Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 15., csütörtök 9:30

Mbappeban nagyobb pluszt látok, de ha hosszabbít akkor egye meg. Láthatja, hogy Neymar is kb. lehuzta magat a PSGben es kb. eselytelenek kitunni onnet komolyan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 15., csütörtök 9:27

Tovabbra is tartom, hogy ha hosszabbít akkor nem ra van szuksegunk. Kicsit amugy most megint Mpabbe ( :mrgreen: ) felé húzok kettejük közül.

A gyerek jo esellyel valthat a nyáron, egyértelműen látszik hogy a realnak egy hozzá hasonló huzoemberre van szuksege. Most ha ezutan mbappe maradna inkabb parizsban a langyosban, minthogy megchallangelne magat madridban, hat akkor nem is ide való.

De szerintem jönni fog idén.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 15., csütörtök 9:07

Ha hosszabbit akkor valtani fogunk Haaland megszerzesere es egy darabig meg nem jon a francia az biztos

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 15., csütörtök 7:24

Azt írják, hogy Mbappe hajlandó hosszabbítani 2024-ig, évi 30 millióért.

Közben Pederol már úgy fogalmaz, Ha jön Mbappe akkor 15 milliót fog keresni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 14., szerda 19:54

Realista24 írta:
Steven írta: Alaba univerzalis, csak sehol sem kiemelkedo. Keretmelyitesre jo, rotacioba hasznos lehet, de ennyi penzert padra embert igazolni...? :/
Mármint ingyen?
Fizujára gondoltam, ami sajnos elég magas. Illetve az is jó kérdés hogy vajon mivel győzhették meg a transzferről, mert kezdőbe jelenleg nem nagyon fér oda, ha lesznek távozók akkor meg még rosszabb ha őt szánjuk mondjuk egy kezdő középvédőnek. :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 19:50

Steven írta: Alaba univerzalis, csak sehol sem kiemelkedo. Keretmelyitesre jo, rotacioba hasznos lehet, de ennyi penzert padra embert igazolni...? :/
Mármint ingyen?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 14., szerda 19:42

Alaba univerzalis, csak sehol sem kiemelkedo. Keretmelyitesre jo, rotacioba hasznos lehet, de ennyi penzert padra embert igazolni...? :/

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. április 14., szerda 18:40

flori írta: Alaba is getting closer to Real Madrid. Alaba is 99% ready to join Real Madrid.@FabrizioRomano
A középső védőink mind jobbak mint ő, az egyik fiatalabb, a másik meg szinte tökéleteset hoz amikor kell. Maximum balvédőnek jöhet, de oda meg luxusnak érzem.
teljesen igazad van, ha mostani helyzetet veszed alapul
de kb a 4 középső védőből bárki távozhat, én még az sem zárom ki, hogy
2 megy, egy szerintem biztosan
Alaba egy az átigazolási díjat tekintve olcsó időszakos pótlás lehet, ha nem akar a vezetőség
védőre nagyobb összeget költeni a nyáron, és valószínűleg nem akar a jelen helyzetben :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 14., szerda 17:38

Btw miért van fluor tomi a címvédős híres képen? :mrgreen:

Alaba totálisan közepes volt mindhárom poszton, igazolta amit gondolok róla. Az átlagot hozza mindenhol ami önmagában pozitívum, de kontextusában már büdös.
Nem illik.

Impostor
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Impostor » 2021. április 14., szerda 17:37

kodo írta: Alaba erkezese nalam nem zárná ki Camavingaet.

Bar nem tul penge mar az osztrák, de klasszis meg mindig es azt meg kell fizetni.
Kell-e a csapatba? A mostani helyzet jol szemlelteti ezt.
Alabaval ma nem kene gondolkodni azon hogy kivel helyettesítsük Carvajalt mert az osztrak lehozna középen Nacho meg a jobboson vagy Alaba balon Mendy jobbon. Caaet is lehetne vele rotalni. Igy el lehetne engedni Odri es Marcelo kezet akik bar egeszsegesek de megsem rakna be őket szívesen ma a kezdobe senki sem. (Kiveve zidane :mrgreen: )

Carvajal, Varane, Militao, Nacho, Ramos, Alaba, Mendy sorral en mar nyugodtan mennek neki a következő szezonnak ugy is hogy konkrét csere szélső hatved nem lenne a keretben viszont lenne 3 belső védő aki tud a szélen is játszani. Plusz ugye Alaba kozeppalyan.
Sztem ha jön Alaba, Nacho menni fog... nem akar ő jobb védőt játszani
Kivétel, ha Ramos/Varane kettősből elmegy egyikük, akkor talán maradna.

Én őszintén nem is értem ezt az Alaba parádét, én csak akkor hoznám ha Varane-Ramos megy... Nacho méltatlanul alá van becsülve, ő is le tud hozni olyan szintet mint az osztrák...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. április 14., szerda 17:32

Nekem alaba meg az ő klasszisa úgy jött át, hogy a szezon két legfontosabb meccsén egy Paredes jobb, es nagyobb melot rakott le a parizsnal, mint az osztrak. Tök olyan volt látni Alabat közepén, mint anno nalunk Essient LB/RB be. Márpedig, ha ő ott és csak is ott akar majd szaladgálni még 3 évig, a fasza fizujaval, a kellemes klima es szep latin leányok mellett a fővárosban, akkor **szhatnánk.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 14., szerda 17:17

Alaba erkezese nalam nem zárná ki Camavingaet.

Bar nem tul penge mar az osztrák, de klasszis meg mindig es azt meg kell fizetni.
Kell-e a csapatba? A mostani helyzet jol szemlelteti ezt.
Alabaval ma nem kene gondolkodni azon hogy kivel helyettesítsük Carvajalt mert az osztrak lehozna középen Nacho meg a jobboson vagy Alaba balon Mendy jobbon. Caaet is lehetne vele rotalni. Igy el lehetne engedni Odri es Marcelo kezet akik bar egeszsegesek de megsem rakna be őket szívesen ma a kezdobe senki sem. (Kiveve zidane :mrgreen: )

Carvajal, Varane, Militao, Nacho, Ramos, Alaba, Mendy sorral en mar nyugodtan mennek neki a következő szezonnak ugy is hogy konkrét csere szélső hatved nem lenne a keretben viszont lenne 3 belső védő aki tud a szélen is játszani. Plusz ugye Alaba kozeppalyan.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. április 14., szerda 16:56

halamadrid írta:
flori írta: Alaba is getting closer to Real Madrid. Alaba is 99% ready to join Real Madrid.@FabrizioRomano

Nem igazán értem mit látnak benne. Keretmélyítésnek ugyan jó, de egyrészt a többiekhez képest is horror lesz a fizetése, másrészt egyáltalán nem annyira meggyőző, ahogy azt elképzeltem. Több Bayern meccset is megnéztem miatta, ahogy "megy" felfele a posztokban, egyre gyengébb a teljesítmény. A középső védőink mind jobbak mint ő, az egyik fiatalabb, a másik meg szinte tökéleteset hoz amikor kell. Maximum balvédőnek jöhet, de oda meg luxusnak érzem.
Pontosan. Elég nekünk Bale fizetése is, még ha csak a felét álljuk. A végén az lesz, hogy eladjuk Militaot, Varanet vagy Reguilonnak nem lesz helye ha esetleg vissza akarnánk hozni. Az utóbbi 3 egy topcsapat alapembere lesz, Alaba pedig Lengletet megszégyenítő megmozdulásokkal operál majd a védelemben. Még az lehetséges, hogy Casemiroékat tehermentesíti a középpályán, de erre a feladatra ott lehetne Camavinga akit nyáron könnyen megszerezhetnénk (1 év lesz hátra a szerződéséből) . Persze ne így legyen ha leigazoljuk, de arra, hogy a jövő csapatát építsük nem ő a megfelelő ember, még ha ingyen is jönne.
Ja és Camavinga lehet a jövő egyik nagy sztárja.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. április 14., szerda 16:49

flori írta: Alaba is getting closer to Real Madrid. Alaba is 99% ready to join Real Madrid.@FabrizioRomano

Nem igazán értem mit látnak benne. Keretmélyítésnek ugyan jó, de egyrészt a többiekhez képest is horror lesz a fizetése, másrészt egyáltalán nem annyira meggyőző, ahogy azt elképzeltem. Több Bayern meccset is megnéztem miatta, ahogy "megy" felfele a posztokban, egyre gyengébb a teljesítmény. A középső védőink mind jobbak mint ő, az egyik fiatalabb, a másik meg szinte tökéleteset hoz amikor kell. Maximum balvédőnek jöhet, de oda meg luxusnak érzem.
Pontosan. Elég nekünk Bale fizetése is, még ha csak a felét álljuk. A végén az lesz, hogy eladjuk Militaot, Varanet vagy Reguilonnak nem lesz helye ha esetleg vissza akarnánk hozni. Az utóbbi 3 egy topcsapat alapembere lesz, Alaba pedig Lengletet megszégyenítő megmozdulásokkal operál majd a védelemben. Még az lehetséges, hogy Casemiroékat tehermentesíti a középpályán, de erre a feladatra ott lehetne Camavinga akit nyáron könnyen megszerezhetnénk (1 év lesz hátra a szerződéséből) . Persze ne így legyen ha leigazoljuk, de arra, hogy a jövő csapatát építsük nem ő a megfelelő ember, még ha ingyen is jönne.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 14., szerda 16:38

sebydani írta:
flori írta: Florentino Perez will start his new presidential era with a summer similar to 2009, by making multiple Galactico signings. Kylian Mbappé will 100% be one of them. @jpedrerol
Faszi nagyon nyomja, remélem nem téved. :shifty:
Az utóbbi időben valami... mazochista módon ráálltam a Juves hírekre, olvasgatom a fórumaikat.
Nagyon nyomják ezt a CR7 elmegy témát. PSG mint valószínű opció. Icardit vagy pénzt kérnének érte.
Na én az arabot tartom olyan faroknak h Mbappét egy CR7tel akar majd pótolni, ezzel kerülve a presztízs veszteséget. Így könnyebb az elválás a franciától.
Egyre jobb esélyeket látok Mbappéra.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 14., szerda 16:14

Az érkezése tuti vmelyik belsővédőnk távozását vetíti előre. Jelenleg felesleges, mert perpill a védelembe valóban csak balhátvéd csereként férne be, de jövőre ki tudja, hogy fog kinézni a hátsó alakzat. Benne van a pakliban igazából bármelyik CB-nk távozása. Más kérdés, hogy nem hoz kiemelkedőt ott. Ha 3/5 védős felállást nyomnánk majd sűrűn, abban viszont eltudnám képzelni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 14., szerda 15:57

Alaba is getting closer to Real Madrid. Alaba is 99% ready to join Real Madrid.@FabrizioRomano

Nem igazán értem mit látnak benne. Keretmélyítésnek ugyan jó, de egyrészt a többiekhez képest is horror lesz a fizetése, másrészt egyáltalán nem annyira meggyőző, ahogy azt elképzeltem. Több Bayern meccset is megnéztem miatta, ahogy "megy" felfele a posztokban, egyre gyengébb a teljesítmény. A középső védőink mind jobbak mint ő, az egyik fiatalabb, a másik meg szinte tökéleteset hoz amikor kell. Maximum balvédőnek jöhet, de oda meg luxusnak érzem.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 13., kedd 18:04

flori írta: Florentino Perez will start his new presidential era with a summer similar to 2009, by making multiple Galactico signings. Kylian Mbappé will 100% be one of them. @jpedrerol
Faszi nagyon nyomja, remélem nem téved. :shifty:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 13., kedd 17:51

Florentino Perez will start his new presidential era with a summer similar to 2009, by making multiple Galactico signings. Kylian Mbappé will 100% be one of them. @jpedrerol
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2021. április 13., kedd 14:30

Ronaldo-t ki szeretné tenne a Juve?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég