Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 25., péntek 15:19

AVB rosszul cserél most meg ez :lol:Mondom én, nem kellene úgy ítélkezni, hogy az előző szezonban alig láttál Spurs meccset
De,láttam egy jópárat,szélről vezette befelé,aztán 20 környékéről elválalta,vagy levitte az alapvonalig mint egy gőzmozdony,aztán beadta,vagy megérkezett a támadással a kapu elé,és az 5-ről bekotorta....de semmi rövidpasszt,kényszerìtőt,konbinativ játékot nem láttam...
Pedig ide lehet hogy nem ártana az ilyesmibe való jártasság...na mindegy,lehet hogy nem jól láttam,bár én nem is vagyok elszédülve tőle... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. október 25., péntek 15:04

Mindenesetre jelenleg tele vagyunk szervező, kiszolgáló, utolsó passzos emberekkel ...
Kerül 1-2...olyan is, amelyik nem négylevelű lóherét keres a gyepen, amikor az ellenfél támadásban van, ha elveszti a bogyót, nem az égiek felé csapkod, hanem visszatámad. :coffee:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. október 25., péntek 15:01

madridronie írta:ma sem telik el nap Özil nélkül :mrgreen:
Nem bizony, ugyanis Wenger elárulta, hogy csak azért játszott rosszul a BVB ellen, mert beteg volt :lol:
morientes írta:
Ugyanakkor Bale is bevethető a támadó részlegben bárhol
A két szélen.Ennyit arról hogy bárhol.
AVB rosszul cserél most meg ez :lol: Mondom én, nem kellene úgy ítélkezni, hogy az előző szezonban alig láttál Spurs meccset

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. október 25., péntek 14:53

madridronie írta:
Özil távozásáról ön döntött?

Igen, edzői döntés volt. A csapat kiegyensúlyozottságának érdekében inkább Di Maríára tartottam igényt. Özil magasabb minőséget képvisel, de inkább őt akartam, a jelleme miatt, és mert segíti a csapatot. Bale érkeztével fontosabbnak éreztem Di María megtartását, mint Özilét, a csapat egyensúlyát szem előtt tartva.
Ahogy érzed Carlo ... Mondjuk abszolút nem lep meg a dolog; eddig is világos volt, hogy a török-német távozása és annak körülményei bőven többszereplős/tényezős sztori volt; az ok-okozati összefüggést (és hogy mi miből következett ezután már) meg ki-ki döntse el magában! Mindenesetre jelenleg tele vagyunk szervező, kiszolgáló, utolsó passzos emberekkel ... :coffee: /R.M.C.F ma sem telik el nap Özil nélkül :mrgreen: /
Nem értem. Soha nem fogom megérteni ezeket. Lehet itt ironizálgatni. De Özil - bármennyire is fáj az Özil rajongóknak - túl volt és túl van értékelve, de nem is kicsit. Gondolom láttad DiMaria passzát CR-nek szerdán. No ha azt Özil csinálja akkor megint szana-szét lenne sz****kodva....

Másik oldal meg Casillas vagy Benzema vagy Bale. Egyet hibázik, már megeszik reggelire.
Eszméletlen unalmas, speciel én k*rvára unom ezt. Nem azt hogy valaki elővesznek, hanem olyan szintű kettős mérce megy csapaton belül hogy az félelmetes.

Ezért is már kb heti egyszer olvasom a fórumot, amit tudom sokan lesz*rnak. Csak pont ez egy visszajelzés, hogy hova süllyed. Van egy két olyan komment, ami kegyetlen meredek. Fifa üzemmód megy itt non-stop szinte. Összerakom a csapatot és mindenkit megverek. Nincs rossz forma, hát persze....

hülye az edző,Perez,Zidane, mindenki idióta a fórumozók 90%-nak ha bejön egy gyengébb meccs. Hihetetlen. És borzasztó unalmas.

Ez most nem feltétlen neked szólt madridronie, mert azért bőven az értelmes fórumozókhoz tartozol (szerintem), de néha látnád, hogy véded a kis Özilt. Hát nem tudom..... lehet meglepődnél magadon is.

Remélem nem sétáltam senki lelkébe, de pár aktív szófosó elgondolkodhatna, hogy mi a francnak fikázza 7/24 a saját játékosait, klubját, edzőt, mindenkit. El lehet menni letenni a licenceket és eljutni ilyen szintre. Unalmas, hogy a focihoz mindenki ért és csak ő tudja a tutit....

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 25., péntek 14:52

és 100%-os lesz még ebbe a kva életbe...
mert erőltették....szerencsétlen egy nyomoronc egy döntés volt...BIZTOS hogy nem volt 100% os még.Alig edzett nyáron, simán kelett volna egy hónap mire szépen lassan fel és beépül...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 25., péntek 14:45

Nyugodtan beteheted középre is....persze nem ezt a kockás muzgású,félszeg félig sérült játékost. Hanem azt aki átgázolt a pl-en oda vissza.....
Rendben,RMCF,nem vitázunk,várjuk ki akkor,feltéve ha felgyógyul,és 100%-os lesz még ebbe a kva életbe... :roll:
Szerk:Tomi,csűrhetjük-csavarhatjuk,de voltak ott motivációs problémák bőven,mégha ő saját magán nem is vette észre...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 25., péntek 14:30

Özil távozásáról ön döntött?

Igen, edzői döntés volt. A csapat kiegyensúlyozottságának érdekében inkább Di Maríára tartottam igényt. Özil magasabb minőséget képvisel, de inkább őt akartam, a jelleme miatt, és mert segíti a csapatot. Bale érkeztével fontosabbnak éreztem Di María megtartását, mint Özilét, a csapat egyensúlyát szem előtt tartva.
Ahogy érzed Carlo ... Mondjuk abszolút nem lep meg a dolog; eddig is világos volt, hogy a török-német távozása és annak körülményei bőven többszereplős/tényezős sztori volt; az ok-okozati összefüggést (és hogy mi miből következett ezután már) meg ki-ki döntse el magában! Mindenesetre jelenleg tele vagyunk szervező, kiszolgáló, utolsó passzos emberekkel ... :coffee: /R.M.C.F ma sem telik el nap Özil nélkül :mrgreen: /
Özil meg elment,mert nem akart küzdeni a helyért.Ès azt hiszem,látva az arsenalba mutatott teljesítményt,nem is döntött rosszul.
Összetettebb dolog volt ez azért szerintem! Igen, az apja által kezdeményezett fizuemeléssel kezdődött valóban /azóta egyébként már lecserélte az öreget a testvérére :lol: /, amit a klub és Perez élből elutasított már a Bale sztorira, CR7 hosszabbításra, stb. is tekintettel, aztán mindenki a maga posztján játszott csak őt pakolgatták ide-oda, Carlo ugye Di María mellett tette le a voksát /Isco úgyis megoldja alapon/ (valószínűleg már itt megrendült a játékos bizalma, la.is a nyilatkozataiból ez jön le), közben a Bale /még egy tkp. rivális a "nyakára"/ biznisz is a finisbe érkezett és kellett Pereznek illetve a klubnak a pénz --> jött is Wenger az álomfizuval és a csapat első számú sztárja bérelt titulussal + az 50 millával, a többi meg már történelem. :)

Mindenesetre pár napja nyilatkozott és elmondta, hogy nagyon jól esik neki, hogy a társak mennyire hiányolják, illetve hogy csapat nagy része is érthetetlenül állt a transzfer és az eladása előtt; valamint hogy ő maga is abban reménykedett, hogy a klub hosszabbít vele és megújítja /a csapat addigi 2. legfontosabb támadójátékosának/ a szerződését; hát nem jött be és rosszul számolt, taktikázott (máshol valószínűleg örömmel megtették volna, de ugye ez itt a Real Madrid :-* )!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 25., péntek 14:23

Bale...két szélen, csatárnak, csatár mögött, majdnem bárhol ha formában van. nem véletlenül kapott csak annyi időt amennyit, egyszerűen idő kell neki, de amíg DM így tud játszani addig nincs gond, plussz ott van Jesé és Morata akik ha pályán vannak nagyon robotolnak

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 25., péntek 14:03

morientes írta:
Ugyanakkor Bale is bevethető a támadó részlegben bárhol
A két szélen.Ennyit arról hogy bárhol.Özil meg elment,mert nem akart küzdeni a helyért.Ès azt hiszem,látva az arsenalba mutatott teljesítményt,nem is döntött rosszul.És végül...nem tudni DM-ért mennyit kínáltak angliából,ha volt egyáltalán ajánlat(az ilyen mail,news,meg sun nem mérvadó),de biztos annyit nem,mint amennyit az arsenal a németèrt...

Nyugodtan beteheted középre is....persze nem ezt a kockás muzgású,félszeg félig sérült játékost. Hanem azt aki átgázolt a pl-en oda vissza.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. október 25., péntek 13:56

Kyller írta:Akkor már lehetne Santiago Azul de la Muerte (kék halál :D )
Santiago Muerte Azul akkor (már ha nem a halál kékjére gondoltál;). Egyébként tényleg üt a kép, és Mr. Gates vagy aki ezt kitalálta, az nagyon elnézhette a naptárat, mert a környéken nincs április 1. Más mentséget erre nem látok :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 25., péntek 13:43

morientes írta:A két szélen.Ennyit arról hogy bárhol.
Csatárnak is simán elfér (volt is csatár a Spursben), de az más kérdés, hogy neki is a gyorsasága a fő erőssége. Viszont ami nekem nagyon tetszik az az, hogy jól fedezi a labdát...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 25., péntek 13:34

Ugyanakkor Bale is bevethető a támadó részlegben bárhol
A két szélen.Ennyit arról hogy bárhol.Özil meg elment,mert nem akart küzdeni a helyért.Ès azt hiszem,látva az arsenalba mutatott teljesítményt,nem is döntött rosszul.És végül...nem tudni DM-ért mennyit kínáltak angliából,ha volt egyáltalán ajánlat(az ilyen mail,news,meg sun nem mérvadó),de biztos annyit nem,mint amennyit az arsenal a németèrt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 25., péntek 13:27

Realista24 írta:Minden meccs előtt adják élőben ezeket.
:x Ezt nem tudtam . Akkor bocsesz :D
FirstWolf írta:Di Maria azon a poszton jatszik, amire szerzodtettek Balet, de megis Özilnek kellett menni? Csak én nem értem ezt?
DM több poszton is bevethető. Viszont Özilt amint kivetted középről konkrétan szenvedett... Ugyanakkor Bale is bevethető a támadó részlegben bárhol. Én Özil eladását első sorban arra fogom, hogy kevés helyen volt bevethető a jelenlegi felállásban...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 25., péntek 13:12

Böngészek youtube-on és Real Madrid youtube oldalán várhatóan 2 óra múlva lesz 1 ÉLŐ közvetítés ami szerintem Carló sajtótájékoztatója lesz az El Classicó előtt!
Minden meccs előtt adják élőben ezeket. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

FirstWolf
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. október 24., csütörtök 8:39
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: FirstWolf » 2013. október 25., péntek 13:09

Ancelotti: "Én döntöttem Özil távozásáról, szakmai okokból. A csapat egyensúlya érdekében Di Maríát részesítettem előnyben. Di María kevésbé képzett Özilhez képest, de a stílusa és a munkabírása meggyőzött. Bale érkezése után nagyobb szükség volt Di Maríára, mint Özilre."


Azert ez tobb mind erdekes.

Di Maria azon a poszton jatszik, amire szerzodtettek Balet, de megis Özilnek kellett menni? Csak én nem értem ezt?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 25., péntek 12:57

Böngészek youtube-on és Real Madrid youtube oldalán várhatóan 2 óra múlva lesz 1 ÉLŐ közvetítés ami szerintem Carló sajtótájékoztatója lesz az El Classicó előtt!

LINK

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 25., péntek 12:19

Sok Juve meccset nem nézek, de ha Vidal ezt tudja, akkor maradjon csak Torinóban, Pogba viszont csomagljon.
Mindezt írom úgy, hogy nagyjából 40-50 millióra lövik be az árát úgyis.
Hát elég tuskó a gyerek,egyértelműen a serie A-ba illik bele,amit Marceloval csinált az kiverte nálam a biztosítékot.Alattomoskodjon tovább csak olaszországba,50 gurigáért nem kell ide egy barom...
Pogba...sokat nem tett hozzá a juve játékához,de az látszott egykét megmozdulásán hogy van benne potenciál.Ami engem aggaszt vele kapcsolatba,az a magatartása...amolyan franszia effektus... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. október 25., péntek 12:17

"Microsoft Bernabéu" beszarok ezen :ike: :lol:
Azért ilyen alacsony szintre nem kéne süllyedni és megalázni a legendánkat de nyilván van az a pénz amiért valamilyen formában átnevezheti Perez a stadiont...
"Jose Mourinho is determined to bring Sami Khedira in January, despite interest from Manchester United."
Ez már kicsit vidámabb téma :D
Nyáron is voltak, szerintem kamu hírek Khedirával kapcsolatban reméljük José komolyan gondolja és magához veszi ezt a szupersztárt :roll:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 25., péntek 11:29

Szép fordítäs Pipita! Köszi szépen :)! Nagy tetszik az öreg nyilatkozata :).
Mostmár tuti, hogy megteszem handyvel a Realt :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 25., péntek 11:24

Triumvirate98 írta:
miVida írta:miért? ja, beszéltél vele?
Persze, öreg barátom, nyári nyilatkozatát sem értette, miért vágták meg.

Igazsághoz hozzátartozik, vagy Vidal megy, vagy Pogba, de kettő együtt nem. Utóbbit szinte biztos, hogy nem tudjuk megtartani, ha pedig Vidal hisztizik, akkor leül szépen a padra és megvárja míg lecsorog a szerződéséből hátramaradt idő. Ez nem a Tottenham, ahol elnézik a hisztit. Vagy játszol és meghalsz a klubbért, vagy szépen padozol.
Elia, Krasic, Toni, Amauri, Iaquinta, Motta és még lehetne sorolni. Szépen végül mind leépült. Ez várhat rá is, ha elkezdi a Balehez hasonló játékot.
Egy játékos nem ér többet a klubjánál. Ez örök szabály.
Majd kiderül. Volt az a pénz, amennyiért Zidane is eljöhetett. Nekem mondjuk fogalmam sincsen mik a Juve/Vidal/RM tervei, de jelenleg nem is nagyon érdekel. Fullban megy a szezon, a nyár még messze, folyamatosan jelentkeznek az újabb tehetségek, pont kit érdekel Vidal?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég