Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 11., vasárnap 20:25

Teljesen jó védő volt, de ha egy SAF alatt meg Puyol mellett nem tudott emberré válni, az elárulja róla hogy egy paraszt.

Most elolvastam hogy Messi fázott és ezért nem szerzett gólt, világos.
Nem illik.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. április 11., vasárnap 13:10

Swineherd írta: Ez a Piké amúgy minden idők egyik legnagyobb világtalanja.
Mi lehet az oka annak, hogy egy időben top védőként tartották számon?
Világ életében egy szerencsétlen volt...

A katalán DNS és a határtalan arc ilyen sokra képes?
Nézd meg kikkel játszott egy sorban.
Aztán nézd meg mióta kiment mellőle a "nagy" generáció.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. április 11., vasárnap 12:59

Ez a Piké amúgy minden idők egyik legnagyobb világtalanja.
Mi lehet az oka annak, hogy egy időben top védőként tartották számon?
Világ életében egy szerencsétlen volt...

A katalán DNS és a határtalan arc ilyen sokra képes?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 11., vasárnap 11:57

Ha Fati nem is lenne extra klasszis, azért tegnap nem örültem volna, ha a pályán van. Ügyes gyerek (volt?) nagyon és még a gól is bármikor benne volt.

Az, hogy ez nála egy Bojan-féle hirtelen jött lendület vagy ő tényleg egy egész fasza kis játékos lett volna, majd kiderül, már, ha a sérülések nem csinálták ki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 11., vasárnap 11:31

csababarca írta:
Realista24 írta: Messi nélkül ez a csapat nagyon vérszegény lesz.
Persze függ, hogy kiket igazolnak a következő években. Egyedül a középhátvéd győzött meg, hogy hosszútávon jó lehet.
Pedri szánalmas erőltetése hasonló, mint Fatié. Ügyesek, de láttam már százszor ezt a mesét. Fatinál meg eleve kérdés, hogy lesz-e belőle még focista ilyen sajnálatos problémák után.
Ezt csak az nem látja aki nem akarja.
Pedri is aranyos, meg megy a dribbli, bokapasszok, de semmi kézzel fogható hasznot nem hoz a játéka. Ehhez képest csapágyasra van hajtva.
Az a Moriba gyerek abban a 25 percben veszélyesebb volt, mint bármelyik másik kp-nk egész meccsen, végén a kapufát is ő lőtte.
Fati azért bíztatóbb volt mint Pedri valaha, de a sérülése szerintem eléggé visszaveti.

A meccsről annyit, hogy jobbak voltatok, szerencsénk volt, hogy a kontrákat rendre elhibáztátok, vagy mentett a kapufa Valverdénél pl, főleg az első félidőben benne volt egy 3-4 gólos különbség.
nekem olyan hatása volt a meccsnek, mint ha egy rutinos, minden hájjal megkent, tudatos felnőtt csapat játszott volna (ezek voltatok ti) egy lelkes, flikkflakkoló, technikailag viszonylag képzettebb, de rutintalan, tudatosságot nélkülöző ificsapattal (ezek mi). Erőben elnyomtatok minket, szinte mindenki lepattant mindenkiről nálunk, fizikailag abszolút gyengék vagyunk. Mondjuk ilyen ropi Busquets-Pedri belső kp-val ez nem is csoda.

Végén azért bosszankodtam, mert tényleg lehetett volna nagyobb különbség a javatokra, de volt a szépítő gólunk után egy 10-15 perc, amikor valós esély volt az egyenlítésre, de kétszer is Albara jött ki a játék, mindkétszer rosszul döntött, meg ugye a végén a kapufa.
De nem érdemeltünk pontot, betojva, elképzelés nélkül játszottunk a meccs nagy részében.

Tizik közül egyik sem volt az, utólag visszanézve jó döntést hozott a bíró.
Egyedül a hosszabbítást lehet felhozni neki, mert 3 percet csak a saját szerelése miatt állt a játék. De nincs jelentősége, volt előtte 90 perc amikor lehetett volna focizni, és nyerni.
Korrekt nagyon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 11., vasárnap 11:18

pheco írta: Ilyen tiziket nem kaptunk meg evekig aztan a magyar szakertoktol nem hallottunk semmi felhaborodast. De a tegnapi kez simogatas az alapvonalnal mar rablas :lol:
Tavaly a katalan tunteteseknel tobb tizi is elmaradt, csoda, hogy ott Farkas Norbi is elmondta utolag, hogy erzodott, hogy ott nem mertek tizit adni a Realnak.
De ezt a tegnapi esetet nem ertem, alapvonalnal minimalis kontaktra homorit. Csoda egyebkent, hogy nem ette meg a biro vagy a var.
Vagy amikor Perez is kérte, h adják ki a var szobából a hangfelvételt...
spíler hozza a stúdióvendégekkel a sportklubos szakértői színvonalat. Szél nagyobb zavaró faktor volt ott, mint Mendy.. Ugyanmár :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2021. április 11., vasárnap 11:02

Ilyen tiziket nem kaptunk meg evekig aztan a magyar szakertoktol nem hallottunk semmi felhaborodast. De a tegnapi kez simogatas az alapvonalnal mar rablas :lol:
Tavaly a katalan tunteteseknel tobb tizi is elmaradt, csoda, hogy ott Farkas Norbi is elmondta utolag, hogy erzodott, hogy ott nem mertek tizit adni a Realnak.
De ezt a tegnapi esetet nem ertem, alapvonalnal minimalis kontaktra homorit. Csoda egyebkent, hogy nem ette meg a biro vagy a var.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 11., vasárnap 10:28

Szerintem a döntő faktor Zizou volt. Átadta a területet, nagyon tudatosan. A laikus számára ez úgy tűnhetett, hogy a Barca támad, de nem. 25 év meccs nézés után számomra tisztán látszott, hogy az van amit ZZ akar. A Barca belefutott a csapdába, lehet jönni, jöttek is teljesen értelmetlenül, a félpályáig tölt védőkkel, úgy, hogy közben egy hihetetlenül labdabiztos és intelligens Benzema van elől, plusz egy sprinter, aki még úgy a maga módján formában is van, kiegészítve egy Valverdevel, aki bármelyik Barcást hátrányból lefutja. A Barcelona helyzetbe már csak akkor került amikor bejött Odri, és ott tátongott az óriási rés. Azt egyébként Koeman jól használta ki, az ő jobb oldalukra helyezte a hangsúlyt, így a súlypont áthelyezéseknél lendületből mehettek Odrira. De ZZ behozta a veterán Marcit, és stabilizálta a helyzetet, amennyire lehetett, bár ezt Odrival nehéz. Ha ő nincs, nincs a vergődés a 11-es miatt sem, mit művelt akkor is, ott is... Szóval szerintem ez ismét a szerencsés ZZ mesterműve volt. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 11., vasárnap 10:11

Aki úgy gondolta jó ötlet Caseba belekotni :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 11., vasárnap 10:11

Plusz ha évtizedekig azt hallgatod hogy La Masia így meg úgy, aki onnan jön, simán előnyből indul a szurkolók szemében. Túloldalt majdnem mindenki Jim ilyen téren. Ha ezeket az arcokat a Valenciából meg a Villarrealból igazolták volna, kutyázva lenne az összes.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. április 11., vasárnap 10:03

Realista24 írta: Jó de te fura vagy, szted nem volt büntető :kalapos:

Ez a néger Pogba is úgy be van harangozva... De az is mire.
Moriba?
Az a baj, nem tudtok a mi fejünkkel gondolkozni.
Most gondolj bele, hosszú évek óta egy Busquets tengődik a kp-n, aki se nem gyors, se nem erős, se nem néz kapura.
Én már örülök egy ilyennek mint Moriba, aki legalább próbálkozik, és nem az alibit nyomja folyamatosan.
Ezért van nálam előbbre mint Pedri pl.
Nyilván nem Pogba szint, de én annyira gyűlölöm az ilyen Busi-Pedri-Roberto féle alibit, hogy nekem egy Moriba karakterű játékos a megváltást jelenti.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 11., vasárnap 10:00

Jó de te fura vagy, szted nem volt büntető :kalapos:

Ez a néger Pogba is úgy be van harangozva... De az is mire.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. április 11., vasárnap 9:56

Realista24 írta: Persze, Fatiban ott az extra. De már előre oda lett neki adva a következő 10 Aranylabda.
Hogy mire? Pont mint Asensionak.
Nem tudom, én nem adtam neki oda.
Meg nem is olvastam annyira ilyeneket.
Egy ígéretes fiatalnak tűnt, aki nekem pl felüdülés volt, hogy végre nem a már évek óta megromlott sablont tolta.
Galacticos írta:
Nem kotekedesbol, kivancsi vagyok a velemenyedre. Mit szoltok ahhoz hogy pique egy olyan meccsen ahol nem is jatszott, a lefujas utan bemegy es kotekszik a biroval? Gyakorlatilag teljesen hulyet csinal mar magabol a folyamatos vergodesevel.
megmondom őszintén, engem ez nem annyira érdekel.
annak örültem, hogy nem játszott, akkor garantáltan összehozott volna még 1-2 gólt nektek.
az, hogy meccs után ki mit bohóckodik, lelkük rajta, engem nem érdekel.
szerintem titeket se kéne, nyertetek jól játszva, megelőztetek, szerintem ezek az érdemi dolgok a meccs után, nem az, hogy Piqué lejáratja magát.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 11., vasárnap 9:51

csababarca írta:
Nem kotekedesbol, kivancsi vagyok a velemenyedre. Mit szoltok ahhoz hogy pique egy olyan meccsen ahol nem is jatszott, a lefujas utan bemegy es kotekszik a biroval? Gyakorlatilag teljesen hulyet csinal mar magabol a folyamatos vergodesevel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 11., vasárnap 9:51

Persze, Fatiban ott az extra. De már előre oda lett neki adva a következő 10 Aranylabda.
Hogy mire? Pont mint Asensionak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. április 11., vasárnap 9:46

Realista24 írta: Messi nélkül ez a csapat nagyon vérszegény lesz.
Persze függ, hogy kiket igazolnak a következő években. Egyedül a középhátvéd győzött meg, hogy hosszútávon jó lehet.
Pedri szánalmas erőltetése hasonló, mint Fatié. Ügyesek, de láttam már százszor ezt a mesét. Fatinál meg eleve kérdés, hogy lesz-e belőle még focista ilyen sajnálatos problémák után.
Ezt csak az nem látja aki nem akarja.
Pedri is aranyos, meg megy a dribbli, bokapasszok, de semmi kézzel fogható hasznot nem hoz a játéka. Ehhez képest csapágyasra van hajtva.
Az a Moriba gyerek abban a 25 percben veszélyesebb volt, mint bármelyik másik kp-nk egész meccsen, végén a kapufát is ő lőtte.
Fati azért bíztatóbb volt mint Pedri valaha, de a sérülése szerintem eléggé visszaveti.

A meccsről annyit, hogy jobbak voltatok, szerencsénk volt, hogy a kontrákat rendre elhibáztátok, vagy mentett a kapufa Valverdénél pl, főleg az első félidőben benne volt egy 3-4 gólos különbség.
nekem olyan hatása volt a meccsnek, mint ha egy rutinos, minden hájjal megkent, tudatos felnőtt csapat játszott volna (ezek voltatok ti) egy lelkes, flikkflakkoló, technikailag viszonylag képzettebb, de rutintalan, tudatosságot nélkülöző ificsapattal (ezek mi). Erőben elnyomtatok minket, szinte mindenki lepattant mindenkiről nálunk, fizikailag abszolút gyengék vagyunk. Mondjuk ilyen ropi Busquets-Pedri belső kp-val ez nem is csoda.

Végén azért bosszankodtam, mert tényleg lehetett volna nagyobb különbség a javatokra, de volt a szépítő gólunk után egy 10-15 perc, amikor valós esély volt az egyenlítésre, de kétszer is Albara jött ki a játék, mindkétszer rosszul döntött, meg ugye a végén a kapufa.
De nem érdemeltünk pontot, betojva, elképzelés nélkül játszottunk a meccs nagy részében.

Tizik közül egyik sem volt az, utólag visszanézve jó döntést hozott a bíró.
Egyedül a hosszabbítást lehet felhozni neki, mert 3 percet csak a saját szerelése miatt állt a játék. De nincs jelentősége, volt előtte 90 perc amikor lehetett volna focizni, és nyerni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 11., vasárnap 9:44

Realista24 írta: Messi nélkül ez a csapat nagyon vérszegény lesz.
Persze függ, hogy kiket igazolnak a következő években. Egyedül a középhátvéd győzött meg, hogy hosszútávon jó lehet.
Pedri szánalmas erőltetése hasonló, mint Fatié. Ügyesek, de láttam már százszor ezt a mesét. Fatinál meg eleve kérdés, hogy lesz-e belőle még focista ilyen sajnálatos problémák után.
Fati szerintem jol indult, benne van extra. Kerdes a serules mennyire veti vissza. De ez a pedri.. Nem is ertem. En csak a ket clasicon lattam, total semmi a csavo. Oldalpassz, oldalpassz, visszafordulas. Es kb minden parharcba fizikailag el lett nyomva, hamad be is sargult.
Nem is tudom mikor volt utoljara ilyen h 4 meccs alatt 2golt lonek, messi meg mar 4 eve nem lott golt clasicon.
Ami meg nekem fura volt az a szabadrugasai, azert a karrierje vegere ez eleg ronaldos lett, volt 2 vagy 3 nagyon jo szogbol es talan az egyik talalt csak kaput de az se volt extra.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 11., vasárnap 9:21

Azért a 300 millió euros griezmann dembele duó is nagyot villant megint.
Ha még a low price Coutinhot is idevesszük....és akkor a fiataljaikkal jönnek ezek is.

Egy ilyen trió a vilag valaha volt legjobbjával kiegészülve sztem a kaput nem találták el

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 11., vasárnap 9:10

Messi nélkül ez a csapat nagyon vérszegény lesz.
Persze függ, hogy kiket igazolnak a következő években. Egyedül a középhátvéd győzött meg, hogy hosszútávon jó lehet.
Pedri szánalmas erőltetése hasonló, mint Fatié. Ügyesek, de láttam már százszor ezt a mesét. Fatinál meg eleve kérdés, hogy lesz-e belőle még focista ilyen sajnálatos problémák után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 11., vasárnap 7:49

About Mendy and Braithwait incident

Cristobal Soria (Barca Pundit) “If it was the other way and Real Madrid got this as a penalty, I would have gone to prison, It is NOT a penalty"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég