Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 13., kedd 18:04

flori írta: Florentino Perez will start his new presidential era with a summer similar to 2009, by making multiple Galactico signings. Kylian Mbappé will 100% be one of them. @jpedrerol
Faszi nagyon nyomja, remélem nem téved. :shifty:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 13., kedd 17:51

Florentino Perez will start his new presidential era with a summer similar to 2009, by making multiple Galactico signings. Kylian Mbappé will 100% be one of them. @jpedrerol
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2021. április 13., kedd 14:30

Ronaldo-t ki szeretné tenne a Juve?

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 13., kedd 12:07

Érdekesség, hogy 2006 óta nem volt elnökválasztás a csapatnál. Mi ez, ha nem maffia? :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 13., kedd 10:49

A norvégoknal viszont ott van az is, hogy Ode már a miénk, Camavinga meg biztos lenne vagy 40 millió, ami szintén nem mind1.
Papíron ide akár jönni. Ha így van, és nem hosszabbit, akkor jofejsegbol adjunk 25 milliót érte, afölött palimadarak vagyunk.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 13., kedd 10:37

En Haalandot tobbre tartom, a hozza hasonlo csatarok 35 evesen is hasonlo teljesitmennyel tudnak jatszani. Mbappet kockazatosnak erzem, most meg fiatal, jol regeneralodik, de eleg egy csunya serules es ez a robbanekonysag el veszni.
Camavinga egyelore nem gyozott meg, ugyes, de meg tulsagosan fiatal ahhoz, hogy egy taktikailag ilyen fontos pozicioba be lehessen dobni. Casemironak is kellett egy egesz szezon a Portoban, hogy lehessen ra szamitani.
Odegaard balszerencseje, hogy Modric nem akar hanyatlani, nala jobb kozeppalyas pedig csak az edzoje volt a meg elok kozul, szoval muszaj jatszatni. Latszik, hogy jo spiler, de kell neki a jatek, kulonben 0 kockazatot vallal. Ami nagy hianyossaga az a vedomunkaja, ezert 1-1-ben nem is tudna elfoglalni Modric poziciojat.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 13., kedd 10:31

Meg mindig ugy vagyok vele h a barca pattoghat amennyit akar de eselyuk sincs ilyen osszegek mellett igazolni

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 13., kedd 10:21

Érdekes már maga a Cama-Ode kérdés.
Odegaard csak 10-esben tud kiemelkedőt nyújtani, ami hátránynak számít nálunk a rendszerek váltakozása miatt, viszont amit ő tud, azt kevesen tudnak és fájna a szívem elengedni.
Camaban viszont nagyon nagy potenciál van. Nem érzem azt, hogy idén visszaesett volna, sőt.
18 évesen szinte folyton kezdő és lecserélni sem igazán szokták. 6-os és 8-asban is otthon érzi magát, ilyenünk meg konkrétan nincs is. (Fede túl meggyőző vkpban)
Ndombeleről lemaradtunk, róla nem kellene.
Az egyetlen kérdés az ára, illetve hogy a Ceba-Ode dupláért mennyit tudunk kapni. Amennyiben sikerülne a kettőt elengedni és behúzni úgy a franciát, hogy 20-30 millióval pluszba jöjjünk ki, úgy ezt be kell áldozni jelenleg.

Az Mbappe-Haaland kérdésben én meg úgy vagyok vele, hogy mindegy melyik jön, csak a másik ne menjen a Barcaba. Egyik nap úgy érzem az egyik kellene, másnap pedig a másik. Ebben az esetben nem lesz rossz választás.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 13., kedd 10:09

Jelenleg jobban orulnek egy olyan kp snak aki Casemirot is tudja tehermentesiteni es akar eggyel feljebb is megoldana. Ez lenne Camavinga. Sajnos nem sajnos konnyen a kis norveg lehet az akit bealdozunk. Tegyem hozza nem latom benne az igazan nagy atuto erot amire itt szuksege lenne

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. április 13., kedd 9:58

A ket norveg-ra nyomtam.

Haaland mentaliasa egyenlore jobban bejon, es az ahogy fossa a golokat elkepeszto ennyi idosen.

Öde meg kb mar a mienk amugyis, jojjon vissza szepen.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. április 13., kedd 9:49

Berti írta:
babaking írta: Norvégok. Másik pakk sem rossz, de nekem a szőke srácok kellenek.
Az okés, de a csapatba kik kellenének? :hmmm:


:mrgreen:
sejtettem, hogy ez lesz, csak a feleségem meg ne tudja :mrgreen:


Csapatba is öket raknám egyébként. Tudom hülyeség de Haalandban van valami ami Raulra emlékeztet - nem tudom mi az, valószínüleg semmi hasonlóság nincs bennük, mégis olyan érzésem van amikor ö játszik mint amikor Rault láttam játszani.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 13., kedd 9:38

ateeemadrid írta: Nehéz kérdés, mert most egy hosszabb időszak volt, amikor számomra Haaland meggyőzőbb volt, az utóbbi időben viszont Mbappé az, aki extrábbat hoz. Meg ugye Albat megfenyegette, ami hatalmas plusz pont.

A norvégoknal viszont ott van az is, hogy Ode már a miénk, Camavinga meg biztos lenne vagy 40 millió, ami szintén nem mind1.

ZZ miatt viszont a franciákra nyomtam, persze az se biztos, hogy ő lesz továbbra is az edzőnk.
Odet eladjuk 50ért, Camavingát berántjuk 30ért, és ez a kérdés megoldva :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 13., kedd 9:27

Nehéz kérdés, mert most egy hosszabb időszak volt, amikor számomra Haaland meggyőzőbb volt, az utóbbi időben viszont Mbappé az, aki extrábbat hoz. Meg ugye Albat megfenyegette, ami hatalmas plusz pont.

A norvégoknal viszont ott van az is, hogy Ode már a miénk, Camavinga meg biztos lenne vagy 40 millió, ami szintén nem mind1.

ZZ miatt viszont a franciákra nyomtam, persze az se biztos, hogy ő lesz továbbra is az edzőnk.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 13., kedd 9:23

Valakikkel hozni kell a spanyol kvótát, és a jelenlegi felhozatalból nem sok értelmes játékos van 30 alatt... Asensio ilyen jellegű játszatása sajnos indokolt.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 13., kedd 9:21

Erling Haaland's agent Mino Raiola said during an interview with SPORT1 that Dortmund are adamant they will not sell, "but that doesn't mean I agree."

Úgy néz ki, hogy a Dortmund semmiképpen sem akarja idén nyáron elengedni Haalandot de egy jó ajánlat esetén (150+) úgy is el fogják adni.


A szavazásról: nekem ez így is Mbappe vs Haalandról szól, mert a másik kettő nem hoz lázba. Szerintem ez az Odegaard lufi is túl van fújva és eddig semmi olyat nem láttam tőle amitől hanyatt kéne vágnom magam. A két támadó közül csak azért mondom Haalandot mert Mbappe elneymárosodása nekem egyáltalán nem tetszik és sokszor a pályán is flegmának éreztem. Ha ez nem lenne akkor egyértelműen Mbappe (remélem Case vagy Kroos majd helyreteszi :mrgreen: ), így viszont Haaland.

Camavinganak jövőre lejár a szerződése és már idén lépne, viszont Casemiro mellett nem sok lehetőséget kapna. Plusz mindenhol azt olvasom, hogy idén jócskán visszaesett a teljesítménye ezért nagy összeget nem áldoznék rá, főleg ha egy kicsit is befolyásolja a Mbappe, Haaland duó érkezését.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 13., kedd 9:10

füst írta: Nem tudom, a norvég szekció szerintem nem fog működni.
Öde 2 évig a játékosunk, és ezzel az Arsenal kitérővel nem került közelebb a Real kezdőjéhez. Bár ősszel igencsak rá fog férni a pihenő Modricra, azért még ugyanúgy Öde előtt lesz a sorban, és hacsak nem megy el ZZ, úgy biztos vagyok benne hogy Öde nem fog annyi percet kapni mint amennyit szeretne... ha nem fogadja el ezt a szitut, márpedig nem úgy néz ki, akkor vége. Nincs értelme újra kölcsönadni, mert mire lejár, már csak 1 évig lesz miénk a játékjoga és semmi de semmi ambíciója nem lesz a hosszabbításra. Akkor már jobban járunk ha nyáron eladjuk az Arsenalnak.
Sajnos Modric kései jó formája miatt azt hiszem Ödét fel lehet írni a veszteséglistára.
Haaland ettől függetlenül nagyon jó lenne, de szerintem Öde nem fog itt gyökeret ereszteni.
Itt van meg Valverde is elotte. Itt mar reg ki kellett bolna baszni a sok haszontalan szelsonket es a jobbosra itt hagyni, most is nagyon jol jonne a jateka. Perce lenne eleg, de ZZ keptelen elengedni az Asensio vonalat, ami kesobb sokba fog kerulni. Pont ezert a szavazason mar egyertelmu a francia vonal.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 13., kedd 9:09

Franciák, edző ZZ, aztán csigáztatjuk Európát. Haaland mindenhol hozná magát, Öde már nem feltétlen szerintem.
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 13., kedd 8:58

Nem tudom, a norvég szekció szerintem nem fog működni.
Öde 2 évig a játékosunk, és ezzel az Arsenal kitérővel nem került közelebb a Real kezdőjéhez. Bár ősszel igencsak rá fog férni a pihenő Modricra, azért még ugyanúgy Öde előtt lesz a sorban, és hacsak nem megy el ZZ, úgy biztos vagyok benne hogy Öde nem fog annyi percet kapni mint amennyit szeretne... ha nem fogadja el ezt a szitut, márpedig nem úgy néz ki, akkor vége. Nincs értelme újra kölcsönadni, mert mire lejár, már csak 1 évig lesz miénk a játékjoga és semmi de semmi ambíciója nem lesz a hosszabbításra. Akkor már jobban járunk ha nyáron eladjuk az Arsenalnak.
Sajnos Modric kései jó formája miatt azt hiszem Ödét fel lehet írni a veszteséglistára.
Haaland ettől függetlenül nagyon jó lenne, de szerintem Öde nem fog itt gyökeret ereszteni.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 13., kedd 8:57

babaking írta: Norvégok. Másik pakk sem rossz, de nekem a szőke srácok kellenek.
Az okés, de a csapatba kik kellenének? :hmmm:


:mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 13., kedd 8:35

Szoboszlai & Szalai :coffee: :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég