edzője előtte, mielőtt felhozták a nagycsapathoz megnyerte a Castillával a saját csoportjukat a harmadosztályban. Viszont full világtalan volt ez a csávó. Őt értem a legkevésbé, hiába volt kéznél a Castillánál. De azt a szezont ő is kihúzta vhogy. Akkor volt az, hogy kb az utolsó fordulóig izgulni kellett, hogy meglegyen a BL hely!

Időközben Perez lemondott, nyáron pedig jött Capello akit nem kell bemutatni.
Mourinho-ig még volt egy Bernd Schuster, aki focistaként ász volt, edzőként a Getafe-val volt egész jó, de a Real élére nem volt való. Azért összehozott nekünk egy bajnoki címet, aztán jött a lejtmenet nála is. Majd érkezett Juande Ramos, aki geci jó volt a Sevillával, szopattak össze-vissza évekig, elnyerték előlünk a spanyol szuperkupát és nyert 2 UEFA-kupát. Érthető volt igazolás volt, aztán vele is kurva jók voltunk az újabb Barca alázásig (2-6). Az viszont megsemmisített mindenkit, maradék 4 vagy 5 meccsen kiszoptunk.

Aztán visszatért Perez, és jött Pellegrini, aki meg a Villarreallal volt kiemelkedő ahhoz képest, hogy pár évvel előtte még a másodosztályban lubickolt a Villarreal. Utána jött Mourinho, és azóta Benítezen kívül mindenki legalább 2 évet edzősködik. Istenem Benítezt is hogy sikerült így benéznie. Ott már hozta a régi énjét, fél év után elzavarta. :D És utolsó lehetőségként megtette Zidane-t edzőnek, a többi már történelem. :) Egyébként az a sok Barca alázás fáj a legjobban (2-6, 5-0, 0-4, 5-1), ezeket sztem már sosem fogjuk visszaadni nekik. :(

Huhh ez hosszúra sikeredett. :D Summa summarum, Camacho, Garcia Remón és Lopez Caro volt a legnagyobb kókler szerintem, főleg az első kettő, játékosként nagy Realosok voltak, de edzőként nulla volt mindegyik, nem is értem hogy merülhetett fel a nevük.
köszi ezt az összefoglalot,szép munka :salute: :agree:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 16., kedd 21:46

Marky írta: Camacho addig egesz jol vezette a valogatottat, az emlekezetes 2002-es koreai csalassorozat kellett a kiesesukhoz, adta magat, hogy hazaterjen es alkosson.
Ohh valóban, az most elkerülte a figyelmemet. Elég eredményes is volt ahogy nézem, statiszikában legalábbis. Így tényleg nem volt olyan meglepő, hogy kinevezte Perez. Viszont most vmiért az rémlik, hogy ő magától mondott fel, nem is Perez küldte el.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 16., kedd 21:16

Marky írta: Nekem az a Morientes sztori volt a legfajobb. Igazi elit csatar volt, evek ota jol teljesitett es Raullal nagyszeru parost alkottak. Valahogy meg is erdemelte a klub, hogy 2004-ben o intezze el a BL-t...
igen
Ronaldo hozása még rendben volt, elit csatár
Raúl Ronaldo Morientes jól megfért volna, mindenki játszott volna
de hogy Owent miért hozta, azonkívül hogy aranylabdás volt? :roll:
a briteket hagyjuk a helyükön

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. március 16., kedd 20:58

Nekem az a Morientes sztori volt a legfajobb. Igazi elit csatar volt, evek ota jol teljesitett es Raullal nagyszeru parost alkottak. Valahogy meg is erdemelte a klub, hogy 2004-ben o intezze el a BL-t...
Ma mar ilyen tortenesekre szinte fel se kapjuk a fejunket, de akkor az a galaktikus Madrid 10-15 evvel megelozte a korat klubszervezesben. Mondhatjuk, hogy a modern futball Pereztol indult. A City es a PSG arab tulajdonosai Perezt masoljak, csak korlatlan penzzel.
Sierra írta: Camacho, Garcia Remón és Lopez Caro volt a legnagyobb kókler szerintem, főleg az első kettő, játékosként nagy Realosok voltak, de edzőként nulla volt mindegyik, nem is értem hogy merülhetett fel a nevük.
Camacho addig egesz jol vezette a valogatottat, az emlekezetes 2002-es koreai csalassorozat kellett a kiesesukhoz, adta magat, hogy hazaterjen es alkosson.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 16., kedd 20:41

flori írta: Az edzőkeringő, ami utána jött, a legnagyobb szégyenfoltok egyike a történelemben.
Én is úgy emlékeztem, hogy kókler kókler hátán volt, de gyors' utánanéztem.
Igazából akik del Bosque után jöttek vagy klublegendák és ezer szállal kötődtek a klubhoz, vagy már bizonyított edzők voltak.

-Queiroz: ő kb az egyetlen kakukktojás, semmi köze nem volt a klubhoz, edzői rutinja se volt, egy jó éve volt Ferguson mellett és ennyi.
-Camacho: Real legenda
-García Remón: szintén Real legenda
mondjuk ők ketten együtt nem éltek meg fél évet sem, az a 2004 volt a legalja ennek az edzőkeringőnek. 2004 májusban elküldte Queiroz-t, jött a helyére Camacho, aki Szeptember végéig(!) volt az edző, jött helyette García Remón, majd még év vége előtt őt is elküldte és akkor érkezett Luxemburgo.
-Luxemburgo: elég tapasztalt edzőnek számított, elég sok bajnoki címmel + Copa America győzelemmel, még talán az ő igazolása is védhető volt. Vele elkezdtünk szárnyalni, látványos játék, sok gól, jöttek is az eredmények, de sajnos nem sikerült beérni a végén a Barcát, 4 ponton múlt. Aztán a második szezonja totál off volt, akkor alázott Ronaldinho meg a Barca a Bernabeuban 0-3-ra. Természetesen őt is elküldte.
-Lopez Caro. 4 évig volt a Castilla edzője előtte, mielőtt felhozták a nagycsapathoz megnyerte a Castillával a saját csoportjukat a harmadosztályban. Viszont full világtalan volt ez a csávó. Őt értem a legkevésbé, hiába volt kéznél a Castillánál. De azt a szezont ő is kihúzta vhogy. Akkor volt az, hogy kb az utolsó fordulóig izgulni kellett, hogy meglegyen a BL hely!

Időközben Perez lemondott, nyáron pedig jött Capello akit nem kell bemutatni.
Mourinho-ig még volt egy Bernd Schuster, aki focistaként ász volt, edzőként a Getafe-val volt egész jó, de a Real élére nem volt való. Azért összehozott nekünk egy bajnoki címet, aztán jött a lejtmenet nála is. Majd érkezett Juande Ramos, aki geci jó volt a Sevillával, szopattak össze-vissza évekig, elnyerték előlünk a spanyol szuperkupát és nyert 2 UEFA-kupát. Érthető volt igazolás volt, aztán vele is kurva jók voltunk az újabb Barca alázásig (2-6). Az viszont megsemmisített mindenkit, maradék 4 vagy 5 meccsen kiszoptunk.

Aztán visszatért Perez, és jött Pellegrini, aki meg a Villarreallal volt kiemelkedő ahhoz képest, hogy pár évvel előtte még a másodosztályban lubickolt a Villarreal. Utána jött Mourinho, és azóta Benítezen kívül mindenki legalább 2 évet edzősködik. Istenem Benítezt is hogy sikerült így benéznie. Ott már hozta a régi énjét, fél év után elzavarta. :D És utolsó lehetőségként megtette Zidane-t edzőnek, a többi már történelem. :) Egyébként az a sok Barca alázás fáj a legjobban (2-6, 5-0, 0-4, 5-1), ezeket sztem már sosem fogjuk visszaadni nekik. :(

Huhh ez hosszúra sikeredett. :D Summa summarum, Camacho, Garcia Remón és Lopez Caro volt a legnagyobb kókler szerintem, főleg az első kettő, játékosként nagy Realosok voltak, de edzőként nulla volt mindegyik, nem is értem hogy merülhetett fel a nevük.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 16., kedd 19:43

Meg a másik, ami megrázó volt, az a szerencsétlen Ruben Gonzalez sztorija, akit a kezdőbe raktak 2003 őszén a Sevilla ellen, és úgy összecsinálta magát, hogy 25 perc után 3-0-nál lehozták... Nyilván valószínűleg nem egy jó játékosról beszélünk, és erősen kétes, hogy fényes karriert futott volna be, de ettől függetlenül ilyet nem lehet csinálni egy fiatal csávóval, hogy mélyvízbe dobják random, aztán meg bűnbaknak kiáltják ki, rohadtul megalázó. És az övé csak egy ilyen történet a sok közül.
Ez nekem ki is maradt az emlékezetemből, hogy így történt. Nagyon gáz volt így visszanézve.
Beckham sztm nem volt akkora baklövés, anyagilag biztos megérte, bár nem ismerem a részleteket. A többi kókler meg edzőkeringő már ok.
Anyagilag biztosan, arról nincs vita. De ha megnézed majd a filmet, látszik a véleményeken, hogy döbbenten fogadták az angol leigazolását. Ezek ráadásul még a szofisztikált vélemények. "Hol fog játszani" - ezt kérdezgették egymástól, ami ilyen szinten azért vicc. :lol: Jött Beckham, Makelelenek a beígért szerződésére meg már pont nem volt pénz.

Camacho sztorija is megér egy misét, aki azt mondta Morientesnek, hogy elől a Raúl - Ronaldo - Morientes trióval számol, semmi oka nincs távozni. Majd másnap jött a hivatalos, hogy Owen leigazolták, amiről Camacho sem tudott. :lol: Az mi?
Zárójelben még annyit, hogy egy Morientes képességű és tudású játékos ma prémium kategória lenne, sok millió euróért, főleg "itthon" spanyolként. Akkor meg padozott.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 16., kedd 19:13

beneraul írta: Meg a másik, ami megrázó volt, az a szerencsétlen Ruben Gonzalez sztorija, akit a kezdőbe raktak 2003 őszén a Sevilla ellen, és úgy összecsinálta magát, hogy 25 perc után 3-0-nál lehozták...
mostanában a másik véglet van :kalapos:
flori írta: Ha nem lett volna ennyire megszállott és önfejű, hallgat a szakemberekre, még Beckham után is bőven menthető lett volna ez a projekt. Ötször ennyi kupát nyert volna az a csapat. Del Busque, Hierro, Morientes, Makelele... érthetetlen. Konkrétan most is néztem és nem hittem el, hogy ez megtörtént, és így történt meg. Beckham, Owen, Pablo Garcia, Gravesen, Zidanes y Pavones... Brutális baklövések. Az edzőkeringő, ami utána jött, a legnagyobb szégyenfoltok egyike a történelemben. Olyan emberek ültek a padon, akiket még az Osasuna sem vittel volna el.
így van :salute:
del Bosque (és Hierro) korai elküldésével megtört a felfelé ívelés...
utána olyan edzők és játékosok jöttek, akiket nem lehet szalonképesen véleményezni...

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: beneraul » 2021. március 16., kedd 18:02

Ja, szerintem is az van, hogy a trófeaínség törvényszerűen abba az irányba terelte, hogy a második kidőszaka sokkal kiegyensúlyozottabb és konszolidáltabb lett. Meg amúgy a film is azzal árul, hogy gyakorlatilag megadja neki a kreditet azért, ami 2009 után elért (és az szerintem is vitán felül áll).

Az nekem máig kérdés amúgy, hogy Hierróval vajon hogyan fésülhették ki annyira a dolgokat, hogy leüljön a kispadra, annyira kemény volt a konfliktus így az elmondása alapján.

Meg a másik, ami megrázó volt, az a szerencsétlen Ruben Gonzalez sztorija, akit a kezdőbe raktak 2003 őszén a Sevilla ellen, és úgy összecsinálta magát, hogy 25 perc után 3-0-nál lehozták... Nyilván valószínűleg nem egy jó játékosról beszélünk, és erősen kétes, hogy fényes karriert futott volna be, de ettől függetlenül ilyet nem lehet csinálni egy fiatal csávóval, hogy mélyvízbe dobják random, aztán meg bűnbaknak kiáltják ki, rohadtul megalázó. És az övé csak egy ilyen történet a sok közül.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 16., kedd 18:00

Beckham sztm nem volt akkora baklövés, anyagilag biztos megérte, bár nem ismerem a részleteket. A többi kókler meg edzőkeringő már ok.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 16., kedd 17:32

Perez 20 évvel megelőzte a korát, azt csinálta már 2000-ben(!!!), ami mára már teljesen természetes. Pionír volt, aki megreformálta a futballt. Figo leigazolása, az pont olyan volt, mintha most Messi írna alá. Brutális ahogy összehozta. Ezek az igazolások nem hasonlíthatóak Pep költekezéseihez. Itt nem feltétlen a pénzről volt szó, tényleg a világ legjobb játékosai voltak itt és igazoltak Madridba évről-évre. Hihetetlen még most is. Ha nem lett volna ennyire megszállott és önfejű, hallgat a szakemberekre, még Beckham után is bőven menthető lett volna ez a projekt. Ötször ennyi kupát nyert volna az a csapat. Del Busque, Hierro, Morientes, Makelele... érthetetlen. Konkrétan most is néztem és nem hittem el, hogy ez megtörtént, és így történt meg. Beckham, Owen, Pablo Garcia, Gravesen, Zidanes y Pavones... Brutális baklövések. Az edzőkeringő, ami utána jött, a legnagyobb szégyenfoltok egyike a történelemben. Olyan emberek ültek a padon, akiket még az Osasuna sem vittel volna el.

Sokat változott az öreg, de sajnos megalomán. Korszakalkotó akar lenni mindenben, és az elképzeléseit átnyomja bármibe kerül. Szerintem most is válaszút előtt van, a stadionnal beírja magát örökre a klub nagykönyvébe, de ha nem lesznek sikerek és játék, akkor gyorsan fogy a cérna a madridi közönségnél. A történelem majd megítéli a tetteit.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. március 16., kedd 15:06

beneraul írta: Sziasztok, nem tudom, ez járt-e már itt a fórumon, de 1-2 hete jött ki elvileg ez a film:

Documental "GALÁCTICOS"

Nagyon súlyos doku az első Pérez-éra visszásságairól. Nyilván tényszerűen sok újdonságot nem tartalmaz azoknak, akik anno végig követték a galaktikus projekt kisiklását, de mégis durva ezeket a visszaemlékezéseket elsőkézből, a játékosoktól hallani. És persze, az érem másik oldala az, hogy ebben a filmben a legtöbbet azok a szereplők szólalnak meg, akik a rövidebbet húzták a történetben (elsősorban Del Bosque, Hierro, Makelele, McMananan, Morientes - mind elég gusztustalan sztorikat mesélnek), de azért pl. Valdano is hosszan kifejti az álláspontját (Persze Sánchezé vagy Pérezé fontosabb lenne).

De nemcsak az egyes játékosok segyéni érelmeiről van szó a filmben, hanem arról szürreális is nyomásról is pl., ami a centenáriumi évben a játékosokra nehezedett, vagy a sztárok állandó turnéztatásáról meg reklámforgatásokra járásáról; vagy épp arról, hogy a Beckham-transzfer után eladott zongoracipelők helyére felrángatott castillások karrierjét hogyan zúzta össze a Zidanes y Pavones koncept.

Így vagy úgy, én örülök, hogy ez a történet nem maradt feldolgozatlanul, kibeszéletlenül, mert sokat lehet és kell is belőle tanulni.
Köszi, ezt tuti végignézem.. :agree:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: beneraul » 2021. március 16., kedd 14:37

Sziasztok, nem tudom, ez járt-e már itt a fórumon, de 1-2 hete jött ki elvileg ez a film:

Documental "GALÁCTICOS"

Nagyon súlyos doku az első Pérez-éra visszásságairól. Nyilván tényszerűen sok újdonságot nem tartalmaz azoknak, akik anno végig követték a galaktikus projekt kisiklását, de mégis durva ezeket a visszaemlékezéseket elsőkézből, a játékosoktól hallani. És persze, az érem másik oldala az, hogy ebben a filmben a legtöbbet azok a szereplők szólalnak meg, akik a rövidebbet húzták a történetben (elsősorban Del Bosque, Hierro, Makelele, McMananan, Morientes - mind elég gusztustalan sztorikat mesélnek), de azért pl. Valdano is hosszan kifejti az álláspontját (Persze Sánchezé vagy Pérezé fontosabb lenne).

De nemcsak az egyes játékosok segyéni érelmeiről van szó a filmben, hanem arról szürreális is nyomásról is pl., ami a centenáriumi évben a játékosokra nehezedett, vagy a sztárok állandó turnéztatásáról meg reklámforgatásokra járásáról; vagy épp arról, hogy a Beckham-transzfer után eladott zongoracipelők helyére felrángatott castillások karrierjét hogyan zúzta össze a Zidanes y Pavones koncept.

Így vagy úgy, én örülök, hogy ez a történet nem maradt feldolgozatlanul, kibeszéletlenül, mert sokat lehet és kell is belőle tanulni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. február 27., szombat 8:15

füst írta: Már ZZ előtt elkergettük volna innen.
Emlékszünk Ancelotti második évére? Bale lesérült és szárnyalt a csapat ősszel. Felépült, be kellett raknia Carlónak a kezdőbe, a támadójáték egyből megmihálylott, mindenki látta hogy Bale hátráltatja a csapatot.
De az első Carlo-évben is felemás volt, bődületes helyzeteket hagyott ki, egy önállóan működő elem volt a támadásban, nem illett a csapatba akkor sem, de legalább voltak szép egyéni megoldásai.
Ott azt hiszem az ügynökkel mentek verni Perez asztalát, hogy nem játszik, Ancelotti meg semmiről nem tudott semmit. Kb onnantól indult lefelé a walesi.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 26., péntek 22:50

Na, hát most én is belebotlottam ebbe a Schalke meccsbe, best BBC performance volt az tuti. Elképesztő volt az összes gól.

Bale cselei, Ronaldo bicikli, Ronaldo-Benzema egyérintős összjátéka 4 védő között Benz 2.góljánál, Ramos no look asszisztja Bale-nek. Decima :sziv:

Ps.: még az a botlábú Huntelaar is meglőtte élete gólját. :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 26., péntek 12:41

Hat konkretan ha nincs Ramos, Casillas mellett Balen lehetett volna elverni a port a BL donto buktaja miatt, kb egyedul rughatott volna harmat, ha lenne egy kis esze a jatekhoz es nem izombol akarna megoldani mindent. Idegen test volt mindig is, csak akkoriban legalabb meg kapart. Mar Ancelotti is jelezte, hogy nincs ra szukseg ebben a csapatban, repult is. Na nem Bale. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Emlékezetes mérkőzések

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. február 26., péntek 12:38

Hát szerintem a sérülések mellett Cé is közrejátszott. Amikor ideigazolt CR 30 volt kb az utódjaként érkezett, faszse gondolta volna,hogy Cében még van 10 aranylabdás év :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég