Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 20., szombat 14:07

De ilyen szempontból Darkseid karakterével kapcsolatos történés is, max rajongói hangulatfokozásra volt jó, mert sok vizet nem igen zavar a jövőben ( ha nem lesz semmi, amiben tovább épülhetne az egész történet, aminek ez most alapot adott ).
De a számos DC easter egg is lehet rajongói hangulatfokozás, biztos értékelik is sokan ezeket az utalásokat.
Mindenesetre én örültem minden apró értékelhető és plusz dolognak, még ha csak arra is volt jó, hogy megnyerje az embereket magának, legyen ez karakter, vagy más dolog/utalás..hatásvadászat, bármi.

Továbbgondolni sztm felesleges, mert nem hiszem hogy ezt továbbviszik, sajnos vagy nem sajnos, kinek mi.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2021. március 20., szombat 13:47

Kerlon írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Manhunter cameo felesleges volt a vegen, Joker Batman parbeszed a legjobb kepregenyeket idezte... :agree:
Justice Leauge
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elvileg az egyik Green Lantern-t akarta oda Snyder, de a Warner azt mondta, hogy felejtse el, mert más tervek vannak a Green Lantern sztorikra. Aztán már régóta voltak ilyen fan teóriák, hogy a Martian Manhunter már ott van a földön és, hogy ki lehet az. Szóval ez csak egy szép nagy fan service volt.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 20., szombat 13:38

wZoLee7 írta: Azt sem értem miért kellett 70 millát beletolni valamibe ami semmi folytatást nem kap majd.
HBO Max marketing kampány része.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 20., szombat 13:31

Én is megnéztem. Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy már alig emlékeztem az első verzióra. Sem a hosszal sem a képaránnyal nem volt semmi bajom. Még úgy összességében a film is nézhető volt, bár az elején nehezen kötötte le a figyelmem. Abban bízom, hogy nem ez lesz a trend és nem kezdenek el szarul sikerült filmekből új verziókat gyártani. Karakterek olyanok amilyenek, ami biztos, Géza egy borzalmas batman, a gazdak csapatépítő csávónak elment, de, mint batman örülök h nem látom többet. Nekem úgy az egész DC csapatosdi olyan erőltetettnek hat. Külön az első WW-t szerettem, jó volt, a másodikat meg sem nézem inkább, Aquaman is teljesen jó volt egyedül. Így egybe, semmi értelme nem volt akkor sem ennek az először a csapat utána az egyéni filmeknek. Azt sem értem miért kellett 70 millát beletolni valamibe ami semmi folytatást nem kap majd.
Összességében egy egyszer nézhető film lett ez, amire teljesen felesleges volt pénzt áldozni.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 20., szombat 12:14

Mickey írta: Újráztam a Snyder verziót...
Eredeti nyelven fényévekkel jobb a "gonosz" karakterek orgánuma, szinkronnal borzalmas volt ez a része, így sokkal jobb. A képarányt is megszoktam, már nem zavart, ahogy a lassításokat is kevésbé találtam soknak, bár ezekből elvéve, talán lehetett volna valamely gonosz vagy nem gonosz karakterhez hozzáadni némi tartalmat. ( akár Flash akár Steppenw ) Lois Lane szerepeltetésével is bajban voltam, aztán rájöttem hogy szerepelt ő már eleget, annyi jutott neki, amennyit az adott epizód éppen megkövetelt, ez van.
Flash jelenetei meg úgy az egész képregényes mozzanatok nagyon telitalálat, némelyiket mintha egyenesen valamelyik lapról ültették volna át a filmbe, ehhez a jó pár DC easter egg is hozzátesz, bár ez inkább csak azoknak nagy plusz, akik képregényesek, de azoknak nagyon.

Összességében egyáltalán nem tűnik hosszúnak ez a 4 óra, sőt...Ez az új köntös nekem nagyon bejön, nem túl színes és elég mélabús is, de a kinézete és a hangzása végig remek, kezdve a nyitó képsorokkal, majd folytatva az új jelenetekkel és karakterekkel-megjelenésben is. Igaz a CGI ben van "némi" kontraszt, Steppenwolf megjelenése nagyon durva, ezzel szemben nekem Kiborg volt kissé gyengébb hatású,plusz egy egy jelenet... viszont "Badass" jelenetekből nincs hiány, a szuperhősös feeling végig megvolt,látszik hogy odatette magát Snyder ezen a téren.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az epilógus pedig hatalmas a Batman - Joker párbeszéddel
Előrelépés, hogy kibontották a történetet, és jól felvezették összességében a karaktereket, pláne azokkal a bevezető muzsikákkal volt királyság... kellett ez a plusz idő, így érthetőbb volt az egész.
Jót tett az arculatváltás, jók a zenék, a hősök ( Batman is odatette magát a végén ) az új karakterek és jelenetek, DC utalások, na meg a látvány. Nekem egyébként nem is a végső csata, hanem az előtte lévő pillanatok, meg az odáig vezető út ami bejött, na és tovább is lehet ezt gondolni, jó lenne folytatni ( vannak már érdekességek ) .
Az acélember, és a bővített Batman vs Superman mellett, ez egy erős darab számomra, így összességében korrekt film.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 20., szombat 11:58

Újráztam a Snyder verziót...
Eredeti nyelven fényévekkel jobb a "gonosz" karakterek orgánuma, szinkronnal borzalmas volt ez a része, így sokkal jobb. A képarányt is megszoktam, már nem zavart, ahogy a lassításokat is kevésbé találtam soknak, bár ezekből elvéve, talán lehetett volna valamely gonosz vagy nem gonosz karakterhez hozzáadni némi tartalmat. ( akár Flash akár Steppenw ) Lois Lane szerepeltetésével is bajban voltam, aztán rájöttem hogy szerepelt ő már eleget, annyi jutott neki, amennyit az adott epizód éppen megkövetelt, ez van.
Flash jelenetei meg úgy az egész képregényes mozzanatok nagyon telitalálat, némelyiket mintha egyenesen valamelyik lapról ültették volna át a filmbe, ehhez a jó pár DC easter egg is hozzátesz, bár ez inkább csak azoknak nagy plusz, akik képregényesek, de azoknak nagyon.

Összességében egyáltalán nem tűnik hosszúnak ez a 4 óra, sőt...Ez az új köntös nekem nagyon bejön, nem túl színes és elég mélabús is, de a kinézete és a hangzása végig remek, kezdve a nyitó képsorokkal, majd folytatva az új jelenetekkel és karakterekkel-megjelenésben is. Igaz a CGI ben van "némi" kontraszt, Steppenwolf megjelenése nagyon durva, ezzel szemben nekem Kiborg volt kissé gyengébb hatású,plusz egy egy jelenet... viszont "Badass" jelenetekből nincs hiány, a szuperhősös feeling végig megvolt,látszik hogy odatette magát Snyder ezen a téren.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az epilógus pedig hatalmas a Batman - Joker párbeszéddel
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 20., szombat 7:22

P. Krisz írta:
Azt nem hiszem, hogy a Warner megmondta, hogy van 120 perced, oldjad meg.
Pedig de.
Az volt az indok, hogy így egy nap alatt többször tudják vetíteni a mozik, és így jobban a pénzüknél lesznek.
Szerintem Whedon próbált maradni a megszokott 120-140 perces filmnél. Popcorn filmet akart poénokkal, vidámabb hangulattal és gyors-látványos akciójelenetekkel.
Ezzel csak az volt a gond, hogy a nyersanyagot egy hosszabb, sötétebb és lassabb-drámaibb filmre vették fel.
Nem lett volna akkora probléma, ha hagyják Whedont dolgozni.
80 oldalt írt a forgatókönybe, ha kap időt az összes anyag felvetelére, akkor a meglévő anyaggal együtt egy jó hibridet ki lehetett volna hozni.
Hát amúgy az ehhez képest tele volt poénnal es csiribi csiribá ment az egész. Whedon irány azért látszott, de az ezzel sehogy se működött volna. Ennek a Batman féle komorság kellett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 19., péntek 19:51

Kerlon írta:
nmate írta:

2 órában is meg lehetett volna oldani elegánsabban. De tény, ez a 6x átlag 40 perces minisorozat jobban állt a témának. Mert az inkább szerintem. Illetve sokkal inkább képregény közeli, mint bármi amit eddig láttunk a témában. Mozgó képregény.
Pont a part 6 előtt álltam meg, de igen. Ez a felosztás valamelyik rajzfilmben is jelen van és remekel szerintem.

Sőt jól áll a filmnek is. Nem kaptunk eredet filmeket, hanem pár percben elmesélik ebben a lényeget.

Ezre Miler Flashe viszont nálam is defektes. Képregényben inkább laza vicces, nőcsábász szokott lenni, itt meg ilyen társadalomba gyenge beilleszkedett nem tudom mi.

Amugy rengeteg felesleges kepbevagas van a filmben. DU befejezem.
Na vegeztem vele. Gyakorlatilag sokkal jobb a kepi vilag, aztan kidolgozasban termeszetesen ez sokkal jobb. A JL2 felvezetese jo lett volna, ahogy a The Batman is.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Manhunter cameo felesleges volt a vegen, Joker Batman parbeszed a legjobb kepregenyeket idezte... :agree:

Számomra sokkal elvezetesebb volt, mindenkinek megvolt a szerepe es a helye a filmben. Ha ebbol hoztak volna ki az eredetit es nem a whedon fele marvel gorcsot, akkor lehet nincs vege a tortenetnrk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2021. március 19., péntek 12:23

Azt nem hiszem, hogy a Warner megmondta, hogy van 120 perced, oldjad meg.
Pedig de.
Az volt az indok, hogy így egy nap alatt többször tudják vetíteni a mozik, és így jobban a pénzüknél lesznek.
Szerintem Whedon próbált maradni a megszokott 120-140 perces filmnél. Popcorn filmet akart poénokkal, vidámabb hangulattal és gyors-látványos akciójelenetekkel.
Ezzel csak az volt a gond, hogy a nyersanyagot egy hosszabb, sötétebb és lassabb-drámaibb filmre vették fel.
Nem lett volna akkora probléma, ha hagyják Whedont dolgozni.
80 oldalt írt a forgatókönybe, ha kap időt az összes anyag felvetelére, akkor a meglévő anyaggal együtt egy jó hibridet ki lehetett volna hozni.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 19., péntek 9:48

Jobb volt mint a "másik" verzió...ez a hosszú, sorozatos feeling egész jól állt neki. Engem nem a képkockák, inkább a lassítások idegesítettek, az elején eléggé, aztán lehet kevesebb lett vagy megszoktam, fene tudja, hosszú volt. :mrgreen:
Jó hogy átgondolta, módosította a dolgokat, akár Steppenw megjelenése, akár a kidobott poénok stb...meg végre valamicskét beleláttunk a karakterekbe és a befejezést is továbbgondolhatja az ember, külön plusz az Epilógusnak.
A zene ami még eléggé megfogott, meg a drámaiság, hozzá az egésznek a nem túl színes megjelenésével, vagyis inkább komorságával, frankó, jó az ilyen.
Flash meg Lois Lane karaktere nem különösebben jött át.... Mindenesetre az acélember mellett ez is többszörnézős lesz sztm, ( de nem túl sűrűn ) a másik "két" film viszont felejtős.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 19., péntek 9:42

nmate írta: Ja, de amúgy pont ezt feszegetem, ha egy sorozatként nézzük, akkor ahhoz képest nincs sok felesleges képkocka.
És ugye először az volt a terv, hogy mini-sorozatként adják le.

Amúgy nem bánnám, ha a Warner átállna erre. Ilyen Peaky Blinders féle 6*1 órás játékidő, aztán had szóljon.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. március 19., péntek 9:33

Ja, de amúgy pont ezt feszegetem, ha egy sorozatként nézzük, akkor ahhoz képest nincs sok felesleges képkocka.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 19., péntek 9:32

Remy írta: Azt nem hiszem, hogy a Warner megmondta, hogy van 120 perced, oldjad meg. Nyilván 4 oras nem lett volna, de nem is kellett volna..
Miért, a bvs-nél nem pont ez volt? A 3 órás filmből kivágtak fél órát, hogy moziban napi plusz 1 vetítés legyen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 19., péntek 9:19

nmate írta:
füst írta: Tegyük hozzá hogy whedonnak nem volt 4 óra játékideje
2 órában is meg lehetett volna oldani elegánsabban. De tény, ez a 6x átlag 40 perces minisorozat jobban állt a témának. Mert az inkább szerintem. Illetve sokkal inkább képregény közeli, mint bármi amit eddig láttunk a témában. Mozgó képregény.
Pont a part 6 előtt álltam meg, de igen. Ez a felosztás valamelyik rajzfilmben is jelen van és remekel szerintem.

Sőt jól áll a filmnek is. Nem kaptunk eredet filmeket, hanem pár percben elmesélik ebben a lényeget.

Ezre Miler Flashe viszont nálam is defektes. Képregényben inkább laza vicces, nőcsábász szokott lenni, itt meg ilyen társadalomba gyenge beilleszkedett nem tudom mi.

Amugy rengeteg felesleges kepbevagas van a filmben. DU befejezem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. március 19., péntek 9:05

Szerintem Whedon próbált maradni a megszokott 120-140 perces filmnél. Popcorn filmet akart poénokkal, vidámabb hangulattal és gyors-látványos akciójelenetekkel.
Ezzel csak az volt a gond, hogy a nyersanyagot egy hosszabb, sötétebb és lassabb-drámaibb filmre vették fel.

Amúgy nagy kár, hogy kaszálták a Snyder féle projektet, plusz az Affleck féle story.
Nekem amúgy nagyon adta a zárójelenet, ezt a Jokert még nézném pár történetben. Egy Under the red hood féle történet, amire volt is utalás, nagyot ütne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 19., péntek 8:42

Mar hogyne lett volna? A legvégén levo jelenet lett most forgatva, minden mas nyersanyag volt és mar letezett.

Sőt, még Whedon forgatott hozzá pluszban. Pl a nyitoreszt.

Azt nem hiszem, hogy a Warner megmondta, hogy van 120 perced, oldjad meg. Nyilván 4 oras nem lett volna, de nem is kellett volna..
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. március 19., péntek 8:22

füst írta: Tegyük hozzá hogy whedonnak nem volt 4 óra játékideje
2 órában is meg lehetett volna oldani elegánsabban. De tény, ez a 6x átlag 40 perces minisorozat jobban állt a témának. Mert az inkább szerintem. Illetve sokkal inkább képregény közeli, mint bármi amit eddig láttunk a témában. Mozgó képregény.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2021. március 19., péntek 8:16

Tegyük hozzá hogy whedonnak nem volt 4 óra játékideje, jóhogy nem fért bele egy csomó fontos rész.

Ez a film jobb volt, de ez nem dicséret. Még szép hogy jobb volt, ott volt egy csomó visszajelzés az első próbálkozás után, hogy mit akartak volna a nézők, mi nem tetszett nekik. Vérciki lett volna ha ilyen körülmények között ugyanolyanszar lett volna a végeredmény.

Zack Snyder megérdemli a vállveregetést, ügyi volt, de remélem ebből nem lesz rendszer hogy kiadnak egy filmet, ami bűnszar, és utána újragyurmázzák hogy megmutassák hogy nem is akkora szar.

Mit akartam még... ja igen, szóval ugye a film jó részét már láttuk egyszer, a cselekmény nagyja nem változott meg, mint ahogy a jelenetek egy része sem, főleg a harcjelenetek.
Ergo végig ott volt bennem a másodjára nézés érzése, főleg a hosszabb jeleneteknél pl. amazonok vs Steppenwolf untam magam, mert tudtam mi fog történni.
Ezt a Snyder's cut-ot úgy tudom értelmezni hogy kárpótlás a fanoknak, annak a reményében hogy így lehet továbbfejni a tehenet.

Remélem nem jegyzetel a disney és nem akarja újravágni a star wars 7-9-et, mert ezek után abban is lenne potenciál.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. március 19., péntek 7:24

JL 21

Nekem bejött a film, képes volt 4 órán keresztül lekötni.
Ijesztőnek tűnhet a 230 perc, de ennek a filmnek, ilyen kevés felvezetőfilmmel kellett ez a játékidő.
A Whedon féle ezek után még nagyobb fostenger. Nem is értem, hogy mit gondolt..Steppenwolf, Cyborg és néhány jelenet egyáltalán nem volt kibontva és értelmetlenné vált. Emlékszem, hogy irritált is a robotember karakter annyira semmiféle volt. Steppenwolfnak meg semmi indittatása nem volt. Igy viszont értelmet nyert rengeteg minden. (Plusz Stepp páncélja is nagyon adta.)
Jól össze volt rakva ez a film, úgy hogy rengeteg képregényt feldolgozott, de mellette megőrízte a Snyder vibeot a színekkel és lassításokkal.
Remélem nem azok kezdik el ratelni a filmet, akik szerint a MoS is fos volt, hanem akik látják benne az értéket és a DC hangulatot.

8/10
Mégtöbb ilyet.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 19., péntek 1:31

4 óra a film...... :|
az komoly
akkor már nem állok neki...... :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég