Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. április 14., szerda 8:35

davi10 írta:
Realista24 írta: Griezmann? Most láttam, 2021ben a harmadik helyen van a legtöbb golhoz hozzajarulo játékosok között. Top ligakban.
Ez kanadai pontot jelent, vagy hogy számolták?
5 gólja van Griezmann-nak idén a ligában, ezek alapján nekem fura, hogy a Messi, CR, Lewa, Haaland, Benzema, Suarez, sor bármelyike előtt lenne. Az asszisztoknak nem néztem utána, de így is gyanús ez nekem.
Csabi írta: barcelonából meg kergetnék el mert a törpök istenével nem spanok
Bízom benne, hogy az átlag szurkoló azért más szempontokat is figyelembe vesz :D
1v1-ezni nem tud, távolról nem igazán szokott lőni (max a válogatottban), védelmeket megtörő passza nem igen van, a ziccereit meg nagyon nagy százalékban elbénázza. Legtöbbször teljesen súlytalan, meg nem mondod, hogy éppen pályán van-e vagy nincs.
Emellett 2x annyit keres, mint a 3. legjobban kereső játékos a csapatban. Ennyit egyáltalán nem ér meg, és már 30 éves.

1 dolgot aláírok, valahol írták róla, hogy a legjobban védekező támadók egyike. Ebben van valami, megy, gürizik és ez valóban nem árt, ha van elöl egy Messi, aki nem a védekezésről híres.
Év elején volt egy jobb periódusa, de megint semmit nem mutat egy ideje.
Van ebben valami, de nem hiszem, hogy ez mind azért van mert gyenge képességü futballista lenne/ nem mind az ö hibája - sokszor inkább a rendszer áldozata. És nem hittem volna, hogy egyszert Griezmannt fogom védeni, mert a Fortnightos bohóc gólöröme megbocsáthatatlan de én így látom:
távolról nem igazán szokott lőni
ez évek óta egy jelenlévö probléma nálatok, hogy senki nem próbálkozik lövéssel, mindig megpróbáljátok bevinni az ötösre.
védelmeket megtörő passza nem igen van
kinek lenne? Mivel Messi is általában mélyebbröl indul. Klasszis szélsöjátékotok nem nagyon szokott lenni nem nagyon van akit indítson. Úgy általánosságban nem a dinamika az elsö ami eszembe jut a támadásépítésetekröl, hanem az, hogy komótosan 250 passzal viszitek fel a labdát. Utána egy tömörült védelem ellen, igazi csatár nélkül már nem olyan sok lehetöség van.
ziccereit meg nagyon nagy százalékban elbénázza.
Suareznek is voltak ilyen idöszakai. Benzemának is, Moratanak is (vannak még most is :mrgreen: ) Egyszer elkapja a fonalata (CR és a ketchupos üveg) akkor menni fog az.

Emellett 2x annyit keres, mint a 3. legjobban kereső játékos a csapatban. Ennyit egyáltalán nem ér meg, és már 30 éves.
Na ilyenre én is tudok példát. Bárcsak a fizetés arányos lenne a teljesítménnyel :lol:


Ne érts félre, nem azt mondom, hogy Griezmann a világ legjobbja és csak a rendszer miatt nem jön ki belöle, csak szerintem ennél azért több van benne. Szerintem sem való ö abba a csapatba és elbaltázott volt az igazolása mind a két fél részéröl, de érthetö, hogy ö is "szintet akart lépni".
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 8:25

davi10 írta:
Realista24 írta: Griezmann? Most láttam, 2021ben a harmadik helyen van a legtöbb golhoz hozzajarulo játékosok között. Top ligakban.
Ez kanadai pontot jelent, vagy hogy számolták?
5 gólja van Griezmann-nak idén a ligában, ezek alapján nekem fura, hogy a Messi, CR, Lewa, Haaland, Benzema, Suarez, sor bármelyike előtt lenne. Az asszisztoknak nem néztem utána, de így is gyanús ez nekem.
Csabi írta: barcelonából meg kergetnék el mert a törpök istenével nem spanok
Bízom benne, hogy az átlag szurkoló azért más szempontokat is figyelembe vesz :D
1v1-ezni nem tud, távolról nem igazán szokott lőni (max a válogatottban), védelmeket megtörő passza nem igen van, a ziccereit meg nagyon nagy százalékban elbénázza. Legtöbbször teljesen súlytalan, meg nem mondod, hogy éppen pályán van-e vagy nincs.
Emellett 2x annyit keres, mint a 3. legjobban kereső játékos a csapatban. Ennyit egyáltalán nem ér meg, és már 30 éves.

1 dolgot aláírok, valahol írták róla, hogy a legjobban védekező támadók egyike. Ebben van valami, megy, gürizik és ez valóban nem árt, ha van elöl egy Messi, aki nem a védekezésről híres.
Év elején volt egy jobb periódusa, de megint semmit nem mutat egy ideje.
A saját oldalatok írta, nem követed? :kalapos: Nekem egy ismerős kommentált oda, azért láttam.

Antoine Griezmann a 2021-es naptári évben 21 gólban vett részt közvetlenül gól vagy gólpassz formájában (11 gól, 10 gólpassz), és ebben a tekintetben a harmadik helyen áll az öt európai topligát figyelembe véve Messi és Lewandowski mögött. [FCB]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. április 14., szerda 8:14

Realista24 írta: Griezmann? Most láttam, 2021ben a harmadik helyen van a legtöbb golhoz hozzajarulo játékosok között. Top ligakban.
Ez kanadai pontot jelent, vagy hogy számolták?
5 gólja van Griezmann-nak idén a ligában, ezek alapján nekem fura, hogy a Messi, CR, Lewa, Haaland, Benzema, Suarez, sor bármelyike előtt lenne. Az asszisztoknak nem néztem utána, de így is gyanús ez nekem.
Csabi írta: barcelonából meg kergetnék el mert a törpök istenével nem spanok
Bízom benne, hogy az átlag szurkoló azért más szempontokat is figyelembe vesz :D
1v1-ezni nem tud, távolról nem igazán szokott lőni (max a válogatottban), védelmeket megtörő passza nem igen van, a ziccereit meg nagyon nagy százalékban elbénázza. Legtöbbször teljesen súlytalan, meg nem mondod, hogy éppen pályán van-e vagy nincs.
Emellett 2x annyit keres, mint a 3. legjobban kereső játékos a csapatban. Ennyit egyáltalán nem ér meg, és már 30 éves.

1 dolgot aláírok, valahol írták róla, hogy a legjobban védekező támadók egyike. Ebben van valami, megy, gürizik és ez valóban nem árt, ha van elöl egy Messi, aki nem a védekezésről híres.
Év elején volt egy jobb periódusa, de megint semmit nem mutat egy ideje.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 13., kedd 22:01

barcelonából meg kergetnék el mert a törpök istenével nem spanok

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 13., kedd 21:44

davi10 írta:
'shutterisland írta: ...
Nagyjából egyetértek, egyedül Araujo-t látom pozitívabban, szerintem belőle lehet klasszis védő. A sérülése előtt már lehetett olvasni van Dijk-féle "felszopásokat", hogy meccsek óta kicselezhetetlen, stb.

Fati tűnik a legígéretesebbnek mind közül, Ő nagyon hiányzott az egész szezonban, remélem nem fog nagyon visszaesni.

Amúgy előre hoznak egy klasszis gólvágót (pl. Haaland, bár rá szerintem semmi esély nincs), kicsit jobban összeszokik a brigád, és bőven lehet potenciál a csapatban. Nagyon lyukas a támadószekció, Griezmann kapura totál veszélytelen, Dembele az esetek többségében kabaré, Braithwaite hozzáállása példaértékű, de sajnos nem szint, Trincao meg valószínűleg soha nem lesz húzóember.

Viszont Clasico vereségek ide, BL-kiesés oda, én régóta nem élveztem ennyire szezont. Nekem szimpatikusak a kölykök, mennek, hajtanak, nem balhéznak. Sőt ha jól emlékszem a klasszikuson Moriba pl. pont "elzavarta" a saját csapattársait a bírótól :D

Maga a meccs pedig igazságos volt, Koeman nagyon benézett valamit az első félidőben, a második már kiélezettebb volt. Szerintem nem volt gáz a hosszabbítás mértéke.
Griezmann? Most láttam, 2021ben a harmadik helyen van a legtöbb golhoz hozzajarulo játékosok között. Top ligakban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. április 13., kedd 21:30

'shutterisland írta: ...
Nagyjából egyetértek, egyedül Araujo-t látom pozitívabban, szerintem belőle lehet klasszis védő. A sérülése előtt már lehetett olvasni van Dijk-féle "felszopásokat", hogy meccsek óta kicselezhetetlen, stb.

Fati tűnik a legígéretesebbnek mind közül, Ő nagyon hiányzott az egész szezonban, remélem nem fog nagyon visszaesni.

Amúgy előre hoznak egy klasszis gólvágót (pl. Haaland, bár rá szerintem semmi esély nincs), kicsit jobban összeszokik a brigád, és bőven lehet potenciál a csapatban. Nagyon lyukas a támadószekció, Griezmann kapura totál veszélytelen, Dembele az esetek többségében kabaré, Braithwaite hozzáállása példaértékű, de sajnos nem szint, Trincao meg valószínűleg soha nem lesz húzóember.

Viszont Clasico vereségek ide, BL-kiesés oda, én régóta nem élveztem ennyire szezont. Nekem szimpatikusak a kölykök, mennek, hajtanak, nem balhéznak. Sőt ha jól emlékszem a klasszikuson Moriba pl. pont "elzavarta" a saját csapattársait a bírótól :D

Maga a meccs pedig igazságos volt, Koeman nagyon benézett valamit az első félidőben, a második már kiélezettebb volt. Szerintem nem volt gáz a hosszabbítás mértéke.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 13., kedd 20:56

dzsi91 írta:
El Sie7e írta: valaki esetleg tudja h mennyi ideig állt a játék a spori miatt? :D nekem 1,5 percnek tűnt kb...
de vmi barcástól azt olvastam h 3-4 perc is volt, de ezt mint tudjuk el kell osztani kettővel, és akkor a másfél percnél tartunk amit éreztem :mrgreen: :mrgreen:
Érdekes a lisaboni döntőnél meg sokallták az 5 percet annak ellenére,hovy vagy 8-9 percet elhúztak a meccsből matracék.
teljesen érthető h sokallták, hisz ezáltal a bíró ezzel az indokolatlan nagy hosszabbítással megváltoztatta a játék struktúráját (és egyszersmind össze is zavarta a matracosokat), eztáltal el is dőlt h mi ki fogunk egyenlíteni :kalapos: :kalapos: :kalapos:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. április 13., kedd 20:56

csababarca írta:
mexes írta:
https://youtu.be/-z7CsuwyKIw

De fázhatott.

Bár nála el tudom képzelni hogy annyira uralja a testét hogy minden hideg részecskét a "kamerás kézbe" irányított
Mondjuk volt másik felvétel is ahol az egész teste remegett.
De amúgy sem meglepő, hogy a szabadon lévő kézfeje remeg a legjobban.

Kemény azért, hogy ilyenekbe beleállsz.
Tényleg biztosan csak megjátszotta a remegést, biztos ez jár bármelyik játékos fejébe amikor szopóágon a csapatod, és ömlik az eső, pluszba veri a fejedet a szél.

Példátlan hogy valaki fázik.
Tultargyaltuk, elnézést mindenkitől. :agree:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 13., kedd 20:53

El Sie7e írta: valaki esetleg tudja h mennyi ideig állt a játék a spori miatt? :D nekem 1,5 percnek tűnt kb...
de vmi barcástól azt olvastam h 3-4 perc is volt, de ezt mint tudjuk el kell osztani kettővel, és akkor a másfél percnél tartunk amit éreztem :mrgreen: :mrgreen:
Érdekes a lisaboni döntőnél meg sokallták az 5 percet annak ellenére,hovy vagy 8-9 percet elhúztak a meccsből matracék.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. április 13., kedd 20:47

mexes írta:
https://youtu.be/-z7CsuwyKIw

De fázhatott.

Bár nála el tudom képzelni hogy annyira uralja a testét hogy minden hideg részecskét a "kamerás kézbe" irányított
Mondjuk volt másik felvétel is ahol az egész teste remegett.
De amúgy sem meglepő, hogy a szabadon lévő kézfeje remeg a legjobban.

Kemény azért, hogy ilyenekbe beleállsz.
Tényleg biztosan csak megjátszotta a remegést, biztos ez jár bármelyik játékos fejébe amikor szopóágon a csapatod, és ömlik az eső, pluszba veri a fejedet a szél.

Példátlan hogy valaki fázik.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. április 13., kedd 20:44

'shutterisland írta: jah azt hittem mar leirtam a meccsrol en is a velemenyem. :mrgreen:

a meccs kb 1/3-ada az idojaras miatt szerintem "szakmailag" ertekelhetetlen volt, ott nagyon nem jott jol, hogy nekunk kellett volna epitkezni.
viszont az osszkep alapjan szerintem realis az egy golos diffi, mert habar boven ki is egyenlithettunk is volna, de kaphattunk volna is vagy harmat meg.

csababarcaval pedig egyetertek ebben az ificsapat vs felnott csapat dologban, nekem is neha olyan erzesem volt.

pique no comment, szerintem is lehetett volna mondjuk 1-2 perccel tobb hosszabbitas de feleslegesen cirkuszolt.

a fiataljainkhoz annyit, hogy szerintem sem lesz egyik sem aranylabda kaliber, de legalabb lelkesek es odateszik magukat, talan ezert ertekelodhetnek esetenkent tul.
azt gondolom, hogy megfelelo rendszerben egy haaland/mbappe moge tobbseguket be lehetne probalni epiteni.
az aranygeneracionkhoz termeszetesen nem merheto, de az elmult idoszak fiataljai utan feludules.

pedri es illaix meg csak most toltottek be epp a 18-at, ahhoz kepest elobbi eretten jatszik, bar o sosem lesz egy huzoember vagy clutch player kaliber inkabb egy pedro fele hasznos system-player.
utobbi pedig az o fizikumaval es stilusaval nem egy tipik barca kozeppalyas sablon, de regen szerettem volna mar egy hasonlo tipusu b2b-t.

mingueza es araujo szerintem szimplan jo jatekosok, egy polccal lejjebb lehetnenek kulcsemberek, a jovo barcajaban nem latom a helyuket ilyen szinten, na persze ha cimekert akarunk harcolni.
kiegeszitonek jol lehetnenek.

puig a legszimpatikusabb, a szemelyiseget es a jatekat nem lehet nem szeretni, de o sajnos nem lesz soha meghatarozo nalunk.
azert maholnap mar 22 eves, ami persze nem oreg, de a tobbiekhez merve az, nem latom a jovo alapemberekent.
sajnos a mai fociban a topszinten a schoolboyok mar kevesek. :mrgreen:

fati lenne talan a legigeretesebb mind kozul, de sajnos nala a serulese komolysaga miatt joslasokba sem merek bocsatkozni.

destet meg ide kevernem, o szerintem ha nem torpan meg, biztosan top 5-os jhv lesz a 2020-30-as evtizedben.

osszeseegeben nem rossz sor ez, de boven-boven nem bl dominator alapanyag.
Nekem szimpatikus ez a Barca, tetszik ahogy beépítette koeman a fiatalokat.

Ha egy egy poszton jön klasszis vagy fejlődik valamelyik kicsi akkor jók lehetnek.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. április 13., kedd 20:40

Realista24 írta:
El Sie7e írta:

sztem senki sem kötött bele, csak megemlítettük h ilyen is történt :)
A teátrális jelző másra enged következtetni.
https://youtu.be/-z7CsuwyKIw

De fázhatott.

Bár nála el tudom képzelni hogy annyira uralja a testét hogy minden hideg részecskét a "kamerás kézbe" irányított

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 13., kedd 20:09

jah azt hittem mar leirtam a meccsrol en is a velemenyem. :mrgreen:

a meccs kb 1/3-ada az idojaras miatt szerintem "szakmailag" ertekelhetetlen volt, ott nagyon nem jott jol, hogy nekunk kellett volna epitkezni.
viszont az osszkep alapjan szerintem realis az egy golos diffi, mert habar boven ki is egyenlithettunk is volna, de kaphattunk volna is vagy harmat meg.

csababarcaval pedig egyetertek ebben az ificsapat vs felnott csapat dologban, nekem is neha olyan erzesem volt.

pique no comment, szerintem is lehetett volna mondjuk 1-2 perccel tobb hosszabbitas de feleslegesen cirkuszolt.

a fiataljainkhoz annyit, hogy szerintem sem lesz egyik sem aranylabda kaliber, de legalabb lelkesek es odateszik magukat, talan ezert ertekelodhetnek esetenkent tul.
azt gondolom, hogy megfelelo rendszerben egy haaland/mbappe moge tobbseguket be lehetne probalni epiteni.
az aranygeneracionkhoz termeszetesen nem merheto, de az elmult idoszak fiataljai utan feludules.

pedri es illaix meg csak most toltottek be epp a 18-at, ahhoz kepest elobbi eretten jatszik, bar o sosem lesz egy huzoember vagy clutch player kaliber inkabb egy pedro fele hasznos system-player.
utobbi pedig az o fizikumaval es stilusaval nem egy tipik barca kozeppalyas sablon, de regen szerettem volna mar egy hasonlo tipusu b2b-t.

mingueza es araujo szerintem szimplan jo jatekosok, egy polccal lejjebb lehetnenek kulcsemberek, a jovo barcajaban nem latom a helyuket ilyen szinten, na persze ha cimekert akarunk harcolni.
kiegeszitonek jol lehetnenek.

puig a legszimpatikusabb, a szemelyiseget es a jatekat nem lehet nem szeretni, de o sajnos nem lesz soha meghatarozo nalunk.
azert maholnap mar 22 eves, ami persze nem oreg, de a tobbiekhez merve az, nem latom a jovo alapemberekent.
sajnos a mai fociban a topszinten a schoolboyok mar kevesek. :mrgreen:

fati lenne talan a legigeretesebb mind kozul, de sajnos nala a serulese komolysaga miatt joslasokba sem merek bocsatkozni.

destet meg ide kevernem, o szerintem ha nem torpan meg, biztosan top 5-os jhv lesz a 2020-30-as evtizedben.

osszeseegeben nem rossz sor ez, de boven-boven nem bl dominator alapanyag.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 13., kedd 19:41

én is vacogtam volna abban a viharban. még teátrálisabban is

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 13., kedd 19:27

El Sie7e írta:
RaúlCF írta: mondjuk pont a reszketésbe belekötni ilyen időben érdekes. a hosszabbítás lehetett volna 5-6 perc de nem 10. mindegy forrjanak csak
sztem senki sem kötött bele, csak megemlítettük h ilyen is történt :)
A teátrális jelző másra enged következtetni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 13., kedd 19:16

RaúlCF írta: mondjuk pont a reszketésbe belekötni ilyen időben érdekes. a hosszabbítás lehetett volna 5-6 perc de nem 10. mindegy forrjanak csak
sztem senki sem kötött bele, csak megemlítettük h ilyen is történt :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 13., kedd 19:13

mondjuk pont a reszketésbe belekötni ilyen időben érdekes. a hosszabbítás lehetett volna 5-6 perc de nem 10. mindegy forrjanak csak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 13., kedd 19:00

mexes írta:
ziro4vr írta: Teljesen jó védő volt, de ha egy SAF alatt meg Puyol mellett nem tudott emberré válni, az elárulja róla hogy egy paraszt.

Most elolvastam hogy Messi fázott és ezért nem szerzett gólt, világos.
Azon a teátrális vacogáson kiégtem.
De most őszintén, nem fazhatott?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. április 13., kedd 18:58

ziro4vr írta: Teljesen jó védő volt, de ha egy SAF alatt meg Puyol mellett nem tudott emberré válni, az elárulja róla hogy egy paraszt.

Most elolvastam hogy Messi fázott és ezért nem szerzett gólt, világos.
Azon a teátrális vacogáson kiégtem.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 13., kedd 18:41

El Sie7e írta: valaki esetleg tudja h mennyi ideig állt a játék a spori miatt? :D nekem 1,5 percnek tűnt kb...
de vmi barcástól azt olvastam h 3-4 perc is volt, de ezt mint tudjuk el kell osztani kettővel, és akkor a másfél percnél tartunk amit éreztem :mrgreen: :mrgreen:
Sokat allt a jatek egyebkent, a 4 percen en is meglepodtem, azt hittem lesz vagy 6, csak hat szerintem ok azt is beleszamoljak amikor az isteni leo atoltozott mert annyira fazott, csak hat kozben ment a jatek de az kit erdekel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég