Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 3., péntek 10:39

lesliejr írta: Tito meg igazolt 2-őt, abból egyet padra. Ennél több kellett volna és ahogy olvassa az ember, idén se akar nagyon változtatni.
Miért nem nyúltak/nyúlnak jobban ahhoz a fantasztikus utánpótláshoz? Annyira elégedettek voltatok azzal a kezdővel, amelynek csak saját nevelések voltak a tagjai. Miért nem használjátok többet? Igazolni meg költeni csak a Real meg a sejkek klubjai szoktak. Ti akármikor kineveltek egy Messit vagy Iniestat.
Merci Zizou!

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 3., péntek 10:16

Amilyen szerencsétlen istenbarma az a Rossell, megtartja... Ha hoz egy külsős edzőt, még a végén beismerné, hogy a jelenlegi filozófia megfőtt... Meghagyja, azzal az indokkal, hogy majd Tito egészségesen csúcsra viszi őket. Mert hogy nyilván csak ez, meg a sérülések volt a gond....Nem, Xavi nem kopott meg, a támadók Messi kivételével nem csak létszámot töltik ki...Mindegy, legyen az ő bajuk. Mondjuk ez a kávé nem tegnap, hanem már a múlt szezonban lefőtt...
Sajnos igazad van. Én is ezt érzem, látom. Rosell ragaszkodni fog hozzá, hogy világgá kiabálhassa, mi egy család vagyunk. Idén is elmondta ezerszer, a Barca már nyert, mert Abidal és Tito felépült. Akkor azt gondoltam ez udvariasság, kedvesség, de mára világossá vált, ez a hülye tényleg így gondolta. Ő egy gazdasági szakember, úgy is viselkedik. Csak azt nézi, hogy a mérleg jó legyen, az adósság csökkenjen. Nem fogja beismerni, hogy akit ő kinevezett az megbukott. Nem fog Laporta-val szemben alulmaradni. Amúgy is tevékenységének első része arról szót, hogy az előző elnökséget besározza. undorító. Én ki nem állhatom a jelenlegi elnökséget, akkor is ezt mondanám, ha idén mindent megnyertünk volna.
Így utólag már okosabbak vagyunk, de ez a csapat valóban tavaly került holtágra. Egyrészt voltak jelek, amiket mondjuk Pep észrevett. Hírek szerint 4 kezdőjátékost jelölt meg távozónak, de ebbe Rosell-ék nem egyeztek bele.
Tito meg igazolt 2-őt, abból egyet padra. Ennél több kellett volna és ahogy olvassa az ember, idén se akar nagyon változtatni.
Kukába vele, különben jövőre végünk.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 3., péntek 8:54

goal.com-on érdemes elolvasgatni a barcával kapcsolatos cikkeket, tito mondta, hogy messi nem volt sérült, csak simán feladták, aztán ott egy másik cikk, amiben tényekkel alá van támasztva, hogy ez a barca generáció korántsem minden idők legjobb csapata, sőt, aztán amit eddig is mindenki látott és tudott, miszerint messi nélkül kalap szar az egész.
a messis történetet már a meccs előtt mondtam, kb az lehetett a téma mögött, amit sejtettem. a taposás meg csak hagy menjen. elég magasra felsztárolták őket az elmúlt években, onnan fáj a legjobban az esés.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 3., péntek 7:01

Matt009 írta:Az mekkora irónia lenne, ha Heynckes lenne az új Barca edző...
az mekkora irónia lenne, ha Heynckes lenne az új Real edző... :mrgreen:

én örülnék az öregnek.
vaskezű és tud csapatot építeni. és szokva van a spanyol légkörhöz.
szerintem jobb megoldás lenne, mint Carlo.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 3., péntek 0:05

Amilyen szerencsétlen istenbarma az a Rossell, megtartja... Ha hoz egy külsős edzőt, még a végén beismerné, hogy a jelenlegi filozófia megfőtt... Meghagyja, azzal az indokkal, hogy majd Tito egészségesen csúcsra viszi őket. Mert hogy nyilván csak ez, meg a sérülések volt a gond....Nem, Xavi nem kopott meg, a támadók Messi kivételével nem csak létszámot töltik ki...Mindegy, legyen az ő bajuk. Mondjuk ez a kávé nem tegnap, hanem már a múlt szezonban lefőtt...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 2., csütörtök 23:55

Nem fog maradni Tito. Ki fogják rúgni. Mindenki látja már, hogy ez nem működik. Tito nem volt képes továbbvinni Guardiola örökségét, és azt hiszem a Barcának csak jót fog tenni egy új edző. Túlságosan is a földbe döngölte a Bayern a Barcát. Ha szorosabb lett volna, lehet Tito megússza. Elvégre spanyol bajnok.

Az mekkora irónia lenne, ha Heynckes lenne az új Barca edző...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 2., csütörtök 23:49

Bazz, most csíptem el tito nyilatkozatát a digin...remélem, hogy marad :D

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 2., csütörtök 23:25

hehe írta: szóval megy a taposás keményen.

ki mit érdemel.
mondjuk ha én barcás vagyok,akkor tuti szétbaszott volna az ideg,hogy messi pados,és nincs rá magyarázat hogy miért illetve,azért mert föladtuk,de hát azért ne hogy már....egyébként szerintem titonak melegedik a pite..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 2., csütörtök 23:19

goal.com-on érdemes elolvasgatni a barcával kapcsolatos cikkeket, tito mondta, hogy messi nem volt sérült, csak simán feladták, aztán ott egy másik cikk, amiben tényekkel alá van támasztva, hogy ez a barca generáció korántsem minden idők legjobb csapata, sőt, aztán amit eddig is mindenki látott és tudott, miszerint messi nélkül kalap szar az egész.

szóval megy a taposás keményen.
Kép
Kép
Kép

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 2., csütörtök 23:15

R.M.C.F írta:
A barca játékának egyik fontos lényege ez a szerkezet,a 4-3-3.A labdavisszaszerzések,letámadások végett,a területek szűkítésénél.
A 4-2-3-1 es nagyon eltér ettőlrszakot,viszont megérdemelték,bármennyire is voltak "plusszok".....megérdemelték. Sokat tettek érte,jók voltak,a..
mivan?
az ég világon semmi különbség nincs a kettő között,csak felfogás kérdése.
mindkettő védekezésben 4-5-1 és támadásban 4-3-3.
az hogy a rendszerben vannak játékosok akik 4-3-3 helyett pl 4-2-1-3-mat játszanak,az már a játékosokra formálódó taktika része,lehet ezt mondani 4-1-4-1-nek,4-2-1-3-nak stb.
de mindnek az alapja a 4-3-3.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 2., csütörtök 23:09

A Barca-nak inkább felállásbeli változtatást kellene végrehajtani. Valóban bűn lenne Messit visszaküldeni a kp-ra. Inkább azt mondanám, hogy a 4-3-3-at (ami igazából náluk egy 4-6-0) le kellene cserélniük egy 4-2-3-1-re.
A barca játékának egyik fontos lényege ez a szerkezet,a 4-3-3.A labdavisszaszerzések,letámadások végett,a területek szűkítésénél.
A 4-2-3-1 es nagyon eltér ettől, már a támadó rendszerben is,az egyik "elmozgó" rendszer,a másik "poziciós". Még etoo is sokat mozgott vissza és főleg oldalra amikor fixebb cenyóval nyomták,de mára ez már megszűnt ott.

Ezek a játékosok nem igazán tudnak váltani,a barca annyira egyedi,kötött rendszerű,hogy ha érkezik a felnőtt csapathoz egy tello.....aki eltér a többitől,stílusban,akkor már a többi nem is tudja jól "befogadni" a játékát,de tello sokat fejlődött.......mára az egyik legjobban használható támadójuk,hogy ez kritika-e a többinek azt nem tudom.

Talán az is baj náluk,hogy mostanra már egyre többen elhiszik, hogy verhetőek.....emlékezzünk vissza pár éve, a kezdő sípszóra az ellenfél a saját kapujáig curikkolt,és onnan várta hogy mikor kapja az elsőt. Hány olyant láthattunk,hogy az ellenfél lányos zavarában a megszerzett labdát azonnal visszapasszolta nekik......... eszük ágában nem volt focizni,már feladták a pályára lépéskor.

Talán az is baj,hogy xavi megy kifelé,ő mozgatta az ellenfél védelmi vonalát oldalra,az oldalra mozgó- passzoló focijával,ezzel lehetőséget adott a szélsői beindulásainak......a 3-as, Xavi,Iniesta és messi is egy erős gerinc,ott is baj lehet,annyira domináns a focijuk,hogy ha nem pótolják őket(márpedig ezeket nem lehet ilyen szinten soha) akkor ott is baj lehet.
Talán az is baj,hogy puyolra már nem számíthatnak,ő volt a szív.....ha játszott nyertek,a nagy motivátor,a szélgép.

Talán JM is baj volt,hiszen jött,látott és legyőzte őket,talán a barcások maguk sem hitték,hogy az 5:0 ák és 6:2 ők kora letűnik majd.......letűnt.....JM megmutatta hogy kell legyőzni őket.

Talán az is baj,hogy az a kis zárt,szimpatikus,mindenki csodarendszere kissé megkopott,JM sokat mutogatott oda,és a világ kissé felfigyelt bizonyos dolgokra... :lol: idén már nem voltak bírói részre hajlások......két éve még nem találtam pártfogót a teóriámban.....idén már sokan engem oktatnak ki,hogy ejj a barca azért még sem olyan hibátlan ám ahogy hittétek mondják :lol: :lol:

A barca volt a legjobb 2006-2011 között szerintem........a játékukban számomra voltak jó dolgok,amik nagyon tetszenek,és voltak olyanok is,amik egyáltalán nem.
Sikerkorszakot,viszont megérdemelték,bármennyire is voltak "plusszok".....megérdemelték. Sokat tettek érte,jók voltak,alázatosak és hittek magukban.
Ez a csapat egy nagy korszak volt.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 2., csütörtök 22:12

lesliejr írta::-) Igen, a két meccsen ő mindent megtett, még a becsületgólunkat is megrúgta. :D

De komolyra fordítva, ha már Piqué. Amilyen szedett-vedett volt egész évben (és tavaly is), ezen a két meccsen messze a legjobb játékosunk volt. A védelem épphogy összeállt és ahogy én láttam, neki ez a vezér szerep ott hátul igen bejött. Eddig mindig azt mondtuk, jó ha mellette van Puyol mert helyreteszi, igazgatja, de én most azt láttam rajta, hogy magára vállalta a vezető szerepét és jól ment neki.
Ha ebbe az irányba indulna el, akkor újra a régi lehetne. Talán.
Piquét tegnap valahol sajnáltam abból a szempontból, hogy ha volt a Barcában valaki aki nem volt totál flop és úgy állt a dolgokhoz, ahogy a Nou Campban egy Barca játékostól minimum elvárható, az Ő volt... Erre pont Mr. Shakira vágta az öngólt...

Amúgy a védőtémához, persze mindig utólag okos az ember, de tavaly nyáron Thiago Silváért nem harcolni kapitális hiba volt...
A Barcánál is sok tennivaló lesz a nyáron...( Az edzővel kellene kezdeni, de tudom, hogy beteg volt így nem illik kivágni.)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 2., csütörtök 20:56

de én most azt láttam rajta, hogy magára vállalta a vezető szerepét és jól ment neki.
nekem is tetszett. :mrgreen: :mrgreen:
remélem tényleg ebbe az irányba indul el és ilyen varázslatos mozdulatokkal teszi felejthetetlenné a meccseket. :shifty:

béke.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 20:52

Pique azóta ilyen flop mióta avval a kolumbiai tyúkkal kavar:)
Azóta a válogatottba is rendre hibázgat.Ha Mascherano visszatér, Bartra kiszoríthatja:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 2., csütörtök 20:43

:-) Igen, a két meccsen ő mindent megtett, még a becsületgólunkat is megrúgta. :D

De komolyra fordítva, ha már Piqué. Amilyen szedett-vedett volt egész évben (és tavaly is), ezen a két meccsen messze a legjobb játékosunk volt. A védelem épphogy összeállt és ahogy én láttam, neki ez a vezér szerep ott hátul igen bejött. Eddig mindig azt mondtuk, jó ha mellette van Puyol mert helyreteszi, igazgatja, de én most azt láttam rajta, hogy magára vállalta a vezető szerepét és jól ment neki.
Ha ebbe az irányba indulna el, akkor újra a régi lehetne. Talán.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 20:39

" Henry-Eto'o-Messi... :roll: ... :salute: ...micsoda csatársor volt. Csak az volt a kérdés, rúg e megint mind a 3 játékos gólt 1 meccsen. Most az a kérdés, Messi mellett van e vki, aki egyáltalán eltalálja a kaput legalább 1x. :lol:"

Ha másnem majd PiqueXD
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 2., csütörtök 20:30

Hozzászólásomból nem jött le, de én nem erőltetném állandóan Messi-t középen. Megszállják azt a területet, 2-3játékos meg már levédekezi. 08-09-es idényben amit művelt Alves-el a jobb oldalon az szenzáció volt, de ott is behúzódott középre ha lehetősége volt és Eto'o-val vagy Henry-val megcsinálta a kényszerítőt. Ezért is írom mindig, nálam az a taktika lenne a kiindulási alap. Ennyi alibi tologatás nem volt, sokkal direktebben támadtuk a kaput aminek olyan ereje volt mint egy vihar. Most a közelében se vagyunk annak a teljesítménynek.
Henry-Eto'o-Messi... :roll: ... :salute: ...micsoda csatársor volt. Csak az volt a kérdés, rúg e megint mind a 3 játékos gólt 1 meccsen. Most az a kérdés, Messi mellett van e vki, aki egyáltalán eltalálja a kaput legalább 1x. :lol:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 2., csütörtök 20:13

lesliejr írta:A középcsatárhoz annyit, hogy szerintem is kell. Ez nem jelenti azt, hogy minden meccsen úgy kéne felmenni a pályára, de variációs lehetőség adhat. Említettétek Ibra-t, hogy akkor sem működött. Hát ő pont rossz példa. Az ő darabos, harcolós stílusa nekünk nem jött be, viszont egy mozgékonyabb, játékosabb center igenis kell. Sokan elfelejtik már Eto'o-t, hogy mit jelentett ott elöl. Ronaldo óta nem volt olyan klassz középcsatárunk. Na ilyen kellene. Lewandowski? Nem hiszem, hogy rá van szükségünk, de Ibra-nál csak jobb lehet. De napirenden sincs a megvétele. Ő vagy Bayern vagy Chelsea lesz, nekünk más felé kell nézegetni. Bár önmagában Neymar és Hummels leigazolása elvinné a pénzt, szóval nem úgy van az, hogy foci managert játsszunk végtelenített credittel.
Eto'o játszhatott középen, mert Messi akkor még a jobb oldalon muzsikált. Amióta bejött középre, nincs értelme középcsatárt igazolnunk, mert mi történik ez esetben:
- a középcsatár kiszorul a szélre, és nem tudjuk teljes mértékben kiaknázni a képességeit (lásd Villa)
- a középcsatárt betesszük középre, Messi elé, az így üresen maradt egyik szélre pedig feltolódik az egyik szélsőhátvéd, akinek annyit kell ezáltal besegítenie támadásban, hogy a védekezésre gyakorlatilag nem marad ereje (lásd Alves)
Ördögi kör ez, amíg nem változtatunk gyökeresen a taktikán, addig szerintem nincs értelme középcsatárt igazolni.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 2., csütörtök 18:02

Nagyon sok jó dolgot írtok, nehéz velük vitatkozni. Abban egyetért mindenki, hogy szemléletváltás és elsősorban edzőváltás kellene. Rosell és Zubi a főnök, nekik kell dönteni. Tegnap az elnökünk tett egy nyilatkozatot, hogy megvárják a bajnokság végét és akkor döntenek a jövőt illetően. Hát ez már jobban hangzik, mint legutóbb mikor megerősítették Tito-t a posztján. De még mindig nem tudom elképzelni, hogy Rosell kivágja azt, akit tavaly kinevezett. Nem akar Laporta-val szemben beégni, de majd akkor jövőre őt is elsöpri a népharag.
Ráadásul olvasva Tito legutóbbi nyilatkozatát, hogy a sérültekre, Messi-re fogta a gyászos szereplést, szerinte mindenki mindent megtett és nincs szükség nyáron erősítésre, elég, ha mindenki felépül. Erre csak azt tudom mondani, hogy Atyaég :cens: .... :-@ :vivo:

Na ezért kellene sürgősen kitenni a csapatból. Most vagy játssza a hülyét vagy tényleg fogalma nincs mit kéne Guardiola után csinálnia. Mert a Pep által felépített csapat farvizén eddig úszhatott, tovább nem, most már a saját ötletét kellene beletenni. Azt meg nem biztos, hogy okos dolog lenne hagyni. Persze anno Pep-ben se bízott senki, főleg az első két nyeretlen meccs után.

A középcsatárhoz annyit, hogy szerintem is kell. Ez nem jelenti azt, hogy minden meccsen úgy kéne felmenni a pályára, de variációs lehetőség adhat. Említettétek Ibra-t, hogy akkor sem működött. Hát ő pont rossz példa. Az ő darabos, harcolós stílusa nekünk nem jött be, viszont egy mozgékonyabb, játékosabb center igenis kell. Sokan elfelejtik már Eto'o-t, hogy mit jelentett ott elöl. Ronaldo óta nem volt olyan klassz középcsatárunk. Na ilyen kellene. Lewandowski? Nem hiszem, hogy rá van szükségünk, de Ibra-nál csak jobb lehet. De napirenden sincs a megvétele. Ő vagy Bayern vagy Chelsea lesz, nekünk más felé kell nézegetni. Bár önmagában Neymar és Hummels leigazolása elvinné a pénzt, szóval nem úgy van az, hogy foci managert játsszunk végtelenített credittel.

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 2., csütörtök 17:33

hehe írta:az a baj, hogy akár mi, akár a barca erősíthet akárhogy, a spanyol bajnokság 30-valahány darab edzőmeccs mindkét csapatnak. így meg lehetetlen felkészülni a béellre, ahol 1-1 meccsen kell eldőlnie a dolgoknak.
ennyi erővel akkor mindig angol bajnoknak kellene lenni, mert az összes többi liga bohóc. mi itt elviccelődünk a classicoval, németországban csak a bayern van, meg jobb napján +1 csapat, az olaszoknál meg lényegében a juvera redukálodott az egész. sőt a franciáknál már is lassan csak egy csapat lesz (mondjuk ott eddig is egy volt, csak most véget ért a lyon korszak)

szerintem :D
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég