Martin Ødegaard - 21

Archívum
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 23., szerda 20:26

Hát ez egy most vagy soha szitu neki, úgy érzem...az öreg megpróbálja betolni majd hamesz helyére. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 23., szerda 20:24

Martin Ødegaard confirms to TV 2 Norway that he will play for Real Madrid the coming season. He says they have made it clear that they want him back. He will start pre-season in one and a half week.
:agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 4., vasárnap 0:59

Akkor most Spanyol kupagyőztes? :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 25., csütörtök 8:25

Amúgy azt írják, hogy a komplett Real vezetőség bízik a srácban, és nem szándékoznak elengedni.

Közben elvileg sérülés miatt hagyta el a pályát tegnap.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 24., szerda 19:02

Remy írta: Vagy Martin megy, mert kell a pénz, aztán 2 év múlva Szoboszlai jön. :shifty:
Utóbbinak szerintem annyi, kíváncsi vagyok, ha valaha felépül a sérüléséből, akkor hogy fog beilleszkedni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 24., szerda 17:38

Vagy Martin megy, mert kell a pénz, aztán 2 év múlva Szoboszlai jön. :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. március 24., szerda 17:15

Babinho írta: Személyeskedni nem akartam csak poénkodni :mrgreen:

Egyetértek, csak én a ZZ faktort nem veszem ki. Tehát szerintem azért ne változtassunk egy koncepción, ami amúgy megfelelő játékosokkal hozott egy raklap serleget hozott, csak hogy valakinek jó legyen a rendszerben, amiben amúgy van pozíciója, csak épp ott nem tudja kiszorítani a 36 évest. Illetve ZZ nem fog ezért váltani.

Modricot győzze le. Más út nincs a Real Madridban neki.

Lehetséges, hogy rosszul látom, de szerintem nem ZZ koncepciója hozta a sikereket. Azt elismerem, hogy tud motiválni és ha kell akkor meghalnak érte a pályán mert ez is erény egy edzőnél.

Az a garnitúra tele volt csúcson lévő klasszis játékosokkal+CR. Azt a csapatot kis túlzással taktikai szempontból én is feldobálhattam volna. Játéktudásban annyival az ellenfelek felett állt a keret hogy gyakorlatilag nem lehetett rossz döntést hozni.
Ezek a játékosok már öregek, vagy itt sincsenek pár kivételtől eltekintve. Már pusztán játéktudásból nem tudnak minden meccset eldönteni.
Szükség lenne egy felépített játékra ahol mindenki tudja, hogy mi a dolga és adott szituációban hova kell mozogni.

Ezt ZZ nem fogja elhozni. A jelenlegi koncepció abból áll, hogy Mendy azt csinál és ott amit és ahol akar. Megtévesztésnek jó, csak néha magunkat tévesztjük meg. Ha a Benzema, Kroos, Modric hármasból nem villan valaki és Vininek sem kedvez a csillagok állása egy védőről bepattintott gólhoz akkor gyakorlatilag nem lövünk gólt.
Az, hogy Rodrygo helyett miért Vini játszik nekem szintén érdekes kérdés.
Azt meg sem említem hogy sértődésből elküldeni egy Pintust mennyire volt okos döntés...
Ezen Haaland esetleges érkezése sem javítana sokat max a beadás/gól mutatót plasztikázná kicsit. Ez elég kiábrándító egy Real Madridtól.

Ezért kellene lemondani a fiatal tehetségekről, hogy ezt nézzük továbbra is? Én imádom Modricot, de ő rá építeni a játékunkat ma már nagy butaság. Sokkal egyszerűbb lenne beépíteni valakit a helyére fokozatosan, mint úgy amikor egyszer csak nem lesz.
Itt lehet mondani, hogy Ödegaard nem ütötte meg a szintet, de kíváncsi lennék, hogy egy ilyen fejetlen szedett-vedett játékban melyik fiatal középpályás hozná Modric vagy Kross szintjét. Érdekes az Arsenalban pár meccs után már elég jól muzsikál...

Egy olyan edzőre lenne szükség, aki fel tud építeni egy működő játékrendszert. Aki tud valamilyen szinten alkalmazkodni a kerethez, próbálja kihasználni a játékosok erősségeit. Aki lerugdossa LV-t a pályáról amikor jobbhátvédből egyenesem középre sprintel ahol halmokban állnak az emberek és ezt még lehetne sorolni.
Laikus szemmel is ezer sebből vérzik ez a „koncepció”.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 24., szerda 15:02

Személyeskedni nem akartam csak poénkodni :mrgreen:

Egyetértek, csak én a ZZ faktort nem veszem ki. Tehát szerintem azért ne változtassunk egy koncepción, ami amúgy megfelelő játékosokkal hozott egy raklap serleget hozott, csak hogy valakinek jó legyen a rendszerben, amiben amúgy van pozíciója, csak épp ott nem tudja kiszorítani a 36 évest. Illetve ZZ nem fog ezért váltani.

Modricot győzze le. Más út nincs a Real Madridban neki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 24., szerda 14:33

A személyeskedést meg poénkodást hagyd el a szakmainak szánt kommentekből szerintem. :D

Hoztál példákat, csak elnagyoltad vele a mondanivalót, mert senki nem erről beszélt. Ödegaardot nem futni kellene a jobb oldalra tenni, meg amúgy is, mikor is futott Asensio? Illetve érdekelne mit értesz erős koncepción, a beadásokat? Mást értünk akkor alatta, amivel nincs is baj. A játékosoknak vannak alaptulajdonságai, vannak posztok, azokhoz szükséges alaptulajdonságok, aztán bejön az edző a képbe.

Ha valaki arról beszél, hogy Marcelot meg lehetne nézni a kp-n (nem a szélen, senki nem arról beszélt), vagy Ödegaardot Asensio helyén (nem futóként), akkor nem arról van szó, hogy 1-1be odateszel egy más poszton szereplő embert, hanem számításba veszed a többi csapatrészt, a koncepciót és hogy mit tudna adni a csapatnak, vagy éppen mivel lenne vele kevesebb, mint aki helyett beteszed.

Ez összetettebb dolog annál hogy csak random pakolgatsz játékosokat ez természetes igaz, de annál is hogy höhö Ödegaard lassú ne tedd a futószélső helyére.
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 24., szerda 14:24

ziro4vr írta: Nem a formáció a lényeg hanem a koncepció és a begyakorolt sémák. Vagy az utóbbi meccseken valaki le tudja rajzolni pontosan hogy hogyan is álltunk fel? Teljesen mindegy ki szélső ki nem szélső, meg lehet a helyét találni a csapatban és a koncepcióban. Asensionak semmi helye benne, 0 mezőnymunka, 20 meccsenként 1 gól. Ezt lehozza egy kapuson kívül majdnem akárki.
Ez ilyen hehe féle agymenés már bocs :lol:
Hogy válhat el a kettő? Zidanenál nincsenek nagyon kötött pozíciók, hanem éppen erős koncepció van. De ez nem azt jelenti, hogy ha Marcelo skilles, akkor berakhatod támadóba, mert Asensio sem csinál elől semmit...Ez nem azt jelenti, hogy mivel Benzema visszajár, akkor ő már tudna Kroos helyén is játszani...Az, hogy Casemiro fellép támadásépítésnél, az nem azért van mert ő Rambózik, hanem elől fogja fel a védőt, akinek őt kell kísérnie, így hátul Modric és Kroos szabadabban írányíthat...Ettől Casemiro nem tud támadót játszani. Ez koncepció, lazább pozíciókkal. De ettől még nem rakhatsz irányítót futni...
Ez nem azt jelenti, hogy berakhatsz 6 középpályást és akkor totálisan megfojtod az ellenfelet, ha meg védekezni kell akkor azok is hátra tudnak menni. Meg ha odakerülnek akkor ők is be tudják rúgni a ziccert...

A koncepciót, a begyakorolt sémákat nem tudja Marcelo lehozni egy sorral feljebb. Meg Ödegaard jobb szélső támadóban. Amikor az a játék, hogy sokszor alapvonalig kell futnia, megvernie a bekket és beadás-beadás. Labdakihozatalnál meg elsőként letámadás sprintben, nem pozíciófogás mint eggyel hátrébb.

Már volt felmérés a fórum átlag életkorára, lépjünk át ezen a bárkit bárhova berakhatok dolgon :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 24., szerda 14:12

Nem a formáció a lényeg hanem a koncepció és a begyakorolt sémák. Vagy az utóbbi meccseken valaki le tudja rajzolni pontosan hogy hogyan is álltunk fel? Teljesen mindegy ki szélső ki nem szélső, meg lehet a helyét találni a csapatban és a koncepcióban. Asensionak semmi helye benne, 0 mezőnymunka, 20 meccsenként 1 gól. Ezt lehozza egy kapuson kívül majdnem akárki.
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 24., szerda 14:04

Pad'em Öde azóta sem játszana többet. Nem Asensio és nem ZZ függvénye ez. Nem tud jobbszélsőt játszani. Nem ismeri annak a pozíciónak a sajátosságait. Nem tud úgy megverni bekkeket, futásban, labdával. Nem ott tud területet nyitni, hanem mélyséből. Ezt Valverde is megtudja csinálni a norvég nem.

Modric függvénye, hogy ő játszik e, és olyan pozícióban játszik, ahol ő hasznos.
Hiába rakod előre, nem fogja tudni úgy. Ezt az ősszel be is bizonyította. A baj az, Modric posztját meg már csak azért sem tudja hozni, mert védekezésben az öreg még mindig üti. Ehhez kicsit nyegle ő, nem teszi úgy bele magát a védekezésbe. Pedig a fizikuma szerintem megvan hozzá, ő azért nem az aprónép kategória mint brahim vagy kubo. Egyébként utóbbi kettő sokkal jobban illene Asensio helyére.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 24., szerda 13:42

Babinho írta: De Remy értsük már meg, hogy Asensio szélső. Nincs konkurenciája. Hétről hétre itt dühöngünk, hogy miért játszik, de nem tudunk mi sem kit a helyére követelni. Most végre Valverde is felépült, rögtön ment is a helyére, és csak Vini-Benz volt elől.
És valverde tud futni, támadni, egy-egyezni. Ödegaard nem erre használható, Ő NEM FÉR MEG egyszerre a pályán Modricékkal.

Ez demagóg, hogy Öde persze nem játszott, akkor Asensio miért? Asensio helyett nincs egy aranylabdás a padon, aki top3 jelenleg is.
Mondjuk speciel pont ki lehetett volna próbálni a jobboson. Valószínű tényleg sok lett volna egyszerre a pályán Kroos-Modric-Öde, de Asensiónál többet tudott volna hozzátenni, bármilyen felállásban. Szerintem annyi a titok, hogy a norvég folyamatos játéklehetőséget akart, itt meg látta, hogy az idő lenne, úgyhogy elhúzott egy középcsapatba játszani. Türelmetlen volt - valahol érthető - ha marad mostanra lehet kezdő lenne itt is, látva Asensio nem létező formáját, és ZZ kísérletezgetéseit. De egy Arsenalba sokkal könnyebb volt beverekednie magát.
kiserik írta: Ha nem a mi fiunk lenne, akkor azt feszegetné mindenki, hogy 100 vagy 150 milliót fizessünk érte.
Ezt azért nem hiszem, alapvetően nem irányítóra van szükségünk, hanem gólvágóra meg szélsőre.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 24., szerda 13:35

Babinho : remek gondolatok, de azért van mibe belekötni :D
ZZ, mikor megadta a lehetőséget Martinnak, akkor rendre a pályán volt Kroos is és Lukita is. Igen, a Shaktar ellen is. Alapból halálra ítélte ezzel a srácot. Ők játszották a saját játékukat, amibe nem fér bele egy klasszik 10es irányító. Inkább mentek ki a labdák szélre, mint általában.
Aztán ott van az Isco faktor. Az utolsó 6 meccsén kb 5-ször több percet kapott Isco mester, mint Martin. Ő aztán se nem top, se nem jövő.
Sokan elbagatelizálják a srácot. Gyerekként elküldtük a hollandokhoz, ahol kisebb csapatból a liga egyik legjobbja lett, majd a Sociban ugyan ezt megcsinálta pár hónap alatt és a liga egyik legjobbja lett, majd télen 5 meccs alatt kezdő lett az Arsenalban és pár meccsre rá a csapat legjobbja, ódákat zeng róla mindenki. Ha nem a mi fiunk lenne, akkor azt feszegetné mindenki, hogy 100 vagy 150 milliót fizessünk érte.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. március 24., szerda 13:17

Az év elején egyből kezdő lett, szóval nem lehet azt mondani, hogy ZZ nem számolt vele eredetileg. Amikor egészséges volt akkor kapott lehetőséget, nem volt fix kezdő de rendszeren kapta a perceket egészen decemberig. Decemberben volt egy kisebb sérülése, ZZ meg az állásáért küzdött így nem éppen a legjobb idő volt Odegaard próbálgatására. Valamikor ekkor mehetett félre a dolog, én azt se tartom kizártnak, hogy nagy volt a szája ami ZZ-nek nem tetszett de persze ez csak találgatás.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 24., szerda 13:13

De kőbe van vésve, hogy csak egy bizonyos formációt nyomathatunk? Ha egy játékos hulladék, nem egy meccsen, hanem folyamatosan, akkor minek teszed be? Lényegében emberhátrányt érsz el vele. Ase játszatása, konkurencia nélkül is indokolatlan, mert SEMMIT nem ad a csapatnak.


Babi, amúgy van hozzászólás törlése opció is. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. március 24., szerda 13:12

Realista24 írta:
Megvan benne minden tudás ahhoz, hogy vezére legyen egy csapatnak, csak ZZ alatt itt soha nem fog kiteljesedni.
Ezt nem tudom miből szűrted le, de érdekel.
Kiválóan passszol, remekül lát a pályán, baromi technikás, kiváló a testfelépítése, sokat is kéri a labdát, remek ritmussal tudja kiugratni a többieket és látszik rajta hogy vezéralkat. Ehhez elég megnézni ezt a videót, amit Gergő belinkelt. Én úgy látom, hogy minden alapja megvan ahhoz, hogy elérje a kezdő szintet nálunk. 21 évesen játszania kell, ezért ment el. Teljesen megértem. Ez nem a küzdésről szól, hanem hogy reálisan látja a dolgokat.

Babinho lényegében ugyanezt írtad le, amit én, annyi különbséggel, hogy szerintem meg kellene húzni most már egy komolyabb fiatalítást. Én úgy látom a helyzetet, hogy a mostaniakkal + Mbappé/Haalanddal megpróbáljuk a CKM maradék egy-két évét kisajtolni vagy most nekiállunk felforgatni a keretet, fiatalítani és két-három évig nem biztos, hogy bármit is nyerünk, de utána 7-8 évre lesz egy olyan fiatal magja a csapatnak, mint ami 2010-es években volt.

Zidane félti annyira a róla kialakult képet, hogy nem meri bevállalni a fiatalítást. Ezzel nincs gond, de akkor emiatt nálam nem ő kell, hogy legyen az edző. Engem nem érdekel, hogy most másodikak vagy negyedikek leszünk. Emellett attól függetlenül, hogy Kroos vagy Modric csúcsformában van, nem kellene minden meccsen nekik kezdeniük. A fiatal középpályásoknak már csak azért is többet kellett volna játszaniuk, mert a jövőt építjük minden egyes perccel, amit kapnak. Persze ha rossz lóra rakunk, akkor felesleges játszatni őket, de akkor minél hamarabb ezt fel kell ismerni. Ödegaard Zidane szerint kellett volna. Akkor meg játszassa.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 24., szerda 13:10

Na csak szerkesztettem az előző posztom aztán ez lett a vége.

Telehánytam Ödegaard topicját...bocs Öde...

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 24., szerda 13:08

Babinho írta: De Remy értsük már meg, hogy Asensio szélső. Nincs konkurenciája. Hétről hétre itt dühöngünk, hogy miért játszik, de nem tudunk mi sem kit a helyére követelni. Most végre Valverde is felépült, rögtön ment is a helyére, és csak Vini-Benz volt elől.
És valverde tud futni, támadni, egy-egyezni. Ödegaard nem erre használható, Ő NEM FÉR MEG egyszerre a pályán Modricékkal. De Rodrygo is bőven megkapja a lehetőséget, egyáltalán nem érinthetetlen MÁR Asensio. De a taktikát nem lehet felrúgni és felrakni 8 középpályást.

Ez demagóg, hogy Öde persze nem játszott, akkor Asensio miért? Asensio helyett nincs egy aranylabdás a padon, aki top3 jelenleg is.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 24., szerda 13:07

De Remy értsük már meg, hogy Asensio szélső. Nincs konkurenciája. Hétről hétre itt dühöngünk, hogy miért játszik, de nem tudunk mi sem kit a helyére követelni. Most végre Valverde is felépült, rögtön ment is a helyére, és csak Vini-Benz volt elől.
És valverde tud futni, támadni, egy-egyezni. Ödegaard nem erre használható, Ő NEM FÉR MEG egyszerre a pályán Modricékkal.

Ez demagóg, hogy Öde persze nem játszott, akkor Asensio miért? Asensio helyett nincs egy aranylabdás a padon, aki top3 jelenleg is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég