Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. március 27., szombat 0:20

Jim írta:
RaúlCF írta: egyedül megoldaná azt amit a Fred.McTominay páros csinál és mehetne előtte a Pogba-Bruno páros ami kevés alkalommal jött össze mert nincs rendes vkp.
Llorente nem vkp-ként tündököl, azt tudod?? :mrgreen:
sokszor támadód játszik Simeone rendszerében...
Lucas meg jhv nálunk. attól még mert nem ott játszik most attól még az a posztja. a 3 tüdejével passzolna a Pogba-Bruno páros mögé

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 27., szombat 0:03

RaúlCF írta: egyedül megoldaná azt amit a Fred.McTominay páros csinál és mehetne előtte a Pogba-Bruno páros ami kevés alkalommal jött össze mert nincs rendes vkp.
Llorente nem vkp-ként tündököl, azt tudod?? :mrgreen:
sokszor támadód játszik Simeone rendszerében...

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. március 26., péntek 23:43

az ár az agyament. viszont nem lenne rossz oda szerintem. egyedül megoldaná azt amit a Fred.McTominay páros csinál és mehetne előtte a Pogba-Bruno páros ami kevés alkalommal jött össze mert nincs rendes vkp.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 26., péntek 22:04

poronty írta: Nem speciel rád értettem, hanem úgy általánosságban. Nem gondolnám, hogy sokan ültek le Werder meccset nézni az elmúlt 20 évben, ha éppen Lisztes Krisztián nem volt a pályán.

Özilt èn pl onnan szerettem meg.
Alapbol Diego miatt ültem le mondjuk. Jo kis playa volt akkoriban :D

Kroost èn is neztem a Leverkusenben.Ez kb egy idoben lehetett hogy porgott nalam a Bundesliga.
Elottem van a cikk amit az NSO irt hogy kölcsön adják. Fura mik maradnak meg az ember fejèben. :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 26., péntek 22:01

Elbaszott egy világ ez.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 26., péntek 21:49

Manchester United have made a £68m bid for Atletico Madrid midfielder Marcos Llorente, according to AS.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 21., vasárnap 23:27

illgner írta:A Bréma a 80-as évek derekától egészen 2010-ig kisebb-nagyobb kihagyásokkal ott volt a legjobbak között, na meg akkor még sokkal szorosabb volt az egész bajnokság, nem volt olyan dominancia, mint az elmúlt 10 évben. Nyertek KEK-et is 1992-ben. Azóta nem tudom, mi történt velük, elfogyott a pénz, vagy nem találták meg azokat a légiósokat, akik addig húzták őket, de az tény, hogy az elmúlt években csak vergődnek, tavaly majdnem kiestek. A Wolfsburgnak meg van egy nagyon stabil hátországa, de azért arra gondosan ügyelnek, hogy túl sok pénzt ne tegyenek a csapatba, mert nem prioritás, hogy minden évben a bajnoki címért menjenek.
Igen arra emlekszem, meg a bajnoki cimuk utan is ott voltak a top3-ban evekig, es sokszor a liga legtobb goljat szereztek. Bayernnel is voltak fasza meccseik. Sokaig szoritottam is nekik. Aztan igen, 2010-es evekben teljesen sulytalanok lettek, azota is inkabb a kieses ellen menekulnek a legtobbszor.

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. március 21., vasárnap 23:20

Sierra írta:
ziro4vr írta: Werder meccset mondjuk már a klose-valdez-micoud érában megérte nézni. :mrgreen:
Ailton volt ott nagykiraly, amikor bajnoki cimet is nyertek, elhozta a golkiralyi cimet is. Annyira durva, hogy regen ilyen Werder Bremenek meg Wolfsburgok odaerhettek az elso helyre.
A Bréma a 80-as évek derekától egészen 2010-ig kisebb-nagyobb kihagyásokkal ott volt a legjobbak között, na meg akkor még sokkal szorosabb volt az egész bajnokság, nem volt olyan dominancia, mint az elmúlt 10 évben. Nyertek KEK-et is 1992-ben. Azóta nem tudom, mi történt velük, elfogyott a pénz, vagy nem találták meg azokat a légiósokat, akik addig húzták őket, de az tény, hogy az elmúlt években csak vergődnek, tavaly majdnem kiestek. A Wolfsburgnak meg van egy nagyon stabil hátországa, de azért arra gondosan ügyelnek, hogy túl sok pénzt ne tegyenek a csapatba, mert nem prioritás, hogy minden évben a bajnoki címért menjenek.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. március 21., vasárnap 23:15

Sierra írta:
ziro4vr írta: Werder meccset mondjuk már a klose-valdez-micoud érában megérte nézni. :mrgreen:
Ailton volt ott nagykiraly, amikor bajnoki cimet is nyertek, elhozta a golkiralyi cimet is. Annyira durva, hogy regen ilyen Werder Bremenek meg Wolfsburgok odaerhettek az elso helyre.
az a 2008-2009es Wolfsburg, grafite-Dzeko párossal elől, nem volt semmi :)
plusz volt egy középpályás Misimović 20 gólpasszal. azóta is brutál számok.
de sajnos ahogy eddig, jó időre a Bayern kibérelte az első helyet :(

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 21., vasárnap 23:07

Sierra írta: Ailton volt ott nagykiraly, amikor bajnoki cimet is nyertek, elhozta a golkiralyi cimet is.
+ Lisztes a súlyos sérüléséig

Klose-Valdez- Micoud éra a bajnoki cím utáni években volt :hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 21., vasárnap 22:59

ziro4vr írta: Werder meccset mondjuk már a klose-valdez-micoud érában megérte nézni. :mrgreen:
Ailton volt ott nagykiraly, amikor bajnoki cimet is nyertek, elhozta a golkiralyi cimet is. Annyira durva, hogy regen ilyen Werder Bremenek meg Wolfsburgok odaerhettek az elso helyre.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 21., vasárnap 22:22

poronty írta: Nem speciel rád értettem, hanem úgy általánosságban. Nem gondolnám, hogy sokan ültek le Werder meccset nézni az elmúlt 20 évben, ha éppen Lisztes Krisztián nem volt a pályán.
Werder meccset mondjuk már a klose-valdez-micoud érában megérte nézni. :mrgreen:
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 21., vasárnap 22:19

Nem speciel rád értettem, hanem úgy általánosságban. Nem gondolnám, hogy sokan ültek le Werder meccset nézni az elmúlt 20 évben, ha éppen Lisztes Krisztián nem volt a pályán.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 21., vasárnap 22:12

Láttam őt is a Werderben és Kroost is a 'kusenben.
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 21., vasárnap 22:05

Szerintem itt sokan nem is látták Özilt a Werderben játszani. Az első szezonja mondjuk nálunk az egyik legjobb volt, amit új igazolástól láttam. Bárcsak maradt volna az a hozzáállás tőle a későbbiekben is.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 21., vasárnap 22:00

Halfkey írta: A fiatal Özil jobb játékos volt mint a fiatal Kroos. Csak az egyik lefelé zuhant a másik meg fejlődött.
Nem értek egyet. Özilt hamarabb felkapták, illetve többen voltak előtte a sorban, de ettől még jobbnak nem nevezném.
Nem illik.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 21., vasárnap 21:56

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta: Könnyen beragadhatunk vele egy bizonyos szintre, bár franc se tudja.
De mi??? Angol középcsapat vagytok már jó ideje, hova ragadnátok be? :mrgreen: :lol:
Igen, jelenleg azon a bizonyos szinten sem vagyunk, ami a plafon lenne vele. :lol: Még szeretnék hinni a mesékben, hogy megnyerjük az EL-t, és nyáron a BL-pénzzel megtámogatva rendesen bevásárolunk, aztán TOP4, majd középtávon jöhet a PL-serleg. :mrgreen: Na ahhoz kevés lenne véleményem szerint a norvég, de egy TOP4-ért és nem bajnoki címért harcoló csapatban bőven okés lehet a tag. Csak ugye Özillel sem sikerült anno az igazi szintlépés, pedig én hittem benne. Azért bár az elmúlt néhány év nem sikerült túl jól, én még mindig nem egy Evertonként tekintek a csapatra, hogy jött James, hurrá meglesz a 6. hely, de több sem. Persze nem mondom, hogy nem vagyok elfogult, külső szemmel lehet, hogy már ténylegesen azon a szinten vagyunk, és ez nem ideiglenes állapot :lol
poronty írta:
Azért annyira nem hurkák, az ő jelenlétének és Smith-Rowe felbukkanásának hála már olykor egész kulturált focit is tudunk tolni, ott van még Saka és Lacazette, akikre játékban bőven lehet számítani, meg ha jobb napot fog ki, akkor esetleg Pepe. Na meg persze Tierney. Aubameyang az, aki támadásépítésben lófax habbal.
Nálam Tierney, Saka meg Partey, akik a jobb játékosok között vannak. Smith-Rowe ügyeske, de neki szerintem kellett volna 1 év az angol első osztályba egy gyengébb csapatba, amit végig játszik. Kazettát mindig is kedveltem, de ő, mint első számú 9-es nagyon kevés. Két csatárosba már elviselhetőbb, de alapvetően ő sajnos megrekedt ezen az Arsenal szinten. Talán, ha néhány éve lépett volna matracékhoz vagy egy juvéhoz...
Igen Parteyban is van potenciál, de egyelőre én keveslem amit nyújt. Nem tudom volt-e már kaput eltaláló lövése, védekezésben is kicsit cammogós. Tény , a felpasszai gyönyörűek, de neki meghatározóbbnak kellene lennie. Mondjuk sokat volt sérült, ő még biztosan lesz jobb, és persze nem ártana ha nem Xhaka , Ceballos meg Elneny lennének a párjai. :sly:

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. március 21., vasárnap 21:55

ziro4vr írta: Egy kellemes játékos, felüdülés az ilyen a mai fociban. Ha fizetni kéne érte nem kellene, de úgy hogy a miénk, és Asensiok meg Iscok lehetnek fehérben, úgy azért zavar hogy ő vagy Brahim meg máshol sínylődik. Egyiket se tartom egy nagyon jó játékosnak, a fiatal Krooshoz nem hasonlítható (Özilhez inkább), de a keretben lenne a helyük.
A fiatal Özil jobb játékos volt mint a fiatal Kroos. Csak az egyik lefelé zuhant a másik meg fejlődött.

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 21., vasárnap 21:50

Azért annyira nem hurkák, az ő jelenlétének és Smith-Rowe felbukkanásának hála már olykor egész kulturált focit is tudunk tolni, ott van még Saka és Lacazette, akikre játékban bőven lehet számítani, meg ha jobb napot fog ki, akkor esetleg Pepe. Na meg persze Tierney. Aubameyang az, aki támadásépítésben lófax habbal.
Nálam Tierney, Saka meg Partey, akik a jobb játékosok között vannak. Smith-Rowe ügyeske, de neki szerintem kellett volna 1 év az angol első osztályba egy gyengébb csapatba, amit végig játszik. Kazettát mindig is kedveltem, de ő, mint első számú 9-es nagyon kevés. Két csatárosba már elviselhetőbb, de alapvetően ő sajnos megrekedt ezen az Arsenal szinten. Talán, ha néhány éve lépett volna matracékhoz vagy egy juvéhoz...
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 21., vasárnap 21:44

alexoxladjackoxi írta: Könnyen beragadhatunk vele egy bizonyos szintre, bár franc se tudja.
De mi??? Angol középcsapat vagytok már jó ideje, hova ragadnátok be? :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég