Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 30., kedd 18:07

Most konkrétan Civ VI volt, amire írta, hogy included with gold. Le is töltöttem, ment is délután, este már nem.

EA-s cuccok csak Ultimateben vannak nem? Azok is mennek, új SW pl. Multi is megy.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. március 30., kedd 17:25

Süti írta: Srácok, olyan van hogy GamePass/EA Pass, Ultimate, akármi játékok mennek, le is tudom őket tölteni, stb, de Live Gold játékok nem? :lol: Homeolva vagyok, ezért nem látom, hogy hogy van a subscription, de elvileg a gamepass vinné a live gold játékokat is nem?
Live Gold játékok alatt a havi 4 ingyenesre gondolsz? Vagy csak simán multizni szeretnél?

Ha nem látod, hogy milyen előfizetés van, akkor lehet, hogy sima GamePass-od van és nem Ultimate, tehát nincs benne a Live Gold.
Vagy teljesen lejárt, de a GamePass-t valamiért engedi. Nekem is csomószor beragad, csak fordítva, engem enged multizni, de a GamePass játékokat már nem, pedig semmilyen előfizetésem nincs.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 30., kedd 17:12

Srácok, olyan van hogy GamePass/EA Pass, Ultimate, akármi játékok mennek, le is tudom őket tölteni, stb, de Live Gold játékok nem? :lol: Homeolva vagyok, ezért nem látom, hogy hogy van a subscription, de elvileg a gamepass vinné a live gold játékokat is nem?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. március 18., csütörtök 12:10

Ha már PS5. Milyen monitort tudnátok ajánlani mellé? Tv nem játszik, mert a gyerek ott van a nappaliban sokat, előtte nem játszunk ilyesmit. Gamer laptop 15 coll full hd 144hz. De azt ugye erre nem használhatom.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. március 1., hétfő 20:04

Én már nem igazán ajánlanám a ps4et. Ps4pro jelenleg 120ezer körül mozog egy ps5 digital meg 150 a lemezes 185. Nincs akkora árkülönbség szerintem,hogy megérje egy 2013as gépet venni a 2020as helyett.Ha koca gamer vagy sem hiszem,hogy megéri mivel a ps5ön futnak a 4es játékok meghàt az m2es ssd vs hdd azért teljesen más világ ha azt mondod kevés időd van játszani. Abban a kevés időben meg nem loading screeneket akarsz nézegetni gondolom.

Ha valakinek van ps4e az szerintem ráér a ps5el mert nincsenek olyan nextgen címek még ami meg ér 150-180kt de ha új vagy szerintem megéri azt a +30-60ezret meg egy kis türelmet utána járást egy naprakész konzol.

Ha pl a ps4pro lenne 80ezer aztmondanám simán megéri budget meg minden,így viszont szerintem nem.

Készlet hiány az van de hetente vannak minden nagy áruház oldalán dropok. A euronics oldalán szerdan este meg ma hajnalban lehetett megvenni(nem előrendelni,kosárba rakod és a szokásos 1-3 munkanap) telekom ma délután 2 körül rakott ki egy adagot. Nyilván kicsit macerásabb mint bemenni a mediamarktba és levenni a polcról de jelenleg aki nagyon akar egy ps5öt és kicsit beleöli az időt (értem ezalatt ,hogy figyeli a nagy áruházak oldalait) az tud venni hivatalos helyről. Egyre gyakrabban érkeznek a nagyobb szállítmányok ps5ből szóval ha a korona nem állítja le a gyártást a helyzet szerintem nyárra megoldódik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

NewZoo
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. szeptember 29., péntek 16:54
Kedvenc játékosaid: Zidane; Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: NewZoo » 2021. március 1., hétfő 18:23

ziro4vr írta: Attól is függ mennyi dellád van, milyen a tv-d, mennyit játszanál, koca gamer vagy vagy keményen tolnád..szerintem első konzolnak egy 4 is megteszi, pláne hogy készlethiány van az 5ből elvileg mindenhol.
Samsung UE50TU8002 a tv, szeretnék én sokat gamelni de sajnos nincs rá sok időm ezért hardcore nem lennék, ezért gondoltam, hogy ps4 is elég mert eltartana egy darabig, amíg a régebbi játékokat is végigtolom.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 1., hétfő 18:15

Attól is függ mennyi dellád van, milyen a tv-d, mennyit játszanál, koca gamer vagy vagy keményen tolnád..szerintem első konzolnak egy 4 is megteszi, pláne hogy készlethiány van az 5ből elvileg mindenhol.
Nem illik.

NewZoo
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. szeptember 29., péntek 16:54
Kedvenc játékosaid: Zidane; Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: NewZoo » 2021. március 1., hétfő 18:13

Sziasztok, sosem játszottam csak pc-n, és szeretnék most venni egy ps-t, de semmi tapasztalatom nincs konzolokkal. Kezdésnek sima ps4-et gondoltam és a régebbi játékokat pörgetném. Kérdésem, hogy ha még soha nem játszottam konzolon kezdésnek elég-e a ps4, vagy most érdemes beruházni a ps5-re? Valamint, hogy használtan lehet-e/érdemes-e pst venni?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. február 25., csütörtök 13:26

flori írta: Haverom augusztusban rendelte meg, azota sem kapott. :lol: Konzolvilag

En tavaly ranyomtam az elorendelesre nagy kinomban, de legkorabban juniusra varom. A digitalosok lehet, hogy jobban jarnak, sokkal kevesebb elorendeles van abbol. Oriasi vicc az egesz, azert ilyen latvanyosan nem kene rajatszani a PS4es tartalekok kiuritesere.
prohardveren írják,hogy elvileg hetente dropolnak az ilyen nagyobb cégek. Euronics extreme digital mm stb.. kiraknak pár darabot és ha gyors vagy hozzák 3 napon belül, természetesen ezek az előrendeléseken felül vannak, szóval van aki fél éve előrendelt és nemkapott gépet meg van aki rányomott hétfőn a buyra aztán szerdán már játszhatott. Én is inkább ezeket a dropokat probálom majd megcsípni mint beállni egy sorba amiről nyár végére lesz valami vagy mégse.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 25., csütörtök 13:07

Haverom augusztusban rendelte meg, azota sem kapott. :lol: Konzolvilag

En tavaly ranyomtam az elorendelesre nagy kinomban, de legkorabban juniusra varom. A digitalosok lehet, hogy jobban jarnak, sokkal kevesebb elorendeles van abbol. Oriasi vicc az egesz, azert ilyen latvanyosan nem kene rajatszani a PS4es tartalekok kiuritesere.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. február 25., csütörtök 12:28

Sziasztok. :mrgreen:

Mi a helyzet ps5 fronton? Hol érdemes előrendelni,hogy nyárra megérkezzen? Az új xbox mediamarkt oldalán már elérhető 1-5 nap kiszállítással, várható ez playstationnel kapcsolatban is vagy érdemesebb előrendelni? és ha igen melyiket ugye nekem digital kéne de azt olvastam,hogy abból jóval kevesebbet gyártanak. Konzolkiraly-al kapcsolatban vannak tapasztalatok?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. február 1., hétfő 12:11

EA Play egy hónapra 380 Ft!

Aki még nem tolta a Star Wars Jedi Fallen-t és szeretné, az ki ne hagyja. Egy hónap alatt röhögve végigjátszható. Meg persze a Way Out-ot se hagyja ki senki akkor már! B-)

(Mondjuk ahogy nézem egy évre is most 5 500 csak, az is f*sza, ha több játékkal akarna játszani az ember, elég jó már az elérhető játékok listája azért. Battlefieldeket is mindig kiakartam próbálni, hogy milyenek a COD-okhoz képest.)

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 27., szerda 16:02

lestat írta:
TheBull6 írta: Last of us 2

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Továbbra is azt sajnálom hogy Nora-ból és Dina-ból nem kaptunk többet. :-( :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na igen valahol ez is zavart hogy a Mellékkarakterek kidolgozatlanok voltak vagy nem tudtak eleg kozel kerulni, lealabbis hozzam. Mint peldaul az elso részben a két fekete testvér akik kesobb meg is halnak es ott az meg is razza a jatekost mert igazan megkedveli addigra az ember őket.

Ezt egyedul Jesse-nel ereztem meg remenykedtem hogy Dina nem hal meg :lol:

Meg mint elotte irtam Lev még kiraly volt. Kicsit ereztem ilyen parhuzamot nemtudom te hogy vagy vele.
De pl.:
ahogy az elso reszben csodalkozik ra a regi vilagra Ellie ugy csodalkozik ra szinten egy mas vilagra a szektabol kivalva Lev.
Vagy Abby izmosabb erosebb erzelem mentesebb karaktere eléggé Joelhez hasonlitott.
Vagy a végén ahogy a kezében vitte Lev-et szinten
Joel/ Ellie pillanat az elso resz vegen.

Ezek az aprosagok nalam elertek hogy elnezzek a gyengebb story felett. Mert na hat latszik hogy igyis nagyon nagy munka van benne.

Nagy jatek elmeny igen kijatszom meg bizosan, amint vegeztem a God of War-al.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Basszus...
Most hogy így leírtad a dolgokat tényleg érezhető a párhuzam... És mennyit lehetne még találni. :ozil:

Nem tudom hogy esetlegesen van-e szó folytatásról vagy bármi, bőven lehetne még a storyban keresni és találni dolgokat vagy felépíteni éppen. Akár Abbyt jobban bemutatva, vagy Levet, de Ellie-vel is lehetne még kanyarogni szerintem. Nálam azért nem annyira "done" ezzel a karaktere. Tudnának még újat adni szerintem. :)

Asszony nem szereti az ilyen nagyon mászkálós, gyűjtögetős, harcolós játékokat, nála a top a Detroit volt (ki is platinázta :lol: ), mondjuk az volt az első ilyen komolyabb játék amivel megismertettem, de pl a Heavy Rain már nem jött be neki. :D

De ahogy játszottam a Last of Ussal csomószor nézte, valamint ha lemaradt akkor képbe kellett hoznom, hogy mi történt, történetet mesélni neki, youtube videók, stb.

Brutál a story nagyon a hibáival együtt is, nálam ilyen WalkingDead meg hasonló zombis filmeket/sorozatokat csúnyán leköröz.

Mindenképpen újrázva lesz itt is majd idővel B-)

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. január 27., szerda 14:04

TheBull6 írta: Last of us 2

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Továbbra is azt sajnálom hogy Nora-ból és Dina-ból nem kaptunk többet. :-( :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na igen valahol ez is zavart hogy a Mellékkarakterek kidolgozatlanok voltak vagy nem tudtak eleg kozel kerulni, lealabbis hozzam. Mint peldaul az elso részben a két fekete testvér akik kesobb meg is halnak es ott az meg is razza a jatekost mert igazan megkedveli addigra az ember őket.

Ezt egyedul Jesse-nel ereztem meg remenykedtem hogy Dina nem hal meg :lol:

Meg mint elotte irtam Lev még kiraly volt. Kicsit ereztem ilyen parhuzamot nemtudom te hogy vagy vele.
De pl.:
ahogy az elso reszben csodalkozik ra a regi vilagra Ellie ugy csodalkozik ra szinten egy mas vilagra a szektabol kivalva Lev.
Vagy Abby izmosabb erosebb erzelem mentesebb karaktere eléggé Joelhez hasonlitott.
Vagy a végén ahogy a kezében vitte Lev-et szinten
Joel/ Ellie pillanat az elso resz vegen.

Ezek az aprosagok nalam elertek hogy elnezzek a gyengebb story felett. Mert na hat latszik hogy igyis nagyon nagy munka van benne.

Nagy jatek elmeny igen kijatszom meg bizosan, amint vegeztem a God of War-al.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 27., szerda 13:58

GoW megvolt, Spider-Man csak tervben volt, de aztán elengedtem.

RD2-t is mindenképpen be akarom majd húzni, az egyet nagyon imádtam Ps3-on.

Köszi, így már azért van pár amire rá tudok nézni. :)

Elsőként most úgyis a Horizont fejezem majd be, lesz pár este mire befejezem úgyis.... :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 27., szerda 13:36

Valószínű mindenki azt várja, hogy több és nagyobb legyen a JFO folytatás. Persze akadnak fanyalgók, akik KOTOR-t szeretnének belőle csinálni, mindenféle döntésekkel meg egyéb rpg elemekkel. De ez nem az a játék, nekem az akció/kaland a többi játékmechanikával, teljesen rendben volt, csak legyen több a köv rész. :agree:

Én az Odyssey be raktam/rakok 300 óra körül, és fölötte ....Görögország zseniális, meg a sztori is. Persze nem egyik hétről a másikra, hanem hosszú hónapok alatt.
Horizon ZD Complete E. is meg lett kezdve, parádés a megjelenése és a lopakodás is okes, nem beszélve azokról a lényekről :ozil: Komótosan, ez is terítéken van. Jön a folytatás is , csak PC kérdéses :'(
RDR 2 is nagyon betalál PC-n, még több van a megvalósításban mint konzolon, de húzza is a gépet rendesen. Viszont az atmoszféra, a hangzás...Nagyon korrekt Rockstar minőség. De ez is rengeteg idő, hónapok alatt érek a végére. Még csak prológus van.

UBI és a Fenyx Rising is jó lett egyébként....ami mostani.
God of Wart is érdemes, ha nem volt még. Spider Man, BloodBorn és DS széria, Ghost of Tsushima, RESI E, Final Fantasy, NIER, Sekiro, Metal Gear ...

De nekem még a KOTOR 1-2 van ( mókolni kell hogy 1440P ben menjen, de megy...nem mai darab már ) PES 2020, ORI and ....,DBZ KAKAROT,Jurassic W. E. JFO, DOOM, Metro és Darksiders részek...Mikor hogy alakul, van amihez hetekig nem nyúlok. De szeretem a változatosságot.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. január 27., szerda 13:14

Jaja, a Fallen Order nekem is elsőnapos vétel volt :D
Szimpatikus csapat amúgy a Respawn, a Titanfall 2-t meg az Apexet is jó sokáig nyúztam. Nagyon várom a folytatást, igazából a játékmenetben, harcrendszerben nem kell olyan sokat fejlődni, inkább a helyszíneket és azoknak a kihasználását várnám, hogy fejlesztik.
Tudom, hogy nagyobb meló, de én el bírnék fogadni mondjuk 2x annyi bolygót feleakkora bejárható területekkel. Meg valami egzotikusabb helyszíneket, mondjuk Felucia.

A Battlefront 2 kampányával sok mindenről nem maradtál le, nem rossz, de 20k-t nem ér, de ha van EA accessed, vagy berántottad az Epic-ről ingyen, akkor szerintem bőven megér egy próbát. De ott inkább a multi a lényeg.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 27., szerda 13:03

Persze, korrekt volt a játék nagyon ahogy írtam is, meg van potenciál benne egy jó kis folytatásra. :salute:

Más kérdés, mit érdemes még végigtolni? Death Stranding-re továbbra is vadászom majd, meg a Days Gone-re is, de tudva hogy kerültek 5 ezerbe is, nem szívesen adok ki értük 8-9 ezret.

Van most talonban még a Horizon Zero Dawn Complete Edisööön amit be kellene fejeznem, meg emellett a sok játék ami jött a ps plussal, de az őrült Fifa20-ozás miatt kb nem is játszottam egyikkel se:

4 Uncharted (ezekből az első hárommal játszottam ps3-on)
SW Battlefront 2
2 Tomb Raider
Middle-Earth
Shadow of the Colossus
Vampyr
stb-stb.

CoD MW2-t meg a WW-t lenyomtam, most az új Modern Warfare-t tolom nehezebb erősségen. Nem merek belekezdeni a multijába, mert tuti elkapna és megint nem játszanék semmi mással, mint ahogy a Fifa esetében volt, vagy PS3-on a Modern Warfare 3-al :D

Adott a ps4 pro, meg a 177 centis tv, szóval jöhet olyan is, aminek a storyja egy fos, de fullos a grafika. :D

Köszi!! :)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 27., szerda 11:22

Bele merültem ebbe a játékba, mert máshol fórum szinten felelős vagyok érte és készítettem vele kapcsolatban egy több fejezetes bemutatót/összefoglalót is.( konzol pc minden ) Igaz, én PC-n kaptam rá az első pillanattól, előrendeléssel. Kaptam a dobozos változathoz egy raklap lemezt, akár onnan is telepíthettem volna a gamet. Régi szép idők, bár kicsit bizar volt a sok sok DVD látványa :mrgreen:

Szóval amekkora sikert produkált EA és Star Wars szinten...ráadásul része a kánonnak is, meg egyéb eladási listák okán ( pl. steam ) ...szinte borítékolható a folytatás, volt is erről már pletyka.

Korrekt csapat a Respawn, amióta kijött a program, folyamat hozták a frissítéseket is, amik tartalmi adalékkal is bírtak, nem csak foltozgatásokkal.

Szerintem a második rész, jobb lehet mint az első, mert már van tapasztalat és sok sok visszajelzés, ezeket is folyamat figyelték az updatek kapcsán, nagyon szimpatikusan.

Remélem tartják a koncepciót ( platform-ügyességi elemek, logikai részek, pálya felépítése és barangolás / semi open world /harcrendszer ) és nagyobb lesz az egész, de maradjon meg az akció és kaland vonalon, ne menjen át RPG be vagy valami full open world dologba.
Mindenesetre a hangulata az nagyon adta ! Telibe találták az időszakot, ahol nem feltétlen a have fun volt a jellemző.
Ráadásul a planéták közötti ugrabugra, és a karakter interakciók meg maga az űrhajó is.....nagyon KOTOR feelinget kölcsönzött neki, vagy éppen Mass Effectet. Ez is tetszett, többek között.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 27., szerda 11:03

Mickey írta: A Jedi Fallen Order igen jó lett :) Nemrég kapott egy konzolos frissítést is. Nagyon valószínű a folytatás, mert sikeres lett az eladási listákon is, nem kicsit.
A fejlesztőcsapat is egész jó munkákat produkált, eddig. Bízom bennük.
:ozil:

Az nagyon adná. :salute:

Karácsony után store-ban le volt árazva 5-6 ezer közé, az ajándék érte. Bár az EA play előfizetéses opció is bárkinek megéri.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég