Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 9., péntek 9:08

Victorioo írta:
kecsu10 írta: Annak idején Berlusconi is odavitte a három holland zsenit, plusz még később Papint is. Voltak évek, amikor csak Milan játékosok versenyeztek az aranylabdáért.
Szerintem több okból sem jó ez az összehasonlitás, én már akkor inkább a Ronaldo Raúl féle sort hoznám példának. Valahol én is azt érzem, hogy nem férnének meg egymás mellett.
Én csak arra gondoltam, hogy több aranylabda kaliber is volt abban a Milanban is, illetve a Realban is, bár ugye sajnos mi nem nyertünk, így ez nem jelentett veszélyt, hogy melyikük kapja majd. Szerintem egy sikeres jól menedzselt csapatban elférne mindkettő, már persze ha van annyi intelligenciájuk. Edzői feladat is lenne, nem is kicsi, de ezért van ZZ. De egyelőre legyen meg akár csak egy is, nem lesz könnyű feladat, mert csak a pénz úgy érzem nem lesz elég egyikért sem a mai világban. Ráadásul felfoghatatlanul sok pénz. Perez papa remélem összehozza legalább az egyik új keletű sztárt. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 9., péntek 8:49

kecsu10 írta: Bocsánat a dupláért, de annyira nyomják mostanában a korszakos csapat jelzőt, és ha már szóba hoztam azt a Milánt, na az korszakos csapat volt. Nem a Pool meg a Bayern most... Nem értem miért kell mindenkire ráaggatni ezt a jelzőt, sértés egy olyan Milanra nézve például, csak, hogy ne is a Realt említsem, mintha elfogult lennék.
Jogos, ezt csak a gyoker angolok toljak amugy. Az egesz liga a fake marketingbol all, tulertekelt ott minden.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2021. április 9., péntek 8:49

kecsu10 írta: Annak idején Berlusconi is odavitte a három holland zsenit, plusz még később Papint is. Voltak évek, amikor csak Milan játékosok versenyeztek az aranylabdáért.
Szerintem több okból sem jó ez az összehasonlitás, én már akkor inkább a Ronaldo Raúl féle sort hoznám példának. Valahol én is azt érzem, hogy nem férnének meg egymás mellett.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 9., péntek 8:16

Bocsánat a dupláért, de annyira nyomják mostanában a korszakos csapat jelzőt, és ha már szóba hoztam azt a Milánt, na az korszakos csapat volt. Nem a Pool meg a Bayern most... Nem értem miért kell mindenkire ráaggatni ezt a jelzőt, sértés egy olyan Milanra nézve például, csak, hogy ne is a Realt említsem, mintha elfogult lennék.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 9., péntek 8:02

flori írta:
Sorrentino írta:

Gondolom mindegyik aranylasztit szeretne kapni. Ez ugyanabból a csapatból nehezebben jönne össze nekik. Egyik sem akar már underdog lenni.
Szerintem is pont emiatt nem fog ez összejönni. Mindkettő elég ambíciózus, nem fog elférni két kakas a szemétdombon. Esetleg akkor, ha hideg fejjel állnak a szituációhoz, és felmérik azt, hogy mit lehetne így elérni. Kicsit NBA-s lenne ez az összeállás. Nyerjünk meg mindent, a többi nem érdekel. Behódolást nem nagyon tudok elképzelni, főleg, hogy már volt üzengetés, ki mennyire motiválja a másikat. FIFA-ban is csúnya lenne egy ilyet összehozni, ez nálam még a 2009-es eseményeket is überelné. Ott CR volt az igazán csúcs, a többi nem volt a legszűkebb elit tagja már/még. CKM, Haaland, Mbappé, Benzema... hagyjuk is. :lol:
Annak idején Berlusconi is odavitte a három holland zsenit, plusz még később Papint is. Voltak évek, amikor csak Milan játékosok versenyeztek az aranylabdáért. Semmi sem lehetetlen, pláne ha Perez papa az elnök, akinek van ebben tapasztalata már. Annak idején Luist is elhozta. Bízzuk rá, várjuk ki, most ebben a szezonban pedig ki kell hozni a legtöbbet, itt az esély a bl-re, tegyék oda magukat. Rosszkor jött a klasszikus, azt beáldozni nem lehet, kemény menet jön...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 9., péntek 7:47

reeed_ati írta:
Realista24 írta:

Nem kérdés. Franciák.
Amúgy én is őket hoznám inkább..
Modric utódra is gondolni kell, szóval raboljuk csak le a francia ligát..
Camavingának mennyi lehet a kivásárlási ára?
Franciaországban nincs kivásárlási ár.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. április 9., péntek 7:41

Realista24 írta:
reeed_ati írta: Melyik párosra nyomnátok, ha csak az egyik jöhetne össze? :D

Bappé-Camavinga
Vs
Halaand-Ödegaard
Nem kérdés. Franciák.
Amúgy én is őket hoznám inkább..
Modric utódra is gondolni kell, szóval raboljuk csak le a francia ligát..
Camavingának mennyi lehet a kivásárlási ára?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 9., péntek 6:15

reeed_ati írta: Melyik párosra nyomnátok, ha csak az egyik jöhetne össze? :D

Bappé-Camavinga
Vs
Halaand-Ödegaard
Nem kérdés. Franciák.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. április 9., péntek 0:15

Melyik párosra nyomnátok, ha csak az egyik jöhetne össze? :D

Bappé-Camavinga
Vs
Halaand-Ödegaard

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 8., csütörtök 23:41

Sorrentino írta:
CS0ki írta: Szép lenne, de valahogy tényleg nehéz elhinni, hogy egy csapatban nyomnák. De legalább még lenne oldva a támadó rész egy időre...
Aztán rá lehet fordulni a középpályára,az se lesz egyszerű. :)
Gondolom mindegyik aranylasztit szeretne kapni. Ez ugyanabból a csapatból nehezebben jönne össze nekik. Egyik sem akar már underdog lenni.
Szerintem is pont emiatt nem fog ez összejönni. Mindkettő elég ambíciózus, nem fog elférni két kakas a szemétdombon. Esetleg akkor, ha hideg fejjel állnak a szituációhoz, és felmérik azt, hogy mit lehetne így elérni. Kicsit NBA-s lenne ez az összeállás. Nyerjünk meg mindent, a többi nem érdekel. Behódolást nem nagyon tudok elképzelni, főleg, hogy már volt üzengetés, ki mennyire motiválja a másikat. FIFA-ban is csúnya lenne egy ilyet összehozni, ez nálam még a 2009-es eseményeket is überelné. Ott CR volt az igazán csúcs, a többi nem volt a legszűkebb elit tagja már/még. CKM, Haaland, Mbappé, Benzema... hagyjuk is. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 8., csütörtök 21:16

Pad'em írta:
Realista24 írta: Mbappé has officially informed PSG that he will not be renewing his contract and wants to join Real Madrid this summer. [@manucarreno via @DeportesCuatro]
The news by @manucarreno about Mbappé deciding to join Real Madrid is to be taken very seriously. He's a very reliable journalist who only announces news when he's 100% certain about them. @jpedrerol's exclusive last night has been confirmed.

Na, ez azért talán már komolyabb szimpla pletykánál. B-)

A kettő egyszerre tényleg FIFA kategória, de ha valaki akkor Perez összetudja hozni. Az már a 09-es nyárhoz lenne fogható.
Kylian Mbappé's entourage tells @mohamedbouhafsi that nothing is done at the moment and that Mbappé hasn't announced any final decision to PSG. The contract renewal talks are still underway, although they're very complicated.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. április 8., csütörtök 20:59

CS0ki írta: Szép lenne, de valahogy tényleg nehéz elhinni, hogy egy csapatban nyomnák. De legalább még lenne oldva a támadó rész egy időre...
Aztán rá lehet fordulni a középpályára,az se lesz egyszerű. :)
Gondolom mindegyik aranylasztit szeretne kapni. Ez ugyanabból a csapatból nehezebben jönne össze nekik. Egyik sem akar már underdog lenni.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 8., csütörtök 20:21

Szép lenne, de valahogy tényleg nehéz elhinni, hogy egy csapatban nyomnák. De legalább még lenne oldva a támadó rész egy időre...
Aztán rá lehet fordulni a középpályára,az se lesz egyszerű. :)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 8., csütörtök 20:05

Jim írta:

az első kettő klasszis :agree:

Alaba, hogy illik ebbe a sorba?
tőle inkább mi fogunk reszketni, ha érkezik :lol:
A végtelenségig mégse lehet várni hogy aláírja Ramos azt a szaros papírt... Varane-ról nem is beszélve. Ha hozható Alaba, hozni kell.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. április 8., csütörtök 20:01

RealAsensio írta: Haaland, Mbappe, Alaba, es reszkessenek az ellenfelek.
az első kettő klasszis :agree:

Alaba, hogy illik ebbe a sorba?
tőle inkább mi fogunk reszketni, ha érkezik :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 8., csütörtök 19:37

Realista24 írta: Most nagyon írják az Mbappe Haaland pakkot.

Perez odabaszarint állítólag.
Ha ez..
Áhh nekem még Fifaban sem sikerült. :lol:
Mondjuk nem vagyok egy nagy játékos..

Ettől azért felállna na :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. április 8., csütörtök 19:28

Perez osszehozza, felepiti az uj Bernabeut, es mindenidok legnagyobb Real Madrid elnokekent szobrot allitanak neki halala utan. Ez az ember elkepeszto, es erre ratesz meg egy lapattal?! Haaland, Mbappe, Alaba, es reszkessenek az ellenfelek. Ha van valaki, aki ezt meg tudja csinalni, az Perez!
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 8., csütörtök 19:22

Realista24 írta: Mbappé has officially informed PSG that he will not be renewing his contract and wants to join Real Madrid this summer. [@manucarreno via @DeportesCuatro]
The news by @manucarreno about Mbappé deciding to join Real Madrid is to be taken very seriously. He's a very reliable journalist who only announces news when he's 100% certain about them. @jpedrerol's exclusive last night has been confirmed.

Na, ez azért talán már komolyabb szimpla pletykánál. B-)

A kettő egyszerre tényleg FIFA kategória, de ha valaki akkor Perez összetudja hozni. Az már a 09-es nyárhoz lenne fogható.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 8., csütörtök 18:54

Realista24 írta: Mbappé has officially informed PSG that he will not be renewing his contract and wants to join Real Madrid this summer. [@manucarreno via @DeportesCuatro]
Realista24 írta: Most nagyon írják az Mbappe Haaland pakkot.

Perez odabaszarint állítólag.
Ahhhhh, túl szép lenne h igaz legyen kategória. Ennyire nem leszünk szerencsések. Oszt a végén egyik se jön. :kivagyhe:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 8., csütörtök 18:52

kodo írta: En kizartnak tartom hogy Haaland es Mbappe egy csapatban jatszik majd.
Én is így gondolom. Sztem riválisok lesznek, az új Cé-Messi rivalizálás lesz sztem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég