Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 27., szombat 0:48

Nekem végem :lol: :lol: :lol:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 26., péntek 18:39

Közbe a Miami visszatradelt a 6. helyre :lol:

Tekintve, hogy valami 15 nő jelentette fel Watson-t, jelenleg hülye lenne bármelyik csapat, bármit adni érte.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 26., péntek 18:38

Én meg mondok egy merészet. Miami rámegy Watsonra. :hmmm:

Lesznek még itt érdekességek, de ez a mai elég szép bomba volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 26., péntek 18:31

Nyilván QB pick lenne a logikus, de ugye, hogy ki jut nekik, nagyban függ attól is a Jets mit akar. Wilson ugye eléggé hajaz Matt Ryan-re, akivel Shanahan elég jól alkotott a Falcons-nál, viszont ebbe az offense-be én Lance-et szeretném a leginkább látni.

Mondjuk megmondom őszintén az is fun lenne, ha elvinnék Pitts-et vinnék, de erre elég kicsi az esély.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 26., péntek 18:20

poronty írta: 49ers feltradelt a Miami helyére. Nagyon tetszik, amit a Miami csinál, mióta Flores odament. Ez is rohadt jó value nekik.
Miaminak ez zseniális üzlet volt. Szerinted mit akarhat ennyire a San Francisco?

Gondolom Fields vagy Wilson.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 26., péntek 18:09

49ers feltradelt a Miami helyére. Nagyon tetszik, amit a Miami csinál, mióta Flores odament. Ez is rohadt jó value nekik.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 22., hétfő 7:36

Hát tényleg, még egy jót nem is mosolyogtunk szegény Chicago Bearsen..... :lol: :lol: :lol:
Zseniálisak bakker :D
Az még hagyján, hogy elvitték a 2017es Drafton Trubiskyt 1.kör 2.ba Mahomes és Deshaun Watson helyett..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd leigazolták tavaly Nick Folest, most elengedték Trubiskyt, jött a nagy így jön Watson, úgy jön Russell Wilson, erre beújítottak egy Andy Daltonnal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kész :lol: Szavak nincsenek erre :mrgreen:


Imádom ezt a csávót, nézzétek meg pár videóját :D

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. március 19., péntek 21:42

nmate írta: Nekem széles lábfejem és talpközepem van, ami bejött az az Adidas Pureboost és az Asicsok. Nike, Saucony, Hoka nálam pl kizárva.
Amugy en mindennapi hasznalatban utcai cipokent hordtam a Pureboostot, aztan mikor kisse kikopott az orra, elkezdtem futociponek hasznalni, es ugy is kivaloan funkcional nalam is.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 19., péntek 21:13

Olyan ez mint a vallásháború, van ahol az egyiket istenítik, a másik szerint meg kalap szar....
Nike Pegákkal jól elvannak ismeretségemben, sokan...például.(versenyeznek is)
Nem is rajongok azért, ha valami mellett állást kell foglalni. ( pár márkát ki is hagytam, vannak elborult árazású termékek ) :(

Sztm valami biztonsági megoldást nézzél, én így tennék...ha nem kifejezetten versenyre kell és nem veszek kettőt is, akár egyéni igényekkel tarkítva.

Megfelelő legyen széltében, legyen párnázottság meg heel drop, neutrálisban, a súly meg kit izgat, egyik sem féltégla.

Egyébként nagyon jó akciók szoktak lenni, sokszor tizen húsz ezrekért jó csukákat kapni, de 30 körül is megállnak. ( én szoktam a fejemet verni a falba, mikor valami speckót nézek az igényeimhez )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 19., péntek 20:59

Köszi!

Egy ideje nem vettem már értékelhető futócipőt, nem tudtam, hogy mik mennek most.

Korábban Adidas és Saucony vált be, a Nike teljesen kuka. Meglássuk, szemezgetek majd.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. március 19., péntek 20:53

Nekem széles lábfejem és talpközepem van, ami bejött az az Adidas Pureboost és az Asicsok. Nike, Saucony, Hoka nálam pl kizárva.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 19., péntek 20:52

Pega 35 is van most akciós
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 19., péntek 20:47

Jó sok dolgot elő szoktak venni ilyenkor, belemagyaráznak mindent....( ilyen állás meg olyan emelés stb ) én tavaly balaton körül 4 napig versenyeztem, egy 10 ezres dorkoban, szaladtam ahogy bírtam, és ennyi.

Nike Pega 36-37 et szokták szeretni, Vomero esetleg, vagy Asics gel kayano/ Nimbus, esetleg Brooks Trace, Mizuno wave rider, Saucony ride vagy kinvara , Adidasba is be lehet nézni....

Olyat nézzél ami párnázottabb, sztm...hosszabb távra és edzeni is jobb ha gyűjti az ember a km-t. Sarok párnázása/emelése sem baj, bár attól függ milyen technikával megy az ember, gyors cipket inkább sarokemelés nélkül szokták választani, de ehhez kell lábszár is, mert kikészíti az ember vádliját, inakat, bár jobb mintha a térd készülne ki, arra nehéz gyúrni.
Meg neutrálisat, azt ha valami nem kóser, nézel csináltatsz talpbetétet lbálláshoz.
Két cipőt is szokta javasolni, egy a gyors könnyű sarokemelés és párna nélkül-stabilnak, másik az edző a puha vastag talppal és nagyobb droppal, súllyal. Nem mindegy hogy az ember lába mihez szokik, hogy kapja a terhelést, miként fárad stb...meg az anyagnak sem árt ha pihen, kevésbé használódik el.
Ez volt a belemagyarázás, meg az okoskodás, nézz szét a fentiek közül, hátha valami megtetszik mások véleménye alapján. nagyjából ennyi.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 19., péntek 19:12

Ha már futás. Hosszabb távra, többnyire betonra, milyen cipőt ajánlotok? Közép, felső közép kategóra érdekelne, tehát nem ezek a 60-90 ezres WTF cipők.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 19., péntek 14:59

Jó az mindenre :) Élettanilag számos módon elő lehet venni, milyen pozitív tényezőkkel bír a dolog....volt vele dolgom csikó korban és mostanság is ( verseny, felkészülés része, kiválasztás, rehabilitáció stb.. volt hogy "megmosolyogtak," mikor talpig beöltözve csapattam a medencében és itt nem búvárruhára gondolok, még az edző is fogta a fejét, aki a korosztályos gyerekekkel készült, mókás volt... bár én ezt is máshogy éltem meg :mrgreen:

De én a vizet, mint közeget szeretem nagyon....az hogy közben milyen hókuszpókusz van benne, és éppen milyen célzattal "pancsolok", az nem is számít, csak legyek ott, ha van rá mód. Akárhol. ( az sem feltétlen baj, ha valami melegvizes pöcsáztató, egy két csajszival ) :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. március 19., péntek 14:42

Mickey írta: Klassz dolog az úszás, néha jobb ott lenni mint kint a szárazon...nagy királyság, legyen az bármilyen strand vagy tó vagy akármi is.
én is egyre jobban csípem. Volt egy idöszak egyetem alatt amikor vizsgaidöszakban heti 5ször mentem a kampuszon úszni. Szenzációs volt és tök jól kikapcsolt tanulás közben. Itt most sajnos zárva vannak az uszodák, pedig hetente egyszer vagy 2 hetente mennék szívesen.

Egyrész az úszástól is fitteb leszel, tehát nem üresjárat akkor sem ha futánál van célod, viszont a már sokszor emlegetett törzsizmoknak nagyon jó, illetve kíméli a térdet.

Ha választani lehetne, hogy heti 5 futás vagy 4 futás egy úszás, tuti a másodikat választanám
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 19., péntek 9:25

Klassz dolog az úszás, néha jobb ott lenni mint kint a szárazon...nagy királyság, legyen az bármilyen strand vagy tó vagy akármi is.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 18., csütörtök 20:58

Realista24 írta: Mennyi gyalogkakukk van itt, csak ziro, Kerlon meg én lógunk ki a sorból.
AZ életben soha senki semmivel nem tudna rávenni hogy eljárjak futni. Hát még anno az edzőimnek sem sikerült a pályán sem. :mrgreen:

Minden tiszteletem azoknak akik ebben megtalálták önmagukat/a motivációjukat vagy egyszerűen csak fun meg karbantartás, de egyszerűen zéró motivációm volt benne mindig is.

Úszni viszont imádok pl, hosszabb távokat is, pedig az sem túl izgi. Azon kívül meg maradnak a teremtornák, bár gyrost már nem eszek félidőben. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 18., csütörtök 15:54

Én is szeretek egy szál fban szaladozni a határban, még néha mezítláb is....ehhez csak levegő kell , meg esetleg valamelyik kopott/elnyűtt gatyám. :mrgreen:
Sőt, itt van egy raklap bányató is....menet közben pedig kemping kerékpárt is tudok csórni, azt akkor kicsiben ócón nyomom a triatlont . Aztán meg nem győzök szaladni, mert kergetnek :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. március 18., csütörtök 15:46

Mickey írta: De ha mondjuk "komolyabban" belemerül az ember, akkor ott azért akad költség
Tarahumarák nem értenek egyet :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég