Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 18:31

numberone1 írta:Nem tudom, h mi volt ertehetelen az irasomban.
??

Milyen irasodban? Sehol nem hivatkoztam semelyik irasodra. Gondolom pont valami hasonlot irtal te is... Bocs de nem figyeltem hogy eppen ki mit irkal ossze vissza, de nem te vagy az elso aki valami hasonlo velemenyt megfogalmazott. Mar megszoktam, itt a forumon eloszeretettel terjednek a kulonbozo nezetek egyik naprol a masikra.

Egyebkent meg mit eroskodsz itt hogy mondjak mas neveket helyette? En nem igazolnam le annyiert mert szerintem nem er annyit. Kozel sem. Nem tudom hogy mi olyan erthetetlen ebben... :hmmm:




Ps: Nem, ha megengeded akkor Belhandaval sem lennek elegedett. Problem??? Nehogy aztan ebbe is belekossel. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. május 2., csütörtök 18:26

Hozzuk Torrest !! :D Egyébként nem olyan tehetségtelen ő mint ahogy azt most a trollfootball beállítja, hátha spanyolban visszatér a régi Torres. :D

Igazából engem nem érdekel az átigazolási szezon, mindig ugyanaz a forgatókönyv, érdemes visszaolvasni a 2009 nyári kommenteket, hogy milyen jól lejátszották páran az egész szezont előre, hogy majd Kaka meg CR meg benzema meg Xabi alonso fúúú mekkora zsuga lesz meg áááá micsoda világverő csapat...és hát tényleg világ verő csapat lettünk...ja nem.

Nem akarom elvenni az örömöt a fifa managerkedéstől, csak hányszor kell még ezt a kört végig futni , hogy a többségnek le essen ,hogy egy csapat nem attól lesz csapat, hogy milyen nevekből áll ki mit ért el eddig...persze azt is megértem ha valaki örömét látja ebben, csak gondoltam kiadom magamból. :D

Egyetlen 1 dolog érdekel ezzel a nyárral kapcsolatban,hogy CR maradjon a többit majd meglátjuk.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 18:13

sonic írta:
Bale-hez meg annyit hogy irtak itt paran indoknak hogy "ha egy dimariat meg higuaint meg khedirat elbir a csapat akkor bale-t is el fogja birni"... SERIOUSLY?? Nebassza mar meg az eg, 60-70 vagy kituggyahany millioert nehogymar olyan jatekosnak oruljek akit "elbir" a csapat. Annyiert legalabb olyan szintu huzoember legyen mint Ronaldo. Akkor kb elegedett leszek. Egy total stilusidegen brit jatekos, egy latinos ligaban pont amikor tavolodni akarunk el attol a futballtol amit a walesi is kepvisel... Es akkor itt sokan hegyezik ra a cerkat. Nem ertem. 60 millioert kis tulzassal barkit el lehet hozni, akkor tenyleg fizessuk oda azt a penzt olyan jatekosra aki bele is illik a profilba. A Chelsea Hazardot igazolt olcsobban, a PSG Lucast, a Bayern Gotzet!
Nem tudom, h mi volt ertehetelen az irasomban. Barcsak Lucast hozni lehetne, en is ot preferalnam mint elsodleges opciot arra aposztra. Adjunk erte 60-t nekem mindegy + DM-t tolem, nem az en penzem. De ha nincs rola hir. Gotze ment a gyerekkori kedvenc csapataba. Hazard meg inkabb valasztotta a Chelseat. Nem tudom h mi ertehetelen?
Olyan embert szeretnel mint Ronaldo? mondjal neveket, en nem tudok egyet sem olyat aki ekkora klasszis lehetne jobb oldalra. Ott van Belhanda, siman bele illene, de nincs vele semilyen hir. De gondolom vele sem lennel elegedett.
Amit irtam, h "ha egy dimariat meg higuaint meg khedirat elbir a csapat akkor bale-t is el fogja birni" ez csak arra vonatkozott, h Bale nem fog tudni jatszani bunker focit jatszo spanyol csapatok ellen. Ez sem bizonyitott meg, de ez nem is szint, mivel az elsodleges szempont europa, ott meg azert nagyon is bevallhat. Az sem utolso dolog, h a barca feltolt szerkezete ellen meg ki is johet a fizikai adottsagai.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 18:07

Géci írta:Igazából a csapat fiatalitásra tettem a hangsúlyt. Arra, hogy ne olyan csapatot tegyünk össze ami 1 szezont fut, hanem évekig tartó uralomra lenne képes. Bár akkor irhattam volna úgy is a kezdőt, hogy: Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Veratti-Pogba-CR-Reus-Bale-Benzema Csak az az igazság, hogy valahogy nem tudom kihagyni a kezdőből a horvátot....
Na nekem Pogba pont, hogy a hátam közepére nem kéne... ezt már mondtam és továbbra is tartom.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 2., csütörtök 18:00

Igazából a csapat fiatalitásra tettem a hangsúlyt. Arra, hogy ne olyan csapatot tegyünk össze ami 1 szezont fut, hanem évekig tartó uralomra lenne képes. Bár akkor irhattam volna úgy is a kezdőt, hogy: Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Veratti-Pogba-CR-Reus-Bale-Benzema Csak az az igazság, hogy valahogy nem tudom kihagyni a kezdőből a horvátot....

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 17:55

ericco írta:Ha Reust igazolnánk, akkor csatár talán nem kéne. Elég jó befejező a német.
Ha rendbe rakjuk a középpályát, akkor könnyebb dolga lesz elől Benzemáéknak is. Csatárt, ha igazolunk, akkor utoljára igazolnék, mert nem az a legfontosabb. Rengeteg gólt lőttünk idén is, holott a 2 csatárunk elég gyenge volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 17:51

Ha Reust igazolnánk, akkor csatár talán nem kéne. Elég jó befejező a német.
Merci Zizou!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 2., csütörtök 17:48

Na üdv!
Kicsit megkésve irok fórumra, de az az igazság, hogy elég nehezen dolgoztam fel a keddi meccset.... Nem igazán értem, hogy 1 csapat 1x, hogy tud igy küzdeni menni hajtani előtte meg 1 meg bele sz....ni az egészbe. Nem igazán tudom, hogy ez a vezetőség hibája lenne vagy a csapaté, de szerintem inkább mind a kettő! Tegyük hozzá, hogy szerintem nagy szerepet játszik az is, hogy Mourinho félig meddig már távozott és ez kihatott a csapatra is és idehaza a közönségnek küzdöttek. Igazából mind1 ezen rágódni, mert a múltat nem lehet megváltoztatni. Előre kell nézni és bizakodni, hogy majd jobb lesz...

Kicsit hozzá akarok szólni a témához is mert most hirtelen visszalapozgattam pár oldalt és úgy látom kezdenek beindulni az agytekervények, hogy kit kéne hozni, eladni stb :)... Az én részemről előbb meg kéne válni a nem Real Madrid szintű játékosoktól mint pl.: Callejón,Khedira,DM,Higuain. Ezek a játékosok nálam prioritást élveznek, pontosabban élveznének az eladás terén. Ezek mellet meg kell emliteni azt is, hogy Pepe is azok után, hogy van 1 szerintem elég stabil védelmünk amiből nagyon kilóg és mindenki láthatta azt, hogy Ramos, hogy vette le a pályáról Lewandowskit meg, hogy Pepe, hogy vette le..... Igazából cserének tökéletes. Mint ahogy cserének tökéletes Coentrao is még ha teknikailag nem annyira topp mint Marcelo. Ide Carvajal óriási fontossággal bir meg nálam Nacho eddig jobbosan nagyon is tetszett, baloson már kevésbe. Nem szabad azt sem elfeledni, hogy 1 időben Albiolt is vitte volna a MU és ki tudja mit hoz még a nyár...
Megvallom őszintén nekem a nyár akkor lenne teljesen, ha jönne: Anchelotti,Pogba,Veratti,Carvajhal,Bale,Reus és igazából itt vagyok bajban mert nem tudnék mondani hirtelen 1 csatárt akire azt tudnám mondani, hogy ő pedig igenis kell.... Az őszintét megvallva nagyon tetszett ez a Lewndowsky gyerek, mert ami elhagyta a lábát 90% életveszély volt. Az más kérdés, hogy meglepődnék ha elengedné a Dortmund és pont mi vennénk meg...
Casillas-Carvajhal-Varane-Ramos-Marcelo-Veratti-Modric-Bale-Özil-CR-Lewandowsky (igazából erre most gondoltam először, de nem hangzik rosszul. Padon:Lopez-Arbeloa-Nacho-Pepe-Coentrao-Alonso-Pogba-Reus-Jesé-Benzema-Moratta és ezek kombinálva.... Nem tudom valakinek fel fog e tűnni a lényeg!? Vélemény?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 17:44

Azert az durva hogy nem is olyan regen meg orultunk hogy van Benzema es Higuain arra a poztra, mert hogy majd milyen nagy verseny lesz koztuk es mind a kettobol a legjobbat hozza majd ki a rivalizalas. Erre most ott tartunk hogy egymast muljak alul, es kb mind a ketto bizonyitotta hogy nem lehet ra szamitani mint a Real Madrid elso szamu csatara, mert kevesek hozza... Mindketto a maga modjan. Eleg gyaszos. En mindenkeppen hoznek oda valakit akarmelyik helyett.

Egyebkent ez a Verrati, Bale, Kondogbia, Carvajal nevsor amit a Marca felhozott, ez szerintem kurva harmatos. Bale-t tovabbra sem tartom nagy cuccnak, raadasul rohadtul tularazott. Verrati ha tenyleg olyan tehetseges akkor hosszutavon jo is lehet, de rovidtavon nem megoldas, akkor ott van Kondogbia aki szinten nem megoldas a ketto parban meg foleg nem, orditoan gyenge lenne ez a paros igy. Egyedul Carvajal az aki kezenfekvo es esszeru valasztasnak tunik Arbeloa melle. Tovabbra sem lenne csatarunk, mert Morata egy nulla, Benzema meg toketlen. Nem is nagyon ertem hogy itt sokan megelegednenek egy ilyen erositessel... Szerintem rohadt keves lenne ez.


Bale-hez meg annyit hogy irtak itt paran indoknak hogy "ha egy dimariat meg higuaint meg khedirat elbir a csapat akkor bale-t is el fogja birni"... SERIOUSLY?? Nebassza mar meg az eg, 60-70 vagy kituggyahany millioert nehogymar olyan jatekosnak oruljek akit "elbir" a csapat. Annyiert legalabb olyan szintu huzoember legyen mint Ronaldo. Akkor kb elegedett leszek. Egy total stilusidegen brit jatekos, egy latinos ligaban pont amikor tavolodni akarunk el attol a futballtol amit a walesi is kepvisel... Es akkor itt sokan hegyezik ra a cerkat. Nem ertem. 60 millioert kis tulzassal barkit el lehet hozni, akkor tenyleg fizessuk oda azt a penzt olyan jatekosra aki bele is illik a profilba. A Chelsea Hazardot igazolt olcsobban, a PSG Lucast, a Bayern Gotzet!


Nincs tul jo eloerzetem.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 2., csütörtök 17:24

"Hát, ha jövőre nem igazolunk csatárt, akkor meghalok..."

Ha hozuk Bale-t, akkor nem biztos, hogy akkora hülyeség...Amellet, hogy a csatáraink mérsékelten lőtték a gólokat, a másik probléma az volt, hogy CR mellett nem is volt más, akitől nagyon várni lehetett. Mert mind Özil, mind DM nem az igazi a kapu előtt. Ha van egy Bale, aki jó eséllyel szállít 15-20 gólos szezont, meg esetleg Benzema is jobb formában van, folyamatosabb játékidővel, teljesen korrekt lehet a dolog. És ott van Morata, is. Persze nem bánnám, ha hoznának egy rutinos csatárt, aki tisztában van a saját helyzetével, de nem használhatatlan. Túlélném, ha nem hoznánk sztárcsatárt. Az lenne a nagy baj, ha a középpályát nem raknánk rendbe.

"Nacho megállja ott a helyét. CS0kival abban mondjuk nem értek egyet, hogy Nacho legyen Marcelo alternatívája. Ha nagyon muszáj, ki lehet tenni a szélre, de Ő inkább középső védő."

Tudom, hogy a castillában ott játszik, de az első csapatban bal szélen játszott, és szerintem nem vallott szégyent. De ő jó középen is, meg szélen is cserének, Arbeloát már sehova se raknám be. Óriásit zuhant a faszi, vállalhatatlan szintre.

"2-nél több belső középpályás biztosan nem fog jönni, ha senki nem kerül eladásra a meglévők közül."

Essien biztos megy vissza, illetve Xabi Alonso helyettesét keresik. Ez kettő. És ugye itt még az a kérdés, hogy az új edző két középpályással számol, vagy hárommal. Ha hárommal, akkor még jöhet ember, ha nem, akkor valóban nincs sok esély 3 igazolásra. Persze kérdés, hogy mi lesz a brazil castillás gyerekkel. Ha őt is hozzuk, akkor tényleg max két igazolás.
De talán Khedirát elviszi hozé. :D


Akartam is kérdezni, hogy ez a Jose Angel Sanchez nyilatkozat ez ugye kamu? Csak nyomnánk le az éárát ezzel...Ha csak nincs már meg a megállapodás. :)

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. május 2., csütörtök 17:09

Értem én, hogy sok ide Marci-Contrao kettős, de hát mégis... annyira nem gáz Fabio!! S akkor mi a faxomat keres még ott Arbeloa és Albiol?? Ezt a Khedira dolgot bazira nem vágom! Ennél egy sokkal fegyelmezettebb játékos kell. Mármint taktikában! Gündogan? Oh istenem..hányszor lépünk ugyanabba a hibába? Ha nem sikerült elhozni Götzét, akkor más onnan nem kell!
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 2., csütörtök 17:08

Na ez már egész jól hangzik :D remélejük tényleg jön a két csatár higu helyére!!!
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-h ... tol_-73393

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 17:08

Toky írta:De ettől féltem, hogy Khedirával továbbra is a kezdőben számolnak.
én egy dologban reménykedek, ha khedira marad. mégpedig abban, hogyha mellette lesz a kp-n modric és verratti és nem neki kell majd irányítania, mint idén és csak a védekezésre kell koncentrálnia akkor nem tűnik majd ki annyira a balfaszsága.

de én lennék a világ legboldogabb embere, ha már holnap bejelentenék, hogy nyáron a chelseaben folytatja. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára accel 2013. május 2., csütörtök 17:08-kor.

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 2., csütörtök 17:06

nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe
2-nél több belső középpályás biztosan nem fog jönni, ha senki nem kerül eladásra a meglévők közül.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 17:05

Ezt a Marcas képet egyre jobban aláírnám én is. Bár szerintem Bale nem idevaló, de Mariahoz képest előrelépés, mondjuk mibe fájna nekünk ez az előrelépés... Ott van egy kérdőjel Carvajal mögött oda meg nyugodtan be lehetne rakni Nachot. Lenne egy ilyenünk:
Casillas, López, Mejias
Carvajal, Arbeloa, Ramos, Varane, Pepe, Albiol, Marcelo, Nacho(előnye, hogy bárhova berakhatod és viszonylag tűrhetően is teljesített eddig.)
Modric, Güdogan, Alonso, Kondogbia, Khedira
Bale, Callejón?, Özil, CR, Jesé
Benzema, Morata

Nálam Modric még mindig nem tkp, ezért raktam hátrébb illetve Callejónt elengedném és hoznám még a Draxler gyereket cserének. Illetve Kondogbia helyére, akár jöhetne Casemiro is. Ja és Verratti helyett a németet preferálom.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 17:03

accel írta:nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe, azért ha khedira nem lenne ott, akkor sokkal nyugodtabb lennék :coffee:
Arbeloa, mint bal bekk? Az rendben, hogy helyettesíthetné Marcelot, ha nagyon kell, de azért mégis csak jobb oldalra kellett volna tenni. :roll:
Továbbá Varane már Pepe előtt van a sorban, és Albiolt is elengedhetnénk. Nacho megállja ott a helyét. CS0kival abban mondjuk nem értek egyet, hogy Nacho legyen Marcelo alternatívája. Ha nagyon muszáj, ki lehet tenni a szélre, de Ő inkább középső védő.
Verratti inkább Alonso alternatívája, ahogy Kondogbia meg Khediráé. De ettől féltem, hogy Khedirával továbbra is a kezdőben számolnak. (Igen, tudom, hogy ez csak a Marca ötlete. De közel állhat sajnos a valósághoz.)
Callejón jövőre is velünk lesz. Hurrá! Bale...
Morata meg -bármennyire is csípem- most még szerintem kevés egyedül Benzema mögé. :unsure:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 16:51

accel írta:nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe, azért ha khedira nem lenne ott, akkor sokkal nyugodtabb lennék :coffee:
Hát, ha jövőre nem igazolunk csatárt, akkor meghalok...

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 16:48

nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe, azért ha khedira nem lenne ott, akkor sokkal nyugodtabb lennék :coffee:

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 2., csütörtök 16:44

ha a mai hírek alapján kapunk egy carvajal,kondogbia,verratti/gündogan,bale névsort akkor velük megint baromira megfiatalodna a keret , plusz a cikkben azt is megemlítik hogy jesé és morata nyártól a felnőtt keret tagjai , szintén 20 évesek.

carvajal visszahozatala elég kézenfekvő, régóta beszédtéma . jót tett neki ez a tanuló év a bundesligaban, megfelelő tapasztalatokat szerzett, szerintem bedobhatjuk a mély vízbe arbeloa helyén. kondogbia egyértelműen essien szerepét venné át . elég fiatal ő is, nagyon jó adottságokkal. elnézve nem egy világklasszis kaliber, de idővel egy jó játékos válhat belőle a posztján. verratti és gündogan szintén fiatalok, elég jó képességekkel azon a poszton ahol a leggyengébbek vagyunk. gündogan talán már tapasztaltabb , de ancelotti nyilván verrattit szeretné jobban szóval ő lesz a befutó nagy valószínűséggel. bale-el kapcsolatban többször is leírtam a aggályaimat . nem gondolom hogy illene abba a stílusba amit nekünk valójában játszanunk kéne. én őt nem látnám szívesen főleg nem ennyi pénzért.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 2., csütörtök 16:43

"-> Lucas Digne, nyáron lesz 20 éves (Varane korosztály), a Lille bal bekkje és irtó szép jövőt jósolnak neki, emellett fél Európa már most sorban áll a fiúrt (MU, Chelsea, az olaszok és állítólag a Real is figyeli már egy jó ideje)! "


Ha ilyen jó, kár elcseszni azzal a karrierjét, hogy idehozzuk. Én továbbra is azt mondom, hogy itt van Nacho. Nem volt szar, amikor játszott, védekezőbb felfogású. Meg mégiscsak saját nevelés.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég